הגיגי נשמה

מאת: רומי וייזר

תרגום: סמדר ברגמן

איך האמונה שלכם? האם התקווה שלכם עדיין בוערת? האם החלומות שלכם מעט מרופטים אך עדיין שלמים? כל התשובות נכונות. זה הזמן למצוא סבלנות אין קץ כלפי כל הדברים. פשוט נתחיל מכאן, ברגע חדש לגמרי זה.

התחילו מחדש במידת הצורך, או המשיכו מהיכן שהפסקתם לנגן את הסימפוניה הבלתיגמורה שלכם. הכול טוב, אתם נמצאים בדיוק היכן שאתם אמורים להיות. מרוככים בגסות על ידי כל שאירע, אך מלאים בציפיה לנוכח הבטחת האפשרות שמתעוררת בכם.

זוהי התזכורת שלכם, שלאחר כל מהומה, הפרעה ואנרכיה סוערת, מותר לכם לנוח קצת. לנער את האבק ממחשבותיכם ולאפשר לגופכם להסתגל מחדש.

לקחתם כבר נשימה עמוקה? בסדר, אתם מוכנים עכשיו לראות כיצד נראה האופק. האם אתם יכולים לראות כיצד הצבעים השתנו? אין צורך לשקוע בעבר, אתם נמצאים היכן שאתם וזה הרגע המושלם לראות הכול באופן שונה, ובכלל זה את עצמכם.

משהו חדש נולד ברגע זה, הוא ייבקש מכם להתחייב, להביט נכוחה ביציבות כדי שיוכל לנשום את עצמו לכדי קיום, מעוצב על ידי האור שנובע מכם ועל ידי החזון שאתם מחזיקים בחוזקה במוחכם הכאוטי, היפהפה.

הסבלנות להתמיד היא שמתבקשת מכם עכשיו. אל תדאגוהעזרה תגיע, שעה שאתם נוסקים מבעד לעננים הללו. אתם מוכנים כל כך להרגיש קלילים יותרוכך יהיה.

היא תגיע לבושה כאופטימיות, תזכיר לכם שאתם רחוקים מסיום, שהטוב ביותר עוד לפניכם, בתוככם, סביבכם, בגללכם.

היא תופיע כקבלה, כהבנה שהדרך היחידה להתקדם היא להיות העצמי הייחודי שלכם ולתת לכל השאר מתנה זו גם כן.

היא תגיע כנדיבות, כדי שתוכלו לגלות שתדר הנתינה תמיד ירומם את הרטט שלכם ויאפשר לכם לראות את העולם מנקודת מבט חדשה לגמרי, מקדמים בברכה רגעים יפים של הבנה לגבי השינוי שאתם מחוללים בעולם

היא תציג את עצמה כתקווה, תעטוף באור חיובי כל התנסות פשוטה שעדיין כואבת כאשר אתם נועצים בה מבט. והיא תלחש לכם שיש בכם הרבה יותר, הרבה כל כך.

היא טעונה בתושייה שמביאה אפשרויות חדשות לגמרי, שמעניקות לכם אבני קפיצה להתעלות מכל התנסות שבחנה אתכם.

היא תכה בתופי ההרמוניה האיטיים והיציבים ואתם תרגישו בקצב המלודי העמוק שלהם המחזיר אתכם חזרה למקום של זרימה, למקום בו נשמתכם נחה, מוכנה לאמץ את האהבה שתמיד נמצאת שם עבורכם.

ברכות זוהרות.