אסטרולוגיה אינטואיטיבית: מולד ירח במזל טלה – מארס 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

הירח החדש במזל טלה הוא באופן טיפוסי זמן טוב ביותר להגשמה, להבעת כוונות ולזריעת זרעים. מזל טלה הוא המזל הראשון בגלגל המזלות והירח החדש מסמל את תחילתו של מחזור לונרי חדש, ולכן קיימת אנרגיה חזקה להתחלות חדשות.

בשנת 2020, הירח החדש במזל טלה חל ב-24 במארס, ממש כמה ימים לאחר סדרה של אירועים קוסמיים משמעותיים, הכוללים את יום השוויון (קישור), את הצמידות בין צדק למאדים (קישור) והמשמעותי מכולם, שבתאי העובר למזל דלי (קישור).

כל האנרגיה הזאת כבר שולחת גלים אינטנסיביים אל היקום והירח החדש ידגיש כל זאת, בנוסף לקצת אנרגיה משל עצמו גם כן.

כדי להתחיל להבין למה יש לצפות, עלינו לחזור ליום השוויון שחל ב-19-20 במארס, שהוא הרגע שבו השמש נכנסה למזל טלה. דבר זה מסמל את תחילת השנה האסטרולוגית וזהו הגל הראשון של אנרגיה רעננה לטובת התחלות חדשות.

אנו עשויים להרגיש תחושת אופטימיות ונמרצות על ידי האנרגיה הלוהטת הרעננה, אנרגיה שמוצעת לנו עתה. ביום השוויון, הצעיף שבין הממדים מצטמצם ולכן, אם אנו פתוחים, אנו יכולים גם לקבל כמה אותות מהיקום.

לאחר מכן, ב-20-21 במארס, מתרחשת הצמידות בין מאדים לצדק, דבר שיעורר קצת מתח ואייציבות. היערכות זו ״לוהטת״ ואף על פי שהיא יכולה להעצים דברים, היא יכולה גם להעניק לנו פרץ של מוטיבציה והתלהבות.

אז, ביום המחרת, ב-21-22 במארס, שבתאי יוצא ממזל גדי ונכנס למזל דלי, דבר שמייצג תמורה אדירה ואת סופו של המחזור הקרמתי עמו עבדנו בשנתיים וחצי האחרונות.

זוהי אנרגיה טרנספורמטיבית גדולה שתשלח גלים בכל היקום, תביא אותנו הישר לירח החדש במזל טלה ב-24 בחודש.

זו אנרגיה רבה שיש לחוות בכמה ימים קצרים, ולכן אנו עשויים להרגיש מנעד רגשות שנתקשה להשתלט עליו.

בזמן הירח החדש הזה, האסטרואיד כירון, הידוע כמרפא הפצוע, יהיה גם הוא פעיל מאוד. אנו נרגיש צורך לחשוב על דרכים לרפאאת עצמנו, אלה את אלה ואת הפלנטה.

אנו עשויים למצוא את עצמנו נדרשים לטפל באדם אהוב או אנו עשויים לגלות שעלינו לטפל בנפש, בגוף ובנשמה שלנו.

לגבי כל דבר שהזנחנו או שהתעלמנו ממנו הקשור לרווחה שלנו, כירון ידריך אותנו לשם ויבקש מאיתנו לדאוג לו עד אשר נוכל להרגיש שלמים שוב.

רבים מאיתנו נאלצו לשנות את דרך חיינו בשבועות האחרונים ואולי לאמץ שגרה ולוח זמנים חדשים. בעודנו חווים תמורה זו, חשוב מאוד שנמצא דרכים להפוך את השגרה החדשה שלנו לפרודוקטיבית ולבריאה.

הנוכחות של כירון תדריך אותנו לטפל בעצמנו, להיכנס לשגרה שמביאה לנו השראה, ולחשוב כיצד נוכל להשתמש בחולשות או בעיכובים כלשהם בחיינו במטרה למצוא כוחות חדשים.

כירון הוא המרפא הפצוע, אבל יש לו את היכולת לקחת את פצעיו ולהפוך אותם לשערי ריפוי עוצמתיים. כיצד נוכל לעשות זאת גם כן?

לנוכח האנרגיה היוקדת הזאת של מזל טלה, אנו עשויים להרגיש לחוצים או רגשנים יתר על המידה אם לא נעניק לעצמנו ערוץ בריא לביטוי הרגשות הללו.

שימו לב ואל תאפשרו לרגשות שלכם לעלות על גדותיהם ונסו לפעול ממקום קליל ורגוע. קחו את הזמן, חשבו היטב על הדברים ואל תהיו אימפולסיביים.

מעניין לציין, ירח חדש זה חל במעלה הרביעית במזל טלה, דבר שחוזר על עצמו. בחודש פברואר, הירח החדש חל במעלה הרביעית של מזל דגים, בינואר, הירח החדש התרחש במעלה הרביעית במזל דלי, בדצמבר, ליקוי הירח החדש התרחש במעלה הרביעית של מזל גדי. בשנת 2020, אנו נמצאים בשנת המספר ארבע על פי הנומרולוגיה.

בשנה של המספר ארבע, אנו נקראים לחזור אל העצמי ולמצוא דרכים לברוא מוגנות, נחמה ותכלית מבפנים.

ארבע מייצג מצב שבו אנו מרגישים בבית עם עצמנו, ונראה בהחלט שזוהי מגמה עבור רבים מאיתנו עכשיו.

באסטרולוגיה, המעלה הרביעית במזל טלה היא למעשה מעלה רגישה מאוד מבחינה רוחנית בגלגל המזלות. היא מציינת אנרגיות עלחושיות מתקדמות ואת היכולת להתעלות לממלכות גבוהות יותר תוך שאנו נשארים מקורקעים.

בזמן הזה כולנו יכולים להעמיק את החיבור שלנו לרוח ולהשתמש בו ככלי להתחבר עם מי שאנו ועם מה שאנו יכולים לעשות כדי להרגיש יותר בבית בתוך עצמנו.

הירח החדש במזל טלה הוא תמיד זמן נהדר להביע כוונות לשנה שלפנינו, אך במקום לומר לרוח וליקום מה אתם רוצים, אולי במקום זאת, תפתחו את לבכם לקבל את מה שהרוח והיקום רוצים מכם?

איך תוכלו להפוך לכלי עבור הרוח? איך תוכלו לאפשר לרוח להוביל את חייכם ולהראות לכם את הדרך קדימה?

לפעמים אחת מהכוונות העוצמתיות ביותר שאנו יכולים להביע היא להיכנע לאלוהי, למקור, ליקום (יהיה השם שנבחר אשר יהיה), ופשוט לאפשר לו/לה להראות לנו את הדרך להתחלה חדשה מושלמת עבור נשמתנו.