תחזיות 2024

ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

התחזיות השנתיות שלי הן צלילה עמוקה אל הפוטנציאל האנרגטי של השנה החדשה ואני כותבת אותן כבר יותר מחמשעשרה שנים. 

כל שנה מאז התחלנו במחזור התעלות זה, בשלהי שנת 2003, היוותה רמה נוספת במסע שלנו, וכל שנה העניקה לנו פרספקטיבה חדשה לגבי המשימה, התכלית, הלמידה, הריפוי וההתפתחות שלנו.

לכל שנה היו האתגרים שלה והברכות שלה, הזמנים הטובים והזמנים הרעים שלה. היו זמנים אפלים מאוד, בייחוד בארבע השנים האחרונות, ובדרך כלשהי, הצלחנו לחולל תפנית ולהתעלות לרמת אנרגיה חדשה. 

אנו נכנסים לעידן ולפרדיגמה חדשים בשנת 2024, וזוהי התחלה של דבר מה נפלא. אין זה משנה כמה קשות היו השנים האחרונות, אנו נעים מעלה, קדימה, החוצה ומבעד לכל דבר שמונח בנתיב שלנו. לכן חגרו חגורות והיכונו לעשות בלגן, כיוון שזו השנה שבה אנו מאירים, מגיעים וזוהרים.

בדוח האנרגיה של דצמבר, כתבתי שאנו נמצאים בפסגה ועל סף מצוק, הפסגה מייצגת את הנקודה האחרונה במסע הזה, וסף המצוק הוא ״תהום״ האופציה האחרת, כיוון שצומת זה אינו אזור אפור, מדובר בהצעה של ״זה או זה״. זו לא תחזית קטסטרופלית, רק הצהרה לגבי המצב כפי שהוא. אבל אנו יודעים היכן נסיים, כיוון שתמיד יש לנו את האור ורמת התעלות והתפתחות אחרת שמניעים אותנו קדימה.

איננו יכולים לדבר על השנה החדשה מבלי להזכיר את אחת מנקודות המפנה האדירות שלהכניסתו של פלוטו למזל דלי ב-21 בינואר. שהייתו הארוכה של פלוטו במזל גדי הייתה עבורנו מחנה האימונים של ההתעלות, ועמדנו למבחן בדרכים רבות. בשנת 2020 חווינו את הצמידות הנדירה בין שבתאי לפלוטו שהביאה שיעורים בנושאי חשכה ורודנות שאתגרו אותנו בכל רמה. אבל שנתיים מאוחר יותר חווינו את צמידות צדק ונפטון במזל דגים, אירוע נדיר שמבשר על התעוררות רוחנית.

פעם נוספת הדריך האור את דרכנו אל מחוץ לחשכה ואף על פי שלא יצאנו מחלק זה של המסע ללא כמה שריטות וחבלות, לא נפלנו לתהוםאף על פי שהתחושה הייתה שהדבר כמעט וקרה. 

מסע ההתעלות לא מתרחש בקו ישר, זוהי ספירלה. ובסופו של דבר נגיע לקצה הספירלה, כפי שעשינו עתה. באותה נקודת סף אנו יכולים לעבור לרמה ממדית חדשה, וזה המקום בו אנו נמצאים בסוף 2023 ובתחילת 2024. קו הסיום הופך לנקודת התחלה חדשה.

בכל ינואר אנו חוגגים את השנה החדשה וזה קורה גם השנה, אתם יכולים כבר להרגיש בהתרגשות של התחלה חדשה, נקודת זינוק חדשה, פרדיגמה חדשה. אולי הסיבה לכך היא שחווינו כל אתגר, מגבלה ובעיה בארבע השנים האחרונות, אותם ניתן היה לחוות, ואנו נמצאים בסופו של הנתיב הזה, והפתעהאנו עדיין עומדים על רגלינו (לרוב).

לשנת 2024 יש כמה אנרגיות עוצמתיות, הזדמנויות גדולות, פוטנציאל גדול ובחירות קשות. אנו באמת צריכים להגביל את האופן שבו אנו משתמשים באנרגיה שלנו עכשיו וגם את האנשים והדברים עמם אנו חולקים אנרגיה זו. ותשכחו מכל אותה עבודת ריפוי, אנו מתרחקים במהירות מעבודת הריפוי של הקדוש המעונה ועוברים למאסטריות עוצמתית. מצב זה מגיע עם כמה קווים מנחים, כגון ניהול הציפיות שלנו מעצמנו ומאנשים אחרים, היותנו מתואמים יותר עם הפוטנציאל האישי שלנו ובעלי כוונות ברורות וישירות עמן אנו מהדהדים.

כוונה חשובה מאוד בשנת 2024 והיא חלק מנושא התמורה, עוד על כך בעוד רגע. חשובים לא פחות מהכוונה הם התהודה, האיזון האנרגטי והסינרגיה שמבטיחים שהכוונות שלנו ערוכות עמנו אנרגטית בכל דרך. במשך זמן רב יצרנו איזון אנרגטי באמצעות המשאבים האנרגטיים שלנו, אבל איננו יכולים להמשיך לעשות זאת, משום שפערי האנרגיה גדולים מדי והפרדיגמות החדשות שלנו מחייבות מדי.

אנו רוצים להיות בשמחה, בהרמוניה ובזרימה, ואיננו יכולים לעשות זאת כאשר אנו חולקים את האנרגיה שלנו כדי לרפא, לתקן ולעודד אחרים להפוך ערוכים אנרגטית עמנו. אני יודעת שקשה לנטוש את נתיב הריפוי בו צעדנו במשך תקופות חיים, אבל איננו יכולים לאמץ את ההולמות האנרגטית של הממד החמישי, אם אנחנו תקועים בקרמה ובמשימות הריפוי של הממד השלישי. רבים מאיתנו חוו זאת בשנים האחרונות.

לפני שאתחיל לדון באנרגיה של שנת 2024, אני רוצה לציין שהשנה יש לנו שני היבטים לנושא האנרגיה. ההיבט הראשון הוא פרדיגמת האנרגיה עצמה, שהיא לחלוטין בממד החמישי וכך גם כל חלקיה. את הממד החמישי מאפיינים הקהילה, החיבור, שיתוף הפעולה, עבודת הצוות והיצירתיות. זו התמורה. בנוסף לכך, יש לנו תמיכה אנרגטית לגילום אנרגיה זו באמצעות פרדיגמת אני הנני חדשה.

בואו נבחן כמה מהפרדיגמות ומהנושאים הגדולים של האנרגיה בשנת 2024:

הנומרולוגיה של שנת 2024 היא מעניינת, משום שיש לנו רק שלושה היבטים שכאלה במילניום הזה, 2024, 2204 ו-2240. שנת 2024 מתאפיינת במספר שמונה (8) בנומרולוגיה, סמל הסינרגיה, האיזון, ההרמוניה והזרימה. היו לנו שנים שהתאפיינו במספר זה ב-2006 וב-2015, אבל לעולם לא היה את האיזון של 2 2 ו-4. דבר זה הופך לנושא מהותי בשנת 2024, בעודנו מתמקדים באנרגיות הללו בחיינו. במשך זמן רב מדי חיינו עם תוהו ובוהו, דרמה, טראומה, מתח וחרדה. השנה אנו יכולים לאפשר לקצת שלווה ורגיעה להיכנס אל חיינו.

התמורה היא נושא האנרגיה בשנת 2024 והיא מייצגת:

סינרגיה

הרמוניה

כוונה

זרימה

נשגבות

סינרגיה היא מצב של תאימות ואיזון, כאשר האנרגיה זורמת פנימה והחוצה מתוך היערכות מושלמת ועובדת יחד. משמעות הדבר היא ששוב לא יכולות להיות לנו מערכות יחסים שבהן אנו המרפאים, מקור האנרגיה ושפער האנרגיה נסגר. בנוסף, לגבי אנשים ומצבים שעבדנו קשה כדי ליצור התאמה עמם, כעת עלינו לחיות לאור הציפיה במקום הקבלה. ההפך מהסינרגיה הוא חוסר הרמוניה.

הרמוניה היא הסכמה אנרגטית כאשר האנרגיה יוצרת תהודה, לא בהכרח זהה, אבל כזאת שעובדת יחד. במוזיקה, הרמוניה מתרחשת כאשר כל כלי הנגינה מכווננים יחדיו. ההפך מהרמוניה הוא הדִּיסוֹנַנְס. כדי להשיג הרמוניה, אנו זקוקים לרלוונטיות אנרגטית, האנרגיות חייבות להיות על אותו נתיב, במסגרת אותו תדר, מסוגלות לעבוד יחדיו.

הכוונה שבתמורה היא כוונה של הממד החמישי, המערך השלם של הכוונה, שהוא כוונה, היערכות, אינטגרציה והתגלמות. הדבר מחייב שנבצע את הכוונה שלנו מתחילתה ועד סופה, שנהיה מסוגלים לכונן פלטפורמה אנרגטית עבור הכוונה שכוללת את ההגשמה המלאה של הכוונה בכל דרך, מאימוץ אנרגיות חדשות ועד לשחרור אנרגיות ישנות.

זרימה היא תנועת האנרגיה אל רמות בריאה גדולות יותר. ההפך מזרימה הוא קיפאון. אנו רוצים בזרימה עד אשר אנו מבינים שחובה עלינו להתמודד עם מחסומים ומגבילים. כאשר מחסומים ומגבילים אלה מייצגים אנשים ומצבים שאיננו מוכנים עדיין לשחרר, אנו מוכנים לשחרר את הזרימה במקום את המחסומים, בייחוד כאשר האג׳נדה האישית שלנו נמצאת בסכנה.

נשגבות, לא טרנספורמציה, היא הפרדיגמה החדשה שלנו בשנת 2024 עבור רוממות אנרגיה אל תדרים חדשים. נשגבות היא השלב השני במחזור ההתעלות, זהו גשר הממד הרביעי. ביצענו את כל עבודת הטרנספורמציה שעלינו לעשות, עכשיו אנו צריכים ליישם אותה.

טרנספורמציה משמעותה שינוי צורה ולאחר שעשינו זאת, אנו חייבים להתעלות לפרדיגמה חדשה, להשתמש בטרנספורמציה שלנו כבמדריך לאופן שבו נשנה את נתיב חיינו ואת משימת הנשמה שלנו. זה המקום שבו דברים נכנסים לפעולה, כיוון שללא פעולה, הטרנספורמציה פשוט יוצרת פער אנרגיה נוסף.

כאשר דיברתי עם המדריכים שלי על התחזיות והאנרגיות לשנת 2024, נאלצתי לצחוק משום שהם הזכירו את התמורה, משום שנושא זה של התמורה נכלל בסדרת המאמרים הראשונה שכתבתי בפברואר 2004, כאשר התחלתי לראשונה לתקשר ולכתוב. היה זה השינוי הראשון של ההתעלות, המעבר מהכרה למודעות. שינוי זה עסק בהבנת נתיב ההתעלות שלנו, שילוב הפרדיגמות האלוהיות והאנושיות, התפוררות הממד השלישי, הרמת הצעיף שבין העולמות הרוחניים והחומריים, מעבר מקוטביות של הממד השלישי לדואליות של הממד החמישי, והתחלת האינטגרציה של פרדיגמת הממד החמישי.

הייתה זו רק ההתחלה של מה שיהפוך להתעוררות, למעבר מקוטביות הממד השלישי אל דואליות הממד החמישי, הנתיב הרוחני החדש והמוגשם במלואו, והכניסה שלנו אל הרבממדיות. השלמנו סיבוב שלם ורוממנו את עצמנו אל פרדיגמות חדשות של הממד החמישי.

פרדיגמת התגלמות האנרגיה של 2024

בשנת 2024 יש לנו גם פרדיגמת אנרגיה חדשה לנוכחות האני הנני שלנו, שמאפשרת לנו לגלם באופן מלא את האנרגיה, דבר חדש עבורנו. במשך זמן רב הגדרנו את נוכחות האני הנני שלנו כעצמי הגבוה יותר, הרוח או החיבור שלנו למקור. דבר זה היה נפרד מאיתנו והיה צורך בעבודת אינטגרציה. בתחזיות שלי לשנת 2014, כתבתי על שבעת ההיבטים של נוכחות האני הנני שלנו בספר דיגיטלי שהסביר, עד לאותה נקודה, כיצד נוכחות האני הנני שלנו משתנה. היינו עדיין במהלכו של תהליך הסרת הצעיף, שילוב האלוהות אל תוך האנושיות ופעלנו בעיקר בפרדיגמת הממד השלישי.

הפרדיגמה החדשה של אני הנני בשנת 2024 שוב לא כרוכה בעבודת הסרת הצעיף, ניסיון לשלב את האלוהות שלנו אל תוך האנושיות שלנו, ניסיון לפתור קוטביות, קרמה ואת משימות הריפוי שלנו, ואת העבודה הבסיסית של אינטגרציית הממד החמישי.

פרדיגמת האני הנני בשנת 2024 היא קריאה לפעולה, הטענה מחדש של נוכחות האני הנני כדי לברוא את מציאות הממד החמישי. ביצענו את כל עבודת ההיערכות, האינטגרציה והטרנספורמציה, עכשיו אנחנו יכולים להתניע את הפרדיגמות החדשות על ידי שימוש בעבודה שכבר ביצענו. בנקודה מסוימת בכל היבט של עבודת הריפוי, עלינו לנסות ולראות אילו תוצאות אנו מקבלים.

זה המקום שבו אנו נמצאים עכשיו. איננו צריכים לעלות לעוד סיבוב של מחזורי קרמה, לעשות עבודת ריפוי נוספת, עלינו להפסיק להתמקד בטרנספורמציה ובייחוד, להפסיק לדאוג ביחס לכל אלה שלא נרפאו, ש״נותרו מאחור״, שלא אימצו את האור. כפי שאני תמיד אומרת, ההתעלות היא מרוץ שליחים, לא מרתון, והגיע הזמן להעביר את שרביט הממד השלישי לדור חדש של מרפאים ולהתחיל להניח את פרדימות הממד החמישי במקומן.

פרדיגמת אני הנני של שנת 2024 היא:

כוונה שהיא ביטוי מגולם מלא של האינטגרציה של האלוהי והאנושי, הרוחני והחומרי. זוהי כוונה ברמת הממד החמישי, שממוקדת לחלוטין בתאימות האנרגטית שלנו, במיזוג העצמי והעצמי הגבוה, בביטוי האמיתי של האלוהות שלנו בתוך האנושיות שלנו. 

פעולה שערוכה עם כוונת האינטגרציה שלנו, הביטוי המלא של המשאבים האנרגטיים שלנו בנתיב שמהדהד עם ההיבטים האלוהיים הנעלים ביותר שלנו.

תנועה היא האופן שבו אנו גורמים לאנרגיה לזוז, מנהלים את הזרימה ומתרחבים אל ביטוי גדול יותר של האנרגיה שלנו. ברמה זו, איננו דואגים ביחס להגשמה, אנו יודעים שקיים נתיב אנרגיה מתהווה, אשר מגשים את ביטוי הכוונה שלנו. רמה זו של תנועה היא התגלמות אמיתית של הממד החמישי, שבאה לידי ביטוי כהגשמה. 

התהודה היא שתומכת בפרדיגמת האני הנני החדשה של הממד החמישי, עליה דיברתי רבות בשנת 2023. תהודה היא ברומטר האנרגיה החדש והמקום שבו התחברנו בעבר באמצעות אנרגיה רגשית; עכשיו עלינו לחשוב עם מה אנו מהדהדים ומה מהדהד עמנו. תהודה אנרגטית היא הד, התאמה אנרגטית, תאימות ותדר ורטט משותפים. זה חלק מפרדיגמת האני הנני החדשה שלנו, בריאה ובחירה של הנתיב שלנו בהתבסס על תהודה אנרגטית.

כתבתי על כך מאז התחזיות לשנת 2009 ולמעשה, התחזיות שלי לשנת 2016 אכן חזו מציאות הולמת, את האינטגרציה המלאה של האלוהי והאנושי. ביצענו עבודה זו במשך שנים רבות, עכשיו יש לנו את היכולת ואת התמיכה האנרגטית לעשות זאת. מה שונה בתקופה זו, באנרגיה זו ובשנה הזאת?

במשך שנים רבות וגלגולים רבים, פעלנו, בשל הכרח, בתוך בועה אנרגטית. אלה מכם שהם שומרי השערים ומעגני האנרגיה מבינים למה אני מתכוונת כאן. יכולתם לבצע את העבודה האנרגטית, אבל היא התרחשה בבידוד, כיוון שלא היו מספיק אנשים באותה רמה של תדר ורטט אנרגטיים שיכלו להשתתף עמכם באותה עבודה אנרגטית. להיות עובד אנרגיה באותו זמן היה נתיב מבודד, בודד וקשה מאוד.

כל זה השתנה בגלל ארבע השנים האחרונות, ועכשיו, כאשר פלוטו נכנס למזל דלי, מזל של הממד החמישי וההתעוררות שהתרחשה בכל רחבי העולם, הגענו הן למסה קריטית והן למומנטום קריטי. ישנם מיליוני אנשים שמשתתפים בעבודת האינטגרציה של המדד החמישי ושוב איננו עובדים לבד. בעוד שבעבר הדהדנו בתדר שגרם אינוחות לאנשים, עתה מדובר בתהודה משותפת שמושכת אנשים ומחברת ביניהם. בנקודה הנוכחית, בלתי אפשרי לעצור את התרחשותו והצלחתו המלאה של מחזור ההתעלות.

מה חדש בשנת 2024

שני דברים חשובים מתרחשים ממש בתחילת 2024. מרקורי נע קדימה במזל קשת וצדק נע קדימה במזל שור. דברים אלה מאפשרים לשנה להתחיל בנימה גבוהה ומבורכת וכך מתחילה התנועה בראשון לינואר. 

שלושה אירועים אנרגטיים גדולים מתרחשים ב-2024 והברור ביותר מביניהם הוא כניסת פלוטו למזל דלי ב-21 בינואר. זהו שינוי אדיר באנרגיה, משום שפלוטו יוצא ממזל גדי, שם שהה מאז 2008, ומקום בו מילא תפקיד חשוב בפירוק פרדיגמת הממד השלישי.

ראו מה אירע בעולם מאז 2008 – דברים רבים מדי מכדי שניתן יהיה לרשום אותם כאן, אבל המסלול של ההתרחשויות הללו כלל נושא מרכזיחשיפה של אנרגיות הממד השלישי הדחוסות, של השחיתות, השליטה, הפיקוח, המניפולציה, סדר היום והתככים הגאופוליטיים וסדר היום הכללי שהוא אנטיאנושות ואנטיאור שגרם לכאב ולסבל רבים כל כך למיליוני אנשים.

הצמידות הנדירה והידועה לשמצה של שבתאי ופלוטו בינואר 2020 הזניקה את ההתממשות המלאה של התפוררות הממד השלישי, כאשר זכינו לראות במו עינינו כיצד שחיתות, דיסאינפורמציה, מניפולציה ורוע פעלו בשקט מתחת למכ״מ במשך עשרות שנים. אבל מה שנחבא אינו נחבא עוד, זו אחת מהמתנות המפוקפקות של פלוטו, וכך יכולנו לדעת היכן נמצאת החשכה ובשל כך לדעת היכן למקד את האורות הזוהרים ביותר שלנו.

זוכרים מי מת בסוף נובמבר 2023? אחד מעמודי התווך החשוכים ביותר של פרדיגמת הממד השלישי, הנרי קיסינג׳ר. כתבתי על כך בדף הפייסבוק ובאתר שלי. אזכיר כאן שמותו שחרר כמות נכבדה כל כך של דחיסות הממד השלישי מהפלנטה, שהמדריכים שלי לא נתנו לי לישון רוב הלילה כדי להוריד אנרגיה שתמלא את החלל. רבים מכם עשו זאת גם כן.

פלוטו במזל דלי מתחיל ב-21 בינואר וכאשר מעבר זה התרחש בעבר, בשנת 1778, הוא נקרא ״עידן ההארה״. לכן אנו יכולים לצפות לעוד הארה לנוכח שהיית פלוטו בבית זה של הממד החמישי. הוא יערוך ביקור אחרון קצר במזל גדי בין ספטמבר לאמצע נובמבר 2024, ויחזור אז למזל דלי עד שנת 2043. עבור רבים מאיתנו, אנו נבלה את שארית חיינו עם פלוטו במזל דלי. הבנתי זה עתה שאהיה בשנות השמונים המאוחרות לחיי כאשר פלוטו יעזוב את מזל דלי.

אחר כך, חל ליקוי חמה מלא וגדול ב-8 באפריל 2024, אותו ניתן יהיה לראות ברוב ארצות הברית. ליקויים תמיד מביאים שינויי אנרגיה גדולים והליקוי הזה יעלה את ההילוך של נושא האנרגיה של 2024. מי שקשורה לליקוי הזה במזל טלה, שבו ישהו גם כמה מהפלנטות האישיות, היא נוכחות ראש הדרקון, גם הוא במזל טלה. בשנת 2023 היה לנו שער אלפאאומגה נדיר שכלל את הזווית ריבועית של דרקוני הירח עם פלוטו במעלה 29, אירוע שלא התרחש מזה אלפיים שנים. הדבר הניע מהלך של זימון אנרגטי לפעולה במטרה לפורר עוד יותר את הממד השלישי ולפנות מקום לאנרגיית הממד החמישי. 

אחד הדברים אליהם שמתי לב בנוגע לנוכחות של פלוטו במזל גדי במשך חמשעשרה השנים האחרונות, הוא מספר המעברים האסטרולוגיים הנדירים שהתרחשו, שתמכו בממד החמישי ושהניעו את מחזור ההתעלות גם כאשר התחושה הייתה שהכול קורה נגדו. כרגע יש לנו כמה שערי אלפאאומגה בפעולה והדבר יתמוך אף יותר בנתיב ההתעלות שלנו, כמו גם יעזור לנקות את החסימות או המגבילים שיש לנו בחיינו האישיים וברמה הקולקטיבית. 

במשך כל 2024, שבתאי ונפטון שוהים במזל דגים. נפטון נמצא במזל דגים מאז 2011, תומך בשקט במחזור ההתעלות מאחורי הקלעים. זוכרים את תשומת הלב שקיבלה שנת 2012? אני חושבת שהייתה זו התחלה, לא סיום וחשוב שנפטון היה במזל דגים באותו זמן. הפעם הקודמת שנפטון היה במזל דגים הייתה משנת 1847 עד 1862, ולכן אלה הם מעברים בעלי השלכות גלובליות. 

באפריל 2022, הייתה לנו צמידות נדירה בין צדק לנפטון במזל דגים, שבישרה על תחייה רוחנית, ועכשיו יש לנו את שבתאי במזל דגים, שם ישהה עד מאי 2025. שבתאי הוא המורה הגדול, ותכופות השיעורים שלו חשובים, מאתגרים וכואבים. במזל דגים, הוא ישתתף באינטגרציית בן האנוש האלוהי ופרדיגמת האני הנני החדשה שלנו. שבתאי אינו נוכחות קלה בשום מזל ובמזל הזה הוא לוקח על עצמו משימה של אינטגרציה רוחנית גלובלית, משימה בה נחל הצלחה גדולה עד כה. 

לבסוף, שנת 2024 היא שנה המיוצגת על ידי המספר ״שמונה״. שמונה הוא מספר האינסוף והוא גם המספר היחיד ששלם והולם לחלוטין. שני מעגלים, האחד מעל לשני, מחוברים באמצע. ״כפי שלמעלה, כך למטה, כפי שבפנים, כך בחוץ״. הוא משתלב לחלוטין עם התמורה ומרחיב אותה, תומך בסינרגיה, בהרמוניה, בכוונה, בזרימה ובנשגבות. עזבנו זה עתה שנה שהתאפיינה במספר ״שבע״ (2023) ועכשיו אנו מוכנים לגלם את התוצאות של הדברים שעמלנו קשה כל כך להשיג. 

אני יודעת שבנקודה זו אני בדרך כלל כותבת תחזיות לגבי המתרחש בעולם ומה שהייתי רוצה שיתרחש במשך השנה. אחלוק כמה מהן, אבל לא את כולן, משום שקיים איזון שברירי כל כך בעולם ואני לא רוצה להשפיע על אף אחד בתהליך הזה. כולנו תורמים לאנרגיה של רשת כדור הארץ ולכולנו תפקיד למלא במחזור ההתעלות.

עכשיו, יותר מתמיד, משום שאנו מחוברים בדרכים בהן לא היינו מחוברים מעולם קודם לכן, אנו יכולים לגלם ולבטא את האנרגיה שלנו ולמצוא אנשים שמהדהדים עמנו. למעשה, בהתחשב במצב, קיימים הרבה יותר אנשים שמהדהדים עמנו מאשר אנשים שלא. ההפך מתהודה הוא דיסוננס ועם התרחבות פערי האנרגיה, אנו נהיה עדים לקשרים חדשים רבים שמתרחשים שיכללו חברים, בני זוג ואת המשפחה והקהילה האנרגטיות שלכם, המקום בו אתם חיים, עובדים ומי שאתם בוחרים כידידים.

הנה כמה דברים שיתרחשו, לתפיסתי, בשנת 2024:

שוק הדירות יתחיל לחזור לשגרה בתחילת מרץ, ומשמעות הדבר היא שמחירי הבתים המנופחים באופן מלאכותי יתחילו לרדת, בייחוד בכמה שווקים שהמחירים בהם היו גבוהים ב-45% באופן מופקע. אם ברצונכם לקנות בית, הייתי מחכה עד מרץ או שתגלו ששילמתם יותר מדי. שיעור הריבית ירד גם הוא למקום בו הוא אמור להיות, סביב 3% או 4% או פחות מכך.

המצב הפוליטי ברחבי העולם מבצע כמה פניות פרועות השנה, אבל עד ספטמבר נהיה עדים לחשוכות ביותר מבין האנרגיות הללו נופלות אל התהום, אליו הן שייכות. יהיו תגובות חריפות מהציבור וקריאות גוברות להתפטרות של פוליטיקאים ואנשי ציבור מושחתים, מתופעלים ושנפל עליהם חשד, אשר יתמודדו עם זעם האנשים שעם חייהם הם שיחקו ושבחייהם פגעו במשך שנים רבות מדי. 

צפו לשמוע כמה חדשות וחשיפות קשות מאוד סביב יולי, שיהוו זעזוע ברמה גלובלית. האמת של מי שאנחנו, מדוע אנו כאן, מה באמת מתרחש בעולם, בכל הקשור לאשליית הממד השלישי, במה באמת עוסקות כל האג׳נדות החשוכות, יהוו הפתעה גדולה והעולם יזדעזע עד לשד עצמותיו. יהיה סוג של הלם גלובלי כמו זה שהתרחש לאחר מותה של הנסיכה דיאנה. אני לא יודעת במה קשור המידע הזה, אבל אני יכולה לומר לכם שהוא יהיה משנהחיים בדרכים רבות.

מצב ההגירה יטופל אף הוא עד חודש יוני וזה מצב נורא עבור כולם. בסיכון הגדול ביותר נמצאים הנשים והילדים שהפכו לכלי משחק בידי אלה שרוצים לשלוט בעולם. הם יזכו בצדק שלהם.

אם חיפשתם מערכות יחסים ובני זוג חדשים, זה יקרה השנה. אלה יכולות להיות מערכות יחסים מספקות ואוהבות מאוד, משום שאתם לא מחפשים ריפוי אלא תהודה ומערכות היחסים החדשות שלכם יהיו מבוססות על התאמה אנרגטית, ולא על ריפוי פצעים רגשיים.

שיפורים רפואיים יוכרזו בסוף אוגוסט ובספטמבר, יעזרו לאנשים רבים ויעניקו ריפוי למה שקודם לכן נחשבו למחלות חשוכות מרפא. אני רואה רופאים רבים שנוטשים את נתיב הרפואה המסורתי ועוברים לנתיב אלנטרנטיביהוליסטי יותר השנה. אנו נהיה גם עדים לעניין חזק מאוד ברפואה טבעית, הוליסטית ואלטרנטיבית, ולכן אם זה התחום בו אתם עוסקים, התחילו להתכונן ולחלוק את המידע והכישורים שלכם.

צמיחה אדירה של עסקים קטנים, עסקים של עצמאים, ואנשים שרוצים שליטה גדולה יותר בזמן, במשאבים, במיומנויות ובכספים שלהם. אני רואה צמיחה זו בארצות הברית וברחבי העולם, אפילו במקומות בהם מסורתית אין הרבה יזמות. 

יש רצון לעשות משהו חדש ושונה בקרב רבים שהיו המורים הרוחניים, המנטורים, המרפאים ועובדי האנרגיה שלנו. חלקם יחזור לעולם העסקים, אחרים יעשו משהו שונה לגמרי בחייהם. זכרו שלכל דבר שאתם עושים, אתם מביאים את האנרגיה שלכם אתכם, ולכן, חלק מהמשימה ומהייעוד שלכם יכול להיות הבאת האנרגיה שלכם לאנשים שאחרת לא היו יוצרים עמכם קשר. אני רואה שינויים רבים בנתיבי המשימה והקריירה השנה, אל תופתעו אם זה יקרה לכם או אם שקלתם זאת כאפשרות.

ההתעוררות הגדולה ממשיכה להתרחש וקיימת תחושת קהילתיות רבה יותר בעולם, כאשר אנשים מתייצבים זה לצד זה ותומכים אלה באלה בקרב שלנו למען האור ונתיב ההתעלות. שלא תהיה לכם טעות, אנו מנהלים עכשיו מלחמה רוחנית וההימור גבוה מאוד, אבל האור תמיד מנצח את החשכה. 

אלה מכם שאיבדו הרבה בשנים האחרונות, ידידים, קרובי משפחה, בני זוג, יקבלו פיצוי השנה. הגיע הזמן ליצור קשר עם המשפחות האנרגטיות שלנו ולהקים את הקהילות האנרגטיות שלנו. התחילו להתמקד בכך, כיוון שהדבר יישא פרי השנה. אם אינכם רוצים לשנות את מקום מגוריכם, אתם יכולים ליצור את הקהילה האנרגטית שלכם היכן שאתם.

אם הייתם עוגן אנרגיה, צפו לראות אנשים חדשים עוברים לאזורכם ומצטרפים אליכם. אל תתייאשו, ימי הבידוד והבדידות הסתיימו. היו פתוחים לברכות, זה המפתח לשמחה שלכם השנה. צפו לברכות, דרשו אותן, חפשו אחריהן בכל יום, היו מודעים למקום בו אתם רוצים להיות מבורכים. אנו חיים ביקום עשיר בעל שפע בלתי מוגבלתבעו לעצמכם את הדברים עליהם כתוב שמכם.

שנת 2023 הייתה שנת פסגה ושנת סף המצוק. הגענו לפסגה בהיבטים רבים של נתיב ההתעלות האישי והקולקטיבי שלנו, תוך כדי כך שהתמודדנו עם סף המצוק של כישלון ואובדן אפשריים. בכל פניה, דומה היה שאנו מגלים רמת חשכה עמוקה יותר והדבר חייב כמות אור גדולה אף יותר. אני לא זוכרת מה זה ללכת למיטה ולהצליח לישון כל הלילה ואני מקווה שזה יחזור, משום שזה חסר לי מאוד. בכל הרצינות, ההימור מעולם לא היה גבוה יותר, אבל אנו מעולם לא היינו חזקים יותר, זוהרים יותר או מחוברים יותר.

יש לנו כמה החלטות משמעותיות שעלינו לקבל בשנת 2024 ואחת מהן יכולה להיות החלטה לגבי הדבר הבא שברצוננו לעשות לאחר שהשלמנו את המחזורים האישיים שלנו של עובדי אנרגיה, מרפאים, מורים, מנטורים רוחניים ושומרי האור ואנו מעבירים את השרביט לדור המרפאים הבא, כיוון שיש לנו דברים אחרים לעשות, כגון לגלות מחדש את השמחה האישית שלנו, ליצור פרדיגמות של הממד החמישי, ולחגוג את העבודה שעשינו כדי להגיע לנקודה הזאת במסע ההתעלות, כאשר האנושות ערה, מודעת וערוכה עם ההתעלות.

יש לנו ברכות רבות בשנת 2024 וכמו כן את הבגרות הרוחנית, היושרה והתובנה לנצל אותן באופן מלא. אבל השאלה האם אכן ננצל אותן תלויה בהחלטה שלנו לגבי האופן שבו נשתמש באנרגיה שלנו. ואתם, אנשי האינדיגו, זכרו שריבוי משימות הוא החלק החזק ביותר שלכם.

ייתכן ותחוו יותר ריבוי משימות רבממדיות מן הרגיל השנה, וזה חלק מהתמורה ומפרדיגמת אני הנני החדשה. כאשר אתם הופכים בעלי אינטגרציה רבה יותר של האלוהי והאנושי, הפער שבין הממד השלישי לממדים הגבוהים יותר יצטמצם ויהיה קל יותר לעבור בין הממדים מבלי להבין שכך קורה.

התהודה מושלת בשנת 2024 והדבר נכון לגבי כל הדברים בחייכם. כאשר אתם מביעים את הכוונה שלכם, אתם יוצרים תהודה אנרגטית שמושכת אנרגיות תואמות ודוחה אנרגיות שלא תואמות. אל תרדפו אחר מה שלא מהדהד עמכם.

וזכרו שמה שאתם חושבים, אומרים ועושים יוצר תהודה אנרגטית בחייכם ומתפשט גם אל רשת כדור הארץ, ולכן השגיחו על האנרגיה שלכם ושימו לב לתהודה האנרגטית של המילים שלכם. 

השנה הזאת היא נקודת שיא, ואף על פי שעדיין יש לנו עבודה לעשות, זה בסדר להירגע מדי פעם ולזכור לברך את עצמנו בברכות שנגישות לנו. 

התפקיד שלכם פשוט, חפשו אחר שמחה, שלווה, אהבה, שגשוג ותאימות אנרגטית בכל שאתם עושים. אינכם צריכים לרפא אף אחד או את העולם, פשוט היו מקור השראה והאירו באורכם בעוצמה כזאת, שכולם יבקשו לרחוץ בזוהר. 

אני יודעת שגם השנה נצליח לזהור באור גדול, ממש כמו שעשינו בשנים האחרונות. אולי אנו מעט חבולים ומוכים, אבל נשארנו יחד, החזקנו באור שלנו, התקדמנו מבעד לאתגרים ושמרנו על המחוייבות שלנו למחזור ההתעלות ולעבודת האנרגיה למרות הכול. יש לנו עזרה רבה יותר עכשיו, ולכן יהיה קל יותר ונוכל להתמקד גם בנתיב האישי שלנו. לכן קחו חופשה ראויה מאוד מהתוהו ובוהו לפעמים והניחו למישהו אחר לרוץ את המקטע עבורכם. אנו לוחמי אנרגיה, עשינו זאת כבר בעבר, אנו כאן כדי לעשות זאת שוב, ואנו ננצח.

ולבסוף, עם השנה החדשה, אני חוגגת עוד ציון דרך כמתקשרת, מורה רוחנית, סופרת, בעלת חזון ומלומדת אנרגטית, כיוון שהתחלתי לעשות זאת בפברואר 2004. עשרים שנה אחר כך, הנה אנו כאן. ואני חשבתי שאעשה עבודה זו למשך שישה חודשים. לא ידעתי שליקום יש תוכניות אחרות עבורי.

אני זוכרת כל מטופל, כל מאבק, כל ניצחון וכל אתגר. אני זוכרת את כל מי שחלק את הכאב הסודי שלו עמי, ואת אלה שחלקו את שמחתם. אני זוכרת כל מילה שכתבתי, את כל תוכנית רדיו וכל שידור חי ברשת. אני זוכרת כל אחד מכם שעמד עמי מאז תחילת המסע הזה ואת אלה שמאז המשיכו הלאה. 

אפילו בזמנים שבהם חשבתי שלא אצליח להמשיך, שזה הסוף, שאין עוד מה שאוכל לעשות או לשאת, משהו קרה שהזכיר לי שזוהי המשימה שלי, כפי שהיא שלכם, ושחתמתי על חוזה ארוך טווח.

אני באמת מאמינה שהשנה הזאת, שנת 2024, תהיה נקודת מפנה אמיתית וסיבה למסיבה. כן, המסע הזה היה ארוך ולא תמיד מהנה או קל. מתוך האנשים שהיו חלק מקבוצה קטנה של מורים ומתקשרים,שהחלו עמי בשנת 2004, מעטים מאוד נותרו. חלק התקדמו הלאה, חלק נפטרו, ואחרים שוקלים מה לעשות בשלב הבא. 

בעודנו נעים אל תוך הפרדיגמות החדשות שלנו, קיים דור חדש של מורים ומנטורים שלוקח על עצמו את המשימה. וספירלת ההתעלות ממשיכה לעלות ולהתרחב בעת שאנו מאפשרים לעצמנו לאמץ את האורות שלנו ולהאיר בחוזקה. 

אני מאחלת לכם כל ברכה וברכה בשנה הבאה ומחכה בקוצר רוח לעוד שנה בנתיב ההתעלות הזה יחד אתכם.

ברכות זוהרות רבות,

ג׳ניפר הופמן