אסטרולוגיה אינטואיטיבית: ירח-על מלא במזל מאזניים – אפריל 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אילו הייתה מנטרה לירח המלא הזה, היא הייתה זו: ״כולנו יחד בסיפור הזה״.

הירח המלא, שחל ב-7-8 באפריל, קורא לנו להתחיל לחשוב איך נוכל להתאחד ולתמוך אלה באלה, במקום להיתקע או לשקוע בחיינו האישיים ובמה שהם הפכו עכשיו להיות, בשל כל מה  שהתמורות והשינויים של שנת 2020 הביאו אלינו.

זהו ירח העל המלא הבהיר ביותר והגדול ביותר של השנה והמסר שלו זוהר בעוצמה לא פחותה: ״היו שם למען אנשים אחרים. הציבו את עצמכם בנעליו של האחר. הושיטו יד והעניקו תמיכה, ובתורכם, ראו כיצד אתם נתמכים״.

אף על פי שאנו עשויים להרגיש לבד, מבודדים וחסרי ודאות, כולנו יחד בסיפור הזה והדרך היחידה לעבור אותו היא להתאחד.

במישורים הרוחניים כולנו מחוברים, אבל כאן בעולם הפיזי, דומה שאנו נפרדים. זה חלק מהמסע שלנו בחיים הללולהיות ישויות אינדיבידואליות, אך במהותנו, אנו אותו הדבר.

אני מאמינה שכל המחשבות, הפעולות והרטטים הקולקטיביים שלנו יוצרים אף הם את המציאות הזאת שבה אנו מוצאים את עצמנו. תמיד היינו יחד בסיפור הזה, אבל עכשיו אנו מודרכים להכיר באמת אוניברסלית זו בעצמנו ובעוצמה שהיא יכולה להביא.

איך תוכלו להתחבר לאחדות זו? איך תוכלו לחוש בנהר הכוכבים שחי בכם ובאני שלכם שחי בנהר הכוכבים?

אם אתם מתחילים להרגיש לחוצים או חרדים לגבי המצב הנוכחי שלכם, חשבו כיצד אתם יכולים לתמוך באחרים ולסייע להם.

צאו מראשכם לרגע, הניחו בצד את הצרות שלכם, וראו מה אתם יכולים להציע לעולם, לאנשים אחרים, לקהילה או ליקום.

המעשה לא חייב להיות גדול או מפואר, הוא יכול להיות תפילה קצרה, שיחת טלפון, תרומה, הושטת יד לעזרה, או פעולה של חמלה. אין תרומה קטנה וכל תרומה נחשבת.

מארג המציאות שלנו נע ומשתנה, ומשמעות הדבר שהזמן הנוכחי הוא הרגיש ביותר לרטטים שלנו. עכשיו הזמן שבו אנו יכולים לשדרג את מארג המציאות שלנו באמצעות התחשבות, אהבה ומודעות.

כאשר קיבלתי מסרים אינטואיטיביים בנוגע לירח המלא הזה, הראו לי שמיכה שמייצגת את המציאות הנוכחית שלנו. השמיכה נעה על גבי פרצי רוח, יצרה עדוות חדשות וקפלים בחומר. השמיכה הייתה רגישה לסביבתה וכל פרץ רוח חדש יצר חותם חדש.

משבי הרוח הללו מייצגים את הרטטים הקולקטיביים שלנו. אנו יכולים לקבוע את אופי המציאות החדשה שתתהווה באמצעות הרטטים שכולנו מפיצים.

הרטט שלנו רוטט בתדר הגבוה ביותר כאשר אנו מכבדים, מקבלים ואוהבים את מי שאנחנו ואת המסע שלנו. הרטט שלנו הוא גבוה ביותר כאשר אנו שמים בצד את האגו שלנו ופשוט מאפשרים לעצמנו להיות.

כולנו דרושים כאן בעת הזאת, כולנו הסכמנו להיות כאן בזמן הזה. הרטטים שלנו הם מה שנדרש כדי להרגיע השמיכה ולהעלות אותה לרמה הבאה.

אף על פי שמתרחשים סביבנו הרס, מאבק וסבל רבים, אנו בוראים עולם חדש. אנו בוראים מציאות חדשה. ויש ישויות נעלות שמקיפות אותנו ושמצטרפות אלינו גם כן.

ברמה ארצית יותר, ירח העל במזל מאזניים יכול להעצים רגשות של אהבה עצמית ולעורר דברים במערכות היחסים שלנו. אם קיימים חולשות או סדקים, ירח מלא זה עשוי לחשוף אותם ולהאיר את מה שזקוק לריפוי.

אם אתם זקוקים לכך, אל תהססו לבקש תמיכה בזמן הזה, בין אם מידיד, מקרוב משפחה, מאיש מקצוע או אפילו מהמלאכים ומהמדריכים שלכם.

כולנו נמצאים כאן אלה למען אלה ממש כפי שהמילים הללו נמצאות כאן למענכם. הניחו להן לשקוע לעומקי נשמתכם ואפשרו להן לעבוד איתכם ולרכך אתכם היכן שאתם זקוקים לכך.

ירח מלא זה יכול להעצים את המצב הרגשי הנוכחי שלכם, והוא יכול להיות כלי מצויין לגילוי עצמי אבל יכול גם להכביד. היו עדינים כלפי עצמכם. היו עדינים כלפי אחרים.

זהו זמן לתרגל חמלה, לזכור שכולנו כואבים ומתמודדים בדרכנו שלנו ולבדוק כיצד אנו יכולים להקל על המשא של הסובבים אותנו.

חביבות אוהבת עדינה תסייע לנו לנווט דרך הרטטים הלונרים הללו, אבל חשוב גם שנטפל בעצמנו ושנאפשר לירח המלא לעבוד כדי לשחרר ולטהר.

לירחים מלאים יש את היכולת למשוך ולהוציא דברים מתוכנו. אף על פי שהדבר יכול לנקות ולטהר אותנו, הוא יכול גם להעלות כאבים לפני השטח ולהדגיש פצעים שאותם הסתרנו וקברנו.

שתו הרבה מים, עשו פעילות גופנית, כתבו ביומן, מדטו, היו יצירתיים, צרו קשר עם חברים, כל המעשים הפשוטים הללו של טיפול עצמי דרושים אולי עכשיו.

אלה הם זמנים מאתגרים ללא ספק והשמים מציגים אף הם כמה היערכויות מאתגרות. אבל אתם לא לבד בסיפור הזה.

התנחמו מעט בידיעה שהמסע הזה יסתיים בקרוב. הכול זמני ובזמנים אלה של חוסר ודאות אין ספק שאתם גדלים, שאתם מתפתחים ושהפלנטה עושה זאת גם כן.

בקרוב יתפרסם טקס ירחעל מלא במזל מאזניים.