קו זמן הרמוני חדש בשנת 2024

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

הנשמות המתעלות סיימו שנה טרנספורמטיבית ומאתגרת. זו הייתה שנה שלימדה את כולנו עמידות קיצונית ומעל לכול, אהבה ללא תנאי וחמלה לעצמי. עכשיו אנו משאירים מאחור את שנת 2023 האינטנסיבית, ונכנסים למחזור אנרגטי חדש ורענן בהתכנסות הפלנטרית ההרמונית.

עובדי אור ערים אחראים להתעוררות הקולקטיבית על הפלנטה הזאת ולהכנה של האנושות לזמן שבו זרעי הכוכבים הקולקטיביים העתידיים יהיו מוכנים לקחת את המושכות לידיהם וכמו כן, לתבוע מחדש את החירות הפלנטרית ולהצהיר על ריבונותם.

נשמות זרעי כוכבים מתעלות כבר חוזות את התוצאות של קיטוב עמוק ומניפולציה שהתרחשו לפני עידנים רבים מאוד באנושותככל ששלטו בנו יותר וככל שאילצו אותנו יותר לחיות במציאות אשלייתית, כך התעוררנו יותר לאמת מהותנו כבוראים בעלי כוונה וכישויות ריבוניות.

אנו משאירים מאחור שנה משמעותית מאוד. שנה שבה רבים איבדו הכול, אבל גם רכשו מחדש את האמונה שלהם, את האמון בכוחות אלוהיים גבוהים יותר, והעוצמה האישית שלהם לשנות כל מצב עמו הם לא מהדהדים רק התחזקה בשל כך.

הייתה זו שנה שהשפיעה עלינו יותר מכפי שאנו מסוגלים להבין, כיוון שבשנת 2023, רבים השתחררו סוףסוף מכבלים ישנים, תבעו לעצמם מחדש את חירותם ואימצו את העצמי האמיתי שלהם.

התעלות היא עבודה נועזת ואמיצה, זו המהות האמיתית של התגלמות לוחם האור הרוחני.

אף אחד לא יישכח שנה זו, כיוון שזוהי השנה שבה החלה התעוררות פלנטרית, שבה אנו מתכוננים למחזור הבא בשנת 2032, המתאפיינת במספר האוניברסלי ״שבע״ (2032), שמייצג זמן שבו האנושות תעבור סוףסוף מההתעוררות המאסיבית שמתרחשת עכשיו, לעידן הידיעה הנעלה, החכמה הפלנטרית, שנת שבע אוניברסלית, שבה האנושות תתחיל בהתפתחות מודעת קולקטיבית. 

נשמות מתעלות למדו כיצד להתנתק אף יותר ממציאות אשלייתית ומתופעלת, יצרו את דרכי החיים האישיות שלהן, הבינו שרק באמצעות מסירות ונחישות הן יוכלו להשאיר מאחור סוףסוף את מה שפגע בהן, שלט בהן ולהתחיל מחדש על קו זמן חדש לגמרי של כדור הארץ.

קו זמן הרמוני חדש של השנה החדשה 2024 יתחיל להתגלות לנגד עינינו, כיוון שאנו עברנו למרחב ממדי חדש שבו היערכות, איזון, יציבות והרמוניה יהיו חיוניים כדי לעגן לגמרי את חיינו החדשים.

שנת 2023 לימדה מתעלים רבים כיצד לבנות מחדש, לגלות מחדש את העצמי ולאמץ את הפוטנציאל האמיתי שלהם. הייתה זו שנה שבה אשליות אנושיות רבות התנפצו, אמיתות גדולות יותר התגלו וחלה הכרה מחודשת בתכלית האותנטית, בעוד שאחרים חיו עדיין חיים ששוב לא מהדהדים עם מי הם הפכו להיות עכשיו.

הייתה זו שנה שגם לימדה את המתעלים חוסן נפשי, בעת שהם שכחו זמנית את הכוח הפנימי של הטבע האנושי שלהם. שנה שבה רבים החלו סוףסוף להתנתק מדרכי הראייה, האמונה וההוויה הישנות, החלו לעזוב מקומות עבודה, קריירות ואת כל סוגי מערכות היחסים הלא מאוזנות.

זרעי כוכבים נעים עתה אל קו זמן גבוה הרבה יותר, שבו יצירת מערכות יחסים מאוזנות תהיה בראש סדר העדיפויות. בשנה חדשה זו, רבים ימשיכו לשחרר את עצמם מהמבנים הישנים, כיוון שזהו תהליך הדרגתי ולא תמיד קל. אולם, במחזור ארצי חדש זה, אתם נעים קדימה אל מרחב מאוזן יותר, שבו תוצאות המאמצים שלכם יתחילו להתגשם.

מערכות יחסים מאוזנות ונאורות מגיעות למציאויות שלכם לאחר שמכוננת אהבה עצמית ופרדיגמה חדשה, לאחר ששילוב אהבה עצמית וקבלה עצמית מלאה מביא לאיזון פנימי ולאחדות פנימית, מעניק את האפשרות למיזוג עם אחר מתוך היערכות רטט, יושרה ושוויון. 

לאלה שעושים את העבודה הפנימית, שנת 2024 תביא נחישות מחודשת, אמון, ביטחון פנימי ואמונה, כיוון שהדרך להשתחרר מתחושת הכליאה פותחת עתה בפנינו מציאות מוארת יותר, כיוון שזה הדבר אותו באנו לבנות, והוא תמיד מתחיל מבפנים. 

עכשיו הזמן לפתוח בעדינות את לבכם ולשחרר את הספקות הפנימיים שלכם. מגיע יום שבו יהיה על כולנו להבין שאנו חלק ממשהו מדהים ושאתם חלק גדול מהמשימה הטרנספורמטיבית הקולקטיבית של כדור הארץ החדש. 

כל זרע כוכבים על הפלנטה הזאת הוא מאסטר נעלה של כדור הארץ הזה, מעניק מעומק לבו הנעלה. הפסיקו להשוות, שחררו את הצורך לנסות לשכנע אחרים או אפילו את עצמכם שאתם בעלי ערך.

כאשר אתם חיים את חייכם ממרחב הלב המודע והנעלה, אתם מתחילים לגלות את הנתיב שמונח לפניכם. אתם מתחילים בתהליך שמכונה ״צעדת הרוח״. החניכה של ״צעדת הרוח״ היא הליכה בנתיב הרוחני הייחודי שלכם בכל רגע הווייתי. 

בהתעלות אין כללים נוקשים על פיהם יש לנהוג. אולם יש קידוד פלנטרי שיש לחיות ולהתעלות על פיו. כאשר הלב שלכם מתרחב, אתם בוטחים בכוחות הבלתי נראים שמראים לכם את הדרך. החיים יתהוו באמצעות ההבחנה שלכם ועל ידי כך שיהיו לכם אמון ואמונה בעצמכם ולמען עצמכם. אין זה משנה מה אתם עושים או היכן אתם נמצאים, באמצעות המסע הרוחני האישי שלכם, אתם יכולים להיות ערוכים הרבה יותר עם מי שאתם באמת.

הגעתם לכאן כדי להעניק מידע מתעלה זה שמתוכנן לסייע לכם ולאחרים על הנתיב שלכם. ולחזק את הידיעה הפנימית שעומדים לרשותכם כל הכלים והמיומנויות הדרושים לכם, משום שאתם תמיד זוכים באהבה, בהגנה ובכבוד הרבים ביותר. 

לכל זרע כוכבים המסע והתכלית האישיים שלו ואתם תודרכו אל אלה שיכולים לסייע לכם, אלה שעמם עליכם לעבוד ואלה שנמצאים כאן כדי לתמוך בכם.

לכל אחד מכם יש יכולות ותכונות מטפיזיות שתוכננו לעזור לכם להגשים את הדברים שבאתם לכאן לעשות. יד האהבה, הסליחה, החמלה והסיוע תמיד מושטת אליכם. 

ממד שלם הולך ונעלם עכשיו, ממד שמחזיק בזהויות, ברגשות, בפחדים, בדרכי חיים, בקריירות, במערכות יחסים ובאמונות ישנים.

דברים רבים עולים אל פני השטח כדי שניתן יהיה לעבד אותם, במטרה להתקרקע אל קווי זמן חדשים וגבוהים יותר.

שנת 2024 תביא אור רב יותר, משאבי ריפוי נוספים, אותנטיות רבה יותר ואהבה עצמית גדולה יותר.

אתם תמצאו אנשים רבים יותר שהולכים בנתיב זה. ההורדה הגדולה ביותר שקיבלתם לאחרונה, היא לשחרר את העבר שלכם. שחררו את האנשים שעכבו אתכם, כיוון שהחלומות האמיצים והיפים שלכם דרושים מאוד בעולמנו.

המשיכו להאמין בהם והם ימשיכו להאמין בכם. בשנת 2024, אתם תפגשו את האנשים החדשים שלכם, תבראו מעגלים חדשים, תמצאו את האנשים אליהם נקראתם.

באהבה הגדולה ביותר לכל אחד ואחד מכם.

תוקשר לטובת ההתעלות הקולקטיבית.