סוף המסע הוא התחלה חדשה

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

ספטמבר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

לאלה מכם ששאלו מתי מסתיים מחזור ההתעלות, מתי סוף המסע, עליכם לדעת שמסע זה הוא ללא סוף. תהליך ההתעלות לממד, לתדר, למודעות, לרטט ולמצבי הוויה גבוהים יותר הוא תהליך שקיים מאז שחר האור ביקום, והוא ממשיך להתממש ברחבי היקום ללא סוף. אבל הסבל שליווה את מסעכם יכול להסתיים כאשר אתם מתייחסים לסיומים כאל התחלות, ולהתחלות אשר נוצרות בגלל סיומים, אשר נשלמים וסוגרים עבורכם מעגל, ללא ציפיות לגבי האופן שבו הדברים צריכים להסתיים או להתחיל.

כל סיום נובע ממצב של השלמה וסגירת מעגל של מחזור קרמתי ותכלית חיים, שבהם אתם משלימים שיעור, אתגר, מצב הוויה, תדר או רטט, או משימה שלקחתם על עצמכם. תכופות, סבל קיים כיוון שיש לכם ציפיות, מחוייבויות, התחייבויות והבטחות לעצמכם, למקור, או לאנשים אחרים, שלא ניתן להגשימם בדרך שאתם רוצים לעשות זאת.

״שחרור״ אינו סתם מילה שמשמעותה ״לוותר״, זוהי פעולה אנרגטית שמסירה את כל ההתחייבויות והחיבורים האנרגטיים שאימצתם כדי להשלים את משימת הנשמה ואת מסע הריפוי שהוא תכלית חייכם. אתם זוכים בהשלמה ובסגירת מעגל כאשר אתם מבינים שעשיתם את כל שיכולתם לעשות ושאינכם מסוגלים לכפות או לחולל את השינויים והטרנספורמציה שאתם רוצים שיתרחשו אצל אנשים אחרים או בעולם.

מעולם לא הייתה זו משימתכם לשנות אחרים או לשנות נתיבים אלה, אין זה טבע היקום או הרצון החופשי. אף על פי כן, היה זה האתגר שלכם להבין ולקבל שרצון חופשי קיים בכל הדברים ובכל קבוצות הנשמה והשותפים הקרמתיים שלכם. לפעמים השיעור שלכם הוא ללמוד להתנתק, לחדול מלהשתתף מבחינה אנרגטית, לשחרר את עצמכם מחוזי נשמה ומהתחייבויות שלקחתם על עצמכם עבור מישהו אחר, שאותם לא ניתן להגשים.

הדרישות והציפיות שלכם בוראות את הסבל שלכם ואם תשימו להן סוף, תשימו סוף לכאב, לתחושות האשמה והבושה שלכם. אין לכם חוזה עם המקור למנוע את כישלון ההתעלות. יש לכם חוזה עם המקור להיות נוכחים ולסייע למחזור התעלות זה, ולהוסיף את האור, האנרגיה, משימת הנשמה, נתיב הריפוי והאהבה שלכם לתהליך. כל אחד מכם שלקח על עצמו התחייבות זו, מתוך אהבה למקור ולאנושות, הקריב קורבן אבל אתם כאן כאנרגיה תומכת, לא כזרז הכרחי.

עוצמת האור והאהבה היא שתמשיך את תנועת ההתעלות, לא תנועה מפוחדת של כולם לכיוון קו הסיום.

ציפיה לסופו של מחזור ההתעלות מעניקה לו היבט תלת-ממדי מדומה. מדובר בתהליך אנרגטי של שילוב תדרים גבוהים יותר במחזוריות מתמשכת, שמאפשר לאנרגיות מממד נמוך יותר לעלות לממדים גבוהים יותר.

מתי הוא מסתיים?

היכן היקום מסתיים?

אל תחפשו אחר הסוף או תרגישו שאינכם עושים די כיוון שדומה שאנשים לא משתנים, שכדור הארץ לא משתנה או שמצבים משתנים לכאורה לרעה במקום לטובה. כל מודעות חדשה לדחיסות משמעותה שהיא נחשפת לעיני כול. אפילו האדם הכי פחות ער ומודע יכול לראות שמתחוללים שינויים בתדר וברטט, שהעולם מתחיל להדהד במידה רבה יותר עם האנרגיות של הממד החמישי, ושהכוח, השליטה והפיקוח של פרדיגמות הממד השלישי מפנים את דרך לחיבור, לשיתוף פעולה ולבריאה של תדרי הממד החמישי ואף גבוה מכך.

חפשו אחר התחלות חדשות בעודכם מביעים תודה לסיומים. כל התחלה חדשה היא שער למחזור התעלות חדש, המאפשרת כניסה של זרם חדש של אנרגיה ואור מתדר גבוה שיגרמו ליציאה של דחיסות, אותה הם יחליפו. כל אור הוא כמשואה של תקווה שמאירה למען השוהים בחשכה. אלה שגילו את האור הם כשחר לאלה שנמצאים עדיין בחשכה. האם יחליטו להתעורר? זוהי בחירתם.

האירו בעוצמה ואל תתייאשו או תחפשו אחר סוף שלא קיים. המשימה שלכם היא לברוא ממקום של אהבה והיא תצליח בכל דרך, אף על פי שלפעמים לא בדרכים שציפיתם או שראיתם או בדרכים שאתם יכולים להבין. אנו איתכם, אתם זוכים להדרכה ולתמיכה בכל הדברים, זכרו להכיר בכך כדי שלא תרגישו בודדים, חסרי אונים ונכשלים. כל אור חשוב, כל כוונה לשלווה, לשמחה, לאהבה ולשפע בוראת מיכל עבור האנרגיות הללו על כדור הארץ. זוהי משימת ההתעלות שלכם, הפכו אותה לפעולת שירות שמחה, שמברכת אתכם בכל הדרכים.

 

*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
כנסו ללשונית תרומה ותנו מהלב. ~ סמדר