שערי אור

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לעובדי האור וזרעי הכוכבים המתעלים.

אנרגיה מתדר גבוה נכנסת לפלנטה, משחררת, מרפאה ומרוממת רטטים פנימיים. היא תאיץ הגשמות. אתם ישויות רבממדיות, מסוגלים לנוע ללא מאמץ בין ממדים. אינכם צריכים פורטל חיצוני, כיוון שהכול קיים בתוככם.

העניקו לעצמכם זמן והאמינו בעצמכם. אם קיימת התנגדות לגבי התכלית והמטרות שלכם, הימנעו מנקיטה בפעולה מיידית. האינטואיציה שלכם תמיד תדריך אתכם לפעול בתזמון אלוהי. כאשר אתם מרגישים בטוחים בעצמכם, המציאות שלכם תשתנה ותשקף רטט זה. הביטו פנימה, התמודדו עם עוד צללים במידת הצורך והישארו חיוביים לגבי הבאות.

אמונה ושלווה שוכנות בלבכם, לא מחוץ לכם. היו מודעים לעולם שלכם ובטחו בהדרכה הפנימית שלכם. יש סיבה להיותכם כאן. הניחו לאהבה, ולא לפחד, להדריך אתכם.

חוויתם התעוררויות רבות אינספור, השלתם את העצמי הישן ואתם נכנסים לשלב של עצמי חדש. גרסה חדשה זו שלכם מפיצה רטטים חיוביים, אהבה, הצלחה, בריאות, אושר ומושכת אנשים טובי לב.

אתם חסרי מגבלות ויש לכם הילה מרתקת. אתם המרפאים, המגנים והמוזה של עצמכם. למדו לאהוב ולקבל את עצמכם. אתם ניצוץ אהוב של אהבה אלוהית שנמצא כאן כדי להביא את הטוב והאור הדרושים. באופן סינכרוני, מה שנועד לכם, יזרום אליכם עתה בקלות. דלתות יתחילו להיפתח לטובת ההכנה שלכם.

כזרעי כוכבים אתם גם אמפתים מדרגה גבוהה, אתם שליחי אור. החיים שלכם כאן יהיו חיים של אהבה וריפוי עצמי, ומשמעות הדבר היא שאתם גם מרפאים אחרים באופן מודע, אתם מקור של אור יצירתי. לא כולם יאהבו או יבינו אתכם, וזו תמיד העבודה העצמית שלכם, אחרים לא יכולים לעשות זאת עבורכם ולא יעשו זאת עבורכם. באנרגיית כדור הארץ החדש, הדגש הוא על היותכם כנים ואותנטיים ללא קשר לדעתם של אחרים. רטטים חיצוניים רק יובילו למורת רוח ולאכזבות קשות. 

שערי אור מתדר גבוה נפתחים לפני סופה של השנה הזאת, מביאים ברכות לחייכם. הביעו כוונות נעלות לשנת 2024 מתוך אמונה חזקה שהן יתגשמו ויביאו פרספקטיבות חדשות, בהירות ומיקוד חדשים בנוגע לרצונותיכם.

שנת 2024 יכולה להיות אינטנסיבית ומאתגרת עבור אנשים מסוימים. היא תהיה קלה יותר עבור אלה שעושים את העבודה הפנימית, שנערכים עם האנרגיות האלוהיות ושמסירים דחיסות נמוכה ושליליות מחייהם. מצב ההוויה הטבעי שלכם הוא שלווה פנימית, התרגשות, אהבה, שמחה, הודיה ושפע. השנים 2022-2012 היו עשור של תקופה טרנספורמטיבית עיקרית לטובת ההכנה וההתעלות לאנרגית כדור הארץ החדש. 

בשנת 2022, תגליות הביאו מודעות למה שלא משרת עוד את נתיב ההתעלות שלכם. ריפוי, ניקוי ושחרור היו השלב הבא עבור התפתחות וצמיחת הנשמה. אלה שלא מהלכים במסע מודע, שלא מעוניינים בתכלית שלהם, ובוחרים להישאר במוד ההתקרבנות (מלשון קורבן), קרוב לוודאי שיתקשו במציאות כדור הארץ החדש. האנשים השייכים לזרם המרכזי הקולקטיבי ושמסרבים לבצע שינויים הכרחיים, קרוב לוודאי שיתמודדו עם אתגרים בשל הרטטים האוניברסליים והפלנטריים של שנת 2024, כיוון שתדרים נמוכים אלה לא תואמים לתדרים הגבוהים יותר של כדור הארץ החדש. 

המספר האוניברסלי שמונה (8) מתאפיין בעקרונות האמרה ״כפי שלמעלה, כך למטה״: אלה שיפגעו באחרים יחווה שנה קשה, בעוד שנשמות מתעלות יחוו התחלות חדשות, שפע ושמחה. הנשמות המתעלות שנרפאות וששוב לא מוכנות להשלים עם תפקוד לקוי יעברו האצות דנ״א מהירות וימשכו אנשים בעלי רטטי התפתחות דומים ותואמים.

אנרגיית העולם הישן חווה התמוטטות משמעותית ואיטית, וקיימת תחושת השהייה בזמן. אולם, ההאצה קרובה, והיא תוביל לשבירה ולנקודת מפנה פתאומית ומשמעותית. הפחד לא יוכל עוד לרמות אתכם בעת שאתם מתקדמים. אתם תתמקדו בחוזקה בהישארותכם ממורכזים ומוגנים.

בשנת 2024, שני העולמות המודעים יתפצלו לגמרי, כדור הארץ החדש הוא התגלמות של היערכות, אמת ומשיכה אל מה שמהדהד מבחינת הרטט. אתם מתכוננים לעידן אור חדש בשנה הבאה ואולי לאחד מהשינויים הגדולים ביותר של המציאות המתעלה הקיימת, ונשמות מתעלות הן חלק גדול מצוות המעבר של ההתעלות. צפו לבלתי צפוי והיפתחו כדי לאפשר לניסים להתרחש בחייכם.

שינוי גדול ומשמעותי מתרחש באנרגיה של הפלנטה, כדי להכין אותנו לאנרגיות של 2024 וכדור הארץ החדש. כל שמבוסס על פחד ושקרים הולך ונחשף, האמת והאור תמיד ינצחו בעידן הדלי.

התודעה הקולקטיבית חווה התעוררות מודעת גלובלית מאסיבית, נשמות מתעלות רבות נוספות מתעוררות לאמיתות משמעותיות ועמוקות יותר.

דרכי ההוויה הישנות נשברות ומתפוררות, ואנו נהיה עדים לתחילת סגירתה של מערכת מטריקס שלמה של הממד השלישי. נשמות מתעלות מגשימות קולקטיבית את אנרגיית כדור הארץ החדש שמבוססת בעוצמה באהבה ובאמת. בשל כך, קולקטיבית, אנו מאיצים את קו הזמן של התעלות כדור הארץ. משמעות הדבר היא שדברים ייכנסו למציאויות המתעלות שלנו מוקדם מהצפוי.

*תוקשר מתוך שירות אוהב ומסור.