דוח אנרגיה לחודש דצמבר 2023

ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

התחושה היא שזה עתה התגלגלנו אל חודש חדש לאחר נסיעה פרועה בנובמבר והנה אנו ניצבים בסופה של שנת 2023. אומר בכנות שאני שמחה שהשנה הזאת מסתיימת, היא הייתה שנה קשה. אבל ארבע השנים האחרונות היו קשות גם כן ואנו חיינו במציאות מטורפת, מפורקת ומופרעת לחלוטין מאז סוף 2019. הנורמליות תשוב בשנת 2024, אבל אנו נהיה עדים לכמה תמורות ושינויים גדולים והם כבר החלו. 

דצמבר נפתח עם אנרגיה גדולה וזהו חודש שיש לו ערך כפול של המספר 10, שיעניק לנו הזדמנויות מרובות לנקות, להשתפר, להתקדם ולהתרחק מכל דבר שלא תואם עוד לאמת, לכוונה, לאנרגיה ולסדרי העדיפויות שלנו. אין כאן אילוץ, אבל בפשטות, איננו יכולים עוד לסבול אנשים ומצבים, ברמה האינדיבידואלית והגלובלית, שהערכים שלהם לא תואמים לערכים, לאור, ולאמת האלוהות שלנו.

זהו חודש חדש ורטט חדש לחלוטין. נוכל לחוות את ההשפעה המלאה של בן האנוש הרוחני שלנו החודש ולכן בואו נתכונן לברכות ונתכונן לקבל את חלקנו. ודצמבר מתחיל עם שלושה אירועים גדולים שמכינים את הבמה לחודש נפלא. 

דצמבר מתחיל עם גל אנרגיה אדיר, בשל שלושה אירועים שהתרחשו בשבוע האחרון של נובמבר. הראשון היה הירח המלא ב-27 בנובמבר במזל תאומים, שאותו תיארתי כ״קרמה על סטרואידים״. האירוע השני היה התפרצות סולארית אדירה מסוג ״איקס״ ב-28 בנובמבר, שהייתה הפתעה גדולה והביאה זרם אדיר של אנרגיה ואור מתדר גבוה. והשלישי חל ב-29 בנובמבר כאשר הוכרז על מותו של הנרי קיסינג׳ר. מישהו סיפר לי זאת בעת השידור החי של תוכניתי והמילים הראשונות שיצאו מפי היו ״הללויה״. המתנתי לשמוע על לכתו לפחות עשר שנים. 

באותו לילה, לאחר שכבר נכנסתי למיטה, המדריכים שלי אמרו לי לקום כיוון שהיה עליי לבצע עבודה אנרגטית. מותו של קיסינג׳ר שחרר נדבך משמעותי וחשוב של דחיסות הממד השלישי על הפלנטה, והסתלקותו משמעותה שאנו יכולים להביא כמות עצומה של אור שקודם לכן היה חסום.

אקדיש לכך זמן ואדבר עליו ועל ההשפעה המרושעת והמפלצתית שלו על העולם בדוח האנרגיה הזה, כיוון שאסור לנו אף פעם לאפשר לרמת רשע כזאת להפוך שוב לחלק מהעולם הגיאופוליטי שלנו. מאות מיליוני אנשים מתו בגלל קיסינג׳ר, שהמיקוד המבעית שלו במלחמות נצחיות, באייציבות פוליטית ובמניפולציות סוציואקונומיות הביא למוות ולהרס ברחבי העולם.

חשבו על כל מלחמה, רעב, שפל כלכלי, מהפכה או רצחעם בשבעים השנים האחרונות, ושמו משוייך אליהם. הוא גם שימש כמנטור הן לקלאוס שוואב מהפורום הכלכלי העולמי והן לג׳ורג׳ סורוס. זה כבר אמור לומר לכם משהו על הרשע שהוא גילם. אבל הוא מת ואנו נפטרנו ממנו ומהאנרגיה שלו. הצד החיובי הוא שאין מי שיתפוס את מקומו, משום שרמה זו של דחיסות הממד השלישי התפוררה וירדה לטמיון. כעת עלינו להכניס אור שימלא את מחסום הדחיסות הזה וללוות פנימה עידן חדש ופרדיגמה של שלום.

דצמבר הוא גם פסגה וגם מצוק. אנו נמצאים בפסגת מחזור ההתעלות, מגשימים גבהים אדירים של מודעות ואינטגרציה רוחנית. אבל אנו גם על סף תהום וכולנו עלולים ליפול אל תהומות הייאוש וההתפרקות, בשל הלחץ העצום של הדחיסות מולה אנו נלחמים והפחד מפני כישלון. השגנו ניצחונות גדולים במחזור ההתעלות הזה, אבל גם הקרבנו קורבנות גדולים. ובדצמבר יש לנו הזדמנות לבחון כל זאת לפני שאנו מתחילים מחזור גדול בשנת 2024. 

דצמבר 2023 נושא את הרטט הנומרולוגי של המספר 10, אבל זהו 10 כפול משום שכפי שראינו, המילה דצמבר מתייחסת למעשה למספר 10. לפני שלוח השנה השתנה בשנת 1751, מרץ היה החודש הראשון של השנה, ודצמבר היה החודש העשירי. השמות לא השתנו כאשר החודשים הוזזו ולכן יש לנו ערך של 10 בדצמבר והחודש 2023 12 גם הוא מסתכם במספר 10. 

המספר עשר הוא 1 + 0, המתייחס לעמוד הפעולה ולספרת הפוטנציאל הבלתי מוגבל. המספרים 1 ו-0 מפעילים את השדה המורפוגני. המספר 0 אינו כלום, הוא לאדבר, הדממה העמוקה של פוטנציאל אנרגטי מוחלט שממתין למילה שלנו כדי להתגשם למציאות. השדה המורפוגני הוא שדה אנרגטי של פוטנציאל טהור, אנרגיה טהורה הממתינה לעטות צורה. 

זהו מקום נהדר להימצא בו בעת שאנו מסיימים את השנה וכמה מחזורי אנרגיה גדולים. אם אתם מרגישים הקלה כעת, גם אני. זו לא הייתה שנה קלה ולמעשה, היו אלה שנים קשות מאז 2019. הייתה זו שנה קשה לרבים מאיתנו, כאשר התמודדנו עם בעיות בתחומי הבריאות, הכלכלה, המשפחה, מערכות היחסים ועם בעיות אישיות ומקצועיות אחרות. דומה היה שזה לא ייגמר, שאף פעם לא נתגבר על האתגרים ושלעולם לא נזכה לראות שוב את אור היום של החירות, השמחה, השלווה והאהבה לאחר ששהינו בחשכה רבה כל כך. והנה אנו כאן, האורות דולקים וזה זמן לפרדיגמה חדשה. 

הנושא של דצמבר ממשיך את מה שחווינו מאז אוגוסט, בעת שהופעת האנרגיה ממשיכה לקחת אותנו גבוה יותר אל נתיב ההתעלות. ככל שנעמיק לצלול אל אנרגיית ההתעלות, כך נגביר את הרטט שלנו ואת החיבור שלנו לממדי אנרגיה נעלים יותר. באוגוסט קיבלנו את נקודת הפיתול, לאחריה את התאימות של ספטמבר, את הקתרזיס של אוקטובר ואת האחזור של נובמבר. 

כעת בדצמבר יש לנו את השיקום (רֶסְטוֹרַצְיָה), בעת שאנו מתכוננים לעבור לשנת 2024, שנה שאני מאמינה שתהיה קלה הרבה יותר והרבה פחות מאתגרת ובעייתית מכפי שראינו מזה זמן מה. ושיקום הוא נושא נהדר לדצמבר, משום שאיבדנו קשר עם ההיבטים הבסיסיים של עצמנו לאחר הבלגן והטירוף של השנים האחרונות. מיום ליום, העולם השתנה וכן, כמה מהשינויים הללו שינו לגמרי את תפיסת העולם שלנוהם הפכו אותנו לאנשים שבוטחים פחות, נאיבים פחות וזהירים יותר לגבי האנשים והדברים עמם אנו חולקים את האנרגיה שלנו.

האירועים של השנים האחרונות הבהירו גם את הצורך להיות עוצמתיים, הולמים, בלתי שבירים וברורים מאוד לגבי הכוונה, ההיערכות וגילום האנרגיה שלנו. 

לשקם משמעו להחזיר לחיים, להשיב, לרענן, לחדש, לשפץ ולהשיב את הרטטים. מה שנגלה החודש הוא שדברים מסוימים לא ניתן לשקם, שהם השלימו את מסעם עמנו ושפג תוקפם מבחינתנו. דברים אחרים אותם שכחנו או שמהם התעלמנו או שהשארנו בשולי הדרך יקראו לנו, כיוון שהגיע הזמן להחזיר אותם. כמה מהדברים הללו כוללים את השמחה שלנו, את העוצמה, האנרגיה, החיבה, האמון וההתחייבות. אם התחייבנו לדברים שלא תואמים לשמחה ולפוטנציאל שלנו, לא נהיה מסוגלים לשקם אותם, בייחוד אם משמעות הדבר היא שאיבדנו חלק מעצמנו בתהליך הזה. 

מה שהתברר לנו היטב הוא שכמה ממערכות היחסים שלנו עם אנשים ומצבים היו תלויות בנו באופן כלשהו, בין אם סיפקנו את השמחה, את האנרגיה, את הנתיב, את הפרדיגמה ואת הציפיות שאיפשרו למערכת היחסים להתקיים. אנו סיפקנו את המרכיבים הללו ואז חיכינו שמערכת היחסים תהפוך להיות מה שרצינו. ובכן, זה לא כלכך עבד ותכופות נותרנו עם הציפיות הנכזבות שלנו ועם שום דבר שמהווה גמול עבור הנאמנות, המחוייבות והעבודה הקשה שלנו.

מה נשקם בחיינו? 

בואו נתחיל עם התרשים האלוהי ונתמקד שוב בפוטנציאל שלנו לברוא חיים שאנו אוהבים. 

לאחר מכן, נשקם את הערך העצמי שלנו, שחטף מכה לא קטנה כאשר הבנו שאנו פשוט עמלנו קשה כדי ליצור מערכת יחסים שמישהו אחר עשה בה שימוש לטובתו. 

נשקם את השמחה שלנו, אותה השקענו בתועלת עתידית במקום במציאויות עכשוויות.

נשקם את שלוות הנפש והלב שלנו, שלא מתחדשת או משתקמת במערכות יחסים שבהן אנו הם אלה שעושים את כל העבודה. 

ולבסוף, נשקם את הריבונות וההולמות האנרגטיות שלנו, מהן משכנו משיכת יתר כדי לקדם רווחה של אנשים אחרים, רק כדי לגלות שנגמרו לנו המשאבים האנרגטיים כאשר הגיע הזמן להגשים את החלומות שלנו. 

בחודש זה של שיקום, אנו יכולים להקדיש זמן ולבחון מחדש את חיינו, להתחבר מחדש לתרשים האלוהי של ההתעצמות, השמחה, השלווה והאהבה שהם מקור ומשאב האנרגיה שלנו. זהו מקור האנרגיה שלנו, כיוון שזה המקום ממנו נובעת ההתעצמות שלנו. היא לא מגיעה מאנשים אחרים, מהצלחה או מהישגים, היא מגיעה ממעיין האנרגיה והפוטנציאל הפנימי שלנו, שתכופות אנו שוכחים שקיים בנו.

זה הזמן להסיר את החסימות ממעיין האנרגיה שלנו ולהניח לו לזרום שוב. וזהו המשאב שלנו, כיוון שזה המקום אליו אנו צריכים לחזור כאשר אנו מוכנים לפרדיגמה חדשה. אם אנו זוכרים שהמציאות שלנו היא הגשמה אנרגטית, לעולם לא נשכח לקחת בחשבון את האנרגיה תחילה, כאשר אנו שוקלים שינוי או טרנספורמציה. 

וכדי לתמוך בשיקום שלנו, מרקורי נסוג בדצמבר, החל מה-14 לחודש ועד ה-1 בינואר, 2024. כן, משמעות הדבר היא שעליכם לבדוק שוב את מתנות החג, התוכניות והנסיעות, אבל גם שתהיינה תגליות והזדמנויות להיות בררנים יותר לגבי האנשים להם אתם מקדישים מזמנכם. דומה שהאמת צצה משום מקום כאשר מרקורי בנסיגה, בייחוד כאשר מזל קשת מעורב.

נגה נכנסת לפעולה בשלושה מזלות בדצמבר, והיא תשהה במאזניים, בעקרב ובקשת במשך החודש. צפו במערכות יחסים החוות שינויים מהירים ואלה יכולים לכלול תחושות לגבי מערכות יחסים, וכל אלה עוברים כעת שינויים רבים בשעה שאנו מעריכים מחדש את הרצון ואת הרווחה שלנו במסגרת מערכות היחסים שלנו. 

זוכרים שנפטון הערמומי שוהה במזל דגים מאז 2011? הוא היה כוח שקט במחזור ההתעלות הזה ולא התייחסנו אליו כל כך, אבל נפטון במזל דגים פועל כמו נזילת מים איטית וקבועה מתחת לרצפה שאינכם שמים אליה לב, עד אשר היא נשברת מתחת לרגליכם. הוא נע קדימה ב-4 בדצמבר ועכשיו אנו מקבלים קצת תמיכה רוחנית במסע הזה. זוכרים את צמידות צדק ונפטון של אפריל 2022 (דומה שזה היה לפני המון זמן). היא מתרחשת כל 150 שנים ותמיד מבשרת על התעוררות ותחייה רוחניות. האנרגיה הזאת עדיין עמנו ותתגשם באופן פעיל יותר בשנת 2024.

גם צדק נע קדימה ב-31 בדצמבר, טוב מאוחר מאשר בכלל לא, בעת שהוא משלים את נסיגתו הארוכה. עכשיו אנו מתחילים לראות אילו ברכות ממציא צדק במזל שור, כיוון שהוא עובד עם שבתאי כדי לעזור לנו לקרקע את הכוחות הרוחניים שלנו לכדי ברכות אדירות. אנו נראה זאת גם כן בתחילת 2024. 

ב-12 בדצמבר חל מולד ירח במזל קשת שיפתח חלון לאמת חדשה בחיינו ויזמין גם מעט אופטימיות ופעולה. מאדים צמוד למולד ירח זה, ולכן נצלו את החום והאנרגיה של מזל האש למרות שמרקורי מתחיל בנסיגה בתאריך זה. 

אז, ב-26 בדצמבר יש לנו ירח מלא במעלה הרביעית במזל סרטן וזה יהיה מאתגר מעט יותר. הוא חל כמה ימים לאחר חג המולד, זמן מאתגר פוטנציאלית, ואנו נחווה זווית ריבועית בין מרקורי ונפטון שתפיג אשליות כלשהן ותחזיר אותנו לקרקע המציאות, כאשר מרקורי עדיין בנסיגה. והוא גם מקיים היבט לשבתאי במזל דגים, מזכיר לנו לקרקע את האנרגיה הרוחנית שלנו במציאות שעמה ובתוכה אנו חיים.

ובואו לא נשכח את מועד ההיפוך ב-21 בדצמבר עם כל הפעולה הזאת, כאשר אנו נכנסים לעונת מזל גדי וליום הקצר ביותר בשנה, בעת שאנו מתכוננים לחורף הקר עד נקודת השוויון במרץ. 

השבוע האחרון של 2023 הוא שבוע עוצמתי, עם צמידות בין מרקורי למאדים במזל קשת, המקיימת זווית ריבועית לנפטון כל השבוע. קרמה תהיה פעילה אז ולכן שימו לב לשיעורים ולקשרים קרמתיים ולתזכורות לשחרר ולהתחיל לצעוד בנתיב נטולקרמה. 

אם היו לנו אשליות ותרמיות כלשהן או אם לא התמודדנו עם המציאות והאמת שלנו, נקבל אזהרה מהיקום אז, שבדרך כלל כוללת כמה שיעורים, תהפוכות, אתגרים ותזכורות למשול בציפיות שלנו ולהתחיל להתמקד במידה רבה יותר בכוונות ובצרכים שלנו. עכשיו הזמן לסיים את הקרמה שלנו ולצעוד אל בריאה בממד החמישי. 

אולם השנה מסתיימת בברכה, כאשר צדק נע קדימה ב-31 בדצמבר ואנו מסיימים שנה זו בנימה חיובית. הייתה זו שנה ארוכה וקשה ואני שמחה שהיא מסתיימת.

זו עונה שבה אנו יכולים להקדיש זמן רב לעבר, להרהר בזכרונות חג ישנים, לבלות זמן עם אנשים שאיננו מתראים עמם לעתים קרובות, וזהו גם סוף השנה הקלנדרית, שיכול להיות זמן של חרטה, טינה וסקירת הבחירות שבחרנו וההחלטות שקיבלנו השנה. אתם יכולים לעשות זאת, אבל התרחקו משיפוט, הביעו כוונות ברורות ולמדו לשים את עצמכם במקום הראשון, לכבד את הצרכים שלכם, לומר ״לא״ לדברים שלא משרתים אתכם בעודכם מביטים אל אופק חדש שמתחיל בשנת 2024.