אסטרולוגיה אינטואיטיבית: צמידות מאדים וצדק 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

בכל שנתיים לערך, הפלנטה האדומה והלוהטת, מאדים, נערכת עם פלנטת השפע וההתרחבות, צדק. אנרגיה זו היא חשמלית ויוצרת כמה רטטים משמעותיים שכולנו נוכל להתכוונן אליהם.

בשנת 2020, מאדים וצדק נצמדים או נערכים במזל גדי ב-20 במארס, מיד לאחר יום השוויון, וממש לפני ששבתאי נכנס למזל דלי, אירוע שיוצר שלושה ימים עוצמתיים ביותר.

היכולת שלנו להגשים תתעצם, ואנו נרגיש פרץ מוטיבציה לבצע דברים ולפעול באופן חיובי בחיינו.

אולם, יש משהו מיוחד וייחודי לגבי ההיערכות של מאדים וצדק השנה והוא שהיא מתרחשת במעלה 23 במזל גדי.

מוקדם יותר השנה, ב-12 בינואר, קיבלנו את אחת מההיערכויות הטרנספורמטיביות, הנדירות והמשמעותיות ביותר של 2020 – הצמידות של שבתאי ופלוטושהתרחשה במעלה 23 במזל גדי.

ובכל שנת 2020, אנו עובדים עם ההיערכות העוצמתית הזו של שבתאי ופלוטו בדרכים שונות. אתם יכולים לקרוא פרטים על כך כאן (קישור), אבל ביסודו של דבר, מדובר בשבירה ובפירוק של דברים ברמה הגלובלית, כדי לבנות יסוד חדש ויציב יותר.

ב-20 במארס, כאשר צדק ומאדים יערכו במעלה 23 במזל גדי, הדבר יעיר מחדש את האנרגיה של הצמידות של שבתאי ופלוטו, כמעט כאילו היא הותירה מאחור חותם אנרגטי במעלה זו בגלגל המזלות.

מעלה 23 במזל גדי תהיה מעלה רגישה מאוד לזמן מה, אך היערכות הנדירה הזאת של מאדים וצדק, שמתרחשת רק כל שנתיים, המתרחשת במעלה זו, היא בפירוש אירוע שיש להעניק לו תשומת לב.

אף על פי שאנו עשויים להבחין בכך שהדברים מתעצמים ומסלימים בעולם סביבנו, דעו שמאדים וצדק מציעים תדרים שונים שאליהם נוכל להתכוונן ושאליהם נקבל גישה.

מאדים הוא הפלנטה של הפעולה והאנרגיה, אבל הוא עוסק גם בכיבוש הפחדים שלנו. ברטטים הנמוכים שלו, הוא יכול לברוא פחד ולהעצים רגשות מתוחים קיימים, לגרום לנו להרגיש חסרי אונים.

ברטטים הגבוהים שלו, הוא קורא לנו למצוא את הכוח שלנו, לזכור שאנו עוצמתיים, ושאנו יכולים להשתמש בפחדים שלנו באופן שיעניק לנו מוטיבציה במקום להפחיד אותנו.

במיתולוגיה הרומית, מאדים היה אל המלחמה, שנהג במרכבה אותה משכו שני סוסים ששמם היה ״פובוס״ (פחד) ו״דימוס״ (פאניקה) [כך נקראים הירחים של מאדים, המת׳]. אף על פי שמאדים היה ידוע כמי שמפיץ את הדברים הללו, הוא גם למד לשלוט בהם.

מאדים יכול ללמד אותנו לשלוט בפחדים שלנו על ידי כך שנלמד לקבל אותם ולזרום איתם. כאשר אנו מקבלים את הפחדים שלנו, אנו יכולים להשתמש בהם ככלי שידריך אותנו בחיים ושידגיש היכן עלינו לברוא עוד אהבה, איזון וטיפול עצמי.

צדק הוא הפלנטה של ההתרחבות ואף על פי שהוא נחשב לאנרגיה פלנטרית נדיבה ביותר, יש לו את הכוח להגביר ולהרחיב את האופן שבו אנו מרגישים ואת האירועים שמתרחשים בעולם.

כל דבר שצדק נוגע בו מתרחב, אבל אנו יכולים להתכוונן לתדר גבוה יותר שלו על ידי כך שנאפשר לעצמנו להתמקד ברגשות ובתחושות שברצוננו להרחיבולא ברגשות ובתחושות שאיננו רוצים להרחיב.

הן מאדים והן צדק ברטטים הגבוהים ביותר שלהם יכולים להדריך אותנו לזכור את הכוח, החוכמה ואת עוצמת הריפוי שמופיעים כאשר אנו מתכווננים לעצמי הגבוה ביותר שלנו ולמצוא את נקודת האיזון שלנו.

אנרגיה פלנטרית זו יכולה להזכיר לנו שפחד תמיד נוכח בעולם הזה, אבל שיש לנו תמיד את הכוח לבחור כיצד נגיב וכיצד ננהג.

מאדים וצדק הנערכים באמצע יום השוויון ושבתאי שמחליף מזלות (קישור), יעצימו את האנרגיה המוגברת של הזמן הזה, אבל ראו אם אתם יכולים להשתמש בה כדי לעצור לרגע, להיערך עם לבכם ולזכור שגם תקופה זו תחלוף ותעבור.

שנת 2020 היא שנת רטט גבוה וזוהי אחת מאותן הזדמנויות לקחת את כל שטיפחתם בתוככם, להשתמש בו ולהיות כוח של אור ושלום לעצמכם ולאחרים.