כיצד להטעין מחדש את האנרגיה הרוחנית שלכם בעזרת כפות הידיים

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

בתוך כל אחד ואחת מאיתנו מצוי הכוח לרפא.

כאשר אנו נחתכים, הגוף שלנו מרפא את הפצא. כאשר אנו בוכים, הלב והראש שלנו מתחילים להרגיע ולנחם אותנו. לכולנו יש את אותה יכולת ריפוי מולדת בתוכנו, עלינו רק לזכור שהיא שם.

הגופים שלנו הם יצירות אומנות מדהימות. גם בעודכם יושבים וקוראים את המאמר הזה, מאות אלפי תהליכים מתרחשים בגופכם כדי לוודא שהוא מתפקד ומשגשג.

מכונה אינטליגנטית שכזו זקוקה להזנה, לטיפול ולהגנה ולכן תזונה בריאה, פעילות גופנית, אוויר נקי, שתיה מרובה ושינה רבה הם דברים הכרחיים. אבל יש לנו גם צד אחר שאסור להתעלם ממנו, צד רוחני שזקוק גם הוא להזנה ולטיפול.

למעשה, אתם יכולים לאכול את המזונות הבריאים ביותר בעולם ולהתעמל בכל יום, אבל אם לא תתייחסו לעצמי הרוחני שלכם, לעולם לא תהיו בריאים באמת.

האנרגיה הרוחנית שלכם נובעת מגופכם ומעניקה לכם הילה או שדה זוהר. ראיתם אולי זוהר או הילה אלה בעצמכם או באחרים. אולי אפילו הרגשתם בהם קורנים מפניכם ואל העולם.

יש לטפל באנרגיה הרוחנית שלכם, להזין אותה ולהגן עליה ממש כמו על גופכם הפיזי, אך לעתים קרובות מאוד אנו מזניחים אותה או מתעלמים ממנה. לעתים קרובות אנו שוכחים להתכוונן לעצמי הרוחני שלנו ולכבד באמת צד אנרגטי שלנו.

צד אנרגטי זה מושל באינטואיציה שלנו והוא המצפן הפנימי שלנו. הוא מסייע לנו להרגיש מחוברים למשהו גדול יותר מעצמנו ועוזר להדריך אותנו בכל החלטות החיים.

אם אתם מרגישים מרוקנים למרות שאתם ישנים היטב, אם אתם מתקשים למצוא שמחה אף על פי שחייכם מתנהלים כשורה, הסיבה יכולה להיות שעליכם למלא ולחדש את מצבורי האנרגיה הרוחנית.

סימנים אחרים לכך שעליכם להטעין ולחדש את האנרגיה הרוחנית שלכם כוללים:

  • תחושות שמשהו אינו כשורה או שאינכם שייכים.
  • היעדר התלהבות בחיים, אף על פי שאתם משיגים את המטרות שלכם.
  • תחושה שחסרה לכם מטרה.
  • רצון להרגיש, לראות ולהבין את החיים ברמה עמוקה ומשמעותית יותר.
  • תחושות מתח וחרדה קבועות.

דרך עוצמתית לחדש את מצבורי האנרגיה הרוחנית היא לשלוח לעצמכם ריפוי. כל אחד יכול לעשות זאת, כך זה עובד:

שלב ראשון:

מצאו מקום שקט שבו לא יפריעו לכם. שכבו או שבו בכיסא. עצמו את העיניים ונשמו חמש נשימות עמוקות. ודאו שאתם נושמים עמוק אל הבטן ולא רק אל החזה.

שלב שני:

הצמידו את כפות הידיים לתנוחת תפילה ולחצו בעדינות את קצות האצבעות וכף היד אלה לאלה. הרימו את כפות הידיים מעלה עד שיגעו במרכז המצח שלכם או העין השלישית ואז הורידו אותם מטה כך שיגעו מרכז הלב שלכם. המצח ואזור החזה שלכם מכילים שתי צ׳אקרות עוצמתיות (צ׳אקרת העין השלישית וצ׳אקרת הלב) ותנועה זו תעזור להפעיל אותן.

שלב שלישי:

כעת התחילו בעדינות לשפשף את כפות הידיים שלכם זו בזו עד אשר תרגישו שהן מתחממות. הניחו את כף ידכם הימנית מעל מרכז הלב שלכם ואת כף ידכם השמאלית מעל לטבורכם. שוב, אלה הן צ׳אקרות עוצמתיות שיוטענו מחדש באמצעות כפות הידיים שלכם.

שלב רביעי:

בעיניים עצומות עדיין, דמיינו אור לבן מרפא הנשלח מכפות הידיים שלכם אל גופכם. ראו אור מזין זה זורם אל תוך גופכם ומרפא את כל מרכזי האנרגיה שלכם, מפיח בהם רוח חיים וטוען אותם מחדש. דמיינו את האור יורד מטה אל קצות אצבעות הרגליים ומעלה אל קצה הראש. אתם יכולים אפילו לדמיין את האור הלבן קורן מגופכם ויוצר סביבכם זוהר מגונן.

שלב חמישי:

כאשר אתם מרגישים שקיבלתם די אנרגיית אור לבן, פקחו את העיניים ונערו קלות את כפות הידיים שלכם. עמדו ונערו קלות את גופכם או עשו מתיחות עדינות פשוט כדי להניע את מחזור הדם.

שלב שישי:

שתו כוס מים גדולה וודאו שאתם שותים די במשך היום כולו.

זוהי דרך מהירה מאוד וקלה לשלוח אנרגיית ריפוי אל גופכם והיא תסייע להטעין מחדש באופן מיידי את האנרגיה הרוחנית שלכם. אם ברצונכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר, עשו תהליך זה בכל יום, למשך חמשעשרה דקות לפחות, למשך שבוע.