קודי התחייה, ההתחדשות והלידה מחדש: אפריל 2020

סליה פן מתקשרת את המלאך מיכאל

9 באפריל, 2020

מאנגלית: סמדר ברגמן

אהובים, בעת הזאת הפלנטה שלכם חווה תוהו ובוהו וסבל רבים כל כך. במקומות רבים, האנרגיה הפלנטרית כבדה וחשוכה. אך בו בזמן, מתרחש תהליך של טרנספורמציה ושינוי עמוקים. צמידות שבתאי ופלוטו בחודש ינואר הניעה את גלגלי הרכבת של האירועים הללו, ו״ריקוד״ האנרגיות שהתרחש לא מזמן של פלוטו וצדק מעצים את האנרגיות של שינוי שמתחולל ברמה עמוקה מאוד.

תרחיש חדש זה המתרחש על הפלנטה שלכם מבקש מכם להתבונן עמוק אל תוך עצמכם ולחוש במערכת היחסים האישית שיש לכם עם מחזורי החיים והמוות שמרכיבים את חוויית המציאות הארצית שלכם. האם אתם מסוגלים לקבל מחזורים אלה בדרך מאוזנת, לדעת שהאור תמיד מגיע אחרי החשכה, ושהאהבה והחמלה הן המארג ההכרחי של הרביקום? תמיד יהיו מחזורים של תחייה, התחדשות ולידה מחדש שמגיעים אחרי כל מחזור של ״מוות״ ו״סיום״.

אם אתם מאמינים ובוטחים במחזור נכנס זה של התחדשות ולידה מחדש, הדבר יאפשר לכם לעבור את הימים הללו בשלווה וברוגע, ולא להניח לעצמכם ליפול אל תוך דפוסים רגשיים ומנטליים לאיציבים בעת שגלי הטרנספורמציה העוצמתיים שוטפים אתכם. האנושות לא תפיק תועלת אם אתם, כמשפחת אור, תאפשרו לעצמכם להפוך פרנואידים וחרדים בשל מה שאתם רואים סביבכם. דעו שאף על פי שהזמנים הללו נראים כזמנים חשוכים ביותר, הם חלק מה״סיום״ שלאחריו יגיעו התחלה חדשה ולידה מחדש שהן קו הזמן של כדור הארץ החדש.

הישארו ממוקדים בכדור הארץ החדש ובאופן בו תחיו בכדור הארץ החדש. התמקדו בכדור ארץ בריא, חזק וטהור, ומקום שבו הגוף שלכם בריא וחזק, וכך יהיה! אתם תמיד אהובים ונתמכים על ידי כוחות מלאכי האלוהים וישויות האור הגלקטיות.

לעולם אינכם לבד!

האנרגיה הנשית האלוהית, ״מות המלך״ וקודי ההתחדשות

בתחילת אפריל, ב-2 וב-3, האנרגיה הנשית היפהפייה של נגה נעה דרך הפליאדות. הדבר אפשר לקודים חזקים של ״יופי וחסד״ לצאת מאלקיון, לעשות את דרכם אל כדור הארץ ולהפוך לחלק מהאנרגיה הטרנספורמטיבית. השמש, שנמצאת עכשיו במזל טלה, עושה את דרכה למזל שור, וחולפת דרך חלק מהגלקסיה שבו היא מגיעה לכדי היערכות קרובה עם סיריוס, אוריון והפליאדות!

זה המקום שממנו נובעים רבים מסיפורי המקור שלכם, כיוון שמורים ואווטרים עוצמתיים רבים מאזור זה ירדו אל כדור הארץ כדי לסייע בהתפתחות ובהתעלות של כדור הארץ והאנושות.

הישויות מהפליאדות ומסיריוס הפעילו את מה שהן מכנות בשם ״התחייה״ או ״קודי ההתחדשות״ עבור פלנטת ארץ.

קודים סמליים אלה הושתלו במציאות האנושית בצורה של סיפור או נרטיב שמטרתו להפעיל את אנרגיות ההתחדשות בנפש האנושית. סיפור זה יופעל בזמן הזה של השנה, כאשר השמש נמצאת במזל טלה, מקום ההתחלות. העונה בצפון, שם מורי הכוכבים מהפליאדות ומסיריוס זרעו סיפור זה, הייתה האביב. זמן של התחדשות.

הצורה הראשונה של הסיפור הזה הייתה ״מות המלך״. אבות אבותיכם, שחיו קרוב לטבע, קיבלו את ההיערכות של מחזורי העונות עם מחזורי החיים והמוות בחברה האנושית. מחזור הסתיו/החורף והמעבר אל האביב/הקיץ תואמו עם מות המלך. הזדקנות ומות המלך הובילו לקושי ולטרנספורמציה, אך לאחריהם חלה התחדשות עם הגעתו של המלך החדש באביב ובקיץ. הבחירה של המלך החדש שוייכה תמיד לאנרגיות הנשיות, זמן של כניסה פנימה  כדי להרהר ולחשוב מי ומה יהיו טובים ביותר עבור הקהילה במונחים של מלך חדש.

לכן, אהובים, זה המקום שבו אתם נמצאים. אתם בעונת החורף, נכנסים פנימה ובוחרים איזו אנרגיה גברית חדשה ומבנה תבחרו למחזור הבא.

בעודכם מתחברים לקוד/סמל זה, הוא יפעיל תהליך זה של מסע פנימי והתחדשות בתוככם!

קודי ההתחדשות הסיריאנים: איזיס ואוסיריס

מורי הכוכב מסיריוס הביאו את סיפור איזיס ואוסיריס לתודעה הקולקטיבית לפני אלפי שנים. המטרה הייתה לחדש את הקודים בתודעת האנשים שחיים עתה בעיירות ובערים, שאיבדו אולי את החיבור הקודם שלהם לטבע ״הפראי״.

סיפור זה מספר כיצד המלך אוסיריס נרצח על ידי אחיו הקנאי סת׳ (אנרגיית הצל). הוא ירד אל העולם התחתון. איזיס אישתו (אנרגיה נשית) מצאה אותו, והשתמשה בקסם שלה כדי להוליד בן, הורוס, שהפך למלך הלוחם החדש עבור עידן חדש.

קוד/נרטיב זה מכיל את אותם המרכיבים. מלך שמת ושמוחלף בעזרת האנרגיה הנשית.

בדרך זו, מורי הכוכב סיריוס וידאו שבעודה מתקדמת במסגרת האבולוציה שלה, האנושות לא תשכח שהאנרגיה על כדור הארץ נעה במחזורים, ושסיומים והתחלות חדשות הם חלק מ״דרך הפעולה״ של קוי הזמן, מחזורי הזמן, ההתחדשות והלידה מחדש של הזמן בתוך המציאות הקוונטית של הזמן/מרחב.

סיפור פסחא, התעלות והתחדשות: 10-13 באפריל 2020

לפני כאלפיים שנים, מורי הכוכבים מסיריוס ומהפליאדות חברו יחד כדי לשכתב את קודי ההתחדשות, כאשר שלחו לכדור הארץ את האווטרים ישוע ומרים המגדלית.

ישוע ומרים המגדלית שכתבו את סיפור ״קודי ההתחדשות״ והותירו מטפורה לתהליך ההתעלות בסיפור חייהם.

ישוע הפך למלך שמת. מרים המגדלית הייתה האנרגיה הנשית האלוהית שנשאה את ההוראה והמסר שלו אל העולם. המלך החדש הוא ״הביאה השניה״ של אנרגיית המשיח, שנולדת בכול מי שמתעורר ומתעלה בזמן הזה!

אהוביםבשבוע זה של ה-10 עד ה-13 באפריל, הקודים הללו של התחייה וההתחדשות יופעלו בעוצמה רבה מאוד. עוצמת הצמידות של פלוטו וצדק מוסיפה לריקוד המוות וההתחדשות שמתממש עכשיו בעת שהקודים מופעלים.

ממש כפי שישוע ״מת״ וקם לתחייה מחדש באמצעות ההתעלות, כך גם אתם חווים מוות של העצמיים הישנים שלכם ונולדים מחדש אל תוך מציאות חדשה וקו זמן חדש.

קו הזמן של כדור הארץ החדש ממתין לכם ויתמוך בכם אל תוך מציאות חדשה.

אהובים, בזמן זה של אביב, ירח מלא ופסחא, אנו מבקשים מכם להתמקד בהתחדשות ובלידה מחדש שלכם כקולקטיב וכמו כן כאינדיבידואלים שהם המשיח שנולד מחדש!

כדור הארץ החדש יהיה ״פלנטה מָשׁוּחַה״, שנולדה מחדש באמצעות הקסם והעוצמה של האנרגיה הנשית האלוהית. משמעות הדבר היא שכל אחד מכם צריך להתחבר לאנרגיה הנשית האלוהית הפנימית שלו, עם האינטואיציה, ״הקסם״ והיצירתיות. אתם תמצאו את החסד, היופי והשמחה אשר ידריכו את התחייה שלכם למצב חדש של אהבה אלוהית בכדור הארץ החדש.

לכן, אהובים, בעת שהפלנטה שלכם חווה מגפה זו על כל הכבדות והכאב שלה, דעו שהיא חלק מהתפוררות הישן ותהליך של ריפוי עמוק שהיא חייבת לחוות כדי שהחדש יוכל להיוולד. אל תנסו להאיץ את התהליך, פשוט אפשרו לו להתממש בעודכם נעים דרך תקופה של חורף ומות המלך הישן ואל האביב ולידת המלך החדש.

האנרגיה הנשית האלוהית תתמוך בכם ותקיים אתכם. קראו לה ופתחו את האנרגיה שלה בתוככם, באמצעות מדיטציה, תפילה, כתיבה, ריקוד, שירה, ציור, מוזיקהיהיו האנרגיות הנשיות האלוהיות שקוראות לכם אשר יהיו.

צעדו עם מרים המגדלית, מרים האם ועם איזיס. אפשרו לישוע ולאוסיריס להוביל אתכם בנתיב האנרגיה המָשׁוּחַה.

כיוון שאתם המלך והמלכה החדשים שנולדים בקו הזמן של כדור הארץ החדש.

אתם התחייה, האמת והדרך.

אנו מבקשים מכם לזכור זאת בעודכם חיים מיום ליום, מחזיקים באנרגיה של חסד, חוכמה ושלווה. דעו שהכול כשורה ושהאביב במרחק נשימה אחת בלבד!