עידן האמונה השתנה לעידן הידיעה

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים.

בשלושת הימים האחרונים חל שטף אדיר של אנרגיה אינטנסיבית שזרם אל הפלנטה שלנו. אנרגיה זו מעלה את הרטט שלנו ואת הרטטים של כל מה שבא עמה במגע. 

היא מסייעת להעניק לרטט שלכם דחיפה. התאים והגוף שלכם חייבים לטהר כל אנרגיה שלא מהדהדת באותו תדר והתוצאה היא תחושות אינוחות מסוימות בגוף ובמיינד. 

ידרשו כחמישה עד שבעה ימים לפני שהאנרגיה הזאת תשתלב באופן מלא. אתם תרגישו תמורת התעלות גדולה בעצמי. בשלב שילוב זה, תרגישו חיבור חזק יותר לעצמי הנעלה, למדריכיםהמאסטרים שלכם ושיפור כולל בהרגשתכם.

חלה תמורת התעלות משמעותית באנרגיה הקולקטיבית ב-24 השעות האחרונות, שאופיינה בשלבי טיהור ורמות הפעלה. כדור הארץ חווה תמורה משמעותית בקוטביות הציר שלו, המותירה אנשים מתעלים רבים בתחושות של בלבול ואובדן עצות.

האנרגיה של כדור הארץ החדש עוצמתית להפליא ושינויי הציר גורמים להשפעות נרחבות. אנשים רבים שעוברים התעלות חווים קודי אור, שדרוגים והורדות אינטנסיביות, כמו גם הפעלות של צ׳אקרות הלב והגרון ותסמיני התעלות ברורים.

תקופה זו מחייבת חשבון נפש, בייחוד בסוף נסיגת מרקורי, וזוהי הזדמנות להעריך את הצמיחה האישית, הריפוי וההתקדמות שעשיתם בעת הזאת. זהו זמן לניקוי קרמתי, לאפשר שחרור של אנרגיה ישנה ודחוסה ולאינטגרציה של דפוסי מחשבה מודעים חדשים. שלב טרנספורמטיבי זה כרוך במאבק נוסף בין האגו לעצמי הנעלה, בעת כיול מחדש של מערכות פנימיות.

כאשר אנו מתעלים ומתעוררים לאמיתות גבוהות יותר, אנו עוברים שינויים משמעותיים בדנ״א ובביולוגיה שלנו, משחררים את עצמנו ממגבלות העבר וממטען שמקורו בשושלת שלנו. ניקוי זה הכרחי כדי להתכונן לפרקים חדשים ולשינויים עתידיים בחיינו. 

דפוסי חשיבה ישנים מתנקים, מפנים מקום לחשיבה יצירתית ואלה שמתעלים ירגישו תחושת תמיכה גדולה יותר. זהו זמן לביטוי עצמי כֵּן, אותנטי ורחום, המשקף את השינויים החיוביים שכולנו חווים בעולם.

כאשר אתם תובעים לעצמכם מחדש את עוצמתכם הפנימית וחוזרים לתרשים המקורי שלכם, אתם יכולים לזהור באותנטיות בדרכים אוהבות ועדינות. גמול ואירועים מסונכרנים יתרחשו כאשר הרטט שלכם תואם לקו הזמן הנעלה ביותר שלכם.

עבור המתעוררים, תודעת אחדות מחליפה את הנפרדות, בעודכם יוצאים למסע התכלית האולטימטיבית שלכם, בטחו שאתם נתמכים על ידי העוצמה האלוהית. שינוי הוא צמיחה, לכו בעקבות האינטואיציה והלב הנעלה שלכם.

נשמות מתעלות יכולות לחוות עתה תחושות לימבו או שההתקדמות שלהן איטית, והסיבה לכך היא השדרוגים המשמעותיים במערכות התרשים המקורי שלהן. 

תסמיני התעלות שונים, כגון עייפות, בעיות בגרון, כאבי ראש, ראייה מטושטשת, בעיות עיכול וכאבים בגוף, בגב ובצוואר, והפרעות בדפוסי השינה שכיחים כאשר הגוף מקבל ומשלב אנרגיית התעלות וקודי הפעלה.

תהליך הניקוי מסייע להרחיב את התודעה שלכם על ידי שחרור פצעים רגשיים שקשורים לשאריות פחד וטראומה, יוצר מקום לחיבור עם העצמי האמיתי והדבר מאפשר ערך עצמי, עוצמה ופוטנציאל אלוהי. 

כדור הארץ עד להתעוררות קולקטיבית משמעותית, להשתחררות מפרדיגמות שליטה וכאלה המבוססות על פחד ישן. חשוב להתמסר, להתנהל באיטיות, ולתת עדיפות לטיפול עצמי בעת שדרוגים אינטנסיביים אלה.

אימוץ התהליך ומתן אמון בהתפתחות המתהווה, פותחים בפניכם אינספור אפשרויות. במציאות כדור הארץ החדש, התודעה משתנה על פני ממדים מקבילים, יוצרת חוויות של שינוי, זמן ומרחב.

כל ממד מייצג רמה גבוהה יותר של התודעה שלכם, הרוטטת בקצב מהיר יותר, מספקת פרספקטיבה נרחבת, חכמה רבה יותר, עוצמה והזדמנויות נעלות יותר לעצב את מציאות כדור הארץ החדש שלכם.

עידן האמונה השתנה לעידן הידיעה. זהו זמן עוצמתי של טרנספורמציה, הארה וההזדמנות להתחיל מחדש.

תוקשר בשירות אוהב להתעלות.