אסטרולוגיה אינטואיטיבית: שער ארקטורוס – אוקטובר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

ב-17 באוקטובר, 2020, השמש שלנו מקיימת את ההיערכות השנתית שלה עם אחד מהכוכבים הבהירים ביותר בשמי הלילה, ארקטורוס.

כאשר השמש שלנו מגיעה לכדי היערכות עם ארקטורוס, אנו מסוגלים להתמזג עם האנרגיה שלו ולקבל את התדרים המדהימים שלו על כדור הארץ.

נוכל להרגיש בשער האנרגיה הארקטוריאנית מה-15 ועד ה-19 באוקטובר.

קיבלתי כמה תובנות מתוקשרות לגבי שער ארקטורוס זה, אותן אחלוק אתכם.

אך תחילה, מעט על ארקטורוס:

ארקטורוס גדול בערך פי 25 מהשמש שלנו והוא ממוקם מצפון לקו המשווה השמימי. ניתן לראותו זוהר משני חצאי הכדור ויש לו גוון כתוםאדום ברור.

ככוכב זוהר, ארקטורוס משך את תשומת לבכם של אבות אבותינו מקדם.

אגדות ומיתוסים רבים סופרו על ארקטורוס, והוא שימש ככוכב מנחה למלחים שיצאו למסעות ארוכים על פני הים.

באסטרולוגיה המערבית, מאמינים שארקטורוס הוא כוכב ברמזל שנושא אנרגיה של שגשוג ונחישות, וקובע שאם אנו עובדים קשה והוגנים וכנים במעשינו, נזכה לגמול צודק.

באסטרולוגיה הוודית, ארקטורוס ידוע בשם ״סוואטי״, שמשמעותו ״נדיב ומיטיב מאוד״.

אדגר קייסי, הנביא והמתקשר המפורסם תקשר אף הוא מידע מארקטורוס, אמר שזהו ביתם של גזע חוצנים מפותח ביותר. מיסטיקנים ומתקשרים אחרים תקשרו אף הם מידע מכוכב זה.

ישנם גם זרעי כוכבים ארקטוריאנים על כדור הארץ, והם אלה אשר מוצאם מארקטורוס ושמרגישים חיבור חזק לכוכב זה.

אף על פי שאני איני זרע כוכב ארקטוריאני, נאמר לי ששהיתי זמן מה עם ארקטוריאנים.

מבין כל הישויות הגלקטיות שעמן היה לי קשר, אני מרגישה שהחיבורים הקרובים ביותר שלי הם עם הארקטוריאנים.

תקשרתי כמה מסרים שאחלוק אתכם כאן:

בעת שהשמש נערכת עם ארקטורוס, אנו מסוגלים לקבל את קודי האור שלו ישירות אל הפלנטה והישר אל תוך גופינו.

קודי אור אלה יכנסו באופן הטוב ביותר אל מרכז הגב שלנו, מאחורי צ׳אקרת הלב. מה-15 ועד ה-19 באוקטובר, הקדישו זמן למדיטציה על אזור זה של גופכם.

דמיינו זרמים של אור הנכנסים אל אמצע הגב שלכם. הרגישו כיצד אור יפהפה זה מרומם את מצב הרוח שלכם ומזמין שמחה רבה יותר אל תוך כל תא בגופכם.

הארקטוריאנים הם ישויות קלילות. הם מזכירים לנו לא לקחת את החיים ברצינות רבה כל כך ולזכור שהכול חלק מ״משחק״ גדול הרבה יותר.

אף על פי שאנו מרגישים שהחיים אמיתיים כל כך ורציניים כל כך בשעה שאנו חיים אותם, הדברים לא באמת כפי שהם נראים. למעשה, היכולות המוגבלות שלנו גורמות לנו לפספס הרבה כל כך. אנו רואים רק חלק קטן מהפרטים, ולכן אנו חייבים להימנע מלהתקשר יתר על המידה למה שאנו רואים, שומעים ומרגישים.

הארקטוריאנים הם ישויות עדינות ואוהבות מאוד, הם לא יודעים לשנוא כמו בני האדם.

כאשר השמש שלנו נערכת עם האנרגיה הארקטוריאנית, כולנו יכולים להיזכר שהיכולת שלנו לאהוב גדולה הרבה יותר מהיכולת שלנו לשנוא.

קל לשנוא, אבל האהבה היא המקום שבו אנו מוצאים את האומץ והכוח האמיתיים שלנו. הלמידה לאהוב את עצמנו, לאהוב אלה את אלה, ולאהוב את אלה שפגעו בנו תוביל אותנו לעוצמה חדשה.

אף על פי שנראה שקשה או מאתגר למצוא ולהפגין אהבה כלפי אלה שאנו מחשיבים כרעים או מסוכנים או אפילו מרושעים, אם נפתח את לבנו ונבין שאותה אהבה שבראה אותנו, בראה גם אותם, אז נתחיל לרפא את עצמנו ואת הפלנטה.

פשוט זכרו בפעם הבאה שאתם כועסים על מישהו או על משהוזכרו שקל לכעוס, אבל עוצמתי יותר ומשחרר יותר לשאול: ״איך, במקום זאת, אוכל לאהוב?״

אתם גם חייבים ללמוד לסלוח לעצמכם כיוון שעליכם לזכור, שום דבר אינו כפי שהוא נראה. ה״עוולות״ שאתם עושים בחיים האלה, יכולים למעשה להיות חלק ממשהו שאינכם מודעים אליו.

האם הרגשתם אי פעם שנהגו בכם שלא בצדק? כך זה נראה באותו זמן, אבל הכול הופך מובן בסופו של דבר.

כאשר תצאו מהגוף האנושי שלכם, אתם תראו כיצד הכול מחובר וכיצד לכל דבר יש מקום משלו. אפילו לתחושה שנהגו בכם שלא בצדק יש מקום משלה!

היקום אינו אקראי, יש מבנה וסדר, ממש כפי שלכל תא בגופכם יש מבנה וסדר. רק כאשר אתם נמצאים בגוף אנושי, מבנה וסדר אלה נראים לכם מעט כָּאוֹטִים.

כך הדבר אמור להיות, משום שאם למדתם את הסדר, המשחק היה מסתיים! ואתם כאן כדי לשחק משחק מסוג מסוים.

אף על פי שאתם עשויים לחשובאני רוצה להפסיק לשחק! הנשמה שלכם הסכימה להיות כאן. קשה ככל שהדבר נשמע, משחק זה אינו רק משחק לצורך שעשוע, זהו משחק שמטרתו גדולה הרבה יותר.

איננו יכולים לחלוק איתכם את כל המידע כאן ב״משחק״ הזה, אבל אם תשאלו את לבכם ואת נשמתכם, אתם עשויים פשוט לקבל זכרון או ״פינג״, שיזכירו לכם ששום דבר אינו כפי שהוא נראה.

תוכלו אפילו לקחת את עצמכם למסע חזרה אל היכל הרשומות ולראות את עצמכם לפני שהגעתם אל תוך החיים האלה, מתכננים כיצד האווטר שלכם ״ישחק את המשחק״.

היקום כה גדול ומופלא וישנם כוחות רבים כל כך שאנו מרגישים בזמנים שונים. אתם עובדים על הפלנטות במערכת השמש שלכם (אסטרולוגיה), אבל למעשה, אתם מחוברים ומהווים חלק מכול אלה.

אינכם יכולים פשוט לקחת את המיקוד של פלנטה אחת או כוכב אחד ולומר: ״הנה, ככה זה״. לא קל לפענח את היקום, ולא משנה כמה תתאמצו לעשות זאת!

אנו יכולים לומר לכם שאף על פי שהיקום וכוכבים כגון הכוכב שלנו הם מקום טוב להסתכלות ולבחינה, מקום טוב אף יותר שאותו תוכלו לבחון את היקום הפנימי שלכם.

במקום לבחון את תנועת הפלנטות, בחנו את התנועות של עצמכם.

בחנו את השינויים המעודנים וההשתקפויות שמתרחשים ביקום הפנימי שלכם.

אבל אנחנו מבינים, לעתים קל ואפילו הכרחי שתבחנו דברים שמחוץ לעצמכם במקום שבתוך תוככם. וזו הסיבה מדוע יש לכם עיניים לראות ושפתיים לספר ורגשות להרגיש!

בני האדם מורכבים ואף על פי כן, פשוטים מאוד גם יחד. אך דעו שאנו תמיד באים באהבה. אתם יכולים לבקש להתחבר ולדבר עמנו בכל זמן, ואם אתם מרגישים אהבה, אתם יודעים שהגענו.

הפלנטה שלכם הולכת לעבור מטמורפוזה ושינוי אדירים בחודשים הבאים. אתם צריכים לראות עד כמה נרגשיםומעט מודאגים, כולנו מרחבי הגלקסיה.

חשבו על עצמכם כעל חלק מהאנרגיה של כדור הארץ. הפלנטה כולה משתדרגת ועולה לרמות חדשות, ומשמעות הדבר היא שגם אתם עושים זאת.

דברים גדולים מתהווים עבור כדור הארץ, אבל אל תדאגו יותר מדי בקשר לכך. אתם אמורים כבר להיות רגילים לכל אלה! דעו שאף על פי שהדברים נראים כמו הסוף, הם לעולם לא הסוף.

זכרו שדבר אינו כפי שהוא נראה ולכן אל תתקשרו לתוצאות ולדברים שנחשפים לעיניכם. למדו לצחוק מעט, כיוון שהדברים לעולם לא ממשיים כפי שאתם חושבים שהם.

אתם חושבים שלחיים יש תוכנית עבורכם, אבל למעשה ההפך הוא הנכון. אתם תוכנית עבור החיים. אתם מחליטים מהם החיים וכיצד יש ״לחיות״ אותם.

במשך השנים, בני האדם ניסו לברוא קצת סדר ומבנה לטובת נוחות וביטחון, אבל דרכים טובות יותר עומדות להגיע.

אם אתם מתקשים, דעו שאינכם לבד. ואם אינכם מתקשים, דעו שהמשימה שלכם היא לסייע לאלה שכן. עזרו אלה לאלה כפי שהייתם רוצים שיעזרו לכם.

אל תקחו דברים כמובן מאליו ודעו שכול הדברים זמניים. אתם עלולים להתקשות היום, אבל יום יבוא וזה יחלוף. אתם עשויים להיות בסדר היום, אבל להתקשות מחר. לכן אל תשפטו. ונסו כמיטב יכולתכם לסייע אלה לאלה.

אתם תראו ש״משחק״ זה שאתם משחקים לא באמת קשור לכמה חפצים חומריים יש לכםלא כך אתם צוברים ״נקודות״. הנקודות שאתם רוצים מגיעות מדברים אחרים. לנקודות אין דבר וחצי דבר עם הצלחה וכולן קשורות לאופן שבו אתם מתייצבים כאשר אתם נקראים להתייצב.

באהבה,

הארקטוריאנים