סיומים, התחלות ופרידה משנת 2023

ג׳ניפר הופמן

תרגום: סמדר ברגמן

זהו הניוזלטר האחרון לשנת 2023 ואם אתם מצפים לסוף השנה הזאת ולתחילת 2024, גם אני. אנו לא רק נכנסים לשנה חדשה, אנו נכנסים גם לעידן חדש, לפרדיגמה חדשה, לעידן הארה שני, עם כניסתו של פלוטו למזל דלי, היבט רוחני לו לא היינו עדים מאז שנת 876. אם המתנתם לתחילת חיי הממד החמישי, עכשיו אנו כאן.

אבל לפני שאתם מתחילים להתרגש יתר על המידה, חשבו על המחוייבויות ותחומי האחריות החדשים שמביאה הפרדיגמה החדשה. אנו סופרי המציאות שלנו, אנו המאסטרים של האנרגיה שלנו, נתיבי הריפוי שלנו הסתיימו, ועכשיו אנו ממוקדים בתאימות האנרגטית, בריבונות ובאלוהות שלנו. פרדיגמת המרפאהקדושהמעונה הסתיימה, נגמרו הימים בהם עצרנו את האנרגיה שלנו, עממנו את האור שלנו, או חיכינו שמישהו ישתנה כדי להצדיק את מאמצינו.

כל המערכות מוכנות בעודנו צועדים לעידן הארה חדששלום לישן וברוך הבא החדש.

אני שמחה ששנת 2023 מסתיימת ויודעת שגם רבים מכם מרגישים כך. זו הייתה שנה קשה, אבל כך היו ארבע השנים האחרונות. מאז 2020.

חווינו שינויים עצומים במארג המציאות שלנו, התפוררות של הממד השלישי ואינטגרציה של הממד החמישי. אבל האמת היא שנכנסנו לשינוי פרדיגמה זה כבר בשנת 2008, כאשר פלוטו נכנס למזל גדי, התחיל את המהפכה הגלובלית השניה כנגד הממד השלישי, כאשר הראשונה התרחשה בשנת 1762.

אם הדבר שינה את חייכם מן הקצה אל הקצה, אל תדאגו, שנת 2024 תביא הקלה ופיצוי, אבל לא מדובר בהשבת הדברים שאבדו לנו. דברים אלה אבדו לעד, בייחוד כל מה שהיה מושרש בחוזקה בממד השלישי. עכשיו יש לנו גישה למציאות נעלה, לפרדיגמה של הממד החמישי, לרמות חדשות של מודעות, הארה ואמת.

השבוע האחרון הזה של 2023 כולל את הירח המלא האחרון של השנה, מאגר עצום של אנרגיה, לא פחות מארבעה פורטלים של אלפאאומגה ופרידה נוספת לדור של פלוטו במזל גדי. בזמן שבו כולם בבית, חוגגים עם משפחה וחברים, כמה הולם שירח מלא זה של סוף השנה חל במזל סרטן, המזל שמושל בבית וברגשות.

שנת 2024 מביאה עמה כמה שינויים אדירים לפרדיגמות האינדיבידואליות והגלובליות, ולכן התכוננו להעלות בדרגה את הכוונות וההגשמה שלכם, בייחוד החלק שקשור למה שאתם מקבלים וכיצד אתם מרחיבים את האנרגיה שלכם, כיוון שאתם המרוויחים העיקריים בפרדיגמה חדשה זו והרווחה האישית היא המפתח להצלחה, לשמחה, לשלווה, לאהבה ולשפע. 

כדי להתעגן בתוך האנרגיה והמציאות החדשות הללו, עלינו לבחון כיצד אנו מתארים את ההיבטים הללו, משום שהם לא הולמים לדברים אליהם אנו נכנסים. תמיד אמרתי שהרעיון של הכרה הוא מוגבל, משום שהדבר אליו אנו באמת משתדרגים מבחינה אנרגטית, הוא מודעות. מישהו שנושם ושעיניו פקוחות נמצא בהכרה. אבל כאשר אנו מעלים את הרטט, מרחיבים את שדה הפוטנציאל ויוצרים אפשרויות חדשות למציאות שלנו, אנו עוברים מהכרה למודעות. זה המקום שבו אנו נמצאים עכשיו. מודעות מתרחשת לאחר התעוררות והבנה ותכופות, לאחר מנה גדושה של אמת. האם לא קיבלנו הרבה מאלה מאז שנת 2020?

מהי אמת? היא כל מה שאנו מאמינים שהוא נכון. יש אמת רוחנית שהיא אמת האנרגיה, התדר והרטט. כל השאר הוא דעה אישית, שיפוט או פירוש של אמת. לכולנו יש אמת אישית משלנו והיא מה שאנו מאמינים שהוא נכון. אין זה משנה אם אף אחד אחר לא מאמין לנו, כיוון שהאמת שלנו נכונה עבורנו. הבעיה מתרחשת כאשר אנו מנסים להצדיק את האמת שלנו על ידי ניסיון לגרום לאחרים להצטרף אלינו ולהאמין לנו, לאשר את האמת שלנו על ידי הפיכתה לחלק מהאמת האישית שלהם. ההתנהגות הזאת אינה מתקבלת באהדה. 

לדוגמה, אתם יודעים שאני מאמינה שקמפינג הוא לא דרך טובה כל כך לצאת לבלות או לנפוש. אני לא אוהבת קמפינג, זו האמת שלי. ואם תנסו לגרום לי להאמין אחרת, תקבלו דוגמה להתנגדות לאמת, כיוון שאני לא אשנה את דעתי על קמפינג, רק בגלל שאתם רוצים שאסכים אתכם שזוהי החופשה הטובה ביותר. 

הצורך הגדול ביותר שלנו הוא לזכות בהערכה ובהוקרה, לקבל תוקף מאחרים כדי שנדע שאנו קיימים, נשמעים, אהובים ומוערכים ולדעת שמישהו, אדם כלשהו, תומך באמת שלנו. והפחד שלנו הוא שהאמת תחשוף את מה שתמיד פחדנו לגלות, שאנו לא בעלי ערך, אהובים או ראויים. האם אנו יכולים לחוש בנוח עם האמת שלנו, אפילו אם אף אחד אחר לא חושב שהיא נכונה? הדבר תלוי במהות שלה, משום שאמת היא דבר אישי, כל עוד היא נכונה עבורנו, אנו ערוכים עמה, היא אותנטית וגורמת לנו אושרזו האמת היחידה שאנו צריכים לדעת.

האמת שלנו אמורה להספיק לנו ועליה לקבל אישוש מהאמונות ומהאמת האישיות שלנו. אם אף אחד אחר לא חולק את האמת שלכם, האם הדבר הופך אותה לשגויה? התשובה היא לא. ולפעמים מה שהפך את ההתעלות לאפשרית וסייע לנו לשרוד את הזמנים החשוכים ביותר בעשרים השנים האחרונות, הוא הנכונות שלנו לאחוז באמת, באמת שלנו, ובאמת האלוהית, כאשר אף אחד אחר לא האמין לנו או הסכים עמנו. חוויתי זאת פעמים רבות בעשרים השנים האחרונות, גם אתם?

בשנת 2024, יש לנו התחלות שכוללות תנועות אנרגיה דורית, כגון פלוטו שנכנס למזל דלי, מחזור שהתרחש בעבר בשנת 1778 והביא את עידן ההארה. זהו זמן לרעיונות חדשים, לקהילה ולמיקוד חדש בעצמנו כבני אנוש אלוהיים. זכרו שהן נפטון והן שבתאי נמצאים במזל דגים, ולכן אנו נקראים לקרקע את המציאות שלנו בחוזקה אל תוך עצם מהותנו. 

איך נוכל לשלב את הרוחני והחומרי באופן שיאפשר לנו לברוא ולקבל, בזרם אינסופי של הגשמה סינרגית ובתאימות אנרגטית, מציאות שתבטא את הריבונות האנרגיה שלנו? המציאות שלנו נוצרת מתוך הכוונה שלנו, אפילו אם איננו מודעים למה שאנו עושים. כך אנו מגשימים מציאות, אנו משתמשים בכוונה כדי ליצור מיכל אנרגיה והדבר יוצר את המציאות שלנו. בכל פעם שאנו מביעים כוונה, אנו מגשימים אנרגיה, הופכים אותה לממשית עבורנו ובוראים ממנה את המציאות שלנו.

איך נוכל לברוא מציאות שהיא ביטוי לכוונה הנעלה ביותר שלנו ואז לקבל מציאות זו ללא אשמה, בושה, פחד או ספק? דרושים לכך קצת מאמץ ועקביות, כיוון שאנו עדיין נאחזים במשימות המרפאהקדושמעונה הישנות שלנו ומנסים להביא את כולם אל האור. אני חושבת שאנו מתחילים להבין שהדבר לא אפשרי, ולכן יהיה עלינו לעשות משהו אחר. 

כפי שראינו בארבע השנים האחרונות וכפי שאנו רואים עכשיו, פער האנרגיה בין אלה שהתעוררו לבין אלה שלא (ושאולי לעולם לא יתעוררו), הוא כה גדול כעת שאיננו יכולים עוד להרשות לעצמנו להמתין, לנסות לגשר על הפער באמצעות האנרגיה שלנו, או לעכב את משימת הנשמה שלנו בשבילם. והאם אנו רוצים לעשות זאת בכלל? אני יודעת שאני לא רוצה. היה זה מסע ארוך וקשה, לפעמים מאוד לא נעים וכואב, ואני מוכנה להתקדם.

כאשר אנו נפרדים משנת 2023, עלינו לשחרר ציפיות, תקוות, רצונות וחלומות רבים שלא ילכו בעקבותינו אל השנה החדשה. פרידות אלה מאלצות אותנו לקדם בברכה אלטרנטיבות חדשות, בהן נוכל להשתמש כדי להחליף את מה ששוב לא רלוונטי עבורנו.

אם משהו לא עבד, למרות המאמצים הגדולים שלנו, הגיע הזמן לשחרר אותו ולא משנה כמה זמן, אנרגיה, מאמץ ורגשות השקעתם בו. אני חושבת שזה החלק הקשה ביותר, לשחרר ללא תחושת אובדן או כישלון ולקבל פעולות, אמונות ודעות של אנשים אחרים, ואין זה משנה כמה הדבר כואב. 

אם תקופת השנים 2020 עד 2023 חשפה כמה אמיתות ומציאויות עירומות, היא גם הראתה לנו באיזו מהירות פורצת פנימה אנרגיית הממד החמישי כאשר הממד השלישי מתפורר, מתפרק ונרקב. אנו יכולים להתגעגע לימי הבורות המאושרים, אבל נמצא הרבה יותר שמחה באנרגיות ובתדרים החדשים שמגיעים עתה.

ואם התקופה הזאת חשפה בפנינו גם את האמת הקשה שאחרים עבדו קשה מאוד כדי להסתיר מאיתנו, ומעצמם, אזי הגשמנו את המחזורים הקרמתיים שהגענו לכאן כדי לחוות ולסיים. תמיד אמרתי, מאז שהתחלתי לתקשר ולכתוב בשנת 2004, שזוהי תקופת החיים אליה הגענו כדי לסיים את הקרמה ולפתור את הקרמה שלנו עם קבוצת הנשמה ועם השותפים הקרמתיים שלנו. היו לנו תקופות חיים של התנסויות, עכשיו אנו יכולים לסיים מחזורים אלה ולנוע לנתיבים חדשים ושמחים יותר. אבל אתם עדיין לא שם, אם אתם עדיין נאחזים בשותפים הקרמתיים שלכם, ויהיו לכם הזדמנויות רבות לעבד זאת בשנים הבאות. שנת 2024 היא רק ההתחלה של מחזור האנרגיה הזה ויש דברים רבים שאפשר לצפות להם. 

מפתה לסקור את השנה המסתיימת מתוך חרטה, אשמה, בושה ותחושת אובדן. אם לא הגשמתם את המטרות שלכם או את מה שחשבתם שתשיגו, אל תרגישו רע. בעת שחיי היוםיום שלנו מתהווים, הרבה מאוד מתרחש מתחת לפני השטח. עולם הממד השלישי הוא מיקרוקוסמוס של מציאות גדולה בהרבה, שנגלית לאט לעינינו. הרבממדיות היא פרדיגמת המציאות החדשה שלנו והפעילות בממדים רבים תהפוך למציאות החדשה שלנו. אדבר על כך עוד בתחזיות לשנת 2024*.

בין אם תנצלו שבוע אחרון זה של 2023 כדי לנוח ולהתעשת או כדי לנקות ולארגן את הבית שלכם, לתכנן תוכניות לשנה החדשה או להקדיש זמן ולהיפרד לתמיד מהישנה, זהו סופו של עידן והוא ראוי לפרידה הולמת, כאשר אנו נפרדים מהשנה החולפת ומקדמים בברכה את השנה החדשה.

*אם ג׳ניפר תפרסם ברבים את התחזיות שלה לשנת 2024, הן יתורגמו.