אסטרולוגיה אינטואיטיבית: שבתאי במזל דלי 2023-2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-17 בדצמבר, 2020, שבתאי יעזוב את מזל גדי, שם סייר כמעט שלוש שנים, ויכנס למזל דלי, בו ישהה עד 2023.

שבתאי טבל את בהונותיו לרגע קט במזל דלי מוקדם יותר בשנת 2020, ממארס עד יולי. בעת שהייה קצרצרה זו, זכינו במבט חטוף במתרחש כאשר שבתאי חולף דרך מזלו של נושאהמים.

מעניין לציין שבערך באותו זמן ששבתאי נכנס לראשונה למזל דלי במארס 2020, מדינות רבות ברחבי העולם נכנסו לסגר.

עכשיו, כאשר שבתאי מתקרב לכניסתו החוזרת למזל דלי, רבות מאותן מדינות או שחזרו לסגר או ששוקלות סגר.

כאשר שבתאי ייכנס שוב למזל דלי ב-17 בדצמבר, קרוב לוודאי שנהיה עדים לאותם נושאים שצצו בחודש מארס. אולם הפעם, אנו עשויים לקבל מידע נוסף או אולי כמה תובנות לגבי מה שמתממש.

אף על פי שכניסת שבתאי למזל דלי עשויה להעיר נושאים שחווינו בחודש מארס, היא גם גדולה הרבה יותר מכך.

בואו נבחן את מסעו של שבתאי במזל דלי ואת מה שהוא יביא.

שבתאי במזלו של נושאהמים

שבתאי נחשב לפלנטה של הממשלים, הרגולציות ותחומי האחריות. הוא גם ידוע כאדון הקרמה.

אולם חשוב לציין שקרמה לא עוסקת בעונש, במקום זאת אנו יכולים לראותה כדלק להתפתחות הנשמה שלנו.

קרמה מביאה אותנו לכל מקום שבו נשמתנו צריכה להתעלות ולהתפתח אף יותר. קרמה מביאה לנו כל דבר שיעזור לנו לנווט בנתיב העצמיים הגבוהים שלנו.

כאדון הקרמה, אנו יכולים לחשוב על שבתאי כעל מורה קפדן. העבודה שהוא נותן לנו מאתגרת, קשה ועלולה להיראות כמעט בלתי אפשרית, אבל ברגע שנהפוך מעט מיומנים יותר, אנו יכולים להתפתח, לשגשג ולהפוך חכמים הרבה יותר מבעבר.

דלי, שהוא מזל אוויר, מיוצג על ידי נושאהמים. עובדה זו עלולה לעיתים לבלבל, אבל אלמנט האוויר הוא שמעניק לנו את האלכימיה והקסם שנושאהמים מביא.

נושאהמים מסוגל לקחת את כל המים, המייצגים את הרגשות הכבדים של התודעה הקולקטיבית שלנו, לשנות ולנטרל אותם על ידי שימוש בכוח האוויר, לפני שהוא ממטיר אותם חזרה על כדור הארץ.

נושאהמים הוא המרפא עבור הקולקטיב. הוא ממוקד בקהילה, בהומניטריות ובטובת הכלל הגבוהה ביותר.

האנרגיה של מזל דלי היא גם מהפכנית מאוד ורוצה לעשות דברים באופן שונה. היא תומכת בהמצאה, בטכנולוגיה ומביאה אותנו עמוק יותר אל העידן הדיגיטלי.

מה יביא שבתאי במזל דלי

ברמת פני השטח, כאשר שבתאי עובר דרך מזלו של נושאהמים, קרוב לוודאי שנבחין בהתפתחויות טכנולוגיות, בשיפורים במאמצים ההומניטריים ובהתמקדות בקהילה.

אנו עשויים להיות עדים להתפתחות משמעותית באינטליגנציה מלאכותית ואולי המצאות הייטק אחרות שעדיין לא שיערנו שאפשריות כלל.

האנרגיה של מזל דלי יכולה לעזור לעורר ולפתוח את המרפא הפנימי שבנו ולגרום לנו להתייחס בקבלה רבה יותר כלפי אנשים שלא ״מתיישרים״ עם הסטטוסקוו. עשויה גם להיות דחיפה חזקה יותר לשיווין רב יותר ולהכרה בקבוצות שקודם לכן נדחקו לשוליים.

ברמות עמוקות יותר, שבתאי הנע דרך מזל דלי יכול להדריך אותנו לאתגר את הזהות האישית שלנו ואת הסיבות למעשים שלנו.

מדוע אנו עושים את מה שאנו עושים? מהו המניע לפעולות שלנו?

אנו עשויים גם להרגיש חופשיים יותר לבטא את עצמנו ללא מגבלות ופתוחים יותר לנסות דברים חדשים. ייתכן ויהיה לנו קל יותר לשחרר מסורות מן העבר, ובמקום זאת, לאמץ חדשנות.

אין זה משנה עם אילו אתגרים אישיים אתם מתמודדים בעת הזאת, זיכרו שאנו נקראים לעשות דברים באופן שונה הפעם. ייתכן שהדרכים הישנות לא עובדות עוד, ובמקום זאת עלינו להתעלות ולגלות דרכים חדשות להתקדם.

חדשנות היא מילת המפתח עבור האנרגיה הזאת, אז איך תוכלו לחדש ולבחור לראות דברים באופן שונה? איך תוכלו להפוך דברים על פיהם כדי לוודא קבלת תוצאה חדשה וטובה יותר?

אתם יכולים גם לבחון נושאים עיקריים שהיו נוכחים בחייכם בפעם האחרונה שבה שבתאי שהה במזל דלי, בשנים 1994-1991. זיכרו, אותם דברים בדיוק לא ישובו ויתרחשו, במקום זאת נשדרג ונעלה לרמה גבוהה יותר שיעורים כלשהם שהתרחשו באותו זמן.

הפלנטות המגשרותצדק מצטרף לשבתאי

שבתאי הוא לא הפלנטה היחידה שתמלא את שמי מזל דלי. למשך כמעט כל שנת 2021, צדק ישהה גם הוא במזל זה.

ב-21 בדצמבר, 2020, צדק ושבתאי יפגשו, יבראו צירוף אנרגיה נדיר המכונה ״הצמידות הגדולה״, אשר יכניס אותנו לעידן חדש.

אף על פי ששבתאי וצדק יפגשו רק פעם אחת, השהייה של שתי הפלנטות הללו באותו מזל תעצים את האנרגיה של מזל דלי, בייחוד בשנת 2021.

הן צדק והן שבתאי הם גם מה שאני מחשיבה לפלנטות מגשרות, משמע האנרגיה שלהם מסייעת לנו לגשר בין מצב תודעה אחד למצב הבא.

אם נחשוב על המיקום שלהם במערכת השמש שלנו, הן צדק והן שבתאי הם הגשר שבין הפלנטות האישיות שסובבות קרוב לשמש, כגון מרקורי, נגה ומאדים, והפלנטות שרחוקות יותר, כגון אורנוס, נפטון ופלוטו.

על ידי ניווט דרך השיעורים של הפלנטות המגשרות הללו, אנו מסוגלים לצלול עמוק יותר אל הפלנטות המרוחקות, שמייצגות את מצבי התודעה הנעלים יותר.

כאשר שתי הפלנטות המגשרות נפגשות וממזגות את האנרגיה שלהן, אנו מסוגלים גם לבצע קפיצות קוונטיות קדימה ולהתעלות גבוה יותר ומהר יותר אל מצבי התודעה הנעלים הללו.

קרוב לוודאי שיתרחשו הפעלות גלקטיות רבות סביב ביקורו של שבתאי במזל דלי, אך ללא ספק, החזקה ביותר מהן תתרחש ב-21 בדצמבר, 2020.

תוכלו לקרוא עוד על האופן שבו תשפיע פגישת צדק ושבתאי על המזל האישי שלכם באמצעות ״דוח הצמידות הגדולה״מאמר באנגלית ובתשלום באתר של טאנאז.

שבתאי עוזב את מזל דלימארס 2023

שבתאי יעזוב את מזל דלי לטובת מזל דגים ב-7 למארס, 2023. באותו זמן, שיעורים קרמתיים כלשהם שהיה עלינו ללמוד מאז מארס 2020, יגיעו לכדי סיום.

כאשר שבתאי עוזב מזל אחד לטובת מזל אחר, נאמר גם שהוא מותיר מאחור מתנה, כגמול עבור כל מאמצינו.

רק במארס 2023, כאשר נוכל להביט לאחור, נבין באמת את השיעורים שאדון הקרמה שם בדרכנו.

רק באותו זמן נהיה מסוגלים לראות בברור את הדרך שעשינו ועד כמה חזקים וחכמים יותר הפכנו בשל כך.

ניווט מבעד לשיבת שבתאי

אם במקרה ימלאו לכם 29, 58 או 87 שנים בכל נקודת זמן שבין מארס 2020 למארס 2023, קרוב לוודאי שאתם חווים את ״שיבת שבתאי״ בשעה ששבתאי חולף במזל דלי.

״שיבת שבתאי״ מתרחשת כאשר שבתאי חוזר בדיוק לאותו מקום שבו היה בעת לידתכם, דבר שמתרחש כל 29 שנים בערך.

הנטיה היא להרגיש בשיבת שבתאי למשך שנתיים עד שלוש שנים.

שיבת שבתאי היא זמן של בגרות ועליית מדרגה. קרוב לוודאי שתחוללו שינויים גדולים כלשהם בעת הזאת, שיעצבו את מי שאתם ואת הדברים בהם אתם מוכנים להשקיע את זמנכם ואת מאמציכם

זהו גם זמן לקחת אחריות כלפי הדברים שאתם רוצים והגשים את הדברים שאתם באמת משתוקקים אליהם.