השתמשו באמת אלוהית כדי לאמץ שמחה

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ככל שהמודעות שלכם ביחס לעצמכם כישויות רוחניות גוברת, אתם רואים את הצד האנושי בדרך שונה והמודעות שלכם כלפי האמת שלכם מתרחבת עם כל צעד בנתיב ההתעלות, וכך מתרחב גם הפוטנציאל לאמיתות אישיות חדשות. ועם מודעות זו אתם מוצאים רמות חדשות של אמת והבנה. דבר זה עשוי לכלול לעתים קרובות דברים שאינכם אוהבים ביחס לעצמכם, כיוון שאתם רואים עכשיו את התחומים שבהם לא הייתה לכם אמונה או שלא עשיתם שימוש בעוצמה שלכם.

לפעמים יישוב האנושיות שלכם לאור חשיפת האמת האלוהית עלול להיראות כאתגר בלתי אפשרי. איך תשנו את הפגמים והליקויים הנתפסים כדי להפוך לביטוי ״מושלם״ של האלוהות שלכם, כאשר דומה שזו משימה בלתי אפשרית בעליל?

איך תתמודדו עם האמת האישית שלכם ללא ביקורת ושיפוט ותשתמשו במידע הזה כדי להפוך שלמים יותר מבחינה אנרגטית, כדי לברוא ולהגשים הולמות, וכדי לאמץ את ההבנות הללו ללא שיפוט?

איך תוכלו להשתמש באמת האלוהית כדי לאמץ שמחה?

כל אמת חדשה עשויה להביא מודעות למצבים של היעדר אהבה, ערך, זכות, פחד גדול או בלבול. היא עשויה לחשוף תקופת חיים שלמה של החלטות נטולות עוצמה, היעדר שמחה והרמוניה, או חיים שבהם לא קיבלתם את מה שרציתם או הזדקקתם מאנשים אחרים. אתם עשויים לגלות שקיבלתם את אותן החלטות שוב ושוב, למרות הידע וההבנה הרוחניים שלכם והמאמצים שלכם לברוא חיים מספקים. אתם עשויים לראות את הקשיים שחוויתם וכיצד בראתם אותם. האמת שהבורא ״מוריד״ היא אמת השלמות שלכם, הבחירות שעשיתם ברמת הנשמה כדי ללמוד שיעורי חמלה, עוצמה ואהבה ללא תנאי לעצמכם ולאנשים אחרים. האמת שאתם רואים עשויה להיות שונה בתכלית השינוי.

האמת שלכם כישות רוחנית מתגלה לכם כשאתם מוכנים לראות ולשנות את האמת שהמוח והאגו בראו, כאשר אתם משווים בין האמת האלוהית לאמת האנושית שלכם. הגישה לאמת האלוהית היא תזכורת לעוצמה ולשלמות שלכם, בכל הדרכים ובכל הדברים. אתם עשויים להשתמש באמת אלוהית זו כדי לגלות היכן לא ניצבתם בעוצמתכם, היכן שכחתם, מתוך פחד או ספק, את השלמות האלוהית שלכם. היא לא קיימת כדי להזכיר לכם את הליקויים שלכם, אף על פי שזה מה שאתם עלולים לראות.

כאן אתם יכולים להשתמש באמת החדשה שלכם כדי לתקן את הליקויים הנתפסים, ולמצוא את השושנה בין מה שנראה כערימה של חוחים. זו הבנה עוצמתית מאוד שיכולה לשחרר אתכם מתקופות חיים של חוויות שבהן רציתם ללמוד את שיעורי האמת, שבהן בחרתם ללמוד באמצעות כאב וסבל. כאשר אתם יכולים לראות את האמת האלוהית ולשחרר את עצמכם מכבלי הפחד, אתם מוכנים למודעות של העוצמה שלכם. אמת העבר לא חייבת להפוך לאמת ההווה. האמת האלוהית מתגלה כאשר אתם מוכנים ליישב את שיעורי החיים ואת השיעורים הקרמתיים ולברוא מציאויות חדשות שבוראות זרימת אנרגיה מאוזנת בין האנושי לאלוהי.

כאשר האמת האלוהית מתגלה לכם, היו עדינים כלפי עצמכם.

לא בחרתם במודע להיות חסרי אונים; השיעור שלכם הוא לקבל את עוצמתכם.

לא בחרתם במודע לחיות בפחד; השיעור שלכם הוא להתחבר מחדש למקור ולמודעות בלתי מתפשרת.

זוהי האמת של המהות שלכם וכאשר אתם רואים אותה, אתם מוכנים לידע שהאמת מביאה. זה הרגע שבו אתם משתחררים מן העבר, מן הפחד, מן הספק ונכנסים לשלווה שמתעלה על כל הבנה. האמת נמצאת שם כדי שתוכלו לראותה ולהכיר בה, כדי שתוכלו ללמוד ממנה. אז אתם מסוגלים להשתמש בעוצמה שלכם בדרך חדשה כדי לברוא מציאות חדשה.

כך האמת משחררת אתכם וכאשר אתם עושים זאת למען עצמכם, אתם בוראים רטט של אמת שהאנושות כולה יכולה לחוות אותו וללמוד ממנו.

 

******

התמיכה שלכם חשובה – לחצו על הלב