אסטרולוגיה אינטואיטיבית: מולד ירח-על במזל מאזנים – אוקטובר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

מולד הירח ב-16 באוקטובר הוא ירח העל החדש הקרוב ביותר של השנה והוא יהיה במזל מאזניים.

מזל מאזנים מדבר על איזון, הוגנות וצדק, ואלה הן האיכויות שכדאי לזכור בעודנו חווים את האנרגיות האינטנסיביות שמולד הירח מביא עמו.

משום שזהו מולד ירחעל, אנחנו נרגיש את אנרגיות הירח בעוצמה. אף על פי שהשמים יהיו חשוכים בלילה הזה, אנחנו נרגיש במשיכת הירח, מושכת אותנו פנימה ואל רובדי הנשמה העמוקים יותר שלנו.

ישנה קצת אנרגיה דחוסה וסוערת סביב מולד ירחעל זה במזל מאזנים. היא ״מרגישה״ מעט קשוחה, אבל גם קסומה באופן משונה.

מולד ירח זה עלול לעורר כמה בעיות עבורנו או להעלות לפני השטח של לבנו נקודות כאב מסוימות. הוא עשוי לגרום לנו להרגיש מעט כבדים או תשושים, ולהוסיף לבלבול או לחוסר הוודאות שייתכן שאנו כבר מרגישים.

האנרגיה של מזל מאזנים יכולה גם לכוון זרקור על מערכות היחסים שלנו ולגלות לנו היכן קיימים דברים שאינם באיזון.

אם הענקתם מעצמכם יתר על המידה, אם פעלתם לטובת אחרים במקום לטובתכם, מולד ירח זה יכול לעזור לכם לחזור לעצמכם ולהגשים דרך חדשה.

מולד הירח קורא לנו לחזור לעצמנו, להפסיק להאשים ולחוש בושה ולהתמקד בנתינה לעצמנו. כאשר אנו ״מלאים בעצמנו״, אנו יכולים להעניק לאחרים.

אם אתם מתמודדים עם מערכת יחסים מאתגרת, מולד ירח זה עשוי להביא דברים לשיא. ייתכן ויהיה עליכם לנקוט באסטרטגיה חדשה, אך תחילה, אפשרו לאבק לשקוע.

אל תרגישו שעליכם לפתור הכול בבת אחת, מולד ירח זה מבקש סבלנות, חשבון נפש ועבודה פנימית.

יצירת קשר עם חברים ושהייה עם חברים (אפילו אם זה רק באופן מקוון), יכולות להיות דרך מרגיעה להקל על מעט מהאנרגיה הסוערת שגועשת בשמים הקוסמיים.

ירחים חדשים הם תמיד זמן של התחלות חדשות, ואף על פי שאנו עשויים להרגיש בנושא זה ״באוויר״, אנו יכולים גם להרגיש תחושה גוברת של בלבול בנוגע לשאלה כיצד להתקדם.

בלבול זה מתעצם בשל העובדה שהן מאדים והן מרקורי נמצאים בנסיגה בעת מולד ירח זה.

כאשר העולם החיצון מבלגל ולא ודאי, תמיד ישנם דברים שאנו יכולים לחוש ודאות לגביהם, ואלה הם הדברים בהם עלינו להתמקד.

שתי הפלנטות הנסוגות הללו באותו הזמן מהוות שילוב מאתגר והדבר עלול לגרום לנו להרגיש שאנו צועדים לאחור במקום קדימה!

למצב זה עלולים להתווסף כשלים בתקשורת ולכן כדאי לשים לב לכך אם עליכם לנהל שיחה חשובה.

אף על פי שנרגיש שזהו מחזור מאתגר שנפתח עבורנו לאור מולד הירח הזה, דעו שזה גם זמן עוצמתי להתעוררות רוחנית ולעבודה אינטואיטיבית.

אם תוכלו להיפתח לאנרגיות, אתם יכולים לקבל כמה הבנות ותובנות רוחניות חדשות. אתם יכולים לגלות אפילו שהחיבור למדריכים הרוחניים ולמלאכים שלכם הופך קל יותר.

לאנרגיה זו של התעוררות רוחנית עוזר גם הכוכב ארקטורוס, שיהיה פעיל מאוד בזמן מולד הירח.

ארקטורוס הוא כוכב זוהר במערכת השמש שלנו, ועל פי האמונה הוא ביתם של ישויות מגזע חוצני מפותח הידוע בשם ״הארקטוריאנים״.

ישויות ארקטוריאניות מופיעות בפניי כאור כחול והן נושאות אנרגיה מדהימה ביותר הממורכזת בלב.

הן טהורות והנוכחות שלהן מרפאה מאוד. האנרגיה הממורכזת בלב שהן נושאות יכולה להזכיר לנו להתמקד באהבה, להיות חביבים כלפי עצמנו ואלה כלפי אלה, ולתרגל את אמנות הסליחה.

איך תוכלו לבחון את בעיותיכם מבעד לעיני האהבה? איך תוכלו להזיז את המודעות שלכם למקום הממורכז בלב שבו תוכלו לראות ולחוש רק אהבה?

אף על פי שבמישור הארצי, לא ניתן לחיות כל העת ממצב זה, אנרגיית האור שזורמת מטה אל הפלנטה מהכוכב ארקטורוס יכולה להיות תזכורת לכך.

דרך נוספת שבאמצעותה נוכל לתקשר אנרגיה זו היא באמצעות פרוייקטים יצירתייםבייחוד כאלה שמחייבים עבודה עם הידיים. איך יוכלו כפות ידיכם ליצור דברמה שיזין את נשמתכם וירגיע אותה?

מולד הירח של אוקטובר הוא מולד ירח עוצמתי, היו עדינים כלפי עצמכם וזכרו שהלילות החשוכים ביותר מובילים תכופות לבקרים הזוהרים ביותר.