אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית לאפריל 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

אפריל מביא אנרגיה פלנטרית רבת עוצמה. במשך החודש כולו, הפלנטות מאדים, צדק, שבתאי, אורנוס ופלוטו פעילות מאוד.

מאדים מעצים רגשות יוקדים, צדק מגביר ומרחיב, שבתאי רוצה להגביל ואורנוס מחולל שינוי.

צירוף זה של כוחות קוסמיים יכול להיות נפיץ למדי, ואנו עשויים לראות ולהרגיש בהתעצמות הרגשות.

אף על פי כן, קיימת גם הזדמנות מדהימה לצמיחה ולשפע. בואו נראה מה אפריל צופן לנו בחובו

ההיערכות העיקרית הראשונה שמתרחשת באפריל היא הצמידות בין צדק לפלוטו. זוהי אחת מההיערכויות המשמעותיות ביותר בשנת 2020 והיא חלה ב-4 באפריל.

הפעם האחרונה ששתי הפלנטות הללו נפגשו הייתה לפני כ-13 שנים, והן יכוונו זרקור על הכלכלה וענייני הכספים שלנו.

אף על פי שנושא הכלכלה תופס כותרות ברמה הגלובלית, ברמה האישית, צדק ופלוטו יכולים לברוא הזדמנויות חדשות לשפע.

אנרגיה פלנטרית זו מעודדת אותנו לחפש רעיונות חדשים ולהתחבר לשפע בדרך חדשה ועמוקה יותר.

השתמשו בהיערכות הזאת כדי להזמין שפע אל תוך חייכם וכדי להתחיל להכיר בכך ששפע תמיד נמצא סביבכם. השתמשו באנרגיה הזאת כדי לראות את הדלתות שנפתחות, במקום את אלה שנסגרות.

ההיערכות המשמעותית הבאה מתרחשת ב-7-8 באפריל, עם ירח העל המלא במזל מאזניים. זהו ירח העל הקרוב ביותר של השנה, ולכן נרגיש באנרגיה לונרית הקורנת בחוזקה.

ירח מלא זה, המתרחש במזל מאזניים, ידגיש את מערכות היחסים שלנו ויגרום לנו לתהות לגבי הקשרים שיש לנו בחיינו. הוא גם ידריך אותנו להתמקד במערכת היחסים שיש לנו עם עצמנו, ויכול להוות זרז שיסייע לנו להגיע למצב עמוק יותר של אהבה וקבלה עצמית.

תחושות בדידות עלולות להגיע לשיאן בזמן הירח המלא הזה, ולכם אם הדבר נכון לגביכם, עשו מאמץ נוסף כדי ליצור קשר עם אנשים אהובים.

אם אתם מרגישים מבודדים בשל הוראות הסגר, חשבו על כך כעל סוג של חופשתהתבודדות, זמן שבו אתם יכולים להיכנס פנימה ולתעדף את הדברים שאתם אוהבים לעשות.

בשבוע שלאחר הירח המלא חלה פעילות נוספת כאשר השמש יוצרת זווית ריבועית לפלוטו ב-14 באפריל. בתקופת זמן זו, אנו נקראים לזכור היכן טמונים העוצמה והכוח האמיתיים שלנו.

איך תוכלו להעצים את עצמכם? איך תוכלו להתחבר לכוח ולחוכמה המדהימים שקיימים בתוככם?

קיים בתוככם מקור מדהים של אהבה, עוצמה, חוכמה, ידע ואלוהות. השתמשו באנרגיות הללו כתזכורת להתחבר לכל אלה.

בכל פעם שאנו מקבלים אינטנסיביות כגון זו, אנו ״נלחצים״ רק כדי שנוכל לשחרר אל העולם עוד מהפוטנציאל שלנו ומהניצוץ האלוהי הפנימי שלנו.

כאשר השמש תעבור למזל שור, מזל אדמה, ב-19 לאפריל, נתחיל להרגיש יותר בנוח ומקורקעים יותר עם הכיוון של חיינו. הדבר גם יעזור לנו לחוות בקלות רבה יותר את מולד הירח במזל שור ב-22 באפריל.

ירח חדש זה נושא את אנרגיית השינוי ומידע חדש אשר יפתיע אותנו עשוי להופיע על פני השטח. אבל, בשל הקרקוע לאדמה של השור, נהיה מסוגלים להתמסר ולאפשר לעצמנו לשוט עם הזרם בקלות רבה יותר.

ב-24 באפריל, פלוטו נכנס לנסיגה, אך אנו נרגיש זאת יותר ברמה הפנימית מאשר ברמה החיצונית. בשל הירח החדש במזל שור, שבו נרגיש עדיין, אנו עשויים גם לרצות להרהר במטרות ובתוכניות שלנו לשנה שלפנינו, ואולי אפילו לשנות אותן או להפוך אותן על פיהן.

ב-26 באפריל, השמש נערכת עם אורנוס, מזכירה לנו להמשיך לרכוב על הגל ולהתמסר לתהליך.

זהו זמן לאמץ אמונה בלתי מתפשרת בעצמכם ובנתיב שמתממש לנגד עיניכם.

אפריל מעניק לנו חודש מדהים של אנרגיה פלנטרית, אך בעודנו מתקדמים, יש לנו את הפוטנציאל להרגיש חזקים יותר, ערוכים יותר ובטוחים יותר בעצמנו.

זכרו, בעוד שהמציאות התלתממדית משתנה ומשתדרגת סביבנו, מצבי הוויה נעלים יותר נותרים קבועים, הם עדיין עמנו, ועדיין נמצאים כאן כדי להדריך אותנו.