היערכות פלנטרית גבוהה יותר בשנת 2024

מאת: Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים.

בשנת 2024, קולקטיב הנשמות המתעלות יתמקד בהיערכות פלנטרית גבוהה יותר, ברטטים נעלים יותר, במטרות המבוססות על תכלית, בחוויית אושר רב יותר, בתדרים אמיתיים וחזקים יותר, במערכות יחסים בריאות, ובהרחבת הרבממדיות שלו אל הפלנטה המתעלה. 

נשמות מתעלות, אין זה משנה מהן הנסיבות שבהן אתן מוצאות את עצמכן, חשוב לחגוג אותן. אהבה וחיוביות נכנסות אל חייכן, מביאות איתן שפע ברכות. הניחו לפחדים שלכן לגבי העתיד והתחילו לשמוח לקראת הבאות.

תכופות אנו מוצאים את עצמנו אחוזי דאגה וחרדה לגבי העתיד. דומה שהטבע האנושי מתוכנת לפחד מהבלתי ידוע. אנו מפחדים מן העתיד, כיוון שהוא נסתר מעינינו, אפוף חשכה ולכן, מלא בחוסר ודאות.

אך נניח, שכאשר עתיד לא ידוע זה מגיע סוףסוף, הוא יהיה מואר באמצעות האור הפנימי האישי שלכם. על ידי ציפיה לתוצאות הטובות ביותר לעצמכם ולאנשים אחרים, אתם יוצרים למעשה אנרגיה עוצמתית שהופכת לחלק אינטגרלי מעיצוב המציאויות הארציות החדשות. 

באנרגיה החדשה של כדור הארץ, עליכם לצפות לדברים עתידיים טובים ולאפשר לאור האינטואיטיבי שלכם להנחות את הדרך, ואין זה משנה אילו אתגרים עלולים להופיע. האמת האולטימטיבית היא שגישה זו באמת עובדתשינוי הלך הרוח וציפיה לחיוביות בחייכם. ההתעלות מעודדת אתכם לנסות זאת ולהתחיל לחגוג את הדברים הנפלאים שעושים את דרכם אליכם.

ההתעלות בשנת 2024 כוללת נשיאת אור רב יותר, מעבר לרמות תודעה גבוהות יותר, ניקוי עוד קרמה, היערכות עם אנרגיות גבוהות יותר, הפעלת סלילי דנ״א רדומים והפיכתנו ״קריסטליים״ יותר.

נתיב ההתעלות כרוך בטרנספורמציה של העצמי, בהתמודדות עם מורשת אבות ועם ירושה של טראומה אקאשית. מאתגר לשחרר מערכות יחסים לא תומכות, אבל שחרור זה חיוני לריפוי. שערים חדשים נפתחים בשנת 2024, והבחירות שלנו ממלאות תפקיד מכריע בקביעת הנתיב שלנו.

שערים נפתחים, הבחירה היא הכלי העוצמתי ביותר שיש לנו. הכול מתחיל ונגמר בבחירה. אנו קיימים בשדה של אפשרויות אינסופיות. כל בחירה שאנו בוחרים סוגרת מספר אינסופי של דלתות ופותחת מספר אינסופי של דלתות. בכל נקודה שהיא, אנו יכולים לשנות את כיוון חיינו באמצעות בחירה פשוטה. הכול נתון בידינו, בלבבות שלנו, במחשבות שלנו.

קידום בברכה של אהבה והפעלת התרשים האלוהי שלנו, יביאו טרנספורמציה לגוף, לשכל ולנשמה. על ידי פתיחת הלב והשכל שלנו לדרכי חיים חדשות, אנו יכולים להתעלות על שיפוטים ישנים ותפיסות סבל ישנות.

לאמתו של דבר אתם אלכימאים: נשמות מתעלות אשר משנות את תדר המחשבה, שמשנה את הרמוניית החומר על הפלנטה הזאת, מיישמות את מרכיב אהבת המקור כדי לברוא את התכלית הנעלה ביותר כאן על כדור הארץ המתעלה. 

שנת 2024 היא שנה של התעלות גבוהה יותר, מאסטריות, קווי זמן נעלים יותר, איזון פלנטרי. תדרים פלנטרים נעלים יותר מאפשרים לנו לחיות בחופשיות בעידן הדליהתגלמות החירות, האמת והמודעות הנעלהכדי לברוא את מציאות כדור הארץ החדש.

אנרגיות אוניברסליות מרחיבות את תמיכתן בהתעוררות הקולקטיבית שעל הפלנטה הזאת.

ברכות לשנה החדשה.

תוקשר למען הקולקטיב המתעלה.