אסטרולוגיה אינטואיטיבית: מולד הירח במזל תאומים – מאי 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

מולד הירח במזל תאומים, ב-22 במאי 2020 הוא מולד ירח עסוק. הוא מחזק את הפורטל הפליאדי ומעורבת בו אנרגיה מנגה, ממרקורי, מנפטון ומשבתאי.

כל הפעילות הקוסמית הזו עלולה להכביד מעט, אבל יש דרך שבה אנו יכולים להשתמש בפעילות זו לטובתנו.

מולד הירח מייצג התחלה של מחזור לונרי חדש. זהו זמן לזרוע זרעים, להביע כוונות ולחשוב על הדברים שברצוננו לברוא. אבל זה גם זמן להיכנס פנימה.

חשבו על מולד הירח כעל זרע שנזרע. הזרע מתוכנת בקוד מסוים, אבל שם הוא שוכב, קבור באדמה החשוכה, לא בטוח מה עליו להיות או למה יהפוך.

מולד הירח הוא למעשה ירח חשוך, כאשר שמי הלילה חשוכים ואין ירח גלוי בשמים.

זהו זמן של קסם, של חשכהלא החשכה שלא מאפשרת לכם לישון בלילה, אלא חשכת הטרנספורמציה, חשכת איהידיעה.

יש קסם באי הידיעה. יש קסם בהיותכם אותו זרע שממתין להתפתח. כך מתחילות כל הבריאות ומולד הירח הוא זמן לכבד עוצמות יצירתיות אלה ולהתכוונן אליהן.

כיוון שמולד הירח חל במזל תאומים, אנו עשויים להרגיש שמושכים אותנו לשני כיוונים. אנו עשויים להרגיש שהלב שלנו ממתין לפנות בכיוון אחד, והשכל שלנו רוצה ללכת לכיוון השני. או אנו עשויים פשוט להרגיש מעט מבולבלים, תחושה של אובדן או אפילו חוסר תקווה.

הלילה האפל של מולד הירח יכול להיראות איןסופי, אבל האור תמיד חוזר.

התאומים גם מייצגים את החיבור לשמים ולארץ. היכולת להיות הגשר שבין שני המצבים הללובכך עוסקים החיים ואנו יכולים להיזכר בכך בעת מולד הירח הזה.

כיצד אנו חיים בעודנו מחוברים למציאות הפיזית שאנו רואים ולמציאות הרוחנית שאנו מרגישים?

שבתאי הנסוג פעיל גם הוא בעת מולד הירח הזה ומספק אנרגיה מקרקעת מסוימת. הוא תומך בנו בעודנו מציבים מטרות ושוקלים דברים בדרך מעשית ומתודית יותר.

שבתאי רוצה שנשתמש בכוחות הבריאה שלנו בעת מולד הירח הזה כדי לקבל החלטות חכמות שיעמדו במבחן הזמן.

שבתאי קורא לנו להיות מציאותיים לגבי מה שמתרחש בחיינו. הוא רוצה שנחשוב על הטווח הארוך ושנפעל על פי תוכניות כמיטב יכולתנו.

אילו צעדים ופעולות אתם יכולים לבצע במולד הירח הזה שיתמכו בעתיד שאליו אתם רוצים להגיע ושיזינו אותו?

בשעה ששבתאי מוסיף מעט מעשיות וארציות, יש לנו גם אנרגיה חזקה של מים ואוויר הזורמת ממרקורי, מנגה ומנפטון.

מרקורי ונגה הנסוגה יהיו בדיוק באותה מעלה בגלגל המזלותמעלה 20 במזל תאומים, בזמן מולד הירח הזה.

הזוג הקוסמי הזה שחובר יחד מהווה זוג מקסים, אבל שניהם מקיימים היערכויות עם נפטון וזה המקום שבו מגיעים העננים.

נפטון הוא הפלנטה של הרוחניות והחלומות, אבל גם האשליות. נפטון יכול לצבוע את המציאות שלנו, לאפשר לנו לראות פוטנציאלים חדשים אבל גם, ערפל.

עם נגה הנסוגה והנוכחות של נפטון, אנו עשויים להרגיש מעט מבולבלים לגבי הכיוון הנכון. אנרגיה שעשויה להעצים תחושה זו של הימשכות לשני הכיוונים או לברוא תחושה של ניתוק בין הלב והשכל.

כדי לנווט דרך אנרגיה זו, כנסו פנימה למקום של הידיעה הפנימית האישית שלכם.

יש לנו אנרגיה רבה כל כך ביקום עכשיו שתומכת בנו לצלול עמוק ולבטוח בתהליך שמתממש סביבנו. אך במקום ללכת לאיבוד בחוסר ההחלטה, אנו מתבקשים להמתין ולבטוח שנקבל הדרכה לגבי התשובות הנכונות.

התשובות הנכונות תמיד נמצאות שם, ועם הדרכה עדינה, אנו נשתחרר מהערפל ונמצא את דרכנו למקום שבו עלינו להיות.

הירח החדש במזל תאומים עשוי לגרום לנו להרגיש שהיינו קבורים בחשכה, אבל משמעות הדבר היא שאנו נמצאים במסע למציאת דרכנו אל אור חדש.

זהו זמן עוצמתי לעבודה טקסית, להבעת כוונות ולחשיבה על תוכניות לטווח הארוך.

אף על פי שאנו לא חייבים לשרטט את החיים שלנו במלואם, הפלנטות הללו מצטרפות יחד כדי לסייע לנו להבין מה אנו רוצים ומה אנו מוכנים לעשות כדי לממש זאת.

בטחו בחוכמה הפנימית שלכם, ואם אתם מרגישים מבולבלים, כנסו פנימה. העניקו לעצמכם רשות להמתין עד אשר התשובה הנכונה צפה ועולה והידיעה פוגשת בכם.