תבעו לעצמכם את האמת שלכם עכשיו

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

25 באפריל, 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

הגיע הזמן שתתבעו לעצמכם את האמת שלכם, שתתייצבו באור ובאנרגיה האישיים שלכם ובאמת ההוויה שלכם. אין זו משימה קלה, כיוון שעשיתם זאת בעבר, ובדרך כלל היו למעשה תוצאות נוראיות. משמעות המילים ״לתבוע לעצמכם את האמת שלכם״, היא שאתם ניצבים באור האישי שלכם, ואין זה משנה מה אנשים אחרים מרגישים או חושבים על כך או כיצד הם מגיבים לכם. ההפך מהאמת שלכם אינו שקר, זו הכחשה ואתם חייבים עכשיו לחיות באמת או לחיות בהכחשה, להתייצב במרכז הזוהר של האור שלכם או בקצוות המוצללים שלו.

האור שאתם נושאים בהיר יותר מכפי שתוכלו לדמיין ועבור אחדים הוא פשוט זוהר מדי, הם מרגישים שהוא מאיר את המגבלות והפחדים שלהם. ולכן הם דוחים את האמת שלכם, לא משום שאין זו אמת אלא משום שזו אמת גדולה מדי. אתם עשויים להרגיש שהתשלום עבור תביעת האמת שלכם הוא להפוך למטרה של דחייה או רדיפה על ידי אלה שלא רוצים שאור האמת שלכם יזהר באור בהיר מדי. האם עליכם לבחור האם להאיר באורכם כיוון שלמישהו אחר אור זה חזק מדי?

כמה פעמים עמעמתם את האור שלכם בתגובה לפחדים של אנשים אחרים שהאמת שלכם תחשוף את מי שהם? מה הם מאמינים שהאור שלכם יגלה? האם אתם רוצים באיזור שלכם או האם האור שלכם הוא אישור מספיק עבורכם? האם אתם מוכנים לחיות בקצוות המוצללים של האור שלכם או במרכז זוהרו? הבחירה היא שלכם והבחירה ניצבת עתה למולכם. הקרבות על האמת ובשל האמת החלו לפני זמן רב, המאבק האחרון הוא מחזור ההתעלות והאינטגרציה המלאה של הממדים השלישי והחמישי.

אף אחד לא יכול לומר לכם לעמעם את האור שלכם, זה משהו שאתם מתנדבים לעשות כדי לשמור על השלום, לרפא את הקרמה שלכם, להשלים את מחזורי הריפוי שלכם. אבל עמעום האור שלכם מעולם לא היה התשובה, כיוון ששלום ואחדות לא יכולים תמיד להיות התוצאה וזה מה שהותיר את הקרמה במקומה במשך תקופות חיים רבות כל כך. האמת שאתם מחזיקים בתוך האור שאתם מקרינים היא הריפוי לקרמה, הפתרון הוא להציג את הבחירה בין האמת לבין ההכחשה, בין האור לבין החושך, בין השמחה לבין הפחד. זוהי המשימה שלכם כמשואות של אור וכקרן של אמת אלוהית.

האמת שלכם, האור שאתם מקרינים, הם הבחירה בהתעלות עבורכם ועבור השותפים הקרמתיים שלכם. אל תעמעמו את האור שלכם או תחביאו את האמת שלכם, כיוון שאתם מפחדים שהם לא יבחרו באור אם הוא חזק מדי. במקום זאת, הניחו להם לבחור את נתיב האור שלהם עכשיו, בעת שאתם מקרינים את אורכם בחוזקה ומשחררים את עצמכם ואותם לנוע אל תוך אור האמת החדש או חשכת הקרמה, כדי שכולם יוכלו להתעלות אל תוך התדר שלהם עכשיו. העניקו להם אור שהוא ברירה אמיתית, על ידי כך שתקרינו אותו במלוא עוצמתו וזוהרו, ואז קבלו את הבחירה שלהם כנתיב ההתעלות שלהם, ועבודת האור שלכם תושלם.

 

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב