תחזית אסטרולוגית אינטואיטיבית לפברואר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנת 2020 היא שנה מעוברת, ומשמעות הדבר היא שאנו מקבלים בפברואר, להנאתנו, יום נוסף. יום מיוחד זה, ה-29 בפברואר, מעניק לנו את הקוד הנומרולוגי 8, מספר המייצג איזון, שפע ואת הפוטנציאל האיןסופי של הנשמה.

זהו סיכום הולם למה שפברואר מביא. זהו חדש קליל הרבה יותר מחודש ינואר והוא יעזור לנו להחליק בקלות אל תוך הרטטים החדשים ששנת 2020 נושאת עמה.

האירוע הגדול הראשון מתרחש ב-8 בפברואר עם הירח המלא במזל אריה. בהשוואה לליקוי הירח המלא העוצמתי שהיה לנו בחודש ינואר, ירח מלא זה יהיה קל ונינוח.

הוא נושא רטטים מחזקים שידריכו אותנו להרגיש בטוחים וערוכים עם המקום שבו אנו נמצאים במסע שלנו. הוא גם נושא אנרגיה שופעת ויביא לשיא את כל הדברים שעליהם ולקראתם עבדנו מאז אוגוסט 2019.

חוזקו של הירח המלא הזה גם ידריך אותנו להביא לכדי סיום נושאים מן העבר שמעכבים אותנו או שבהם אנו שקועים כמו בביצה טובענית.

הירח המלא של פברואר מעניק לנו עוצמה וחוכמה חדשות שבאמת יעזרו לתמוך בנו במשך החודש.

ב-16 בפברואר, מאדים, הפלנטה של המוטיבציה, יעבור למזל גדי, מוסיף לשורת הפלנטות שיש לנו במזלות האדמה.

אף על פי שמאדים במזל גדי הוא באופן מסורתי מיקום שאפתני מאוד, כמות אנרגיית האדמה עלולה לגרום לנו להרגיש כאילו אנו גוררים את רגלינו. אנו עשויים להרגיש כבדים או למצוא את עצמנו מתקשים למצוא את המוטיבציה לנוע קדימה.

המשא הכבד הנוסף הזה שעלינו לשאת מזכיר לנו לעצור, לעשות הפסקה ולהרהר מעט לפני שאנו ממשיכים קדימה. למעשה, אם חסרה לכם מוטיבציה במשך החודש, מתן רשות לעצמכם לעצור לרגע עשוי להביא לכם את ההשראה שאתם מחפשים.

מאדים יתמוך בשאיפות הנעלות ביותר שלנו בעודו שוהה במזל גדי, ולכן יש כאן אנרגיה נהדרת שבה נוכל להשתמש גם כן, ויכול להיות שנזדקק רק לקצת סבלנות ולטקטיקה לגבי האופן שבו נעשה בה שימוש. הדבר נכון במיוחד משום שכמה ימים אחר כך אנו מקבלים את נסיגת מרקורי הראשונה של השנה!

מרקורי יהיה בנסיגה מה-18 בפברואר עד ה-10 למארס, ויחלוף במזל המים דגים ובמזל האוויר דלי.

כאשר מרקורי נמצא בנסיגה אנו מקבלים עידוד רציני להאט ולהסתמך על החושים המעודנים שלנו. האינטואיציה שלנו, תחושות הבטן שלנו, החוש השישי שלנו מתעצמים כולם בעת נסיגת מרקורי, בייחוד נסיגה שחולפת דרך מזל מים כגון מזל דגים.

לאחר שמרקורי מתחיל לסגת, השמש עוברת למזל דגים, שהוא המזל ה-12 והאחרון בגלגל המזלות.

השמש שנכנסת למזל דגים ב-18-19 לחודש היא זמן של דברים המגיעים לשיאם וזמן של סיומים.

הגענו לסוף המחזור, חלפנו דרך כל שלבי השמש ועכשיו הגיע זמננו לחגוג, ״לקשור קצוות פרומים״ ולקצור את שזרענו.

עונת מזל דגים היא זמן רוחני מאוד גם כן. זהו זמן שבו אנו יכולים באמת להרהר בשיעורים ובמתנות של שניםעשר החודשים האחרונים, לפני שמחזור חדש מתחיל שוב.

כדי לעזור לנו בחשבון הנפש והעבודה הרוחנית שלנו, נפטון, הפלנטה של הרוחניות, יצור היבט של 60 מעלות עם צדק, הפלנטה של השפע ב-20 בפברואר.

אף על פי שהדבר מתרחש בדיוק ב-20 לחודש, קרוב לוודאי שנרגיש באירוע מבעבע במשך החודש כולו.

נפטון וצדק הנערכים בתצורה זו של 60 מעלות הוא אירוע מיוחד בשנת 2020, משום שהוא מתרחש שלוש פעמים. זהו דבר נדיר מאוד ומהווה מסר חזק ועוצמתי מהיקום.

צדק הנמצא בשישים מעלות ביחס לנפטון מהווה היערכות שלווה, תומכת ומרפאה שפועלת כיד מסייעת בעודנו עושים את דרכנו מבעד לאנרגיות העוצמתיות של שנת 2020.

היא פועלת כדי לרכך, לעזור ולהדריך אותנו להעלות את הרטט ואת התודעה שלנו לרמות חדשות.

זוהי אנרגיה יפהפייה ודבר שאנו יכולים ליהנות ממנו בפברואר ושוב ביוליאוגוסט ובאוקטובר.

הרטטים המרגיעים הללו ימשיכו אז עם הירח החדש במזל דגים ב-23 בפברואר, שיהיה רך, הרמוני ורגיש.

זהו ירח חדש יפהפה שיכין אותנו להתחלות גדולות חדשות שיגיעו במארס עם תחילת השנה האסטרולוגית.

באופן כללי, פברואר הוא חודש נעים שמביא רכות לחלק מהאנרגיות הקשות יותר שחווינו.

עם מרקורי בנסיגה, ייתכן ויהיה עלינו לעצור ולהאט בכל הקשור לעולם החיצון, אבל הדבר רק יותיר את הדלת פתוחה לרווחה עבורנו להתחבר לעולם הפנימי שלנו.