״הורדות אנרגטיות רוחניות״ – מה הן וכיצד תוכלו להתחבר אליהן?

מאת: מלאני בקלר

המאמר נכתב במקור בנובמבר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

מה הן הורדות אנרגטיות? האם הדבר קורה לכם? בעודכם ממשיכים להתקדם בנתיב ההתעלות האישי, אתם עשויים לחוות תופעה שכיחה שאותה מכנים תכופות בשם ״הורדות של אנרגיה רוחנית״. אז למה הכוונה בהורדות אלה?

המטפורה של ההורדות הרוחניות

ובכן, בראש ובראשונה, המונח ״הורדה״ הוא מטפורה שבאה להסביר את תהליך קבלת זרם של ידע, תדר אור גבוה, מודעות או קבלת ״עדכוני״ תודעה ל״תוכנות״ שבמערכת ההפעלה המנטלית והפיזית שלכם. המונח ״הורדה״ הוא למעשה מטפורה עוצמתית לתופעה זו, כיוון שקבלת זרמים של אור ומודעות תפיסתית בדרך זו פועלת באופן דומה מאוד לאופן שבו אתם מורידים תוכנה למחשב שלכם. בואו נבחן זאת לרגע.

נכון לעכשיו, המחשב שלכם פועל באמצעות מערכת הפעלה מסוימת. מערכת ההפעלה מנהלת את הזיכרון,  התהליכים ואת כל התוכנה והחומרה של המחשב שלכם. יש לכם אפשרות להוריד עדכונים למערכת ההפעלה הנוכחית שלכם. עדכונים אלה כוללים שיפורים לחוויית ההפעלה ואמורים לקדם את החוויה הכוללת בעת השימוש במחשב. כאשר אתם משדרגים בהצלחה את מערכת ההפעלה, המחשב שלכם יפעל באופן שונה ובדרך חדשה. אולי הוא יהיה מהיר יותר, אולי בעל ממשק יפה יותר, הפרטים לא משנים, הוא שודרג בדרך זו או אחרת.

לחלופין, יש לכם אפשרות להוריד תוכנות חדשות למחשב שלכם. תוכנות חדשות אלה מאפשרות למחשב לבצע משימות חדשות, מאפשרות לו גישה למידע חדש והן מאפשרות לכם לברוא הזדמנויות חדשות, תוך שימוש באותו מחשב.

מהותית הדבר נכון גם לגביכם במישור הפיזי. אתם מסוגלים להוריד אור, תודעה אלוהית, מודעות נשמה ותדר ריפוי גבוהים יותר כדי לשדרג את מערכת ההפעלה של האמונות שלכם ולקבל גישה לתוכנות חדשות ולאפשרויות חדשות כגון יכולות ריפוי, יכולות עלחושיות חדשות ורמות מודעות חדשות.

הורדות אנרגיה יכולות להגיע מכמה מקורות. אתם יכולים להוריד תדר אור ומידע מנשמתכם, מנוכחות האני הנני האלוהית שלכם, מצוות המדריכים והמלאכים שלכם, הישר מהאינסוף, מרשת הלב האנושי, מרשת הקריסטל, מהשמש המרכזית הגדולה, ולמעשה ממספר מקורות שונים. לתפיסתי, האופן שבו ״ההורדה״ נכנסת היא באמצעות מרכז הכתר שבקצה ראשכם. כאשר מתרחשת הורדה, הדבר דומה לקבלת זרם או פרץ של אור אל תוך ישותכם. אתם מתחברים רגעית לזרם של תודעה אלוהית אינסופית כדי לקבל זרם של הדרכה אלוהית, תובנה והגשמה. דרך מעניינת להתייחס להורדות של אנרגיה היא לחשוב עליהן כעל חבילות מידע. בואו נחזור לאנלוגיה של המחשב.

קבלת הורדה רוחנית דומה להורדה של קורס מדהים אל המחשב שלכם בקובץ דחוס. הקורס נמצא שם על המחשב שלכם, אבל הוא דחוס, ולכן כדי לקבל גישה לידע שהוא מכיל, עליכם ״לפתוח״ אותו ואז לעבור על כל מרכיבי הקורס כדי לקבל את המידע שמצוי עתה על גבי המחשב שלכם.

הורדות רוחניות כישות פיזית

הדבר נכון גם לקבלת הורדות כישות פיזית. הדרך שבה אני חווה ומקבלת לעתים קרובות הורדות היא שהן זורמות פנימה כשטף או כפרץ פתאומי של התרחבות ומודעות. הן זורמות דרך צ׳אקרת הכתר, דרך העין השלישית, הגרון, הלב ואז משתלבות אל תוך ההוויה באמצעות עמוד אור ההתעלות, שהוא העמוד האנרגטי המרכזי המאחד את כל מרכזי הצ׳אקרות שלכם כעמודתווך של אור שמתקרקע כל הדרך מטה אל הליבה הקריסטלית של גאיהאימא אדמה, ושמחבר אותנו כל הדרך למעלה אל אור האינסוף, אור האלוהי, אור המקור.

כאשר אתם פתוחים, ממורכזים ונוכחים, אתם מסוגלים להוריד הרבה כל כך כדי לשדרג את מערכת ההפעלה בתוך הפיזי, ולמעשה לשלב את הידע הגבוה, התדר והתודעה שהמערכת שלכם כבר הורידה והתכווננה אליהם, אך שאפשר שאתם עדיין לא מודעים אליהם באופן מודע והגיוני.

ההורדות האנרגטיות שאתם מקבלים מסייעות לשדרג את מערכת ההפעלה שלכם. אתם מורידים תובנות אל תוך התוכנות הקיימות שלכם, ומתחברים לרמות מודעות חדשות, לידע חדש, לתדר אור גבוה יותר וליכולות חדשות שאתם יכולים אז, באמצעות המודעות שלכם (באמצעות היותכם ממורכזים, נוכחים ומתבוננים במציאות שלכם), להתחבר אליהם כדי להביא את הכישורים שלכם אל פני השטח, כך שיתעלו וישגשגו לכדי הוויה וגילום הנוכחות הפיזית האלוהית שאתם.

זו הסיבה מדוע ההורדות מתרחשות. תודעה גבוהה יותר זורמת מהאינסוף, מהאלוהי, מהמדריכים שלכם, מהתיעודים האקאשיים של נשמתכם. אלה הן התופעה וההתנסות של נתיב ההתעלות שלכם, שבו אתם מקבלים הדרכה, ידיעה, שידרוגי תדר והפעלות שמשרתים אתכם בהתעלות ובהתקדמות הנוספת בנתיב הרוחני שלכם, ומאפשרים לכם לגלם יותר מהאור של ההוויה האלוהית שהיא מהותכם האותנטית.

מה לעשות עם ההורדות שאתם מקבלים

עד כה דיברנו על מהות ההורדות הרוחניות וכיצד הן מגיעות. עכשיו ברצוני לדבר על מה שעליכם לעשות לאחר שקיבלתם אותן, כיוון שבדומה לתוכנת מחשב או הקורס שהורדתם אל המחשב שלכם בקובץ דחוס, הורדות רוחניות חדשות מחייבות לעתים קרובות תהליך של ״פתיחת״ הקובץ הדחוס כדי להתחבר למידע.

הנה העניין, בעת שאתם מתקדמים בנתיב שלכם, ובעזרת המדיטציות ובאמצעות ההתנסות שלכם בשערים של אור ותאריכים של אנרגיה נעלה, אתם עשויים לקבל הורדות מידע. אתם עשויים אפילו להרגיש שהן מגיעות באמצעות תחושות מעודנות של אור, תובנות פתאומיות, או פרצי השראה שבהם אתם רואים את התמונה הגדולה בכל הקשור לאפשרויות שלכם, חווים חזון גדול לגבי המשמעות האמיתית של הימצאותכם כאן כישות אלוהית, כזרע כוכבים, כמלאך אנושי, הבא להגשים ולברוא.

אך גם כאשר אתם מקבלים את ההורדה המדהימה ביותר, קרוב לוודאי שיהיה פער בין התוכנה החדשה שהותקנה לבין רמת התכנות הנוכחית של מערכת ההפעלה העכשווית שלכם.

ניקוי התוכנות הישנות

נחזור לאנלוגיה של המחשב. כאשר אתם מורידים שדרוג לתוכנה, תכופות עליכם למחוק את הגרסה הקיימת של אותה תוכנה המצויה על המכשיר שלכם, לפני שתוכלו להתקין את החדשה ולהשתמש בה. לכן, כדי באמת לקבל גישה להדרכה האלוהית הגבוהה שהורדתם, כמעט תמיד יש צורך בניקוי הישן. כמעט תמיד עליכם לשחרר את התוכנות המיושנות שפועלות בתודעה שלכם ולהיות פתוחים לנקודות מבט חדשות. במילים אחרות, כדי לקבל גישה להיקף המלא של ההורדות שכבר קיבלתם, עליכם לשחרר ולמחוק את רמות האמונה והמודעות הקודמות ואת רמת התודעה הקודמת שלכם.

חלק מהדברים שיכולים לחסום אתכם מהתכווננות לקסם ולעוצמה של ההדרכה הרוחנית והמוארת הגבוהה יותר שהורדתם, הם אמונות מגבילות, שליליות, אנרגיה דחוסה, רגשות תקועים וכל אותם דברים דומים שהם למעשה מיקוד מתמשך עבור כולנו בעת שאנו מתקדמים בנתיב ההתעלות.

כדי להפוך באמת לישות אור אלוהית המתגלמת בצורה האנושית, משמע מהותכם האמיתית, כדי לגלות באמת את המהות הזאת, קיים תהליך מהותי של קילוף השכבות, שחרור האשליות, שחרור הפחד והחסימותכדי שתוכלו להתחבר לזוהר הפנימי, להשראה, לנפלאות של האמת האלוהית שלכם ולאפשר להם לזהור באמצעות כל שאתם עושים.

קבלו גישה להורדות האנרגטיות הגבוהות שלכם

אז אף על פי שייתכן ואתם כבר מורידים תובנות מדהימות והשראה, תכופות יש יכולת מוגבלת לקבל גישה להדרכה זולאותה ״חבילת אור״ או ״קובץ דחוס״ של חוכמה אלוהיתעד אשר תעבדו ותשלבו את התנסויות, אתגרי ושיעורי העבר שלכם.

לכן אנו חוזרים תמיד ל״עבודה״, להתבוננות במחשבות ובפעולות ולמתן תשומת לב למקום שבו המחשבות והפעולות שלכם אינן ערוכות עם מה שאתם באמת רוצים.

למעשה מדובר בהיותכם מדוייקים בכל דרך, בפעולה, במחשבה ובתחושה של השילוב של וההיערכות עם האמת האלוהית הגבוהה ביותר שלכם. כיוון שכאשר אתם ממורכזים, ברורים ונוכחים, כל הדברים שאתם ״מורידים״אותו אור האיןסוףאור האמת נובע מתוככם באופן טבעי.

ברגע ההווה, אתם מסוגלים לקבל את ההשראה הדרושה כדי לברוא ערך ולבצע את העבודה שלכם בעולם ולחולל שינוי.

״תסמיני״ ההורדות הרוחניות

אחד הדברים שעשויים להתרחש הוא שקבלת הורדות חדשות של אור ותודעה נעלים עלולה לאתגר את הסטטוס קוו הנוכחי שלכם. ההורדות כשלעצמן נתפסות לעתים כגורם וכמקור לתסמינים הפיזיים של ההתעלות. אני עושה הבחנה זו כעת משום שלדעתי הדבר חשוב: אור נעלה, תדר אלוהי מדהים והורדות של אנרגיה רוחנית לא גורמים לתסמיני התעלות פיזיים. הורדות של אור ותדר הן ברכות בכל מצב שהוא. אבל מה שכן גורם לתסמינים הוא החיכוך והדיסוננס שבין האור הגבוה יותר שאליו אתם מתכווננים, לבין התוכנות והאנרגיות הישנות שבהן אתם נאחזים. כאשר אתם משחררים ללא מאמץ את התוכנות והאמונות הישנות שלכם, ואת רמת התודעה הישנה שלכםלא תחוו כלל תסמינים!

אולם, שחרור חסר מאמץ זה של הישן למעשה אינו חסר מאמץ. יש צורך במחוייבות, במיקוד ובנכונות.

הצהרות התומכות בהתרחבות התודעה שלכם

  • אני מוכנה לגלם את התודעה האלוהית הגבוהה ביותר הנגישה לי עכשיו.
  • אני מוכנה להניח לתודעה האלוהית להתגלם באמצעות האישיות שלי ובאמצעות ההוויה הפיזית שלי.
  • אני מוכנה לשחרר את הישן, לאפשר לתודעה האלוהית הגבוהה ביותר שלי להתממש.
  • אני מגלמת עתה את התודעה האלוהית הגבוהה ביותר שהמקדש שלי מסוגל להכיל.

הצהרות, כוונות או צווים אלה יתמכו בכם בנתיב ההתגלמות שלכם, ויעזרו לכם להפוך באופן מלא יותר להוויה האלוהית שהיא האני האותנטי שלכם. וכאשר אתם ערוכים, כאשר אתם מכווננים לנקודת המבט של המתבונןשהיא אתם בנוכחות האני הנני האלוהית הגבוהה ביותר שלכםאתם מסוגלים לשלב את השיעורים ולקבל את הברכות של הורדות האור הנגישות לכם.

כאשר אתם בוחרים במודע לעמוד מן הצד ולהתבונן בעצמכם בפיזי, אתם פתוחים באופן טבעי לקבלת זרמי האור, הורדות התודעה והמודעות הגבוהים יותר.

מה עליכם לעשות כאשר אתם מקבלים ״הורדה״?

ברצוני להזמין אתכם להקדיש זמן כדי ״לפתוח״ ולשלב אותה. מצאו זמן למדוט, ובעת המדיטציה שאלו את השאלות הבאות:

  • איזו הדרכה נגישה לי עתה?
  • כיצד הורדה זו שינתה את האנרגיה שלי או השפיעה על המודעות שלי?
  • אילו שינויים אני מודרכת לחולל בחיי?

ולאחר המדיטציה, רשמו את הדברים שהתקבלו! רשמו על גבי הנייר את המודעות שלכם לגבי מה שירד.

מה האור הגבוה ביותר שקיבלתם מגלה לכם?

האם אתם מקבלים כבר ״הורדות״?

הורדות רוחניות מתרחשות כאשר אתם מקבלים פרצי תדר אור אלוהי, הדרכה ו/או השראה נעלה באמצעות ההוויה האנרגטית שלכם. אז, באמצעות מודעות ונוכחות, תהיו מסוגלים להתכוונן להיבטים המסויימים של אותה הורדה ותוכלו להשתמש בהם כדי לשפר את מצבכם, להגשים את החלומות והמטרות שלכם, ולבצע קפיצה קוונטית קדימה בנתיב ההתעלות שלכם, לכדי גילום של נוכחות האני הנני המלאה של ישות האור האלוהית שאתם. אז כן, הורדות הן דבר ממשיוכן, קרוב לוודאי שכבר חוויתם אותן!

ככל שתהיו מסוגלים להישאר ממורכזים, נוכחים ומודעים, להתבונן בעצמכם ולהיות קשובים בכל רגע ורגע, כך תהיו מסוגלים טוב יותר לדעת מתי אתם חווים הורדה. זכרו שאור נעלה יאיר קרוב לוודאי בעיות ישנות, תוכנות שפג תופן ועיוותים הפועלים בתוך השדה המנטלי, הרגשי והרוחני שלכם. כאשר אתם הופכים מודעים לדברים הללו, למדו מהם, רפאו אותם ושחררו אותם.

שחררו את התוכנות והאמונות המגבילות, כדי שתוכלו להיערך עם האפשרות האלוהית הנעלה ביותר שלכם. היערכו עם ההוויה האלוהית שהיא המהות האותנטית שלכם. המשיכו להאיר, הישארו נוכחים, ופתוחים, כיוון שכאשר אתם פתוחים וכאשר אתם נוכחים, אז אתם מסוגלים להיות מודעים להדרכה, לידע, לתדר, לאמת, לחוכמה הנעלים, ליכולת העלחושית ולאפשרות האיןסופית שאתם מורידים.

לדעתי כמעט בטוח שכבר הורדתם הרבה יותר מכפי שחילצתם, פתחתם ושילבתם. המפתח הוא לבצע את העבודה. לבצע את הריפוי הרגשי. לנקות ולשחרר. למצוא זמן למדיטציה. להרחיב את אור הלב שלכם ולהתכוונן לעמוד ההתעלות שלכם.

הרגישו את אחדותכם עם כדור הארץ, עם אור המקור האיןסופי, עם כל היש והפכו מודעים להדרכה הנגישה לכם עתה.

זכרו שאתם זוכים להדרכה בכל רגע ורגע, ושעם נוכחות ומודעות אתם יכולים להתכוונן לאותה הדרכה, ושאתם יכולים להתעלות, להתפתח ולצמוח.

היו מוכנים לנקות את התוכנות והאמונות הישנות שפג תוקפן, כדי שתוכלו להיערך עם כמות רבה יותר של ההוויה והאמת האלוהיותשהן המהות האותנטית שלכם.