איזון אנרגיה בזמני שינוי ותוהו ובוהו

ג׳ניפר הופמן

13 ביוני, 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

אם אתם חווים שינויים רבים בחייכם בזמן הזה, חייכם עלולים להיות קאוטיים מאוד. ייתכן ואתם מתפתים להשליך הכול ולהתחיל מהתחלה, אבל אתם מבינים שרעיון זה אינו הטוב ביותר גם כן. כיצד תאזנו את זרמי האנרגיה היוצאים והנכנסים כך שתוכלו להישאר רגועים, ממוקדים ושלווים, ללא קשר למתרחש בחייכם? אתם יכולים להגשים חסד ושלווה בעיתות לחץ על ידי איזון האנרגיה, באמצעות הדרך שבה אתם מנהלים את הכוונה ואת תשומת הלב שלכם.

הכוונה שלכם לחייכם סוללת נתיבי אנרגיה חדשים, בוראת מיכל אנרגיה חדש שתדר ורטט האנרגיה שלו שונים מאלה בהם השתמשתם עד רגע זה. נתיב שינוי זה מתחיל כאשר אתם מבינים שאתם רוצים דברים שונים בחייכם, ששוב אינכם אוהבים את הדברים שאתם חווים בעת הזאת או שאינכם מתהדים עמם. אפשר שבשל מידת האתגרים שאתם חווים בחייכם אתם רוצים שהשינוי יתרחש באופן מיידי, אבל הדבר רק בורא תוהו ובוהו נוסף. הביעו כוונות חדשות לשלווה, לשמחה, לאהבה, לשגשוג ולדברים נוספים שאתם רוצים כדי לברוא את מיכל האנרגיה. אז תהיו מוכנים להפעיל את החלק השני של נתיב השינוי – לנהל את תשומת הלב שלכם.

ניהול תשומת הלב שלכם הוא החלק הקשה, כיוון שהוא מחייב שינוי באופן שבו אתם מעבדים שינוי. התשוקה לשינוי מופעלת על ידי הדברים שלהם אתם מעניקים תשומת לב – לפתע החיים וסגנון החיים, מערכות היחסים, הקשרים והתוצאות שפעם חשבתם שהם בסדר שוב אינם מספקים. הכוונה מתחילה עם ההבנה שאינכם מאושרים ביחס לסטטוס קוו שלכם. אך במקום להעניק תשומת לב לחוסר שביעות הרצון, אתם חייבים לנהל את תשומת הלב שלכם – ואת האנרגיה העוצמתית שהיא מפיקה – ולהעבירה לתוצאות שאתם רוצים, אף על פי שהן לא מתרחשות עדיין.

אני מכנה זאת ״איזון אנרגיה״, המתנהל באמצעות הכוונה שלכם, תוך כדי כך שאתם משתמשים במה שמושך את תשומת לבכם כדי להיווכח לאן עליכם להזרים אנרגיות חדשות. אם אתם מתנהלים על פי תשומת הלב שלכם, אתם עלולים לגלות בעיות רבות מאוד, אשר מסיחות את דעתכם והשינוי מתחיל להיות כבד מנשוא. אתם שואלים את עצמכם שאלות כגון: ״מדוע הרשיתי למצב זה להימשך זמן רב כל כך?״ או ״איך נכנסתי למצב הזה?״ אתם עלולים להרגיש טיפשים, חסרי אונים וחסרי עוצמה, ולהפוך ביקורתיים מאוד כלפי עצמכם.

הכוונות החדשות שלכם לחייכם מייצגות דרכי הוויה חדשות שהן, קרוב לוודאי, שינוי גדול מהאופן שבו חייתם ועשיתם דברים עד כה. קרוב לוודאי שהן שונות מאוד מכל דבר שכל אדם שאתם מכירים עושה, חושב או מאמין. לכן איזון אנרגיה הוא בעל חשיבות, כיוון שאפשר שלא תקבלו תמיכה או אישור מאנשים שאתם מכירים והם עשויים גם לשבש את כוונתכם על ידי כך שיאמרו לכם שוב ושוב שאתם טועים. ולדבריהם, אתם שוגים כיוון שהכוונה שלכם אינה דומה לשלהם.

מה תעשו? זכרו שתוהו ובוהו הוא התוצאה כאשר המציאות מתחילה להתפורר או להתפרק. כאשר אתם זוכרים מדוע אתם עורכים שינויים אלה, בעקבות התוהו ובוהו מגיעה השלווה. האם אתם רוצים להרגיש כמנצחים או כקורבנות? האם אתם רוצים לחקור את הפוטנציאל שלכם לחיים מלאי שמחה במקום לחיות בפחד? האם האינטואיציה שלכם מכוונת אתכם לדרכי הוויה חדשות? האם אתם פשוט עייפים מחיי מגבלות, במקום חיי התרחבות, ורוצים לנסות דברים חדשים? אנו עורכים שינויים כאשר כאב ההישארות במקום גדול יותר מהפחד מפני השינוי, ואם הגעתם לנקודה זו, אתם חווים די כאב כך שהפחד שוב אינו בגדר מותרות.

בצעו תהליך זה שלב אחר שלב, כך עובד נתיב ההתעלות. כתינוקות, אנו זוחלים לפני שאנו מתחילים ללכת, בוכים לפני שאנו מדברים, ועלינו להגיע לנקודה שבה שוב לא נקשיב לקול המפוחד שלנו ונתחיל להעניק תשומת לב לקול העוצמתי שלנו.

ההתעצמות מתחילה כאשר אנו מחליטים לחיות מתוך עוצמתנו ולא מתוך הפחד. לכן הביעו כוונות עוצמתיות לחייכם והניחו לתשומת הלב שלכם להדריך אתכם למקום שאליו עליכם להזרים אנרגיות חדשות בחייכם כדי לבצע את השינויים שאתם רוצים לבצע. הדבר יעזור לכם להישאר רגועים וממוקדים בתוך התוהו ובוהו ולנוע לחיים הזוהרים, האמיצים והיפהפיים שאתם יכולים חוות עם האינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי המבשרת על חיים רבי עוצמה ומלאי אור.