אהבת כדור הארץ

מסר מאת אימא אדמה/גאיה

תקשור מאת פמלה קריב

מאנגלית: סמדר ברגמן

אנשים יקרים, אני הוא קולה של אימא אדמה, ואני מברכת אתכם.

אני נושאת אתכם, ובאהבה ובכניעה אני זורמת דרככם. אני חיה בתוך תאי גופכם. אתם מבטאים את עצמכם דרכי, אבל גם אני מוצאת ביטוי דרככם. אני נהנית להיות איתכם ולחוות את החיים על כדור הארץ דרך התודעה האנושית שלכם. ברצוני שתעזו להיכנע לי; שתעזו להתמסר לגופכם, לתחושות שלכם, ולזרם החיים שנמצא שם בתוככם. זהו רצוני.

הרגישו בעוצמת אהבתי אליכם. אתם ילדיי, משום שאני ילדתי אתכם כאם. אני רוצה שתחוו ושתקבלו אותי כאנרגיה תומכת בחייכם, אך שלא תעשו זאת באמצעות ראשכם ותהליכי החשיבה אותם לימדו אתכם. במהותה, האנרגיה שלי לא עובדת באופן מוחלט וישיר, אלא זורמת בקצב שהוא טבעי וספונטני. בכל פעם שנשמתכם מתחברת עמי ממקום של התמסרות לחיים, אז אנו רוקדים וחווים את החיים יחדיו. אז אתם מחברים את אנרגיית הנשמה שלכם, את הלב הקוסמי שלכם, לאנרגיה הארצית שלי בחיבור שזורם מלמעלה למטה, בכניעה מלאה לכוחות החיים הגדולים, הן הקוסמיים והן הארציים, וללא התערבות של הראש ותהליכיו המנטליים.

זהו בן האנוש החדש שיופיע על כדור הארץ, בן אנוש שיודע להכיר ולחוות הן את שורשיו הארציים והן את שורשיו הקוסמיים, ושמרגיש מאוחד עם התנסות זו. מה שיתרחש עתה בעולם הוא שאנשים יתחברו הן עם המוצא הקוסמי שלהם והן עם החיים הארציים שלהם באמצעות הגוף שנושא אותם.

קחו רגע והתייחסו אל הגוף האנושי כאל שער דרכו זורמת אנרגיה קוסמית אל כדור הארץ. השבוע הייתם כולכם במערות שונות (בסמינר בדרום צרפת). אלה הם שערים פיזיים דרכם אנרגיה קוסמית נכנסת לכדור הארץ, ממש כפי שגופכם הוא שער שכזה. הגוף שלכם מורכב מאנרגיות עוצמתיות ויסודיות של מרכיבי כדור הארץ, אשר שבסיסן קיימות: איתנות, יציבות ושלווה; אך בובזמן הגוף שלכם מכיל שער אנרגיה, פתח דרכו יכולות לעבור קרני אור רבות השראה מהשמש הקוסמית ואל כדור הארץ.

הגוף שלכם צריך להיות מקורקע על כדור הארץ ובתוכו; להיות מושרש כאן לחלוטין. והגוף שלכם זקוק גם להזנה, לא רק מזון פיזי: לחם ומים, אלא מזון אתרי גם כן: תחושת היותכם אחד עם הטבע על ידי חיבור עם עצים, צמחים ובעלי חיים; תחושת השמש על עורכם, ציפה על מים רעננים, נשימת אוויר נקי, ותחושת חום האש. כל האלמנטים הללוהאלמנטים שלי של המים, האש, האוויר והאדמההם אנרגיות רוחניות בדיוק כמו אלה של המורים, המאסטרים והמלאכים להם אתם רוכשים כבוד רב. האנרגיות הרוחניות שלי נמצאות כאן ביניכם, ובאמצעות האלמנטים הארציים שאני מספקת, אתם יכולים להתאחד עמן.

אנרגיות ארציותרוחניות אלה נמצאות בכל מקום על כדור הארץ. ראו סביבכם את הפרחים שצומחים בשדה, את הצמחים והעשבים שמעניקים את הדרוש לכם כבני אנוש. אמצו אנרגיות אלה של כדור הארץ והרגישו בעוצמתיזהו ביתכם! ובכל פעם שאתם מסוגלים להרגיש ארציים ומושרשים, ואתם מעזים להזין את עצמכם בכל שדרוש לכם, פיזית ואנרגטית, אז השער נפתח לאור נשמתכם. שער זה יוצר חיבור עם העולם הארצי, ומאפשר לעולם הזה לשגשג על ידי כך הוא מתמלא באור קוסמי.

הרגישו לרגע מה נדרש בחייכם האישיים כדי להגשים הדדיות זו בדרך הטובה ביותר האפשרית. התחילו על ידי כך שתרגישו בגופכם את אותו יסוד ארצי בעצמכם. הרגישו כיצד גופכם מעוגן בי. כאן במפגש זה (בדרום צרפת), היכן שהטבע פראי וחופשי, שעיבדו וששינו אותו מעט ככל האפשר, אתם יכולים לחוות יותר מהזרם הטהור של האנרגיה של כדור הארץ. הגוף שלכם מכיר אנרגיה זו ומגיב אליה ואינכם צריכים לעשות שום דבר מנטלי כדי לגרום לדבר להתרחש. פשוט שכבו על העשב והוקירו את הטבע ואת האנרגיה שמגיעים אליכם באופן ספונטני.

הרגישו באנרגיה של כדור הארץ זורמת אל תוך כפות רגליכם, וכיצד גופכם זוכה בתחושה מלאה ויציבה יותר. הרגישו בשלווה וברוגע של הסלעים שמתחתיכם, ואת כסות העידנים של האדמה שלהם. אנרגיה ארצית זו נמצאת שם והיא נושאת אתכם כיוון שאתם חלק מהטבע, ממש כמו בעלי החיים, הצמחים, הסלעים, המים והאוויר. ממש כמותם, גם אתם חלק ומרכיב חשובים של הטבע. אמצו וקבלו את המציאות והיופי של עובדה זו.

עובדה זו משמעותה גם שכאשר אתם שבים אל ביתכם מהביקור הזה וחוזרים לחיי היוםיום שלכם, אתם תזכרו להרגיש את תחושת היותכם מחוברים לכדור הארץ ולרוגע הדרוש לכם. קחו ברצינות את הקצב שנובע מגופכם ואל תאפשרו לדרישות הרבות שנובעות מהחברה האנושית שלכם להסית אתכם. הן לא מביאות אתכם למקום שבו אתם צריכים להיות; הן מרחיקות אתכם ממהותכם. נוחו והירגעו על ידי התחברות לאלמנטים של כדור הארץ. הוקירו את האלמנטים הארציים הללו והזינו את עצמכם בעזרתם. רק אז יוכל השער להיפתח ולאפשר לאור נשמתכם להתגשם באמת בחיי היוםיום שלכם.

התחברו עכשיו לאור נשמתכם. אתם מכירים את הרגשת היותכם מושרשים בי ומחוברים עמי, אימא אדמה, ואתם מכירים את ההרגשה המתלווה לקבלת הכוחות הרוחניים של האלמנטים הארציים אל תוך גופכם. כעת דמיינו איזה כוח קוסמי, איזה אורנשמה רוצה להיכנס אליכם. דמיינו אותו יורד ממעל, מהשמים שמעליכם. הרגישו באור השמש האישי שלכם, בעוצמת נשמתכם וקבלו אותה בלבכם. הרגישו אותה קורנת בלבכם! וראו כיצד אנרגיית כדור הארץ מקבלת אור זה שבתוככם ומגיבה אליו. כמה נפלא לחוות זוהר זה!

האנרגיות הארציות והאנרגיות הקוסמיות הן אנרגיות שמגיבות אלה לאלה ושזקוקות אלה לאלההן לא אנרגיות מנוגדות. על ידי האור הקוסמי שאתם, האנרגיה של כדור הארץ שבגופכם הופכת חיה, מתמלאת בשמחה וזוכה בהשראה, ואיחוד זה של אנרגיות עוטה צורה ארצית באמצעותכם. האור הקוסמי רוצה רק להיות כאן, ולזרום החוצה דרך תאי גופכם, כדי לסייע לכדור הארץ להיות פורה ולהוליד את החדש.

אתם כה מבורכים כאןאני זקוקה לאורכם! פיזית, כאימא אדמה, איני יכולה לחיות ללא אור השמש, ואנרגטית, אני זקוקה גם לאור הקוסמי שלכם. והוא יכול לזרום אליי רק כאשר אתם מאפשרים לעצמכם להתקבל על ידי; כאשר אתם בוטחים בי ומרגישים כאן בבית. ראו כיצד שתי האנרגיות מתאחדות עכשיו בכם: אור הכוכבים הקוסמי שלכם מתאחד עם גופכם, העוגן הארצי. אפשרו לאנרגיות הללו לחבק זו את זו והניחו להן לזרום יחד דרך גופכם.

כאן מתרחשים אפוא המיזוג והאיחוד של האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית; האנרגיות של הנתינה והקבלה; השמש וכדור הארץ. אפשרו לאנרגיות מאוחדות אלה לזרום מעליכם ובתוככם במעגלים ההולכים ומתרחבים; לא רק בתוך גופכם, אלא בכל רחבי השדה האנרגטי שלכם, ההילה שלכם. אפשרו לאנרגיות הללו לחדש אתכם ולהזכיר לכם מי אתם באמת: ישות אור שמחה; ישות חיה הנוכחת כאן זמנית כדי להתאחד בשמחה עם האנרגיה שלי על כדור הארץ.

הרגישו שוב באיחוד האינטימי של אנרגיית כדור הארץ והאור הקוסמי שאתם. קדמו בברכה ושלבו תחושה זו של אינטימיות, וקחו אותה איתכם כאשר אתם שבים לביתכם.

עכשיו, לרגע קט, התבוננו בחיי היוםיום שלכם מנקודת המבט של תחושה זו של איחוד אנרגיות אינטימי. פשוט הרגישו באופן אינטואיטיבי, ומבלי לחשוב על כך, שאתם כאן בביתכם. ראו אם אתם יכולים למצוא חלק אחד בחייכם שאותו תוכלו לשנות כדי להיות מאוזנים יותר עם הטבע האמיתי שלכם. מה תוכלו לעשות למען עצמכם, פיזית או רגשית, שיאפשר לכם להרגיש מוזנים יותר ולחוות שלווה, רוגע והשראה רבים יותר? אז הבטיחו שתעניקו זאת לעצמכם. צרו מרחב גדול יותר בחייכם להזנה זו, הן בדרכים ארציות והן בדרכים שמימיות.

לבסוף, ברצוני לבקש מכם להרגיש בכוחות הגדולים שמקדמים בברכה את פניכם בחיים האלה. מתחת לכפות רגליכם, קבלו את העוצמות המזינות של האם, של כדור הארץ, וממעל, את הזרועות האוהבות של האב שמגן עליכם ושמוקיר אתכם. הרגישו בכל הכוחות הללו שמעליכם ושמתחתיכם, ואפשרו לאיחוד להתרחש. פשוט שחררו חשיבה ועשייה מוגזמות; דעו שאתם נישאים על ידי כוחות גדולים יותר שאוהבים אתכם ושרוצים את הטוב ביותר עבורכם. ותרו על שליטה והתמסרו להם, ואפשרו לעצמכם להסחף על ידי גל אנרגיה אדיר.

עולם חדש ממתין לכם, ומשום שאתם נכנעים לזרם האנרגיה, אתם הופכים לאחד מאותם אנשים שבונים את העולם החדש ושמעניקים צורה לעולם החדש. זה קורה; הרבה כל כך מתפתח עכשיו על כדור הארץ. הצעד הגדול ביותר עבורכם הוא להעז להיכנע לכוחותהן הארציים והן השמימיים. אני אוהבת אתכם; הרגישו את ידי בידכםלעולם אינכם לבד.