חזון חדש לאנושות חדשה בארץ חדשה

מאמר מתוקשר מאת: אסתר סנדק

29 במארס, 2020

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

בדמיוני, כדור הארץ הוא כמו ספינה ענקית שהיתה כבולה בעוגני פלדה אדירים, חלודים וישנים למזח הממד השלישי במשך כל עידן האדמה.

עוגנים של תפיסות מסולפות שאבד עליהן הכלח, נורמות והרגלים מעוותים של צבירת כוח, האדרה עצמית, שליטה, ניצול, עיוורון, חוסר צדק, חוסר שיויון, אטימות ונפרדות, וכל זאת, בחסות אוטוריטות יודעותכל המנתבות את ספינת ארץ, מטשטשות ומוחקות דעות שונות ומחזיקות באופן בלעדי באמת עבור האנושות.

עוגנים שמושתתים על פחד, הישרדות, מצוקה, בורות, כאב וסבל, שכולם מאופיינים בטווחי רטט נמוכים ודחוסים.

עוגנים שיצרו ושהניעו אוטומטים בני אלפי שנים של שגרה, הרגלים, נורמות, התנהלות וערכים בלתי נסבלים כלפי בני אדם, כלפי בעלי חיים וכלפי האדמה, שנראה היה שמובילים את הכדור הזה, על יושביו, בסחרור בלתי נגמר, אל הרס חורבן ואבדון.

כחלק מתוכנית בריאה קוסמית רחבת יריעה, שכדור הארץ הוא מרכיב קטן אך משמעותי ביותר בתוכה, החלו להגיע לכדור הארץ גלים גלים של שליחים, בנים ובנות למשפחת האור, שמטרתם המשותפת היתה להעלות את התדר בפלנטה ולשחרר את עוגני הפלדה החלודים של ספינת ארץ המקבעים אותה למזח הממד השלישי.

מהלך זה יאפשר לספינה ולנוסעיה להשתחרר ולהפליג אל הארץ החדשה, אל מרחבי הממדים הגבוהים יותר, שבהם תוכל האנושות לנוע אל מדרגת ההתפתחות הבאה שלה ולהצטרף לאחיותיה, תרבויות אור גבוהות ובוגרות יותר, בדרך אל האחדות הכוללת.

מה שמוכר במחוזותינו כתקופת ״העידן החדש״, החלה למעשה בתחילת שנות השישים, כשכדור הארץ נכנס לתנועה של מעבר בין עידן הדגים לעידן הדלי הידוע (מעבר שאורכו כ-100 שנים, משנת 1950 ועד שנת 2050, ושאנו למעשה, מצויים בשליש האחרון שלו).

שינויים אבולוציונים, בעולם זה ובעולמות אחרים, תמיד מגובים בעשיה ובשיתוף של חלק מאזרחי המקום, כאן אלו בני האנוש המצויים בכוכב.

ילדי הפרחים היו החלוצים האמיצים עד מאוד, שהגיעו לכאן בהתנדבות ובשירות למען הכלל, על סמך חתימות נשמתיות בתחילת שנות השישים. הם לקחו על עצמם להיות הנפץ הראשוני והראשי שנועד לאפשר את מהלך המעבר בין העידנים ולתמוך בו.

ילדי הפרחים היו כמעט כולם ילדים מבתים שמרניים ומסורתיים שהתאגדו כתנועת מחאה אל מול מלחמת ויאטנם, ומהר מאוד הפכו לתנועה אידיאולוגית שהעזה למרוד בשיטה, בממסד, בדת, בכסף, בתרבות, במשפחה ובכל המבנים הקפואים שהפכו את האנושות לנשלטת ולמשועבדת.

פסטיבל וודסטוק, שהתרחש בשנת 1969, שבו השתתפו כארבע מאות אלף חלוצים ושעל פניו, בגלוי, היה לא יותר מאשר פסטיבל רוק של היפים מסוממים, היה למעשה המהפכה התודעתית רחבת ההיקף הראשונה שחווה כדור הארץ ושחוותה האנושות בעת החדשה. היה זה אירוע שעיצב דור שלם בעולם המערבי ובכך יצא לדרך באופן רישמי מה שאנו מכירים בשםעידן הדליאוהעידן החדש“.

לאחר מהפכה זו, האנושות כבר לא תיראה לעולם אותו הדבר, ובעוגני הפלדה החלודים שהיו מקובעים למקומם כבר אלפי שנים החלה תנועה שממנה פנו פניה של האנושות לחופש.

מאז, בהתמדה הגיעו לכוכב גלים הולכים וגוברים של שליחים. בתחילה היו אלה ילדי האינדיגו, אחר כך ילדי הקריסטל, וכיום ילדי היהלום, שבעבודה רבה, במסירות, בחריצות ובהתמדה חצו בזה אחר זה ספי תודעה שבהם נמתח ונפתח טווח תדר בעבור הכוכב ובעבור האנושות, עד לנקודת הציון של שנת 2012, שבה הצליחו כדור הארץ והאנושות ״ליישר קו״ עם מרכז הגלקסיה ולתעל דרכם, מבלי לקרוס, תדרי פוטון מזוקקים, תדרי אש ואויר שהמשיכו לרופף את עוגני הפלדה החלודים של ספינת ארץ ושעתידים לשנות את פני האנושות.

שנת 2020 בה נחצה סף מסה קריטית המאפשרת שחרור עוגני הפלדה וניתוק ספינת ארץ ממזח הממד השלישי

לאחר עבודה מסורה וחרוצה של מיליוני עובדי אור, ששינוי תפיסות והעלאת התדר האישי והמרחבי היו להם שליחות ודרך חיים, ושעבודתם הבלתי נלאית רופפה עוד ועוד את עוגני הפלדה של ספינת ארץ, הגיע למרחב נגיף הקורונה קל המשקל, הבלתי נראה והכריע את הכף.

קלף גוקר שנזרק אל במת המשחק וטרף את הקלפים כולם.

זהו שובר שיגרה ששינה סדרי עולם ושאיפשר לספינת ארץ לבצע את המהלך הסופי של ניתוק עוגני הפלדה החלודים, שחרור ממזח הממד השלישי לפני יציאה אל הדרך החדשה.

הדרמה הגדולה שהתחוללה סביב השאלה האם הגזע האנושי, המצוייד בבחירה חופשית, יצליח בסופו של דבר לחצות את מחסום התפיסה התלת ממדית, לעשות את קפיצת הדרך התודעתית שתנתק אותו ממזח הממד השלישי ולנסוק אל האופקים האינסופיים, הפרוסים והנפתחים אל עבר הרבממד, אל עבר אינסוף אפשרויות ופוטנציאלים חדשים של צמיחה, של התפתחות בכל הרמות והרבדים והמישוריםהדרמה הזו הגיעה לקיצה.

והסיבה היא שנחצה סף המסה הקריטיתמסה קריטית של תודעה אנושית שהקיצה מתרדמתה.

ובזמן הזה, שבו כדור הארץ מתאושש מההלם ומגשש אחר דרכו החדשה, וישנה עוד דרך ארוכה שעל האנושות לפסוע בה בטרם תתעלה למדרגה של ציוויליזציה מאוחדת, נאורה ומוארת, הבשלה להצטרף לשורותיהן של תרבויות האור הבוגרות כחברה בפדרציה הגלקטית, אני מחזיקה בחזון חדש, בסיסי,, מראה מקום.

נקודת ציון לספינת ארץ שיצאה לדרכה לעבר האופקים האינסופיים, הפרוסים והנפתחים של הרבממד, כמו מגדלור מהבהב בים האינסוף.

חזון חדש לאנושות החדשה

* בארץ החדשה, שלום עולמי יהווה את נקודת המוצא, סיום המלחמות והסכסוכים השבטיים והפיכה לציוויליזציה אחת, מאוחדת, מרובת גוונים ושותפת גורל.

אזרחי כדור הארץ יבינו שהם כולם ללא הבדלה של מין, גזע ,צבע, דת ולאום, בניו ובנותיו של האור, מהויות קוסמיות בחוויה אנושית. הם יבינו שכדור הארץ הוא ביתם המשותף, שגורלם שזור אלה באלה ושהם כולם משפיעים. שהם בוראים ויוצרים שהבחירות, החלומות והתשוקות שלהם יוצרים את המציאות, יוצרים את העולם שבו הם חיים, ומתוך כך יפתחו אחריות אישית ואחריות כוללת.

* החברה האנושית תהיה ערבה לכלל הפרטים שמרכיבים אותה.

* יבוטלו מדינות וגבולות דימיוניים וכל תושב בכדור הארץ יוכל לנוע כרצונו ולקבוע את מקום מגוריו במקום הרצוי לו.

* את החברה החדשה תנהל מועצתעל בינלאומית משתנה, מגוונת ומתאימה לתפקיד, שבתחילה תקבל לידיה חלק מסמכויות הממשלות המקומיות ובהדרגה, יוכלו אלה לפנות את מקומן.

* מועצת העל תפעל בשקיפות מלאה, תנווט ותפעיל מערך של מועצות רבות במודל פירמידה. המועצות ייתנו מענה מלא לכל היבטי ההתנהלות הקיומיים והחברתיים על פני הכוכבהתנהלות שתהיה מבוססת על ערכים, אחריות כוללת, מאור פנים, שיויון, כבוד, ושטובת הכלל והפרט שזורות בה כאחד.

* האנושות החדשה תבסס ותנחיל לחבריה ערכים של אחדות, שירותיות, קיימות, קבלה, רעות, אחווה, כבוד, אהבה, שיתופי פעולה ויחסי גומלין הרמוניים מתוך ההבנה שכולנו נובעים מאותו מקור אלוהי והבנה לשותפות הגורל שלנו.

* מועצת העל תקיים מערכת של יחסי גומלין וחניכה עם הפדרציה הגלקטית שאליה אנו משתייכים ושאליה נתקבל לאחר שנהפוך מאוסף שבטים ברבריים, מפולגים ומתכתשים לציוויליזציה אחת, מאוחדת, שנקראת אנושות.

בכדור הארץ החדש יבוטל השימוש בכסף והשפע של הכדור יחולק באופן שווה בין כל תושביו.

תושבי כדור הארץ החדש יגיעו למסע גדילה מרתק בכוכב יפהפה ושופע, שבו מרגע הגיעם יזכו בהערכה מלאה ויקבלו מצע התומך בצמיחה ובהתפתחות, שבו לאורך כל תקופת חייהם יהיו זכאים לתנאי קיום ולמידה ממומנים ברווחה, באופן שבו ישוחררו באופן מוחלט מתודעת ההישרדות החומרית והקיומית.

כל תושב, מרגע הגיעו לכוכב, יהיה זכאי לבית, לאוכל, למחיה, לטיפולים ככל שידרשו, למסלולי למידה והתפתחות ולכל מה שיאפשר לו נקודת כניסה נוחה, יציבה ומאוזנת למסע חיים והתפתחות בכדור הארץ.

ביטול הכסף יביא לקריסה של מבנים פוליטיים וכלכליים בעלי אינטרסים צרים שנובעים מאנרגיית החומר והשליטה בעולם ובאנושות.

* מצב זה של שחרור האנושות מתודעת ההישרדות וביסוס תודעה חדשה של קיימות, יברא שינויים גורפים במבנה ובהתנהלות החברה האנושית שתשתחרר מהשיעבוד ומהמירוץ אחר החומר.

יבוטלו אינטרסים צרים, מעמדות והיררכיות שבנויים ושמבוססים על הון וכוח, וכך תוכל האנושות להפנות את משאביה לכיוונים של יצירה והתפתחות שינבעו מחיבור פנימי מזוקק ומאהבה.

* במסגרת ביסוס וכינון התנהלות שמבוססת על יחסי גומלין הרמוניים של קבלה ונתינה, דיירי הכוכב יקבעו את רמת הנתינה והשירות הבסיסית שאותה יבחרו לתת בחזרה לקהילה.

*החברה תעניק לכל אחד מחבריה את מלוא הסיוע הנדרש לו בכל תחומי החיים ואת מלוא האפשרויות לבטא את הפוטנציאל הגבוה הטמון בו. הכשרות מקצועיות ינתנו על פי רצון ונטיית לב אישיים של כל תושב.

אפשור זה יביא פרצים חדשים וגבוהים של יצירה, פיתוח, נתינה, שירות, יוזמות חדשות ושיתופי פעולה חובקי עולם, שיזניקו את המין האנושי לרבדי התפתחות חדשים וגבוהים.

* בחברה החדשה, תיפסק ההורות הביולוגית הרפלקסיבית ותהפוך למקצוע שתידרש לו הכשרה גבוהה, כיוון שיתקיימו הבנות גבוהות הנוגעות ליחסי גומלין ואיזון עם הכוכב המארח, ארץ, והבנות הנוגעות לגבי התפתחות הגזע האנושי.

לכל נולד חדש תוענק קבוצת חונכים ומדריכים שילוו את הרך הנולד והוריו בכל תהליכי הגדילה וההתפתחות ויאפשרו את מימוש הפוטנציאל הגבוה ביותר לכל ביטוי נשמה המגיע לכאן.

* האנושות החדשה תכיר בתודעה ערה, בהירה ומלאה בערכה ובנדיבותה של גאיה, אימא אדמה, הכוכב המארח, ותחתור לבסס ולקיים איתה מערכת יחסים הרמונית המבוססת על יחסי גומלין שיש בהם הכרת תודה, כבוד, אהבה, הערכה, שמירה וטיפוח.

ניצול האדמה ומשאביה, תרבות הכיבוש, הניצול וההרס של שדה התודעה האדיר והנדיב, גאיה, תיפסק לחלוטין. יתקיים שימור של הטבע, יופיו ותפארתו.

* בכדור הארץ תיפסק השליטה והפגיעה באופן מיידי ומוחלט בכל בעלי הברית שלנו, בעלי החייםנציגי תרבויות שונות ומגוונות מרחבי היקום שהגיעו כדי לתמוך ולהעשיר את האנושות במסע ההתפתחות שלה על פני האדמה.

בכדור הארץ החדש יהיו כבוד וזכות לחיים מלאים לכל יציר נברא ובעלי החיים יקבלו את הגנת האנושות ואת הכרת התודה שלה באופן מוחלט.

ןכך הוא, וכך קורה, אם רק נרצה.

You may say I’m a dreamer

But I’m not the only one

I hope some day you’ll join us

And the world will be as one

John Lennon

קישורים למאמרים קודמים:

תקשור קורונה מזווית אחרת

2020 – תמונת מצב נוכחית ופוטנציאלים בפתח

ליצירת קשר עם אסתר:

פייסבוק

מייל: esendak2@gmail.com