אסטרולוגיה סינית: שנת החולדה – בעלת מאפיינים של יאנג ומתכת

מאת טאנאז

מאתר Forever Conscious

מאנגלית: סמדר ברגמן

השנה הסינית החדשה מתחילה ב-25 בינואר, 2020 וזוהי שנת החולדה, עם מאפיינים של מתכת ויאנג, אולם קיימים כמה מקורות שטוענים ששנת החולדה לא באמת מתחילה באופן רשמי עד תחילת השנה האסטרולוגית הסינית החדשה, ב-4 בפברואר.

החולדה היא המזל האסטרולוגי הראשון בגלגל המזלות הסיני. החולדה נחשבת לחכמה, לערמומית, לבעלת יוזמה ולכזו שמשיגה את רצונה.

כמזל הראשון בגלגל המזלות הסיני, שנת החולדה מסמלת יום חדש לגמרי, את הזריחה, ואת התחושה שאתם מקבלים כאשר התעוררתם זה עתה בבוקר.

בשנת החולדה, הרגעים הראשונים של הבוקר יהיו זמן מקודש.

גם אם אינכם אוהבים את מה שאתם עושים או אפילו אם השעון המעורר צלצל מוקדם מדי לטעמכם, אם תקדישו את הבוקר להודיה, הדבר יעזור לכם לשגשג באמת בשנת החולדה.

שנת החולדה היא גם נהדרת לאלה שמחפשים עבודה חדשה, מתחילים פרוייקטים חדשים או רוצים למצוא אהבה חדשה. החולדה החכמה, עם האנרגיה השאפתנית ומהירת התפיסה שלה, תתמוך בכל התחלות חדשות או פעולות חדשות הנעשות מתוך אמונה שתעשו בשנת 2020.

באסטרולוגיה הסינית, כל שנה מתאפיינת על ידי ביטוי ין או יאנג ובנוסף, אלמנט מסוים. בשנת 2020, החולדה מתאפיינת על ידי היאנג ואלמנט המתכת.

איכות היאנג של החולדה משמעותה שבשנת 2020 יהיה עלינו לעבוד עם רטט גברי.

אנרגיית יאנג היא חזקה ויעילה. היא מדברת על פעלתנות וניצול הזדמנויות והיותנו המנהיגים בחיינו. היא מדברת על חתירה קדימה והתגברות על הפחדים כדי להגיע לניצחון.

אם אנרגיית הין היא רכה וזורמת, אנרגיית היאנג היא קולנית וישירה. היא עקשנית, מעשית, הגיונית וממוקדת בהגעה מנקודה אל״ף לנקודה בי״ת.

הדבר הופך את שנת החולדה בעלת אנרגיית היאנג לשנה שאפתנית ולזמן שבו נוכל באמת לבצע כמה מהלכים משמעותיים.

אנרגיית היאנג היא מהירה להתעורר אך גם מהירה ליפול, ומשמעות הדבר היא שעלינו קשובים לקצב שלנו ולהבטיח שלא נחווה שחיקה או שנסחף יתר על המידה.

אנרגיית היאנג יכולה גם לגרום לנו להיות אימפולסיביים מאוד, דבר מצוין כאשר החיים מביאים לנו רגעים שבהם עלינו לקחת סיכון או לפעול מתוך אמונה, אבל היא יכולה גם לגרום לחרטה אם אנו פועלים או אומרים משהו ללא מחשבה.

מציאת האיזון הזה תהיה חשובה בשנת 2020. אנו רוצים להשתמש באנרגיית היאנג כדי לקחת סיכונים ולהתקדם, אבל אנו רוצים גם לבחון את המניעים ואת המצב הרגשי שלנו לאורך הדרך.

מרכיב המתכת מייצג אומץ וכוח, אבל גם יכול לגרום לנו להיות מונעים על ידי האגו יתר על המידה, אם לא נזהר.

איכות המתכת מרמזת גם שעלינו להיות סבלניים, ולא למהר לפעול, בייחוד בנוגע לאותן התחלות חדשות שאנו רוצים אולי לברוא. נאמר גם ששנת מתכת יכולה להביא גשמים רבים, סערות, הוריקנים ורוחות חזקות.

כל האיכויות הללו יחד הופכות את שנת החולדה בעלת היאנג והמתכת לשנה פרודוקטיבית ולזמן שבו נוכל לברוא כמה התחלות חדשות וחיוביות עבור עצמנו. אנו יכולים להשתמש באנרגיה המהירה והחכמה של החולדה כדי להכניס תחושת זריחה אל תוך חיינו.

מתי הייתה הפעם האחרונה שבה צפיתם בזריחה? קחו רגע וחשבו כיצד היא גרמה לכם להרגיש ואז בחנו אם אתם יכולים להביא בדרך כלשהי איכויות אלה אל תוך השנה שלכם.

החולדה אינה בעל חיים גדול, אבל היא בעלת תושיה ויודעת כיצד להשתמש במה שניתן לה כדי להצליח בחיים.

אין זה משנה מה הן הנסיבות שלנו, לכל אחד מאיתנו יש גם עוצמות ויכולות טבעיות ואנו יכולים להשתמש במה שניתן לנו ובמצב החיים שבו אנו מוצאים את עצמנו כדי להצליח בחיינו האישיים.

בשנת החולדה, היאנג והמתכת, בואו נהיה אסירי תודה ובעלי תושיה לגבי מה שניתן לנו. בואו נסמוך על העוצמות הטבעיות שלנו ונשתמש באנרגיה הזאת כדי לברוא לעצמנו התחלה חדשה בכל דרך שהיא.

שנה טובה!