הנומרולוגיה של ה-4 באפריל 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ה-4 באפריל הוא יום אדיר בשמים הקוסמיים, עם היערכויות פלנטריות רבות, ובכלל זה צמידות צדק ופלוטו, שהופכים אותו ליום עוצמתי בשנה זו של טרנספורמציה.

לא רק שאנו עדים לכל ההיערכויות הפלנטריות הללו, אך ה-4 באפריל גם מעניק לנו מספר קוד ואת מספר המלאכים – 444 – זהו היום הרביעי, בחודש הרביעי, בשנה של המספר ארבע.

בנומרולוגיה, ה-4 באפריל 2020 הוא גם יום של מספר 12 שנחשב למספר מאסטר.

בואו נבחן את המשמעות שמאחורי המספרים הללו וכיצד אנו יכולים להשתמש באנרגיה הזאת.

מספר המלאכים 444

כאשר אתם רואים 444 או ביום שבו יש לנו את הרטט של 444, המשמעות היא שהמלאכים והמדריכים שלכם ניצבים לידכם ושאינכם לבד בעודכם מתכוננים לצעוד את הצעדים הבאים במסעכם.

המלאכים השומרים שלכם תמיד איתכם, אבל ביום 444 או כאשר אתם רואים דפוס מספרי זה, דעו שהם איתכם ורוצים ליידע אתכם על נוכחותם בחייכם.

מספר מלאכים זה מייצג תמיכה אלוהית והיערכות אלוהית. הוא קורא לכם להיערך עם העצמי הנעלה שלכם ולזכור שתמיד קיימת תוכנית גדולה יותר.

המספר 444 קורא לנשמתכם לזכור שהמסע שבו אתם צועדים עכשיו הוא חלק מהיעוד שלכם. הוא מזכיר לכם שהנשמה שלכם ידעה שהיא עומדת להתמודד עם כל שאתם חווים עכשיו ושבתוך תוככם, יש לכם את כל הדרוש לכם כדי לנווט את דרככם בזמנים הללו.

הנשמה שלכם יודעת את הדרך והמדריכים והמלאכים שלכם נמצאים איתכם, זה המסר של מספר המלאכים 444.

היפתחו לסימנים ולמסרים שאתם מקבלים, בטחו באינטואיציה שלכם ודעו שאינכם לבד.

הנומרולוגיה של מספר הקוד 444

בנומרולוגיה, המספר 4 מסמל את החזרה הביתה לעצמי ומציאת תחושת השתייכות ושלווה מבפנים. מספר זה כשהוא מוכפל (444) מחזק את המסר הזה, ומזכיר לנו להביא קבלהעצמית אל תוך חיינו.

אין זה משנה מה מתרחש סביבנו, עלינו להיכנס פנימה ולהתחבר עם אותו מרכז אמיתי וחזק שתמיד יציב.

עלינו לזכור שנחמה ויציבות אמיתיות מגיעות מבפנים, לא מבחוץ, ושכל השינויים בסביבה שלנו הם פשוט זרזים שבאים ללמד אותנו להכיר את עצמנו טוב יותר.

כאשר החיים קאוטיים מבחוץ, אנו יכולים למצוא נחמה, שלווה וכנות אמיתית בתוך לבנו.

עמוק בתוככם, אתם יודעים מה נכון. עמוק בתוככם, אתם יודעים למה אתם משתוקקים, מה אתם מרגישים, למה אתם עורגים, ממה אתם מפחדים ומה גורם לכם נדודי שינה בעת לילה.

התחברו עם העצמי האמיתי שלכם. התחברו עם כולו. מצאו דרך להשלים עם כל שאתם מוצאים. קבלו את עצמכם ואת חייכם מכל הלב ואל תברחו מההתנסויות שהפכו אתכם למי שאתם היום.

אם אתם זקוקים לכוח, אם אתם זקוקים לתמיכה, דעו שהאלוהי איתכם. מתחו את זרועותיכם לצדדים, בקשו הדרכה וצפו באותות שמברכים אתכם.

מספר המאסטר 12

ה-4 באפריל, 2020 הוא גם יום של מספר 12 בנומרולוגיה (4+4+2+2) וזהו מספר מאסטר.

המספר 12 מייצג את מחזור הלידה מחדש. הוא מזכיר לנו שאין מוות ושכל שאובד, פשוט חוזר שוב בצורה אחרת.

המספר 12 הוא גם מספר של סיומים והשלמות. ממש כפי שיש 12 מזלות בגלגל המזלות ו-12 חודשים בשנה, 12 מייצג מסע שחייב עכשיו להגיע אל סופו.

חשבו על מה שנמוג מחייכם לאחרונה. חשבו על הדברים שמהם נאלצתם להיפרד.

ברמת הנשמה העמוקה, כולנו מתכוננים לשינוי ומעלים את הרטט שלנו למצבי מודעות ותודעה גבוהים יותר, ולפעמים הדבר מאלץ אותנו להיפרד מדברים ששוב לא משרתים אותנו או ששוב לא מתאימים לפרדיגמה החדשה שמופיעה עתה.

אף על פי שקשה מאוד לעתים לשחרר את הידוע ולצעוד אל הלאידוע, מספר מאסטר זה מזכיר לנו שקיים עכשיו פוטנציאל לבריאת דברמה טוב יותר.

כל הסיומים מובילים להתחלות חדשות, אך יכול להיות שיחלוף זמן לפני שנוכל להבין מהן ההתחלות החדשות וכיצד להפיק מהן את המירב.

דומה שהנומרולוגיה והאנרגיה הקוסמית של ה-4 באפריל הן נקודת מפנה טרנספורמטיבית שבה נוכל כולנו להשתמש כדי לקדם בברכה הדרכה אלוהית, להביא קבלה רבה יותר אל תוך חיינו, ולזכור שהגנה וביטחון אמיתיים הם עבודה פנימית.

התחברו לעצמי הנעלה שלכם והתחברו לאלוהי שנמצא בכל מקום סביבכם.

הבינו שהנשמה שלכם בחרה להיות כאן בזמן הזה וכל מה שמתרחש עכשיו הוא חלק מהעלייה שלכם לרמות תודעה חדשות.