באמצעות הרצון החופשי שלכם אתם יכולים לבחור בריבונות אנרגטית

חכו שניה חברים, לפני שאתם ממשיכים לקרוא…. מתי בפעם האחרונה נתתם תמורה? זכרו, רק בזכות התמורה שלכם האתר הזה יוכל להמשיך להתקיים.

תודה.

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

מאי 2019

מאנגלית: סמדר ברגמן

ריבונות אנרגטית נקראית תכופות ״רצון חופשי״, אך היא יותר מכך, היא החירות המוחלטת לבחור בכל תדר אנרגיה כדי לברוא כל נתיב חיים שאתם רוצים, בכל זמן. את הנתיב הזה אתם מכנים בשם המציאות שלכם, אך למעשה זהו נתיב אנרגיה שאתם בראתם, באמצעות בחירה שלכם, שאל תוכו זורמת האנרגיה שלכם ומגשימה את הבריאה שאתם מכנים בשם ״המציאות״ שלכם. לכולם יש ריבונות אנרגטית ואתם חייבים להיות מודעים לפיתויים, לנקודות המפנה ולהסחות הדעת כדי לשמר התאמה לפוטנציאל האנרגיה הגבוה ביותר שלכם ולריבונות של הבחירות שלכם.

כל האפשרויות שערוכות עם האמונות ותדר האנרגיה שלכם נגישות לכם. כל אחת היא פוטנציאל עד אשר תקבלו החלטה, ואז היא הופכת למציאות שלכם. אתם חייבים לבחור מנקודת הריבונות האנרגטית שלכם, אך האופן שבו תגיעו לנקודה זו עלול לגרום לכם להרגיש לא כל כך ריבונים. נקודת המפנה היא בדרך כלל צורה כלשהי של תוהו ובוהו המתלווה להתפוררות של חלק מהמציאות שלכם. אז אתם נמצאים בנקודת מפנה ויכולים לבחור מתוך פחד או מתוך אמונהפחד מפני היעדר בחירות או אפשרויות אחרות, או אמונה שכל רגע מספק הזדמנויות ופוטנציאלים חדשים. רגע זה הוא לא נקודת בחירה היחידה, זו פשוט נקודת הבחירה של רגע זה.

הסחות דעת ופיתויים יכולים להוביל אתכם לנתיבים שלא משרתים את כוונתכם ובמקום זאת, להביא אתכם לאזור אנרגיה שלא תואם לשלכם. דרושה הבחנה שלכם כדי שתוכלו לבחור בעצמכם ולא את שנדחף, שהובל או שתופעל על ידי פחדים, ספקות, הסחות דעת או בחירות, דעות ואמונות של מישהו אחר.

אלה שאומרים ש״יש להם את התשובה״ הם פיתוי המוביל אתכם אל תוך שדה האנרגיה שלהם. יש אנשים שנהנים להשתמש באנרגיה של אחרים לתכליתם ולתועלתם. אתם מזהים אנשים אלה כאשר מה שהם אומרים לא ״מתחבר״ לכם כל כך או כאשר יש תחושה שהדברים לא ערוכים עם האנרגיה שלכם.

ריבונות אנרגטית היא הנתיב שלכם לחירות, להגשמה ולשמחה וזוהי המורשת של נשמתכם האלוהית. כישות ריבונית, אתם בוחרים את נתיבכם בכל נשימה, מחשבה, אמונה, רצון, כוונה, וכל הסחת דעת, פיתוי, פחד וספק בוראים פוטנציאל לברוא נתיב אחר. השתמשו בכוונה ובמודעות העצמית כדי להישאר בנתיב הכוונה שלכם וכאשר אתם מרגישים חוסר היערכות עם מה שמנסה להתחבר לשדה האנרגיה שלכם, התנגדו לפיתוי לפקפק בחוכמה ובהבנה שלכם. כך תישארו במסגרת הריבונות שלכם ותבראו את גן העדן שלכם עליי אדמות.