אסטרולוגיה אינטואיטיבית: צמידות צדק ופלוטו 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אחד מהמחזורים הפלנטריים העיקריים שמתרחשים בשנת 2020 הוא הצמידות בין צדק לפלוטו. היערכות זו היא נדירה ומתרחשת רק כל 12-13 שנים.

צדק ופלוטו יצמדו או יערכו שלוש פעמים השנה, ב-4 באפריל, ב-30 ביוני, וב-12 בנובמבר, 2020.

ניתן לראות את התאריכים הללו כהתחלה, אמצע וסוף של המחזור, ואף על פי שאנו נרגיש בהשפעות של ההיערכות הזאת מסוף מארס ועד דצמבר, התאריכים המדוייקים הללו עשויים לספק כמה רמזים למה שצפוי לנו לאור היערכות גורלית זו.

האסטרולוגיה של צדק ופלוטו

המפגש בין צדק ופלוטו הוא החתימה האסטרולוגית של השפע, השגשוג והמזל.

צדק הוא מושל השמים ופלנטת השפע וההתרחבות. פלוטו הוא שליט העולם התחתון, ופלנטת העוצמה, המוות והלידה מחדש.

כאשר השניים נפגשים, נהיה עדים לתמורות ולשינויים משמעותיים בכל הקשור לאופן שבו אנו תופסים שפע, כסף ואת אנרגיית הנתינה והקבלה.

פלוטו מביא הרס, אבל הנוכחות השמימית של צדק מבטיחה שכל שיבנה לאחר מכן יהיה בהיר יותר, טוב יותר ושופע יותר.

ייתכן והתחושה היא שהדברים מתמוטטים סביבנו, אבל בעודם עושים זאת, האפר סולל את הנתיב ללידה מחדש לכדי קיום של דרך חדשה. זהו השפע בפעולה. שום דבר לא באמת אובד, הוא רק שב ומופיע בצורה חדשה.

צמידות צדק פלוטו 2020

המפגש בין צדק לפלוטו בשנת 2020 יכוון, קרוב לוודאי, זרקור על הכלכלה, הכספים שלנו ומערכת היחסים שלנו עם השפע.

רבים כבר מרגישים בלחץ המופעל על הכלכלה, ואף על פי שהזמנים הללו לא מרגישים שופעים כל כך, צדק ופלוטו נפגשים כדי להוליד מחדש דרך חדשה, ויש לקוות, גם טובה יותר.

כפלנטת המוות והלידה מחדש, פלוטו לא מפחד להרוס דברים כדי לבנות אותם מחדש. פלוטו ימצא את כל שהוא חלש ויגרום לו להתמוטט, אבל האופטימיות של צדק מאפשרת לנו להתחיל לעבוד במהירות כדי לתקן את הדברים, כדי שיהיו טובים יותר ומשגשגים יותר מבעבר.

אנו כבר עדים לשינויים בכלכלה וקרוב לוודאי שההיערכות הזאת תביא עמה חדשות נוספות.

אף על פי שהדבר עלול להיות מלחיץ מעט, צירוף זה של אנרגיה הוא ההזדמנות שלנו לברוא איזון רב יותר, לחזק את הכלכלה עבור כולם, ולברוא מערכת יחסים בריאה יותר בכל הקשור לכסף.

מסרים אינטואיטיביים מצדק ומפלוטו

צדק ופלוטו מזמינים אותנו לבחון את מערכת היחסים שלנו עם השפע.

קחו רגע וחשבו מהי משמעות השפע עבורכם.

שפע הוא הרבה יותר מאשר דברים חומריים או כסף; הוא מדבר על התרחבות. הוא קשור להתנהלות בעולם בדרך שמאפשרת לכם לראות את ההזדמנויות במקום את המגבלות.

שפע הוא לא משהו שאנו בוראים, הוא משהו שאנו מתכווננים אליו והגופים השמימיים הללו שנפגשים הם מסר מהיקום שהגיע הזמן להתחבר לאנרגיות הללו ולשדרג את מערכת היחסים שלנו עם השפע.

ברגע זה, בתוכנו, הגוף שלנו מכיל שפע תאים. יש גם שפע כוכבים בשמים ושפע גרגירי חול על שפת הים. שפע של מים זורמים באוקיינוסים שלנו, והשמש מאירה באור זוהר כל כך שהיא מסוגלת להאיר את כל הדברים על הפלנטה הזאת.

שפע נמצא בכל מקום סביבנו, ובעת שאנו מתחילים להבין זאת ולראות את השפע כיותר ממשהו חומרי בלבד, אנו יכולים להתחיל להבין את העוצמה והפוטנציאל שלו במידה רבה יותר, ולעבוד עמם.

צמידות צדק ופלוטו פותחת את הדלתות לשפע גדול ורחב, ומזכירה לנו שבכל פעם שאנו מאבדים דברמה, דבר מה אחר תמיד מושג, ובכל פעם שיש סוף, תמיד מגיעה בעקבותיו התחלה חדשה.

אם דומה שהדלתות נסגרות סביבכם, חשוב להתאבל ולכבד את הרגשות שצצים ועולים. אבל כאשר אתם מרגישים מוכנים, ראו אם אתם יכולים להבחין אילו הזדמנויות חדשות מוצעות לכם עתה.

צדק ופלוטו נמצאים כאן כדי להזכיר לנו שאנו ראויים לקבל ושאנו יכולים לתת בבטחה. הם מזכירים לנו למקד את תשומת הלב שלנו במה שאנו רוצים למשוך אל תוך חיינו ולהרגיש בעצמנו את היקום השופע שחי בתוכנו ובכל מקום סביבנו.

האם אתם יכולים לראות את השפע שכבר קיים בתוככם וסביבכם?

באופן כללי, צמידות צדק ופלוטו היא תמרור עבורנו מהיקום שהגיע הזמן לברוא זרימה מאוזנת יותר ולזכור שהשפע תמיד נמצא סביבנו.

צדק ופלוטותרגיל

הנה כמה דרכים שבעזרתן תוכלו להתחיל לגלם את שיעורי ומתנות השפע ששני הענקים הקוסמיים הללו מביאים לנו בשנת 2020.

1. חשבו על מה שהייתם רוצים לקבל במידה רבה יותר בחייכם. ערכו רשימה של 3-5 דברים. כעת חשבו כיצד אתם מעניקים בחופשיות את הדברים הללולעצמכם או לאנשים אחרים. האם אתם מגלמים או מעניקים את מה שאתם רוצים למשוך אליכם? חשבו כיצד תוכלו להתחיל להציע לאנשים אחרים ולעולם את מה שאתם רוצים לקבל.

2. הביעו כוונה ברורה לגבי הדברים שאתם רוצים לברוא למען עצמכם וחייכם. אינכם חייבים לראות את התמונה המלאה, אך בריאת כוונה וכתיבתה יכולות להיות דרך לתקשר בברור את המטרות שלכם, לא רק לעצמכם אלא גם ליקום.

3. תוכלו להשתמש בדוגמאות הבאות:

  • כאשר אני מתחברת לשפע אני מרגיש/ה
  • שפע מרגיש לי כמו
  • אני מרגיש/ה מלא/ה ביותר בשפע כאשר אני
  • אני מזמין/ה שפע אל תוך חיי היום על ידי כך שאני

4. במשך שלושים ימים, כתבו רשימה של שבע דרכים באמצעותן אתם מכירים בשפע בעודכם מתנהלים ביוםיום. זה יכול להיות כל דבר, מתשומת לב לפרח פורח למציאת מטבע על הקרקע.

5. ארגנו את ענייני הכספים שלכם על ידי כך שתחשבו את ההכנסות ואת ההוצאות שלכם. האם אתם מבזבזים כסף היכן שאין צורך? היכן תוכלו להרשות לעצמכם לתת מעט יותר? בחנו באופן מעשי כיצד אתם מוציאים את כספכם והעניקו תשומת לב מיוחדת לקניית דברים לא הכרחייםלפעמים המקום שבו אנו מבזבזים הכי הרבה הוא המקום שבו נמצא חוסר הביטחון הגדול ביותר שלנו.

6. עברו בכל החדרים בביתכם וצרו מקום לכניסת שפע. כאשר אנו חיים בסביבה עמוסה אין מקום לקבלה ולהימצאות בשטף. זרקו דברים שאינכם צריכים, העבירו אותם לאנשים אחרים שזקוקים להם, והזמינו אנרגיה חדשה אל תוך חייכם.

7. הביאו את המודעות שלכם לדלתות שנפתחות בפניכם. אילו הזדמנויות חדשות הופיעו בנתיבכם לאחרונה? אילו תובנות חדשות קיבלתם? איזו תועלת או איזו תמיכה מוצעות לכם ברגע זה? מתחו זרועותיכם לצדדים ובקשו מהיקום שידריך אתכם אל התמיכה הדרושה לכם בעת הזאת.