נומרולוגיה: מספר השנה האישי שלכם לשנת 2024

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנת 2024 מסתכמת במספר 8 בנומרולוגיה. המספר 8 מייצג כוח, עוצמה ונחישות. המספר 8 גם רוחני מאוד, מייצג את החוק האוניברסלי שאומר ״כפי שלמעלה, כך למטה״. נאמר גם שהוא מייצג את הגורל הקרמתי שלנו. 

שנת 2024, תהיה שנה שבה נתחבר לעצמי האמיתי והאותנטי שלנו. נרגיש אולי דחיפה להתחבר לעוצמה ולכוח הפנימיים שלנו, וניזכר בפתגם: ״אתה קוצר את מה שאתה זורע״.

הדברים שהגשמנו או שעליהם חלמנו יכולים להתממש השנה בקלות רבה יותר, אך בו בזמן, כל מה שלא נועד עבורנו, ישתחרר גם הוא בקלות רבה יותר. בשנת 2024, דומה שנמצא את נתיב הייעוד שלנו.

ברמה עמוקה יותר, שנת 8 זו תגרום לנו אולי לחשוב על האופן שבו האנרגיה האישית שלנו תורמת לקולקטיב. נתחיל להבין אולי שכולנו באמת אחד ונפעל באופן שמשקף הבנה זהו. 

אף על פי שאנו עובדים קולקטיבית עם הרטט של המספר 8 בשנת 2024, לכל אחד מאיתנו יש מספר שנה אישי גם כן. כך תוכלו לחשב את המספר שלכם: 

גלו את מספר השנה האישי שלכם לשנת 2024:

  1. חברו את תאריך יום הלידה שלכם, חודש הלידה שלכם ואת המספר 8. 
  2. צמצמו על ידי חיבור המספרים עד שתגיעו לספרה בודדת בין 1 ל-9.

דוגמה: 

29+12+8

(יום הלידה + חודש הלידה + 8)

= 49

צמצמו לספרה אחת על ידי חיבור הספרות (ייתכן ויהיה עליכם לעשות זאת יותר מפעם אחת):

4 + 9 = 13

המשיכו לצמצם לספרה אחת:

3 + 1 = 4

בדוגמה זו, 4 הוא מספר השנה האישי שלכם לשנת 2024.

משמעות מספר השנה האישי שלכם לשנת 2024

מספר שנה אישי – 1

שנת 2024 היא תחילתו של פרק חדש עבורכם ותביא לכם שפע של התחלות חדשות בחייכם. בדרכים רבות ושונות, תדרשו להתחיל מחדש השנה. תקראו אולי לחשוב בדרך חדשה, לפתח גישה חדשה ורעננה לדברים, או אולי לשנות מקום מגורים, להתחיל משרה חדשה או מערכת יחסים חדשה. זוהי שנה לנסות שנית, להתחיל שוב ולהביא השראה רעננה לכל שאתם עושים. הדף חלק ואתם חופשיים לצייר עליו בכל צבע שתרצו! דעו שאתם בוראיםשותפים עוצמתיים, יש לכם את הפוטנציאל להשתמש באנרגיה חדשה ורעננה זו כדי לאתחל ולהתאים את חייכם לכיוון חדש. ייתכן ותודרכו לבצע כמה קפיצות אמונה בתהליך זה ובאמת לאמץ רמת חדשנות חדשה. אם דלתות נסגרו בפניכם לאחרונה, דעו שהשנה הזאת, דלתות חדשות ייפתחו. זמנו לעצמכם את מה שאתם רוצים, כיוון שפוטנציאל ההגשמה שלכם יהיה גבוה. זה הזמן להביט קדימה, לא אחורה.

מספר שנה אישי – 2 

בשנה זו תמשיכו לבנות ולטפס. בשנה שעברה חוויתם אולי התחלות חדשות רבות, ועכשיו אתם מתבקשים להמשיך לעבוד כדי להזין ולפתח את מה שזרעתם. בעודכם מטפחים את הגן שזרעתם בקפידה רבה כל כך, אתם עשויים לגלות ששנת 2024 מביאה לכם מנטורים, חברים, מורים או אפילו שותף שיעזרו לכם לטפח את גנכם! אל תחששו לבקש עזרה. השנה תזדקקו לתמיכה שתעזור לכם להגשים את המטרות שלכם ולהרחיק לכת אף יותר, ולכן הישארו פתוחים כיוון שלעולם אינכם יודעים במי תפגשו או איזו חכמה הם יעניקו לכם. הלמידה כיצד לברוא שותפויות יציבות ונאמנות תהיה אף היא נושא חשוב עבורכם השנה, ולכן אם אתם סגורים או שומרים בקפידה על לבכם, ייתכן ולא יהיה מקום לחומות הללו בשנת 2024.

מספר שנה אישי – 3 

זוהי שנה עבורכם לדבר את האמת שלכם ולעבוד על חיזוק קולכם. יש לכם חכמה לחלוק, יש לכם סיפור לספר, וזוהי השנה עבורכם לחשוב על דרכים לעשות זאת. אם רציתם אי פעם לכתוב, להרצות או לחלוק את חכמתכם בדרך כלשהי, קרוב לוודאי ששנת 2024 תביא לכם הזדמנויות רבות. דעו שקולכם הוא המפתח, אל תחששו לדבר. שנת 3 זו היא גם סימן חיובי לטפל בשלושת המרכיבים של הווייתכםהמיינד, הגוף והנשמה. הענקת תשומת לב לשלוש הממלכות הללו תסייע לכם במשך השנה כולה, ולכן נסו ליצור שגרה קבועה שמתמקדת בשלושת האלמנטים הללו. אם אתם מתקשים השנה, טיפול בגוף, במיינד ובנשמה יעזור לכם למצוא פתרון במהירות רבה יותר. זו גם שנה טובה להתחיל ליצור תחושת קהילה עבורכם. ראו אם אתם יכולים למצוא דרכים חדשות לחזק תחושת קהילה וחיבור עם הסובבים אתכם. חיפוש קבוצות, מועדונים, קהילות ברשת או אפילו הזדמנויות להתנדב יכול להיות חלק מכך. תחושת היותכם חלק מקולקטיב גדול יותר, יכולה להביא לכם תחושת סיפוק והגשמה בשנת 2024. 

מספר שנה אישי – 4

זו שנה לאמץ משמעת וארגון. טוב תעשו אם תקרקעו את האנרגיה שלכם ותשארו מושרשים במצב הנוכחי. יצירת מבנה וסדר תהיה גם היא חשובה השנה, ולכם אם עדיין לא עשיתם זאת, חשבו להשקיע בדרכים לשמירה על סדר וארגון, כגון יומן או לוח שנה. נסו ליצור שגרה שיש בה השראה ושהיא קלה לשמירה. בנוסף ליצירת מבנה ויציבות מסוימים בחיי היוםיום שלכם, אתם מודרכים לעבוד עם התחושות הפנימיות שלכם בנושאי היציבות והביטחון. תחושת ביטחון ואמון בעצמכם היא כוחעל. אם אתם מרגישים חסרי ביטחון או פגיעים בזמן כלשהו השנה, החזירו את עצמכם להווה ונסו לקרקע את האנרגיה שלכם. ראו אם אתם יכולים ליצור תוכנית פעולה או אולי לאמץ כמה צעדים מתודיים או תהליכי חשיבה. אם אתם מדמיינים מרובע בעל ארבע צלעות, הרי שאיתנות, מעשיות, איזון וקרקוע הם הדברים אליהם עליכם לכוון בשנת 2024!

מספר שנה אישי – 5

שנה זו מביאה כמה הרפתקות, התרגשויות והזדמנויות לזרוע זרעי כוונה. זה הזמן שלכם לפעול בנחישות להגשמת הרצונות שלכםרק ודאו שמה שאתם רוצים והדברים שאתם מנסים להגשים ערוכים עם העצמי האמיתי ועם הייעוד הנעלה שלכם. אם הרגשתם תקועים או רציתם להתחבר ברמה עמוקה יותר עם התכלית שלכם, שנת 2024 יכולה להביא לכם השראה מסוימת ולעזור לכם לעשות זאת. ייתכן ויהיה עליכם לקבל כמה החלטות גדולות השנה, ויש סיכוי שתקראו לנער מעליכם את כל הדברים שתוקעים אתכם. האמינו שלבכם יודע את הדרך. אל תפחדו לחשוב מחוץ לקופסה ולפעול באומץ על פי אמונה, אם הזדמנויות לעשות זאת צצות בפניכם השנה. שנה זו נחשבת לשנת מזל ושגשוג עבורכם וזמן שבו עליכם למצוא תחושה גדולה יותר של חירות אישית. בטחו בתהליך ומצאו בו הנאה!

מספר שנה אישי – 6

שנת 2024 היא שנה לקבלהעצמית רדיקלית ולניקוי פצעים שיש לכם אולי סביב נושא זה. בנוסף למסע של קבלה עצמית, שנת 2024 יכולה גם להביא הזדמנות לרכך כאבי ראש כלשהם ולשחרר רגשות עצורים שהכבידו והעמיסו עליכם. קיימת תחושה שכל דבר שהיה לכם לנטל כבד ושאותו נשאתם, יוכל סוף סוף להשתחרר. השנה, חשוב שתשימו לב לבריאות הכוללת שלכם ולכל מיני תסמינים מציקים שהגוף שלכם שולח לכם. האטו, התכווננו פנימה, וטפלו עד הסוף במה שלא מרגיש נכון. ייתכן ויהיה עליכם גם לדאוג לתזונה שלכם או ליצור שגרה חדשה של פעילות גופנית. בנוסף, שימו לב שלא לדחוף את עצמכם יתר על המידה כדי לרצות אחרים או להגשים ציפיות לאמציאותיות. הבינו שאתם מושלמים בדיוק כפי שאתם. לכולנו יש פגמים, לכולנו יש טראומות, ואף על פי שטוב לעבוד עמם ולצלול עמוק יותר כדי להבינם, בנקודה מסוימת, כל שעלינו לעשות הוא פשוט לאהוב את מי שאנחנו, להכיר ולהוקיר את עצמנו, כולל את הפצעים שלנו.

מספר שנה אישי – 7 

בעוד ששנת 2024 מביאה צמיחה גדולה, קרוב לוודאי שזו תהיה שנה נהדרת עבורכם. ״כל אדם שאתם פוגשים הוא רק מראה״, תהיה המנטרה שלכם בשנת 2024. אפילו יותר מתמיד, תבינו שכל אדם שאתם פוגשים במסע חייכם הוא פשוט מראה, ומשקף לכם את המתרחש בתוככם. מה שאתם רואים באחרים קיים בכם, ובדרכים רבות ושונות במשך השנה אתם תגלו אמת זו. אין משמעות הדבר שאתם אחראים לפעולות או להתנהגויות של אנשים אחרים, אבל כל אדם שחוצה את נתיבכם יכול להראות לכם או ללמד אתכם דבר מה. אם מישהו מאתגר חוצה את נתיבכם השנה, קשה ככל שהדבר יכול להיראות, ראו אם אתם יכולים ליצור מרחב ולראות אדם זה כמורה, המשקף לכם משהו שקיים בכם שראוי לבחינתכם. שנת 2024 היא גם שנה של התפתחות רוחנית אדירה עבורכם, אך דומה שהרבה מהשיעורים שלכם יתקבלו באמצעות התנסויות ואינטראקציות עם אנשים אחרים. נושא השותפויות יכול גם הוא לקבל דגש, הן בחיים האישיים והן בחיים המקצועיים. ייתכן ותקיימו שיתוף פעולה עם מישהו, דבר שיעזור לקדם את הקריירה שלכם אף יותר או אתם עשויים למצוא את עצמכם בוחרים להתחייב התחייבות עמוקה יותר כלפי מישהו שאתם אוהבים.

מספר שנה אישי – 8 

מספר השנה והמספר האישי שלכם תואמים זה לזה, יוצרים הרמוניה! שנת 2024 מביאה לכם הזדמנויות רבות להשתנות ולהתעורר. חשבו על זחל ההופך לפרפר, משום שזהו המסע שבו תצעדו כאשר 8 הוא מספר השנה האישי שלכם. אתם עשויים לגלות שעליכם לשחרר דברים רבים או אתם עשויים לגלות שהדברים סביבכם מתמוטטים בדרך כלשהי, רק כדי להיוולד מחדש כמשהו גדול וטוב יותר. אף על פי שטרנספורמציה עלולה לכאוב, היא מביאה עמה גמול אדיר שתמיד הופך את המסע לבעל ערך. יחד עם אנרגיה טרנספורמטיבית מדהימה זו, יש לכם גם מזל רב בכל הקשור לכספים. זוהי שנה נהדרת לחשוב על דרכים למקסם את הכספים שלכם ולהתכוונן לאנרגיה של שפע. השפע סובב אתכם כעת ואם תנהגו בחוכמה בכספים שלכם ותלמדו לברוא מערכת יחסים חכמה עמם, קרוב לוודאי שהגמול יהיה אדיר. אנרגיה זו של שפע תסייע לכם גם להתחבר לעוצמת ההודייה. תחושת הודייה כלפי הברכות הרבות בחייכם תסייע להדריך אתכם כל השנה. 

מספר שנה אישי – 9 

זוהי שנה גדולה של השלמה עבורכם. אתם סוגרים מחזור ומתכוננים להתחיל מחזור חדש, אך לפני שתוכלו להתחיל מחדש, תחילה עליכם לחגוג את מסעכם ואת המרחק שעשיתם. תשע השנים האחרונות של חייכם היו מאתגרות, אבל עכשיו הדברים מתחילים להירגע ואתם תרגישו חזקים יותר בעת שאתם חווים פרק אחרון זה. כמו בספרים ובסרטים רבים, הפרק האחרון הוא גם הפרק השמח, שבו השחקן הראשי מקבל סוףסוף את גמולו הטוב ולומד סוףסוף את השיעורים שהחיים הביאו לו. זוהי השנה שלכם לחוות סוף טוב ותחושת ניצחון על שהתגברתם על המכשולים והקשיים שהחיים הביאו לכם. אתם מגיעים לפסגת ההר והנוף משם מדהים! תיהנו משנה זו של סיום והשלמה, אתם ראויים לכל הפרסים שתקבלו השנה.