כולנו מתקשרים – קריאת השכמה

מארס 2020

מאת: אסתר סנדק

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

בימים אלו כשכדור הארץ עובר טלטלות ושינויים מהותיים שנוגעים בכל רובדי החיים ובכל בני האדם ללא הבדלה, רבים מאיתנו מחפשים תשובות או מידע שיעזרו לנו להבין יותר את הכאוס המתרחש סביבנו וגורם לרבים להרגיש חרדה, דאגה, אי ודאות וחוסר אונים.

תקשורלמה דווקא עכשיו?

הסיבה שבחרתי לכתוב ולהרחיב בנושא התקשור דווקא עכשיו קשורה לשינויים שעובר כדור הארץ ושעוברת האנושות בתהליך ההתעלות שלה לממד החמישי.

שינויים אלו כרוכים, בין היתר, בכניסה מסיבית של תדרי אש ואויר למרחב. תדרים הפורשים בפני האנושות שדה אפשרויות של פוטנציאלים חדשים שתקשור ותקשורת הם חלק מהם.

עוד על אפשרויות אלו ניתן לקרוא בתקשור ״2020 תמונת מצב נוכחית לפוטנציאלים בפתח״.

התפרצות הקורונה  היא קריאת התעוררות ראשונה שנשמעת במרחב.

הוירוס שנע בעזרת יסוד האויר ומתפשט ברחבי העולם, מבקש מאיתנו, בין היתר, לפנות פנימה, לפתוח ולהשמיש את ערוצי התקשור שכל אחד ואחד מאיתנו מצוייד בהם, להרחיב את התקשורת, הן האישית והן שלנו כגזע, בינינו לבין ממדים אחרים, בינינו לבין מציאויות אחרות, עולמות אחרים, יקומים ומישורים אחרים, ובכך לסייע לחילוץ כדור הארץ והאנושות מהבידוד שבו היינו שרויים במשך עשרות אלפי שנים, לאורך כל עידן האדמה שהגיע לסיומו.

תקשור יכול להיות עם המהות הגבוהה שלנו, עם הדרכות ספציפיות, עם שדות תודעה גבוהים ורחבים, עם הטבע, עם מלאכים, עם רשתות תודעה של עצים, של בעלי חיים, עם חברים מהמשפחה הגלקטית והביןגלקטית (ארקטוריאנים, פלידיאנים, סיריאנים, אוריאנים ועוד), עם  חלקי הנשמה שלנו, עם נשמת העל שלנוכל אחד ומערכות היחסים וההקשרים הקוסמיים שלו.

כשאני חושבת עלינו, על האנושות בראשית ימיה, בראשית דרכה, עת הגענו למשימה שלנו במגרש המשחקים של כדור הארץ, אני מדמיינת חלליותאם שהגיעו מעולמות מגוונים, מכוכבים רבים ומשונים כשהן נושאות בבטנן שליחים רבים, חלוצים מתרבויות שונות, שלקחו על עצמם להשתתף במשחק המאתגר בחומר הדחוס בתלת ממד.

שליחים שהם כולם זרעי כוכבים, ישויות אור ביןממדיות שאוחזות בכלים וביכולות שמאפשרים להם לחצות יקומים ולברוא עולמות ושנרתמו, בהתנדבות כמובן, למשימה שהתנאי הראשון להשתתפות בה היא מסך השיכחה.

זאת אומרת, עליהם לשכוח מי הם, מאין הגיעו, מה היכולות והכלים שלהם, מה העוצמות שלהם, מה מטרת המשחק והשליחות. עליהם להאמין בכל ישותם באשליית המציאות ההולוגרפית בה הם מצויים.

עליהם להשאיר בחללית מאחור את כל אמצעי הקשר והתקשורת המפותחים שבהם הם מצויידים ושמחברים אותם למשפחת הנשמה שלהם ולבית מכל נקודה בבריאה כולה, לנחות בכוכב קטן ונידח, זר, חשוך, דחוס ומאיים ומשם לצאת למסע שיכול לקחת אלפי שנים של גלגולים ולפצח את כתב החידה הזה שיראה להם את הדרך חזרה הביתה, תוך כדי התגברות על מגבלות הנפש, ניתוק מהזדהות, שחרור מקארמות וניתוק מהאשליה ההולוגרפית.

ולכן לא פלא שאחד הנושאים החמים בעידן החדש הוא נושא התקשור.

רבים יגידו לכם שתקשור הוא הבסיס לכל מה שקשור לעולם הרוח. כיוון שברמה הלאמודעת של כולנו, ביצירת הקשר הזה, טמונים הרמזים והיכולת שלנו לשוב הביתה.

לאורך תקופה ארוכה נקשרה הילה בלתי נראית למתקשרים, שנהנו ממעמד יתר שהפך אותם למוקד משיכה לכל אלו שמצויים בחוסר ודאות, לכל אלו שהגיעו לצמתים בחייהם, שזקוקים לריפוי, לנחמה, להדרכה, לכל אלו שרוצים לדעת יותר, לכל אלו ש״מכשירי הקשר״ שלהם היו מנותקים ומנוונים מחוסר שימוש.

כולם רצו ורוצים לפגוש מתקשרים ולקבל מהם תובנות שיאירו את חייהם ואת דרכם שאפופה בערפל ובמסתורין. כולם מחפשים את הידיעה הברורה שתגיד להם איך, למה ומתי. כולם מחפשים מישהו שיוביל ושינהיג אותם ושיפיג את חרדותיהם וחששותיהם, מישהו שיודע, שיראה להם את הדרך.

אז מהו תקשור?

ביסודו של דבר, זהו מצב שבו אדם מאפשר למערכת הלוגית הרציונלית שלו לזוז הצדה ומאפשר לתקשורת להתרחש דרך המוח של הלב.

זוהי פעולה שמאפשרת לנו חיבור למקום עמוק וגבוה שלנו ושבמהלכה אנו נפתחים ומתרחבים לטווח תדרים רחב יותר מהאישיות המצומצמת שלנו המתקיימת בתחום החיים בממד השלישי. חוויה המאפשרת חיבור למקור אנרגיה שהוא הרבה יותר רחב מאיתנו.

זוהי יכולת המאפשרת לנו ליצור קשר באופנים שחורגים מהשימוש הרגיל בחמשת החושים החיצוניים שלנו. תקשורת זו נוצרת בדרך כלל עם ישויות/שדות תודעה שאינם מגולמים בחומר הפיזי ובה האדם משמש כצינור להעברת מסרים שמטרתם לסייע בהתפתחות האנושית של יחידים וקבוצות. המסרים המתקבלים נושאים בדרך כלל אופי שונה מהסגנון שבו משתמש המתקשר בחיי היוםיום שלו.

ישנם כאלו שמגדירים יכולת זו כיכולת עלחושית, אולם אין זה המצב. בתקשור אנו עדיין משתמשים בחושים שלנו, אך חושים אלו הם חושים פנימיים שהתנוונו במהלך השנים מחוסר שימוש.

באופן מהותי, ישנם שני סוגי תקשורים: מודעים ולא מודעים. תקשור לא מודע מתרחש בדרך כלל דרך היבטים של יצירה, אומנות או ספורט. אדם יכול להיפתח למציאויות שמעבר, למידע, לתובנות או לרעיונות נשגבים בעודו רץ מרתון, רוקד, מצייר, כותב או עסוק בכל פעולה שמאפשרת למיינד שלו להיכנס למצב של שקט.

תקשור מודע הוא מצב של פתיחת ערוצים וכניסה מודעת של המתקשר למצב של חיבור על מנת להעביר מסרים, מידע, תובנות, אנרגיות ריפוי ותדרים למען התפתחות אישית ו/או קולקטיבית.

בשלושים השנים אחרונות אנו עדים ליותר ויותר מתקשרים שמביאים מידעים מדהימים בעוצמתם, בחדשנותם ובתועלת המופקת מהם. הידוע ביותר הוא לי קרול המתקשר את קריון מהשירות המגנטי.

האם כל אחד יכול לתקשר

אני אומרת שסיבה העיקרית לכתיבת מאמר זה היא להפיץ את המסר שכל אחד יכול לתקשר ושהגיעה העת לכך.

כל אחד ואחת מאיתנו הוא נקודת קצה של מהות קוסמית אדירת ממדים, המחזיקה ביכולות אלו ועוד הרבה יותר. כל אחד ואחת מאיתנו הגיע לעולם עם שליחות ועם יכולות תקשור.

הדרך הטובה ביותר להבחין בכך היא להתבונן בילדים שהחינוך לחשיבה רציונלית טרם ניוון את מערכת החושים הפנימיים שלהם. ילדים אלו ישוחחו וינהלו קשרים אמיתיים עם חברים דימיוניים שהם לא אחרים מאשר המדריכים שלהם, ינועו בחופשיות רבה בין ממדים בעזרת הדימיון שלהם, יראו הילות וצבעים שמופקים משדות אנרגיה ואף ישמעו צלילים וקולות שנעלמים מעינינו ומאוזנינו.

זו הסיבה שברבים מהקורסים ומההכשרות הרוחניות המוצעים במרחב אנו נקראים להתחבר לילד הפנימי, הילד הזוכר, הרואה, היודע, ודרכו להתחבר מחדש ליכולות שדוכאו בנו בילדותנו.

כיצד מתרחש תקשור בפועל?

יש דרכים רבות בהן מתרחש תקשור, כמו למשל מצב שאני מכנה בשם ״איחוז״, שבו האדם מפנה את גופו ומאפשר לישות ״להשתמש״ במערכות שלו. ישנם שיתופי פעולה שבהם האדם והישות נפגשים בממד תיכון המאפשר להם ליצור חיבור. ישנם כאלו שמטמינים שאלות כתובות בספרים האוגדים אגרות של הרבי מלובביץאו בתהילים. ישנם כאלו שמקבלים את המסרים שלהם דרך שירים, סרטים וכן הלאה. יש תרבויות שמשתמשות בחומרים פסיכואקטיביים. ישנם אנשים שנכנסים לטראנס מלא כגון נוסטרדמוס, ועוד דרכים מגוונות שמתאימות לאדם ולישות ושמבוססות בדרך כלל על חוזה נשמתי ונובעות ממנו.

אך לראייתי, התנאי הראשון בכל תקשור הוא היכולת לשחרר את החשיבה הרציונלית, את המערך שבו רובנו אוחזים בבגרותנו ושמשמש את מוקד הכוח והשליטה שלנו, השכל וההיגיון.

תקשור מתרחש בעיקר דרך המוח של הלב.

המוח של הלב מדבר בשפה אחרת מזו של המוח המרכזי שלנו. שפת הלב היא שפה אוניברסלית שבעזרתה ניתן לתקשר עם הגוף שלנו, עם ממדים אחרים ועם המארג של הכלל יקום. השפה של הלב מאפשרת לתקשר עם האלוהות בכבודה ובעצמה, בתוכנו ומחוצה לנו.

כיצד ניתן לפתח את יכולות התקשור?

הדרך לפתח ולהשמיש יכולות תקשור מורכבת מכמה גורמים:

הראשון הוא אמונהאמונה שהיכולת הזו מולדת וטמונה בי כמו בכל אחד אחר.

השני הוא הכרה בערכי וביכולת שלי לפתח ולהשמיש יכולות אלוכן, גם אני יכול/ה! והכרה בשליחות בעטיה הגעתי לכדור הארץ, גם אם היא נסתרת מעיני כרגעיש משמעות להיותי כאן.

השלישי הוא פיתוח המיומנות על ידי התמדה ותרגול.

הרביעי הוא שחרור תפיסות לגבי ״איך זה יראה, איך זה אמור להיות״ וכן הלאה.

החמישי הוא שחרור ציפיות ותלות בתוצאה.

השישי הוא מוכנות לוותר על ביקורת, ספקות ושיפוטיות. ״האם זה אמיתי או לא, אולי אני ממציאה את הכל, האם יש ערך במה שהבאתי״ ועוד.

אומר שגם אם עולות מחשבות מסוג זה, אפשר להתבונן בהן ומיד לשחרר אותן ולהמשיך לנוע קדימה. כי ככל שהמיומנות נרכשת ומתפתחת, היכולת והמידעים הופכים להיות מדוייקים יותר.

אז מתבססת הידיעה והאמונה וגם ההכרה שעכשיו בידיכם כלי יקר ערך שפותח את מציאות חייכם למרחבי אינסוף ולאפשרויות אינסופיות, וכל זאת בתאימות לגוון, לתדר, לשליחות (וכן, לכולנו יש שליחות!) לתרבות ולמקור שממנו הגעתם.

טכניקות תרגול לפתיחת ערוץ תקשור

תקשור היא יכולת אנושית טבעית, שהתנוונה מחוסר שימוש ושניתנת להשמשה.

זהו תהליך נרכש של תרגול ופיתוח מיומנות, בדיוק כמו תרגילים שנעשים על מנת לחזק שרירים מנוונים או כל יכולת אחרת.

בראש ובראשונה, התהליך דורש סבלנות והקשבה יחד עם דרישה אמיתית ורצון לפתח את המיומנות הזו ולהפוך את היכולות הרדומות הללו לכלי שימושי.

נדרש לפנות זמן ולהשקיע אנרגיה ומשאבים שמאפשרים לנו להפנות את המיקוד פנימה, לנטרל במידת האפשר רעשים חיצוניים ופנימיים, לנטרל במידת האפשר את פעילות המיינד, ולאתר את הקול הפנימי השקט, את קולה של הנשמה (או של הדרכות).

למען הסר ספק, אומר שקול זה יכול להישמע במגוון דרכים ואופנים ולאו דווקא כמסר מילולי ברור.

קולה של הנשמה יכול לבוא לידי ביטוי בתחושות, במראות, בצבעים, בצלילים או בדחיפה לפעולה אחרת. קולה של הנשמה יכול להופיע גם באמצעות חלום או חיזיון.

פיתוח ההקשבה יכול להיעשות בדרכים רבות ומגוונות, שרבות מהן תמצאו ברשת ושניתנות לשימוש בחינם, כגון תרגילי נשימה שונים שמסייעים להימנע מהסחות דעת ולאפשר לתודעה להיפתח ולהתרחב, תרגילי מיקוד, מדיטציות ו/או דימיון מודרך, יציאה לטבע, פעילות פיזית כגון יוגה ציגונג, כתיבה אינטואיטיבית עם הקימה בבוקר ועוד.

היבט נוסף הוא המוכנות לצאת לתהליך ממקום של משחק. ממש כמו ילדים קטנים שיוצאים להרפתקה עם סקרנות, התרגשות והנאה, פתוחים לקבל את כל מה שמגיע ללא ספקות, מחשבות והיסוסים ובעיקר ללא תלות בתוצאה. ילד שיוצא להרפתקה של משחק, לא שואל את עצמו ״מה תהיה התוצאה״ או ״מה יצא לי מזה״.

סיוםתקשור אז והיום

בעבר, מרבית המתקשרים תקשרו עם גורמים חיצוניים (לכאורה) כמו קריון, גרמיין הקדוש, אדמוס, סת‘, הכוהן אדמה, משה רבנו, אליהו הנביא ועוד שלל מומחים ומדריכים מרחבי הבריאה.

כמובן שתקשורים אלו עדיין מתקיימים ואף ימשיכו להתקיים דרך ערוצים שחתומים על כך.

אך כיום, בעקבות יסודות האש והאויר המתגברים, וכחלק מצו השעה, הקריאה לבני האדם היא, בעיקר, לתקשר את הרמות הגבוהות שלהם ולהביא לידי ביטוי את היכולות והפוטנציאלים הקיימים ברמת נשמה.

ובכך יביאו לידי ביטוי עוצמות ויכולות שהיו נדירות עד כה ברחבי ארץ, וישמשו הדרכה חיה והשראה, נקודות ציון ומראה מקום ליכולת האנושית למתוח ולהרחיב את גבולות התדר שלה.

בנוסף, כחלק מתהליך הכשרתה של האנושות להפוך לציוויליזציה החברה בפדרציה הגלקטית, רבים יפתחו ערוצי תקשורת משודרגים עם ישויות אור מתרבויות גבוהות בגלקסיה ומחוץ לגלקסיה (מה שרבים מכנים בשם ״חוצנים״), שמגיעות על מנת לחנוך את האנושות, ושבסיוען הפעיל יוזרמו לכאן מידעים חדשים וטכנולוגיות גבוהות שיתרמו לפיתוח של המצאות חדשות בתחום המדע, הרפואה, והטכנולוגיה.

בנוסף, יגיעו לכאן מידעים שיאפשרו לאנושות להתחיל לראות את עצמה אחרת, לשנות מבנים חברתיים, חינוכיים וכלכליים ובעיקר ערכיים, הנובעים מתוך התפיסה שכולנו שדה אחד מאוחד.

***

לפניות ולשאלות אפשר לפנות לאסתר:

טלפון: 052-3887050

קישור לדף הפייסבוק