חפשו חיבור, לא אישור

ג׳ניפר הופמן מתקשרת את המלאך אוריאל

25 ביוני, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

לאלה מכם שמעניקים כעת עוצמה למחזור ההתעלות, אתם שייכים לחלוצי ההתעלות שהגשימו רמה של תדר ורטט אנרגטיים המאפשרים לקרקע את מיזוג הממד השלישי והממד החמישי ולהניח את היסודות לגן עדן עליי אדמות. תכופות הנתיב שלכם כולל ביקורת ומורת רוח מצד אלה שאת הדעות שלהם ואת הקשר עמם אתם מוקירים.

רבים מכם מתאמצים להבין מי אתם ומה עליכם לעשות, כיוון שהנתיבים הנגישים לכם שונים כל כך מאלה של הסובבים אתכם. בעולם שבו חשוב לקבל אישור של אנשים אחרים, לעתים קרובות אישור זה נמנע מכם. אך תכופות אתם מבקשים אישור מאלה שאינם מסוגלים להעניקו לכם ושאינם צועדים בנתיב התעלות דומה לשלכם. האם אתם מחפשים ביטחון, הגנה והולמות? איזה אישור חשוב לכם, שלכם או של אנשים אחרים?

חיפוש אחר אישור משמעו שאתם מבקשים מאנשים אחרים שיעניקו תוקף למי שאתם ולמה שאתם עושים. אם הדבר חשוב לכם, אזי אתם תשנו את מה שאתם עושים עד אשר תשיגו את אישורם של אנשים אחרים ותדמו להם יותר, תכנעו לדעותיהם לגבי סוג האדם שאתם צריכים להיות או מה שעליכם לעשות. כאשר אנשים אחרים לא מעניקים לכם אישור, האם אתם מבינים שהסיבה לכך היא שהידע והנוכחות שלכם הם בגדר אנרגיה לא מוכרת שעמה הם אינם מסוגלים להתחבר?

אדם שמבקר וששופט אתכם פועל מתוך פחד, משום שהוא לא מבין את האנרגיה שלכם ולא יכול להיות חלק מהמרחב האנרגטי שלכם. ברגע שתצליחו לראות את הפחד שלו מכם, השיפוט שלו יפסיק להיות בעל משמעות.

איך אפשר לפחד ממישהו שמפחד מכם?

כיוון שכל הדברים ביקום הם השתקפות שלכם, אם אתם חווים מורת רוח מצד מישהו והיא מעוררת בכם פחד, בחנו את הפחד שלכם וחשבו כיצד בעבר רדיפה, שיפוט וההשפעות שלהם השפיעו על תקופות חייכם. האם אתם מעניקים תוקף לעצמכם? אם לא, כל אחד יכול לגרום לכם לפקפק במניעים שלכם, אפילו כאשר הדבר מבוסס על הפחד האישי שלו.

האם אתם מרוצים מעצמכם, מהפעולות שלכם וממה שאתם עושים? או האם אתם מבקרים ושופטים את עצמכם? זכרו שכל דבר במציאות שלכם מתחיל בכם, ואתם תראו את הרגשות, האמונות והדעות שלכם לגבי עצמכם משתקפות במציאות שלכם. כדי להשיג אישור של אנשים אחרים, אתם חייבים להעניק אישור זה לעצמכם ולוודא שאתם מבקשים אישור מאנשים שיש להם אנרגיות דומות, שצועדים בנתיב התעלות דומה ושמשימת הנשמה שלהם דומה לשלכם.

ההכרה בשלמות שלכם היא הצעד הראשון לאישור שתעניקו לעצמכם. כל שאתם עושים הוא מושלם בזמן שבו אתם עושים אותו. אתם רואים את חוסר השלמות שלו כאשר נקודת המבט שלכם משתנה והדבר הוא פשוט תזוזה שקודמת לשינוי תואם במציאות שלכם. מדוע אתם מפחדים מהמבקרים שלכם? האם הדעה שלהם חשובה לנתיב ההתעלות שלכם? האם אתם יכולים לאמץ את הריבונות האנרגטית שלכם גם לנוכח שיפוט של אנשים אחרים?

אתם תחוו מורת רוח מצד אנשים אחרים מפעם לפעם; אל תניחו לה לעכב אתכם. הכירו בשיפוט ובביקורת שלכם כביטוי של הפחד שלהם, כיוון שהם אינם יכולים להיערך עם האנרגיה שלכם, והתנתקו.

בזמן הזה, תנועה קדימה היא מהותית.

חשבו מאילו אנשים אתם מבקשים אישור ומדוע הוא חשוב לכם. האם אתם מוכנים לשנות את מהותכם ומה אתם עושים כדי להשיג את אישורם?

האם אתם מסוגלים לראות את הפחד שלהם ולהרגיש חמלה כלפיהם ובו בזמן לנתק את הרגשות שלכם מהשיפוטים שלהם?

האם אתם מוכנים להתקדם בנתיב שלכם למרות היעדר אישור מצד אנשים אחרים?

האישור היחיד שאתם צריכים בחייכם הוא האישור שלכם וכאשר אתם מעניקים אישור זה לעצמכם, אתם תתקדמו לקראת ״גן עדן עליי אדמות״ משלכם. הדבר יזמין לחייכם אנשים הדומים לכם ברוחם, והם יקבלו אתכם, כיוון שהם מסוגלים לחלוק אתכם את מרחב התדר והרטט האנרגטיים שלכם.

 

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר