שלום דצמבר

מאת: רומי וייזר

תרגום: סמדר ברגמן

אתה מביא לנו הרהורי נפש עמוקים המוחזקים בגלי אוקיינוס של נוסטלגיה, ומשלחים פְּסֵיפָס זכרונות אל חופי הלבבות שלנו.

לבבות אשר נפתחים לרווחה, מוכנים לשחרר את גלי הגאות והשפל של הזמן בשנה שחלפה מהר מדי, אך שמלאה בחוויות נשמה מקודשות ששינו אותנו לעד, שטענו אותנו בהכוונת חיצי אמת אל אפשרות שמחזיקה במפתחות למסע החזון שלנו אל החירות.

נתיביך מעניקים טירוף וניצוץ, מאוזנים בתזכורות מהורהרות, שעה שדממה שמימית משנה את האור ולוחשת שירים מלאי רגש על אומץ, נדיבות וריפוי עדין, כדי לגשר על תהומות ולמצוא מנוח מסערות השינוי הרועשות על אדמתנו הבוכייה. 

לכמה, אתה מביא את אינטימיות הקשר שממלאת את החדר באור. לאחרים, בדידותם המקודשת מזמינה מלאכי שמיים להתאסף בהילה מגינה של אהבה ללא תנאי ואת התזכורת שאף פעם, איננו צועדים לבד.

אתה מזמין אותנו להיות שמחים ונוכחים, תוך כדי כך שאתה מביא ענווה וחסד לעולם שבור הזקוק לריפוי ולתקווה, אך שגם ניצב מתריס כלפי עידן זהב שנועד לשוב על כנפי אור, שאהבתו זורמת מטה בספירלות אינסופיות של אושר עילאי.

אתה תביא אתגרים ואנו נתמודד עמם, אתה תביא שמחה ואנו נקדם את פניה בברכה. אתה תעזור לנו להיות גרסה טובה יותר של עצמנו ולהחזיק במרחב עבור אחרים, כדי שהם יוכלו לצעוד אל תוך גדולתם בקלות וללא כובד הציפייה. 

דצמבר, אתה סולל את הדרך לפתרון ולשלום. תפילה וכוונות מכוונות. מבקש מאיתנו לבחור את העולמות שלנו בחכמה ולפעול בכובד ראש.

בחסותך, נכאב לזכור ונתאמץ לשכוח, אבל נלמד שכל רגע בשנה הזאת החזיק בסיבת הוויה משל עצמו שעה שהחזקנו במרחב אי החרטה.

תחושת הדחיפות תתמתן בשל קבלת חסד לתזמון האלוהי של המסע שלנו, בעת שנרות מודלקים לזיכרון ולטקס.

אל תאפשרו לציפיות להיות שורש כאב הראש שלכם, אתה אומר. מצאו את זרם האנרגיה הזורם בחופשיות שנע אליכם ודרככם ללא הרף. הטבע האמיתי של מהותכם.

סבלנות, נוכחות ואפשרות מביאים מתנות אשר ירגשו אותנו עמוקות ויאירו אותנו בעוצמה, אתה מבטיח.

אתה תהיה האנרגיה של כל שאנו צריכים שתהיה בריקוד הגורל והחלומות.

ברכות זוהרות.