מה צפוי לנו בשנת 2024

מאת: כריסטינה לופז

תרגום ועריכה מקובץ וידאו: סמדר ברגמן

שנת 2024 כבר כאן והיא תהיה נסיעה מדהימה. אבל האנרגיות של השנה הזאת יכולות להיות מעט מבלבלות אם אינכם יודעים מה מתרחש מאחורי הקלעים וכיצד לרתום באופן הטוב ביותר את נושאי האנרגיה של השנה הזאת.

בסרטון הזה, תלמדו מהם שני נושאי האנרגיה העיקריים לשנת 2024 וכיצד לעבוד עם ההשפעות של כל נושא ונושא בחייכם ובעולם. יכול להיות שכדאי לכם לחזור ולקרוא מאמר זה במשך השנה בעת שהאנרגיות מתממשות. 

הנושא הראשון הוא הנומרולוגיה של שנת 2024. בנומרולוגיה, אנו מחשבים את המספר העיקרי של השנה על ידי חיבור סך הספרות. לכן שנת 2024 מסתכמת במספר שמונה (8).

המספר המאפיין את 2024 הוא שמונה וזהו רטט עוצמתי מאוד. שמונה מייצג את האינסוף, ומשמעות הדבר היא שהכול אפשרי. שמונה הוא מספר עוצמתי להגשמה וגם לביצוע קפיצות גדולות קדימה בכל הקשור להגשמת החלומות שלכם. הוא מייצג גם שפע ברמות הגבוהות ביותר, אבל זהו רטט שדורש זרימה קבועה. ולכן משמעות הדבר היא שאת השפע הזה יש גם לחלוק, לא רק לקבל. למעשה, אם לא תחלקו את השפע שלכם בשנת 2024, האנרגיה תתנוון, כיוון שהמספר שמונה מביא שפע רב, אבל רק באמצעות זרימה חופשית של אנרגיה שנכנסת ויוצאת. 

המספר שמונה הוא גם מספר של חכמה רוחנית וידיעת האמת הנעלה של הדברים. ומדובר במאפיין חשוב של המספר הזה, כיוון שהרטט שלו עלול גם להרגיש לפעמים קַדַּחְתָּנִי וכאוטי. מצד אחד, שמונה מייצג הגשמה ברמות הגבוהות ביותר, ומצד שני, הוא גם כרוך בניקוי כל שעומד בדרך החלומות או ההגשמה שלכם. אם ברצונכם להגשים את הנתיב הנעלה ביותר שלכם, עליכם להיות מוכנים להתמודד עם דברים ולשחרר דברים שמרחיקים אתכם מנתיב זה. לכן שמונה עלול להרגיש מעט כאוטי בעודכם עובדים עם אנרגיית ההגשמה ומשחררים דברים בוזמנית. 

טיפ של אלופים לעבודה עם הנומרולוגיה של השנה הזאת הוא לא רק להתרגל לרטט של המספר שמונה ולמאפיינים שלו, אלא גם לחשב את מספר השנה האישי שלכם. והמספר הזה ישפיע במידה הרבה ביותר על החיים האישיים שלכם השנה. ניתן לחשב מספר זה על ידי לקיחת החודש והיום של תאריך הלידה שלכם והוספתו לשנה הנוכחית, ואז לצמצם את המספרים. ולכן, אם נולדתם ב-12 בינואר, המספר האישי שלכם לשנת 2024 יהיה שתייםעשרה. בנומרולוגיה, מצמצמים את הספרות לספרה אחת, ולכן כאן מתקבל המספר שלוש. לאחר שקיבלתם את התוצאה שלכם, אתם יכולים לחפש ברשת או בספרות את משמעות המספר כדי להבין את משמעות המספר המסוים הזה עבורכם בשנה הנוכחית כולה. 

הנושא השני העיקרי לשנת 2024 הוא השפעת קלף הטארוט. זה מעניין מאוד. אני אוהבת להשתמש בקלפים כדי להביא לחיים את ההיבטים האנרגטיים של השנה. לשנה זו, משכתי קלף טארוט מבין 22 קלפי הארקנה הגדולה. לקלפי הטארוט 78 קלפים סך הכול, 56 מהם מכונים הארקנה הקטנה או מה שידוע כסודות המשניים של מיתולוגיית הטארוט. אלה הם קלפים בעלי אנרגיה קטנה יותר שיכולים לגלות מידע רק כאשר הם מופיעים עם קלפים אחרים. אך ישנם 22 קלפים שמכונים הארקנה הגדולה, משום שהם מייצגים סודות גדולים יותר. הארקנה הגדולה יכולה לעמוד בפני עצמה בקריאת הקלפים, ויש להם משמעות עוצמתית מאוד בזכות עצמם. לכן, אני אוהבת להשתמש בהם כאשר אני קוראת את האנרגיה של השנה, כיוון שהם יראו לי את התמונה הגדולה יותר של האנרגיה בשנת 2024. 

הקלף שמשכתי מארקנה זו הוא קלף השטן. ולפני שאתם מתחרפנים כיוון ששמעתם זה עתה את המילה ״שטן״, הרשו לי להסביר את הסמליות של קלף זה ואין לה דבר וחצי דבר עם תיאורים דתיים של מה שידוע כשטן. 

קלף השטן מייצג אשליות, את עצמי הצל והשפעות שליליות. הקלף מראה שני אנשים שדומה שהם כבולים אל השטן ולכודים באנרגיה השלילית שלו. אבל אם תסתכלו מקרוב, תבחינו שהשרשרת או החבל רפויים סביב צווארם, ומשמעות הדבר היא שהם לא באמת לכודים כנגד רצונם, ושהם יכולים לשחרר את עצמם אם ירצו. 

קלף זה מייצג אפוא את ההרגלים השליליים שלנו, התמכרויות, אמונות שקריות, דפוסי מחשבה ואפילו מערכות יחסים רעילות. השטן גם מייצג את היכולת שלנו להימלט אל סיפוק לא מודע כדי לא להתמודד עם דברים בחיינו שאינם ערוכים עם נשמותינו. לדוגמה, אם אתם שוהים שעות וגוללים ברשתות החברתיות בזמן שמערכת היחסים שלכם מתפרקת לאיטה, זו השפעתו של השטן. אתם מקבלים זריקת דופמין מצפיה במסך במשך שעות, כאשר במציאות, הלב שלכם נשבר אולי כיוון שאינכם יודעים איך לתקן את מערכת היחסים שלכם או להתנתק ממנה. 

זה בדיוק מה שמסמל קלף השטן. משמעות ההשפעה הזו של קלף השטן בשנת 2024 היא ששנה זו מעניקה לנו הזדמנות להשתחרר מכבלים שליליים שמגבילים אותנו. וזה נכון לגבי החיים האישיים שלנו כמו גם לגבי הקולקטיב.

השדים הפנימיים שלנו ניצבים למולנו כל העת, אלה שנמצאים בתוכנו ואלה שבחברה ובעולם גם כן. מערכות כלכליות שלמות, מערכות פוליטיות ומוסדות בכל רחבי העולם יאלצו להתמודד עם מה ששוב לא עובד, והנושא הזה יורגש בחוזקה בשנת 2024. 

כאשר אני בוחנת את הנושאים המשולבים של המספר שמונה ושל קלף השטן, ניתן לראות אנרגיה של נסיקה מעלה והתרחבות על ידי שחרור מגבלות ששוב לא משרתות אותנו. לכן, קלף שטן זה שמהווה נושא עבור 2024 אינו צריך להפחיד כלל או לבשר על ארמגדון. המשמעות האמיתית שלו היא שאנו צריכים להיות אמיצים מספיק כדי להבין שאנו יכולים לשחרר את עצמנו מכל הדברים שמגבילים אותנו. אנו יכולים לבחור להשתנות. 

אז מה נעשה עם שני הנושאים האלה של 2024? הנה שני טיפים שיעזרו לכם לנווט מבעד לאנרגיות של 2024 מתוך קרקוע וזרימה רבים יותר.

הטיפ הראשון הוא לקדם בברכה את ההתרחבות. זה עלול להישמע מוזר, אבל כוונה מודעת יכולה לעזור לכם לנוע מבעד לאנרגיה במהירות רבה הרבה יותר ובתוך הזרם. דמיינו שאתם נופלים אל נהר שוצף ומנסים בפניקה לשחות כנגד הזרם. אתם רק תהפכו תשושים ותטבעו. אבל אם תצופו מתוך כוונה ותשחררו צורך בשליטה, תבחינו שהזרם נושא אתכם. כך יכול לקרות באנרגיה בעלת רטט המספר שמונה. האנרגיה היא כה נרחבת ועוצמתית ואם תביעו כוונה מודעת לזרום יחד עמה, האנרגיה תיקח אתכם למקומות שמעולם לא שיערתם שהם אפשריים. לכן זכרו מנטרה זו: ״במשך השנה כולה, אני מתמסרת לעוצמת ההתרחבות והשפע בחיי״.

לעתים, האנרגיה של המספר שמונה יכולה להציף במידה מסוימת בשנת 2024, אבל אם תאפשרו לעצמכם במודע לשחות עם הזרם של האנרגיה מבלי להילחם, אתם תעשו את דרככם אל החלומות שלכם. 

הטיפ השני הוא לבצע את עבודת הצל שלכם. עבודת צל משמעותה שאתם מביאים אל פני השטח את כל הדברים הפנימיים אותם יש לראות, ואתם מתקנים מצבים מעוותים בחייכם ומצבים שלא תואמים למה שהנשמה שלכם רוצה. במילים אחרות, אתם הופכים מודעים לאנרגיית השטן שיכולה להתממש בחייכם, ואתם מביאים את ההשפעות השליליות הללו אל המודעות שלכם, כדי שתוכלו לרפא אותם ולפעול כדי לשחרר את עצמכם מהן. 

אני אוהבת להשתמש בתרגיל הכתיבה הפשוט הזה כדי להתחיל את עבודת הצל שלי. ״אילו תחומים בחיי זקוקים לתיקון?״ שאלה זו, עליה יש להשיב בכתיבה, מבקשת מאיתנו להעמיק אל דברים שמעכבים אותנו. אולי זו מערכת יחסים ששוב לא משרתת אותנו או אמונה שלילית שאנו מאמינים לגבי עצמנו. יהיה היבט הצל שמעכב אתכם אשר יהיה, זכרו את סמליות קלף השטןאתם יכולים להשתחרר מכל דבר שמגביל אתכם. 

אתם מוכנים?