לקראת 2024

מאת: עובדי אור למען ההתעלות

Ascension Lightworkers

תרגום: סמדר ברגמן

לקולקטיב עובדי האור המתעלים.

הנשמות המתעלות, המתקרבות לסופה של שנת 2023 הטרנספורמטיבית והמאתגרת, כבר למדו עמידות מדהימה, אהבה ללא תנאי וחמלה לעצמי. לאלה שמגשרים על הפער שבין הממד הרביעי לממד החמישי, שנת 2024 המתקרבת היא שנה אוניברסלית הנושאת את המספר האוניברסלי ״שמונה״ (8), שמייצג אנרגיה ארצית פרודוקטיבית והרמונית להפליא. 

העולם יהיה עד להתפוררות המטריקס של הממד השלישי הקולקטיבי המזוייף ולקוי התפקוד בתחומים כלכליים רבים, כיוון שבתודעה נמוכה יותר, המספר שמונה מחזיק בהשלכות קרמתיות.

עובדי אור ערים מחזיקים באחריות להתעוררות קולקטיבית של האנושות ומתכוננים לעתיד שבו פרטים יתבעו לעצמם מחדש את חירותם ואת ריבונותם. אנו כבר חוזים בתוצאות של עידנים של קיטוב ומניפולציה, כיוון שככל שנשלטנו יותר, כך התעוררנו יותר לטבע האמיתי שלנו כישויות ריבוניות.

שנת 2023 הייתה שנה משמעותית שבה מתעלים רבים חוו אתגרים, אובדן, כאב, ספק, בלבול ובידוד, אבל האמונה שלהם באלוהי והכוח האישי שלהם לשנות מצבים לא רצויים גברו במידה רבה מאוד והם עכשיו חזקים הרבה יותר. הייתה זו שנה של השתחררות מכבלים ישנים וכניסה לעצמי אמיתי קולקטיבי.

שנת 2032 מציינת את המחזור הגדול הבא, אותו מסמלת צמידות בין שבתאי ואורנוס במזל תאומים. בשנה זו של המספר ״שבע״ (7), האנושות עברה מהתעוררות מאסיבית לעידן החכמה, התפתחה כאחד וצעדה במודע בנתיב האמיתי שלה. מתעלים רבים למדו להתנתק מהמציאות האשלייתית והמתופעלת, לברוא דרכי חיים אישיות משלהם ולאמץ מסירות והחלטיות. 

שנת 2024 החדשה תוביל רבים לקו זמן הרמוני חדש, המאופיין על ידי אמת, אותנטיות, היערכות, איזון ויציבות.

השנה החולפת לימדה מתעלים רבים לבנות מחדש ולגלות מחדש את העצמי, לפורר אשליות ולהכיר בתכלית האותנטית. היא חשפה את העמידותם, בעת שמתעלים רבים מתנתקים עכשיו מדרכי החיים הישנות, מקריירות וממערכות יחסים שפג תוקפן. בשל התפתחות זו, מערכות יחסים מאוזנות יקבלו עדיפות, מערכות יחסים שמבוססות באופן עמוק באהבה עצמית ובאחדות פנימית.

עבור עובדי אור וזרעי כוכבים שמבצעים עבודה פנימית, שנת 2024 תביא אנרגיות חזקות מתדר גבוה, שיפעילו נחישות פנימית, מוטיבציה, תשוקה, אמון ושמירת האמונה כדרך חיים במציאות אותנטית נאורה.

שנת 2024 נושאת את רטט המספר האוניברסלי ״שמונה״ בתודעה הגבוהה ביותר שלו ומשמעות הדבר היא שהוא משוייך לאיכויות כגון כוח, סמכות, שאפתנות, הצלחה, עושר והישגים חומריים. הוא נחשב למספר המייצג איזון בין עולמות הרוח והחומר, כמו גם תדר של היערכות, טרנספורמציה, שפע ומאסטריות עצמית.

תדר המספר הזה ישפיע על כל הנשמות המתעלות המתקדמות בעבודתן ובנתיבי הקריירה שלהן והאנרגיות שלו יעזרו לרבים בשנה הבאה ויעניקו הזדמנויות שערוכות עם תדרי תודעה גבוהים יותר. הדבר יעזור לשמר את המיקוד בתכלית הנעלה שלכם, בקריירה, בכספים ובמנהיגות נעלה.

עבור זרעי כוכבים מתעלים רבים, ממד שלם נעלם ממש עכשיו, ממד שמחזיק בזהויות מן העבר, ברגשות, בפצעים, בדרכי חיים, בקריירות, במערכות יחסים ובאמונות ישנות. דברים רבים עולים אל פני השטח כדי שניתן יהיה לעבד אותם, במטרה להתקרקע אל קו הזמן החדש והגבוה יותר של 2024, ועבור רבים משמעות הדבר היא עבודת ריפוי פנימית, כנות עצמית ואהבה עצמית רבות יותר, פתיחת הלב הנעלה ושחרור ספקות פנימיים, הכרה בתפקיד שלכם בטרנספורמציה המדהימה של הקולקטיב ואימוץ נתיבי ההתעלות הייחודיים שלכם. 

באנרגיית כדור הארץ החדש, אותנטיות היא ראשונה במעלה, אולם אין תפקידים ברורים בהתעלות, ועל ידי מתן אמון בתודעה המתעלה שלכם, אתם יוצאים למסע רוחני.

זרעי כוכבים על הפלנטה הזאת הם המאסטרים המתעלים של כדור הארץ, תורמים מהלבבות הנעלים שלהם, הם ריבונים וחיים באותנטיות, הם חושפים את הנתיב עבור מתעלים רבים אחרים, בוטחים בהתפתחות הנשמה ובתדר הלב הפנימי והנעלה שיראה את הדרך לאנרגייה ארצית חדשה של גאיה.

תוקשר בשירות אוהב.