הדרכתו של ישוע לתקופה זו – ימים 11-15

מאת המתקשרת טינה ספולדינג

כפי שנמסרה במשך 40 ימים במהלך ספטמבראוקטובר 2020.

קישור לאתר ולערוץ היוטיוב של טינה ספולדינג:
https://channelingjesus.com/
https://www.youtube.com/c/ChannelingJesusAnanda
תמלול, תרגום ועריכה: רחל שליט
פסיכותרפיסטית הוליסטית, הילרית ומלווה תהליכי התפתחות רוחנית
https://www.rachelshalit.com
עריכה לשונית: סמדר ברגמן

הקדמת המתרגמת:

במסמך זה מרוכזים תרגומים ותקצירים למסרים מאת ישוע, כפי שתוקשרו בטראנס על ידי טינה ספולדינג (Tina Spalding), במשך 40 בקרים וערבים, מתאריך ה-8 בספטמבר 2020 ואילך. להלן לינק לשיעור ההקדמה ביוטיוב:
https://youtu.be/cZcWtLUDi4o

עיקר מטרתה של ההדרכה היא ללוות אותנו בתקופה סוערת זו, להסביר לנו מעט מהמתרחש מאחורי הקלעים של עולמנו ולהנחותנו כיצד לצלוח את התקופה באופן שיוביל אותנו (כפרטים וכחברה), לעתיד הרצוי

ההדרכה ניתנת במתכונת של קורס יישומי, מוקצב בזמן. השיעורים הינם דויומיים (בוקר וערב) וכוללים הנחייה למשימות התפתחות אישית ורוחנית. מבנה התכנים והמשימות הינו מדורג.

לפיכך, הקפדה על סדר השיעורים, כמו גם על סדירות הקריאה ו/או ההקשבה מומלצים מאוד

ההדרכה מכוונת לחולל תהליך שינוי, אך השינוי תלוי ברצון החופשי ובתרגול. ככל שמתאפשר להתחייב לקריאה ותרגול יומיים  כן ייטב. אך בכל מקרה, חשוב להשאיר את השיפוטיות והביקורת העצמית בצד, במידה ואין הדבר מסתייע מכל סיבה שהיא.

באיחולי מסע מתמיר ומרתק.

אין בכוונת תרגומים אלו להוות תחליף להקשבה לתקשורים. בהקשבה לתקשור עוברת האנרגיה הראשונית של מוסרי המסר.

על המתקשרת:

טינה ספולדינג, קנדה, מורה לקורס בניסים ומתקשרת בטראנס, מתקשרת מזה כשמונה שנים בעיקר את ישוע ואננדה (מדריכים, ישויות אור), והוציאה לאור שבעה ספרים מתוקשרים. היא מפעילה גם פלטפורמה של קהילה אינטרנטית למנויים, הנהנים מאירועי תקשור ״לייב״ ועוד.

הערות בנוגע לתרגום:

  • התקשור באנגלית משתמש רבות במילה ״מיינד״ (mind), התרגום לעברית עושה שימוש במילים ״תודעה״ ו״שכל״ חלופות.
  • סוגריים מרובעים מכילים הסברים וביאורים של המתרגמת.
  • לעיתים מצויין הביטוי הלועזי בו השתמשו במקור, זאת על מנת לקרב את הקורא להקשבה לחומרים באנגלית.
  • חלק מהטקסטים ערוכים מעט. ההבדל בין דיבור חופשי והקשבה, לבין קריאה מהכתוב, מחייב טקסט מהודק יותר.
  • הטקסט כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועד לשני המינים גם יחד.

  

הקדמה מאת ישוע

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

זהו זמן של תנופה בהיסטוריה של כדור הארץ וזו הסיבה שעבודה זו נעשית כעת. יקירתנו [טינה] הסכימה להשתתף בתהליך התובעני הזה ואנו מעריכים את הסכמתה להביא אינפורמציה זו. מדוע ארבעים ימים וארבעים לילות? אתם מתקדמים אל עבר תקופה של סערות ושיבושים על הפלנטה שלכם, שתדרוש הכוונה ותמיכה. אנו נהיה פה בוקר וערב עבורכם, כמנגנון התמיכה שלכם, משום שרבים ממנגנוני התמיכה שלכם שאתם מורגלים אליהם, נעלמים. אנו מעוניינים שתבינו שככל שהזמן הזה נראה חשוך וקשה, הוא יהפוך לגרוע יותר. אנו מעוניינים שתבינו שאינכם לבד. הפלנטה שלכם הופכת לפלנטה מהמימד החמישי. מה משמעות הדבר? כל מה שנמצא על הפלנטה אשר אינו אוהב, מניפולטיבי, סודי, נוגד את השפע והרווחה של בני האדם, לא יוכל לשרוד על הארץ

דומה שההתרחשויות הינן ההיפך הגמור, אך אלה הם רק פרפורי המוות של נגע חברתי אשר מפסיד בקרב; הוא מנסה לשמר שליטה בתקופה בה הוא מפסיד שליטה. מה שאתם נתונים לו הוא פירוד, פעולות הפחדה ושקרים

אנו כאן על מנת לסייע לכם לנהל את האנרגיה שלכם בתהליך ההתעוררות ולסייע לכם בשינוי. אצל רבים מכם יצופו תחושות שונות. אנו כאן כדי לתמוך בכם בתחושותיכם, להיות עמכם כשאין אף אחד לצידכם ולתת לכם את האהבה, ההזנה והאינפורמציה, אשר הייתם אמורים לקבל מהמדיה המרכזית שלכם, אילו היה זה מקום של אהבה. אינכם מקבלים דבר שדומה לאהבה מהמדיה המרכזית או מהמערכות בשטח שמתחילות להדק את אחיזתן כחלק מהעינוי שאתם עוברים. אתם בוראים גדולים, ישויות שיכולות להביא לכדי ביטוי את מה שאתם מעוניינים בו. אך לשם כך, אתם חייבים להבין כיצד שכלכם עובד וכיצד חוק הבריאה עובד: עליכם למקד את שכלכם על הטוב, על אהבה, על מה שגורם לכם לשמוח. אפילו אם אתם בתנאים מוגבלים, יש ביכולתכם לאחוז בתדר של אהבה, אם ברצונכם בכך. הדבר נראה כמשימה בלתי אפשרית ביחס להתרחשויות שעל הפלנטה בזמן זה; אך אנו מעוניינים שתדעו, שמאחורי הקלעים, מאחורי מה שמותר לכם לראות ולהשתתף בו, יש מהפיכה אנרגטית שמתרחשת מהשורש, והיא מובלת על ידי אהבה, על ידי הטוב והיפה. אנו כאן על מנת לעזור לכם לבחור בתחזוקת התדר שלכם ולשמור את ראשיכם מעל המים במשך זמן המעבר הקשה. אני אהיה פה פעמיים ביום, הודות לישות זו [טינה] המוכנה להעביר את השידורים הללו, ויהיו לנו שיחות נפלאות. אנו נלָמד, אתם תלְמדו, אנו נחלוק

אנו מבקשים שתהיו אמיצים מאוד ושתפנימו ושתבטאו את התדר של המימד החמישישיהיה לכם את האומץ הנובע מתוך השכנוע העמוק שלכםעל ידי כך שתשתפו ערוץ זה ותתמכו בו.

כשסרטון וידאו מתפרסם, על אף שאולי תחששו ממה שמשפחתכם וחבריכם יחשבו, שתפו. מדוע? משום שהמסע הזה, שאתם שותפים בו כעת, ידרוש אומץ, כוח ומיקוד. והפעולה הפשוטה של שיתוף הסרטון, למרות המבוכה או הפחד שמא אחרים יחשבו שאתם משוגעים משום שצפיתם, יהיו התחלת ההתמרה [טרנספורמציה] שלכם; אתם תתחילו לחוש מעט חזקים יותר, אמיצים יותר. וסמכו עלינו, אתם תצטרכו להיות חזקים ואמיצים. לפיכך, אל תתחבאו מאחורי מסך האנונימיות, שתפו את השידורים ואפשרו לכמה שיותר אנשים לקחת חלק בארבעים הימים והלילות עם ישוע.

אנו רוצים שתבינו שיש אהבה עצומה לאנושות מאחורי הקלעים; מאחורי המסך ישנן ישויות בעלות תדר גבוה במיוחד התומכות בפלנטה, בזמן שהיא עוברת את פרפורי הגסיסה ומותן של מערכות שאינן מבוססות אהבה. פרפורי הגסיסה, להם אתם עדים, הם הסיבה לכך שהמערכת משתגעת בשאיפתה לכוח. קיימת ידיעה בקרב מובילי מערכת זו שהפלנטה הופכת אוהבת יותר ושואפת לחופש ויצירתיות, הם גם יודעים שאם הם יתאמצו מאוד קשה, הם עשויים להרוויח מכם עוד מספר שנים. אנו מעוניינים שתבינו שאם לא תישמעו לדרישות המוכתבות, אלא תתחילו לעלות באנרגיה שלכם, ולחוש את כוח החיים של החופש והיצירתיות פועם בעורקיכם, אזי תצליחו לשנות דברים. ככל שנהיה יותר יחד, ככל שיותר מאתנו ישתפו, ככל שנתקהל בפורמט זהגל האהבה, האומץ וכוח החיים יגבר ויתחזקואתם תהיו מסוגלים לסובב את הזרם לטובתכם

אז אל תתביישו בהיותכם צופים ב״תקשור משוגע״, שתפו ושתפו, שוב ושוב. אתם מבינים שיש חסימה של הערוצים הללו ולא כל דבר שאתם מפרסמים נראה על ידי חבריכם ומשפחתכם, אז שתפו מספר פעמים והבינו שכולנו נמצאים בזה יחד, ושזו אכן תהיה נקודת מפנה במסע שלכם.

ארבעים ימים וארבעים לילות של כיוונון לאמת, ארבעים ימים וארבעים לילות של קבלת השראה, ארבעים ימים וארבעים לילות של עידוד להיכנס עמוק לתוך שכלכם ולבבותיכם, יתמירו את חייכם. הצטרפו אלינו, בכל בוקר וערב, לשידורים הללו.

אני מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם מחר.

יום 11 – בוקר

ה-18 בספטמבר, 2020

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. 

חדווה היא הטבע שלכם. חדווה, זה מה שהעצמי הטבעי שלכם מקרין  ללא התניה. אתם רואים ילדים קטנים מצחקקים למראה בועות באוויר, בלונים, מורחים ספגטי על כל הפנים, נהנים מכל דבר, עד שמישהו עוצר את החופשיות שלהם או עד שעולה כאב. אלו הם שני הדברים שהופכים את השמחה לדבר אחר, והדבר האחר הוא בכי עקשן על כך שהשמחה התהפכה. התגובה של הילדים היא ישירה ופשוטההתינוק שיש לו כאב בטן או הילדון שנופל ונפצעבוכים בכאב; וברגע שהכאב חולף, הם קופצים מברכי ההורים ומתרוצצים שוב ללא כל פחד מנפילה, אלא אם ההורים צועקים: ״תאט, אתה תפגע בעצמך״. באופן זה ההגבלות מתחילות להישתל בתודעתם. חשוב שתדעו שהמגבלות שאתם חשים שיש לכם, נשתלו בשכלים במשך עשרות שנים.

אתם ישויות של שמחה, ישויות אוהבות, ישויות נדיבות. אתם מגיעים למקום זה יודעים מהי מטרתכם וסומכים על מערכת ההנחיה שלכם. אין ילד קטן שלא יודע מה הוא רוצה ושאינו כועס כשהדבר נמנע ממנו. אך על אף הנחישות המולדת, באמצעות עונשים והתניות כולכם לומדים לשתוק, לשבת ולהיות שקטים.

מצב זה, של ״לשתוק, לשבת במקומכם ולהיות שקטים״, נצפה כעת בהתנהגות ההמונים, וזהו שיעור לכולכם. יש מספר ישויות שמדברות גלויות, יש מספר מהפכנים ויש כאלה העומדים על זכויותיהם; אך הרוב המוחלט של בני האנוש על הפלנטה בזמן הזה עושה מה שאומרים לו, משום שכך חונכתם. והדבר מתרחש גם כעת.

אתם רואים את ההשתקפות של מה שאינכם מעוניינים בו, אובדן החופש והשליטהבדיוק כמו בבית הספר, או בביתכם כשההורים שלחו אתכם לחדרכם ולא הייתה לכם כל אלטרנטיבהזהו ביטוי של מצב צבירה פנימי. אין הוא נכפה עליכם. חשוב מאוד שתבינו זאת. וככל שאתם מפנים את המחשבות שלכם פנימה, את הדיון הפנימי שלכם עם עצמכם ואחריםכך ההשתקפות החיצונית משתנה. כך ישויות לומדות: יש תוצאות למעשים, למילים ולמחשבות שלהם, ואז הם מחליטים האם הם אוהבים את התוצאות.

רבים רואים כעת תוצאות שהם לא אוהבים, אך לא מחברים שתיים ועוד שתיים, משום שלא לימדו אתכם איך עובדות התניות, איך עובדים תכנות של התודעה ותעמולה. אתם חושבים שכל זה התרחש רק בעבר, ״בגרמניה הנאצית הייתה תעמולה, אך אצלנו אין תעמולה כעת. אנחנו מתורבתים. סי. אן. אן. מדויקים. מדוע? משום שהם אומרים שהם אומרים לנו את האמת״. ובכן, אתם צריכים קצת בוחן מציאות, ולהבין שמערכת ההענשה שאתם צופים בה כעת היא מערכת ההענשה שתמיד חונכתם על ידה. היא לא השתנתה, היא רק כנה יותר כעת, שמה את הקלפים שלה על השולחן, ואתם יכולים לראות את האמת של המשחק.

כעת, הכדור במגרש שלכם, ובידכם ההחלטה: האם אהיה ילד מְרַצה ואשב בפינה עם פני אל הקיר, כפי שנאמר לי לעשות? או שאומר: ״בעצם, לא! אני אהיה שוב ישות ריבונית, ואלמד איך לעשות זאת החל מהיום״

זהו האתגר שלנו עבורכםלחזור לריבונות שלכם היום. לא תהיו מסוגלים לעשות זאת בבת אחת. היום, התבוננו היכן צייתנים בהתנדבות. האם מישהו באמת כופה עליכם לעשות דברים מסוימים או שאתם רק קוראים את התמרורים ועושים כפי שנאמר לכם, משום שלכך אוּמַנתם? זה מה שאנו רוצים שתעשו היוםהיו עדים ל״יישור הקו״ שלכם, ואף שתשברו כמה מהחוקים שלכם היום. לדוגמה, אם אתם תמיד מבשלים ארוחה, אל תבשלו היום וראו מה קורה. מי מתהפך, למי יש התפרצות זעם, במה מאשימים אתכם. אתם פשוט עושים ניסוי, ובוחנים האם יש בחייכם כוחות של כפיה בפעולה. לדוגמה, כשאני לא מכין/ה ארוחת ערב, מענישים אותי, צועקים עליי, כועסים עליי, טורקים דלתות, אני חווה עצב או אדישות, או סחיטה רגשית.

רק עשו ניסוי קטן. בחרו היום שני דברים שאתם בדרך כלל עושים, בבית או בעבודה. אם אתם תמיד אלה שמכינים את הקפה בעבודה, אל תכינו אותו וראו מה קורה. הבחינו כיצד הריצוי הוא תהליך מתפשט בחייכם ואיך באופן התנדבותי והדרגתי, אתם שמים את עצמכם במקום מוגבל. הניסוי בהחלט יספק לחלקכם התנסויות מעניינות היום.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם מאוחר יותר.

יום 11 – ערב

[טינה התבלבלה בדיבור, סיפרה שהייתה עסוקה כל היום בשיפוץ ביתה].

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. 

נפלא לראות התמסרות שכזו. ראו את ההתמסרות שלהישות זו [טינה] עושה עבודה רבה עבור כולכם והיא עושה זאת משום שקיבלה הכוונה לכך. לא מעורב בכך כל אגו, והיא לא עושה זאת למטרה אסטרטגית וכדי להרוויח דברים מסוימים. היא לא. אנו נדנדנו לה, ונדנדנו, ונדנדנו, עד שהצטרפה למשימה ביודעה שהעבודה טובה ועבודה שכזו, שנעשית למשך תקופה ממושכת, (כמו בשנה שעברה [הקראת שיעורי הקורס בניסים במשך שנה שלמה], וכמו בארבעים הימים והלילות) – מעניקה לאנשים קשר אישי עימי.

דבר זה הוא שבאמת יעזור לכם בשבועות הללו. אתם מגיעים פעמיים ביום למקום מסוים, שבו אתם מקבלים חוכמה והכוונה, ונאמר לכם שאתם מדהימים ושאתם ישויות נצחיות, יוצרים מעבר לדמיון שלכם. כשאתם עוברים הלאה לצד השני, לתקופה שבין החיים [בין הגלגולים] ויש סקירה של חייכםאתם נדהמים ממה שיצרתם. הרוב אומנם באופן לא מודע, בהיסח הדעת וחלק אף בשגגה, אך אתם תיווכחו עד כמה עוצמתיים אתם באמת. וזה מה שאנו רוצים לעודד אתכם להתעכב עליו הערב. אנו רוצים שתתעכבו על העובדה שאתם נבראתם בצלמו, הווה אומר שאתם יצירתיים, שוחרי חופש ואוהבים. אלו הן תכונות האל שיש לכם.

כשאתם חושבים על יצירתיות, חישבו על גופכם, אתם יוצרים אותו; חישבו על מערכות היחסים שלכם, אתם יוצרים אותן; התבוננו על הדרך שבה אתם מתחזקים את עצמכם, אתם עוצמתיים ותורמים כחלק מהכלל, לסרט שאתם צופים בו על מסך העולם. כל הדברים הללו מגיעים מכולכם, יצורים עם כישורים אלוהיים. אך לא לימדו אתכם לעשות זאת, אתם שוכחים זאת, אפילו שאנו מזכירים לכם שוב ושוב: אתם באמת ישויות קדושות, ישויות עוצמתיות וישויות אוהבות. אנו רוצים שהערב תחשבו על מה שחוויתם בחייכם. כל חייכםמהלידה, המשפחה אליה נולדתם, בית הספר, החברים, הספורט, הלימודים, או הילד שהבאתם לעולם בנעוריכםכל זאת, אין אנו שופטים אתכם. היו לכם חיים ייחודיים, שהם שלכם. אתם יצרתם אותם, ואתם עדיין יוצרים אותם

כעת, חילמו חלום צלול. אנו מעוניינים שבאופן מכוון תיצרו חופש, בכוונה תחילה תיצרו בריאות, ובמתכוון תיצרו מערכות יחסים אוהבות ושפע לעצמכם ולמשפחתכם. אך מה שעליכם לעשות הוא להקדיש את עצמכם לכך, בתודעתכם. לדוגמה, כשאתם מטיילים בחוץ עם הכלב, ראו את עצמכם בדמיונכם ואמרו: ״יש לי בית מדהים לחזור אליו, הוא נהדר, מרווח ומפנק וכדומה״. גם אם זה לא הבית שיש כעת ברשותכם, אלא הבית שאתם מעוניינים בו. ובכל יום חזרו על כך, אתם יכולים להפוך את הדבר למדיטציה שלכם

שימו לב, אין שום דבר פסול בלרצות נוחות בחיים. מה שאנו לא מעוניינים שיקרה זה שהרצון הזה ישלוט בכם. וזוהי דרכו של האגו, השליטה, לא הדמיון, היצירתיות והכניעה לרעיון. האגו הוא קשוח, ומוגבל, מאוד מונע קדימה ושונא אם מישהו עומד בדרכו. האגו יוביל אתכם לנסיבות שונות לחלוטין ולחוויות שונות

האופן הנכון לברוא בחייכם הוא שימוש בדמיון, ביצירתיות ובכניעה לרעיון, מתוך ידיעה שהיקום מקשיב לכם. לדמיין ולהגיש זאת לרוח ולומר: ״זה בידיך כעת, הביאו לי בבקשה את ההתנסויות הנפלאות הללו, בעוד שאני אעשה את חלקי: אתרגל סליחה, אתבונן על העולם בעיניים סולחות, אציע את כישורַי לעולם, אבטא באופן חופשי את היצירתיות שלי בדרכים רבות. זוהי דרכי. אזרום עם הזרם, ללא מאבק, ללא שאיפה, אלא מתוך ערנות ודריכות לאהבה, לתרגול הסליחה ולהבנה שכולנו שווים בעיני האל״.

כשאתם מתבוננים בחייכם הערב, ראו איזה יצורים מדהימים אתם: כן, עשיתם שגיאות, כן, למדתם דברים רבים, אך הנה אתםלומדים את הקורס בניסים, הנה אתםעם תרגול רוחני יומי

עברתם דרך ארוכה ותלכו עוד דרך ארוכה קדימה. שְנו בידיעה שאתם נפלאים ורבי עוצמה, ושיכול להיות לכםחלום שמח“, פה במַקום של הפירוד

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. ואנו אומרים לכם לילה טוב וחלומות מתוקים.

יום 12 – בוקר 

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. 

חלקכם נתקלים בהתנגדות אל מול הרעיון הזה של ריבונות.

ריבונות היא המצב הטבעי שלכם, אתם נולדים עמהאתם ישויות חופשיות, יצירתיות ואוהבות. אם איבדתם את הריבונות שלכם, משמעות הדבר היא שאתם מחפשים את ההכוונה מחוץ לכם במקום בתוככם, אתם מאפשרים לאחרים לשלוט בכם, לדרוש מכם דברים ולקבוע מה טוב עבורכם. אך תמיד תהיה לכם התנגדות לסמכות חיצונית שתאמר לכם מה לעשות, משום שזהו טבעכם, אתם ישויות שוחרות חופש

ריבונות היא הידיעה כשאתם על המסלול, מול הידיעה שאתם לא אמורים לעשות דבר מסוים.

אכן, חלקכם מפתח רק עתה את הרעיון של ׳ידיעה פנימית׳. ריבונות משמעה שאתם חוזרים למצב הטבעי שלכם. הלימוד הזה הוא במובן מסוים ׳אילמידה׳ של תהליך הלמידה הארוך שעברתם.

החיים בעולם המערבי מצריכים אימון רב. הכניסה לבית קפה מחייבת התנהגות מסוימת: עליכם לעמוד בתור, לא לעמוד קרוב מדי לאנשים, לא להזיז את הגוף בצורות מסוימות. כל אלו נטמעו בכם עמוק. אם תצפו בילד קטן, בן שנה וחצישנתיים, תראו אותו משתרע על הרצפה, תראו אותה מרימה את החצאית, והם צורחים ובוכים. כל מיני התנהגויות שמדגימות את ריבונותם. בחברה שלכם אתם מכנים זאת ״גיל שנתיים הנורא״, משום שבפעם ראשונה בחיי הילד, במקום לינוק, להיות מעורסל ולקבל את מה שהוא רוצה בכל רגע שהוא רוצה, ״תוכנית האימונים״ מתחילה לפעול עליו. ואתם אומרים: ״אתה כבר לא תינוק, אתה לא יכול לקבל את מה שאתה רוצה, בכל פעם שאתה רוצה זאת״. ואתם מתחילים לקבל מבטי ביקורת מהורים אחרים כשהילד רץ בטירוף בחנות, מחזיק בחוזקה במשהו שהוא רוצה. כשאתם חיים בסביבה עירונית, דומה שיש הכרח לחנך ילדים להיות ׳פחות׳. אך זיכרו שתהליכי העיור והתעשיתיות, היציאה ההמונית מהכפר אל הערים, התרחשה במאות השנים האחרונות, כמעט לאחרונה ביחס להתפתחות האבולוציונית שלכם. ועדיין מה שטמון בתוככם הם המידע והיכולות והתשוקה להיות חופשיים. כך התפתחתם לפני הקולוניאליזציה, היו תרבויות קטנות וייחודיות, שניסו דרכי חיים מגוונות ושונות, במטרה ללמוד ולגדול, להתנהל עם הסביבה ועם עצמן ואחרים. לעומת זאת, כיום יש מערכת אִינְדּוֹקְטְרִינַצְיָה להמוניםשמטרתה לכוון אתכם כך שתתאימו לקוביית העבודה הקטנה שתשתלב בפאזל של המערכת הגדולה

כשאתם רואים את בני העשרה מתחילים להתפרע, הסיבה היא שהם מתחילים להבין שהם מובלים כצאן אל עבר עתיד שהם לא מעוניינים בו, והם מתחילים למרוד ומתחילים לצרוך סמים ואלכוהול, משום שאין להם מוצא אחר. רבות מהבעיות בחברה שלכם נובעות מאובדן החירות

התביעה המחודשת של הריבונות כעת היא מפני שיש מחזורים התפתחותיים בחברההשכבות השולטות מתחילות לשלול יותר מדי חירויות. זה קרה כבר בעבר וכשנשללו יותר מדי זכויות, הרוח האנושית, שהינה עוצמתית והיא זו שמניעה את היכולת שלכם לחיות כאן על הפלנטה, היא כוח החיים בתוככם, מתחילה לומר : ״רק רגע, החיים מתחילים להיות מרובי אילוצים ואיננו יכולים לחוות את החוויות, החדווה, ההתרגשות והגילוי שאנו מעוניינים לחוות״. זוהי הנקודה שאליה הגיעה החברה שלכם בשנה זו. אפילו אנשים שנהגו לציית, אפילו האנשים שהסתפקו בבתי ספר ממשלתיים, והסכימו לתוכניות החיסונים, מתחילים גם הם להתעורר, גם אם זה רק תהליך פנימי עדיין. אתם עדים למהפכה רוחנית, של רוח החיים אומרתמספיק ודי!

אתן כישויות רוחניות אומרותמספיק ודי! אולם לא כך משקפים זאת במדיה המרכזית, היא הופכת זאת לדברים אחרים, לגזענות וכן הלאה.

כתלמידי העבודה הזו, אנו רוצים שכאשר אתם צופים במראות, תראו אנשים שאינם יכולים להכיל את רוחם בכלא יותר, ושהספיק להם. בין אם הכלא הוא עוני, כלא של בניין המגורים או כלא בתוך עיר שאסור להם לצאת ממנה.

אנו מעוניינים שתתבוננו בכאוס הזה שמתפרץ, ושימשיך לתוך סוף שנה זו ותחילת השנה הבאה (אומנם חלקו מתוזמר כדי להנחית עליכם מערכות מסוימות), כתלמידים רוחניים. התעלו מעל ואמרו: ״הכאוס קשור לתביעה מחדש של הריבונות שלנו. הסיבה היא הטלה של יותר מדי חוקים על ישויות שרוצות בחופש שלהן, שרוצות לעשות בחירות ולנוע בתקופת החיים מתוך תחושה של מטרה״.

אם הכל הוא אונליין, ואינכם יכולים לעזוב את בתיכם, ועליכם לחבוש מסיכה ואינכם יכולים לדבר עם השכנים, אסור לכם לחבק את הסבתא, הרוח מתחילה לומרהמהפיכה הכרחית. אם לא נשנה את פני הדברים, אזי עלינו לעזוב, משום שאיננו יכולים להתפתח בתנאים האלו.

אנו רוצים שתחשבו על כך היום, אנו רוצים שתחשבו על החופש שלכם, וקחו קצת חופש היום: אם אתם יוצאים לעבודה, צאו להפסקה, הסירו את המסיכה והיו חופשיים למשך שעה. אם אתם בשגרה עם ילדים בבית, הכריזו על הפסקה וקחו את הילדים לפארק לשחק. ואם אינכם יכולים ללכת לפארק העירוני בשל המגבלות, לכו לחלקת עצים בקרבתכם. ואם אין לכם עצים בקרבתכם, או חלקה ירוקה באזורכםזה הזמן להתבונן בכך, לראות היכן ואיך אתם חיים, ולשאול את עצמכם איך זה יעבוד בעתיד

זה הזמן לבדוק מחדש את ההחלטות שלכם, שאולי היו הגיוניות לפני חמש שנים, אך האם הן הגיוניות עכשיו?

שאפו לקצת חופש היום. אם אתם עושים עבודה שגרתית, כפי שהזכרנו אתמול, שאינכם מעוניינים לעשות בביתצאו לשחיה, להליכה. אתם מתחילים כעת את המהפכה שלכם. עצבו מחדש את חייכם בצעדים קטנטנים אל עבר מה שאתם רוצים. משום שאם אינכם עושים זאת, ואתם ״מיישרים קו״ עם המערכות שמחוץ לכםבין אם אלה הכללים של המשפחה, בן הזוג או המעסיקאתם מוסיפים לאנרגיה של הכליאה. אפילו אם לא תצליחו לצאת לחופשי לחלוטין מהחיים שעיצבתם לעצמכם, אתם יכולים לצעוד צעדים קטנים אל עבר חיים שמתאימים יותר לרוחכם, שמתאימים לנשמתכם ושמתאימים לריבוניות הטבעית שלכם

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם מאוחר יותר.

יום 12 – ערב

אתם ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. 

הערב נעסוק בסימפטומים של ההתעלות. אלה כוללים תחושות לחץ מוגברות, התפכחות בנוגע למה שקורה כעת בעולם, תחושת עצבות ואבל, תחושת ריגוש וציפייה להוטה. יכולים להיות גם סימפטומים פיזיים כגון: כאבי ראש, עייפות, בלבול

גופכם, כל התאים, העצמות, השיניים ומערכת העצביםכולם ניתנים להתחדשות, והם מתאוששים ומחלימים במשך הזמן, ומחליפים תאים לאורך הזמן, עד לכדי התחלפות מוחלטת.

הגוף הוא בעל תגובתיות איטית, וכעת, בעת ההאצה הגלקטית, הגוף מתקשה קצת לעמוד בקצב אצל אלה מכם שעושים תהליך אינטנסיבי של סליחה והתבוננות עצמית.

כשאתם בשלב התלול הזה של ההתרחבות [האנרגטית והתודעתית], על גופכם להתאים את עצמו לתדר שאתם מבססים כעת בשכלכם (זכרו שגופכם הִתְאים את עצמו לתדר הקודם שקבעתם). ולכן, אם חוויתם שינויים משמעותיים בחודשים האחרונים, תרגלתם סליחה, שיניתם את התזונה, כיביתם את הטלוויזיה ויישמתם חלק מההצעות שלנו, הרי שהשכל שלכם יכול להשתנות בשניה. הוא יכול להחליט : ״זהו, אין יותר טלוויזיה״. והוא לא יִיצפה יותר. לגוף, שמתלווה לשכל, יש פער להשלים. כיוון שהוא שיקף את התדר של הצפייה בטלוויזיה, שנפסקה.

כל המערכות הפיזיולוגיות, המבנה התאי, העצמות, צריכים להתחלף במבנה תאי של תדר גבוה יותר. יש לכם גם את ההיבט הזה של תהליך ההתעלות, ואתם יכולים לדמיין שהגוף ירגיש כאילו הוא משנה הילוכים. חלקכם יתקשו לישון, חלקכם ירצו לישון עוד, תלוי באופן שבו אתם מנהלים את מערכות האנרגיה שלכם

הדבר הנוסף שהתרחש הוא תדר אור גבוה יותר שמגיע מבחוץ, שמחולל את אותו הדבר: מתמיר את השכל ואת הגוף גם כן. אז החלק הפיזיולוגי שלכם, החלק האלקטרוני, מערכת העצבים, מערכת העיכול, כל אלו, מקבלים את השדרוגים של האור ומנסים להתמודד עמםאי לכך, השינוי מגיע משני כיוונים שונים, והגוף ותאיו המסכנים מנסים להתמודד ולעמוד בקצב השינוי. אנו רוצים שתבינו שכך שקורה

אתם יכולים גם לסבול לעיתים מצער, מאֵבל, מהתפכחות בנוגע למה שקורה בחברה, אך הסיבה לכך היא שאתם מתבוננים על הצורות והסמלים הפיזיים, במקום במה שנמצא מתחת לצורה. כשאתם מקשיבים לנו ואנו מספרים לכם סיפור שונה מזה שמספרת לכם המדיה לגבי מה שקורה בחברה, אזי תחושו אולי אופטימיים יותר ותכירו בכך שיש שינוי משמעותי שהוא גלקטי בטבעו. אינכם רק נשלטים על ידי הממשלה והשינויים הללו אינם מונעים רק על ידי הממשלות. יש משהו שקורה מתחת לפני השטח, ואנו רוצים שתזכרו זאת, לפני שתלכו לישון הערב

הערב, לפני השינה, סקרו את גופכם. נשמו נשימה עמוקה ועשו מדיטציה שבה אתם מתחילים מבהונות הרגליים, חשים באנרגיה בהם, מניעים את הבהונות, וחושו את כף הרגל, הקשת שלה, מתחו את הרגליים מעט, סובבו את הקרסוליים מעט, סובבו אותם לשמאל ולימין, וחושו את כוח החיים באזורים הללו. המשיכו במעלה הגוף, לשוקיים, לברכיים, לירכיים. עשו זאת לאט, חושו את כוח החיים הפועם בכל תא. וככל שאתם עולים מעלה, במעלה החזה, הצוואר והראש, האצבעות, הכתפיים, חושו תחושה של הכרת תודה לגוף והודו לגוף על שהוא מתמודד עם החוויות החדשות טוב כל כך. עודדו את הגוף, אמרו לו שאתם לצידו, שאתם מתנצלים על הדברים השליליים שאמרתם עליו בעבר, שאתם מבינים שהוא רק נענה לפקודתכם, ושאין לו כוח רצון משלו מהבחינה הזו. כל המערכות הגופניות נשלטות על ידי אמונותיכם, גם אם הן לא מודעות. אז לכאורה, נראה שקורים דברים, כגון התפתחות של פציעה או מחלה, שאינכם מעוניינים בהם באופן מודע, אך מתקיים איזשהו מתאם ביניהם לבין חלק מסוים בשכלכם. זה הזמן לסקירת הגוף לפני השינה, לחוש באנרגיות שלו, להודות לו על היותו שליח כזה טוב, ועל שהוא לוקח אתכם במסע המופלא של התפתחות תודעתכם, התרחבותכם והתעלותכם. ולכו למיטה כשאתם סולחים לגופכם על כל החטאים שלא חטא. הוא עושה כמיטב יכולתו בהתחשב במי ש״נוהג בו״אתם מנהלים אותו, ואתם יוצרים או יוצרים לשלילה, בגבולותיו.

הלילה סלחו, הודו, ולכו לישון בידיעה שאתם מבורכים, שיש לכם את ההזדמנות להתגשם בעולם בזמן הזה, ואתם תלמדו רבות, כבר למדתם רבות. ולהיות בעולם הפיזי הזה זו אכן ברכה, על אף הפירוד, על אף הזמנים המאתגרים, תגלו רבות על עצמכם, וככלות הכל, זוהי מטרת הגלגול הזה

אני הוא ישוע, ואדבר אתכם בבוקר

יום 13 – בוקר

אתם ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. 

הנסיבות משתנות תדיר כמו הגלים שעל הפלנטה שלכם, חשוב בזמן זה לא ללכת שולל אחר ה׳צורה׳. הצורה תמיד מרמה, משום שהיא תוצאה של תחושות ומחשבות של שנים רבות. כשאתם רואים דבר שמתגשם, כמו התפרעויות ברחובות, או שריפה ביער, אתם רואים את התוצר הסופי של אנרגיה רבה, אך כשאתם רואים את האירוע בעיניים של הדיוט, אתם חושבים שדברים מחמירים. בפועל, משמעות הדבר היא שדברים כבר הוחמרו בעבר והגילוי הוא אך ורק התוצאה הסופית של חשיבה שלילית רבה, פחד וחשיבה אלימה. שנו אפוא את חשיבתכם בנוגע לצורה, והבינו שהביטוי הפיזי הנוכחי הוא תוצאה של זמן ארוך. משמעו, שאתם מתחילים לשוב בכם מהרעיון שהביטוי וההתרחשויות בהווה הם דיוקן העתיד. העתיד יגיע מהתדרים שכולכם אוחזים בהם היום

שני תרחישים פועלים כאן

הראשוןתרחיש ״תבנית האב״ (blue print), התרחיש מלא האמונה, בו דברים נקבעים מראש ויתרחשו ללא קשר למה שתעשו; בדומה להריון, אתם יודעים שתינוק יגיע, אין דבר שאתם יכולים לעשות כעת, הזרע נזרע והתינוק יגיע. בחודש הרביעיחמישי של ההיריון כבר אינכם יכולים לבטל את הנעשה. וישנם דברים בפלנטה שלכם שיתרחשו בדומה ללידת תינוק. הזרעים נזרעו מזמן, מטרת הטרנספורמציה נקבעה על ידי הכוחות שהינם יותר בעלי השפעה ממה שאתם יודעים; לפיכך, יש דברים שיתרחשו, וההתעלות היא אחד מהםזהו זמן של שינוי אנרגטי שיפריד את החיטה מהמוץ

התרחיש השני קשור לרעיון ״אתם קוצרים את אשר זרעתם״

יש בכם אלו הטוענים שלא משנה מה יקרה, כולם יתעלו. זה נכון, בסופו של דבר כולם יתעלו מהמימד השלישי למימד החמישי, ואם תהיו אנשים אוהבים, יהיה לכם גן עדן עליי אדמות; אך אם לא תעשו זאת במהלך סופה של העונה הרוחנית הנוכחית, תקבלו את ההזדמנות לעבוד על זה בתקופה רוחנית אחרת. אינכם נענשים, אתם פשוט מקבלים תעודה שאומרת שלא בדיוק עמדתם בציון הנדרש ועליכם לחזור על השיעורים

הרעיון שיש אלוהים מעניש, שאומר: ״אינכם טובים מספיק, אתם נענשים״, אינו נכון כלל. מדובר במקרה שבו אתם קוצרים את מה שזרעתם. המשפטים העתיקים הללו מצויים בברית החדשה: ״כִּי מַה שֶּׁאָדָם זוֹרֵעַ, אֶת זֹאת גַּם יִקְצֹר״, החיטה מופרדת מהמוץ (אַךְ אֶת הַמּוֹץ יִשְׂרֹף בְּאֵשׁ בִּלְתִּי נִכְבֵּית), משמע, שתהיה חוויה שונה לאלו שהם אוהבים, שהתמודדו עם כעסיהם והם שואפי שלום (אנו מעדיפים לומר ״נרגעים לתוך השלום״ משום ששאיפה (striving) הינה רעיון של המימד השלישי).

יש ישויות רבות שמשתמשות בחופש הבחירה כדי להתענג על אלימות, הרס וחורבן, והם יקצרו את התבואה של הזרעים הללו. אין זה איום, כך פשוט עולם המימד השלישי עובד: זהו יקום של שיקופים, ואם אתם זורעים זרעים של הרס, פירוד ואלימות, מניפולציה ושליטה, את אלה תחוו בעצמכם, ובעוצמה רבה יותר

לעומת זאת, אם אתם עובדים על הסליחה שלכם, מקשיבים לליבכם, עוקבים אחר הנתיב של איאלימות וביטוי עצמי אשר אינו פוגע באחריםאזי אתם תהיו על מסלול אחר מאשר אלו המבקשים ״לשרת את עצמם״. וזו הדרך שבה אתם לומדים

אין זה עונש, אין זו מערכת של שכר ועונש, אלא פשוט הדרך שבה אתם לומדים. כשילדים נוגעים בתנור חם, הם מקבלים כוויה ולומדים לא לגעת בתנור חם. זוהי תוצאה טבעית. יש תוצאות טבעיות לכולכם

אם אתם רצים במהירות באוחזכם מספריים, יתכן שזה לא יסתיים כל כך טוב. לעומת זאת, כשאתם פוסעים באיטיות ואוחזים במספרים ביציבות, הכול יהיה בסדר. אם אתם מועדים, נופלים ודוקרים את עצמכם עם המספריים, זה אינו עונש. זוהי תוצאה טבעית של החלטה שאינה מיטבית, אשר קבלתם מרצונכם החופשי.

היום אנו מדגישים את רצונכם החופשי. ודאו שאתם מבינים שכל דבר שאתם חושבים, עושים (משמעו שהוא נתמך על ידי אמונה ומחשבה), זורע זרע בגן העתיד, ממנו תיקצרו את הפירות. ונחזור על כך: כל מחשבה, מילה ומעשה שלכם, זורעים זרע בגינת העתיד שלכם. אם אתם מתרגלים את הקורס בניסים, עושים את עבודת הסליחה כשאתם מתרגזים על אנשים וחשים תחושות שליליות, ואתם חוקרים ושואלים: ״מה הדבר שעלה בי, ברצוני להתמודד עם זה״אתם משתמשים ברצון החופשי כדי לפרקם

ברצוננו להבהיר, אין אנו מבקשים שְׁלֵמוּת, זו הכוונה מאחורי המעשים שמגלה את האמונות והתדר. אפילו אם יש לכם התניות עמוקות ורעיונות במוחכם, אל תפחדו אם אתם לא מושלמים, אל תפחדו אם אתם עדיין מתרגזים על אנשים וכועסים, אלא התבוננו על הכוונה מאחורי התוכנית ליומכם היום. האם הכוונה אוהבת וטובה? היא שזורעת את הזרעים. האימון מהעבר שאתם מנסים להתגבר עליו אינו הזרע. לפיכך, כשאתם פוגשים את ההתניה השלילית, גשו אליה באופן אוהב, אל תיכנסו לפניקה ואל תאמרו״ ״אוי, זה ישאיר אותי תקוע במימד השלישי לעוד 25,000 שנה״. אל תחשבו זאת, הבינו שהכוונה למוסס דברים אלה היא התדר הנדרש

אני ישוע, ואדבר עמכם מאוחר יותר

יום 13 – ערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע. 

אנו כבר 13 ימים בתוכנית ההתניה המחודשת של שכלכם, תוכנית שתועיל לכם. בכל פעם שאתם שמים לב לדבר שעבורו אתם משתמשים ברצון החופשי שלכם, אתם מכווננים בזעיר אנפין את חייכם ואת עתידכם. אתם חושבים על חייכם כנסיעה ישרה, ״אני כאן, ובעוד עשר שנים אהיה שם״, אך כשאתם מחליטים החלטה שונה ברגע הזה, ה״שם״ זז טיפה. ככל שאתם ממשיכים לקבל החלטות חדשות ועושים זאת יותרהחלטות אוהבות יותר , עם פרשנות סלחנית יותר למציאותהעתיד שלכם זז מ״שם״ הרחק למקום אחר ומסלול חייכם משתנה.

אם אינכם אוהבים את חווית חייכם כעת, לדוגמה, אתם במערכת יחסים שאינה אוהבת במיוחד או אתם במצב גופני שאינו אידאלי, אל תמעיטו בערכם של השינויים הקטנים. אל תִפְטרו כמה בכך את העובדה שהבוקר לא אמרתם שאתם שונאים את הגוף שלכם, או שהייתן נחמדות יותר לבן הזוג שלכם. השינויים הקטנים הללו משפיעים באופן עצום לאורך הדרך, משום שהם מזמנים אליכם חוויות אוהבות יותר ברגע הבא וברגע שלאחריו, וכן הלאה והלאה. שינוי קטנים יכולים להשפיע באופן קיצוני על עתיד חייכם, ובעיקר כשאתם עושים שינויים רבים כמו עתה

אנו מעודדים אתכם לשאול מדוע אתם עושים דברים ולצאת לחופשי מהכלא שאתם כופים על עצמכם. רבים מתלוננים על המאסרים שנכפים עליכם מבחוץ, אך עליכם להכיר במצבים שבהם אתם שותפים במאסר העצמי ולשחרר את עצמכם מהמגבלות העצמיות. אתם היוצרים של חייכם, על אף שחינכו אתכם שהחוץ משפיע עליכם באופן שאין ביכולתכם לשנות. ברגע שהוא כבר התממש, אולי זה נכון, אך אתם תמיד יכולים לשנות את העתיד באמצעות מיקוד השכל בהווה הנצחי

זיכרו, ההווה הנצחי, המקום הזה, כאן ועכשיו, עכשיו, עכשיוהוא נקודת ההשפעה והיצירה היחידה שיש לכם! אינכם משנים דברים בעבר, מה שקרה כבר קרה, אך הפרשנות של העבר משתנה בהווה הנצחי. לדוגמה, אם הייתה לכם התנסות רעה עם הורה ואתם מזכירים לעצמכם באופן מתמיד: ״אבי עשה לי כך ואימי עשתה לי כך״, אתם מביאים את העבר אל ההווה ומקרבנים את עצמכם מחדש. בכל פעם שאתם מביאים את הזיכרון השלילי אל הרגע הנוכחי, אתם בוחרים לזהם את הרגע הטהור של ההווה הנצחי. משמע, אתם משתמשים ברצונכם החופשי כדי לזהם את העתיד, משום שהעתיד נוצר בהווה הנצחי. מאוד חשוב לנו להזכיר לכם נקודה זאת

כשאתם במיטתכם הערב, עם אורות כבויים, ללא טלפון ומוצרי אלקטרוניקה מהבהבים, התפללו תפילת סליחה לאדם שקופץ בראשכם באופן מיידי כשאתם חושבים על סליחה. לא משנה מיהו, שלחו לו אהבה אמרו: ״אני משחרר אותך מיחסי לכידות היתר שהיו בינינו, אני משחרר את מערכת היחסים בינינו לרוח הקודש כדי ששנינו נהיה חופשיים״. זו יכולה להפוך לתפילתכם הרגילה, ברגע שמערכת יחסים קופצת בשכלכם באופן שלילי, אמרו: ״אני משחרר את מערכת היחסים הזו לרוח הקודש, כך ששנינו נהיה חופשיים״. כל זמן שאתם אוחזים בשליליות, גם השותפים לקשר לא יהיו חופשיים, אלא ירגישו לכודים וקשורים אליכם באמצעות המיקוד השלילי שלכם בהם

זהו תרגול הערב שלנו עבורכם. הבינו שהסליחה היא עבורכם, ומשפיעה רבות על עתידכם. אם אינכם שמחים ברגע זה, היכן שאתם נמצאים, יש ביכולתכם לשנות את העתיד שאתם ממגנטים לעצמכם ברגע זהאתם מומחים בבריאה, ישויות יפיפיות ועוצמתיות, שנוצרו בצלם אלוהים.

אני אוהב אתכם מאוד, ונשוחח עימכם מחר. שיהיו לכם חלומות מתוקים והבינו את כוחו של שכלכם

ברצוננו להדגישללא טלפונים בחדר השינה בבקשה. כבו את הטלפון וה-wifi, אינכם זקוקים להם והם יפריעו לחינוך האסטראלי שמתרחש במהלך הלילה. השאירו את הטלפונים כבויים במטבח או בסלון, מספיק רחוק מכם, זה חשוב מאוד

יום 14 – בוקר

אתן ישויות מבורכות. אני מי שאתם מכירים כישוע.

כשאתם עוברים דרך חלק מהמחסומים אשר עולים בכם, אתם מבחינים שיש יותר מחסומים משחשבתם. המחסומים שבהם אתם נתקלים, בין אם הם חוסר מוכנות לבצע את התרגילים שאנו מציעים, או חוסר מוכנות לשתף את הסרטוניםאלו הם מחסומים של אמונה. 

כשאתם רוצים לעשות משהו אך לא עושים זאת, אתם חווים את ההבדל שבין הרוח לבין השכל המוּתְנה. כשאתם חשים תשוקה למשהו שאינכם מממשים, לדוגמה, רצון לצאת להליכה, אך יש גשם ואתם לא יוצאים. אפילו באירוע הפשוט הזה, הרוח שבכם אומרת: ״אני רוצה לצאת, זה כיף לי״ והלמידה המותנית עונה: ״אנחנו לא הולכים בגשם, השיער יירטב ונתקרר, וזה פשוט משהו שאנחנו לא עושים״.

במיקרוקוסמוס של המקרה הפשוט הזה, אתם רואים ומרגישים את כל מה שאתם צריכים להבין בנוגע לאיך לבחור בחופשיות, עם הרוח. הרוח תפעיל אתכם באמצעות עניין, סקרנות, התלהבות״זה נראה לי נחמד, נראה לי שאלך לשם. האדם הזה נראה לי מעניין, אולי אדבר איתו״; זה תמיד יהיה מתוך משיכה חיובית, לא מתוך סלידה. הסלידה מגיעה מהשכל המותנה. כשאתם עוברים את יומכם, הרוח תמיד תדבר אתכם באמצעות החיוביות הזו. אתם תרגישו שאתם מעוניינים לעשות משהו, המעשה ירגיש אטרקטיבי, תחושו מעוניינים בשיחה עם האדם המסוים או בפעילות הזו. כשאתם מקשיבים להנחיה מהרוח, אתם עוקבים אחרי מפה. אתם עוקבים אחרי מפה שניתנת לכם ו״מוקראת עבורכם״ על ידי המדריכים והמורים שלכם

קיימת תפיסה נפוצה שהרגשות הם שלכם ושהרעיונות הם גם שלכם. חלקם אכן שלכם, אך חלקם מגיעים מהמדריכים שאומרים לכם: ״כנסו הפעם לבית קפה הזה, ולא לבית הקפה הרגיל שלכם, יש שם מישהו שכדאי שתכירו״, ופתאום, מבלי משים, תחרגו ממנהגכם. מעטים מכן יאמרו שיש לכם קשר אינטימי עם המדריכים והמורים שלכם, אבל זה מה שמתרחש.

המדריכים שלכם מסוגלים להשפיע עליכם בדרכים קטנות, מבלי להפריע לרצונכם החופשי. כשיש לכם הכוונה קטנה שכזו, היא מרגישה חיוביתהיא בעד בית הקפה השונה, היא אינה נגד בית הקפה הרגיל. כאשר האירועים הקטנים הללו מתרחשיםזהו סימן אתם עוקבים אחר תוכנית האב של חייכם, שתוביל אתכם אל עבר מה שהוא לתועלתכם. ומה שהוא לתועלתכם, הוא חוויה שאתם צריכים לעבור, כדי לפרק מספר אמונות ורעיונות שאתם מתייחסים אליהם כאמת, בזמן שהם אינם אמת

שימו לב, לא כל החוויות שאתם צריכים לחוות הן חיוביות. זהו רעיון שמבלבל אנשים. אתם יכולים להימשך למישהו שלבסוף יסתבר שהוא אינו השותף האידאלי עבורכם, או שתקיימו עימו מערכת יחסים שהיא פחות מאידאלית. אך הייתם צריכים להכיר במשהו בנוגע אליכם, שהשותף הזה הוציא מכם. אולי הוא מעט אגרסיבי, או מתעלל טיפה, ואתם צריכים להבחין בכך שהגבולות שלכם אינם חזקים מספיק, ושאינכם ניצבים ביציבות בתוך הכוח והריבוניות שלכם

ולאחר שהייתם בתוך הקשר, ואתם יוצאים מהצד השני שלו, אם אתם מכירים במה שהרווחתם ממנו ולמדתם ממנולא תהיו מרירים ולא תתייחסו להתנסות באופן מעוות. אך אם אתם מבצעים השלכה, ומאשימים רק את האדם השני במערכת היחסים ההרסניתלא תלמדו את הלקח. אתם תדחפו את הלקח על האחר, באומרכם: ״הם אשמים ואני חף מפשע״, זה מה שהאגו אוהב לומר. אנו רוצים שתבינו שאתם תמיד מונְחים אל עבר האירוע טוב ביותר עבורכם והכול מסתדר לטובה

הבינו שהרוח לא אומרת: ״אל תלך לשם״, אלא ״בוא לכאן״. למידה מותנית אומרת: ״אנו לא עושים זאת. אנו לא אוהבים את זה, זה שגוי, אתה רע״. הרוח לא עושה זאת. בכל פעם שאינכם יודעים לאן לפנות, הכנסו פנימה, שבו בשקט ושאלו: ״מהן העדפותיי כעת? מהן העדפותיי?״, וחושו להיכן אתם נמשכים. ״כן, אני בהחלט נוטה לכאן, ולא לשםבצד השני יש פחד ודברים נוספים שאיני אוהבת את תחושתם״.

[וכפי שהדגמנו בדוגמה של מערכת היחסים, מעבר לבחירה בהתאם לרוח, גם אופן התבוננותכם על האירועים שהתרחשו חשוב וקובע את המשך השתלשלותם.] 

נניח אתם עובדים בעבודה שאינכם אוהבים. אתם משדרים ליקום שאתם רוצים להחליף עבודה, ואז מפטרים אתכם או שיש קיצוצים בחברה ואתם מוזזים הצידה. כשאתם באגו, תאמרו: ״אוי זה נורא, איבדתי את עבודתי, זה מפחיד, אני לא יודע מה לעשות״, כיוון שהאגו טרוד תמיד בהישרדות. אך אם אתם עם הרוח, תאמרו לעצמכם: ״למען האמת, זה ממש בתיאום עם התפילות שלי, שחזרתי עליהן שוב ושוב במשך מספר חודשים. אני רוצה לצאת מכאן״. ובמצב הזה, אתם יוצאים מאותה ההתנסות סקרנים, פתוחים, מצפים לעוד אפשרויות. לעומת זאת, האדם שמונע על ידי האגו, יוצא משותק מבהלה ומפוחד, ואולי ייקח לבסוף עבודה נוספת שאינו מעוניין בה, בשל הפחד שבו הוא שרוי.

זוהי משימתכם: היום, נרצה שתרגישו את דרככם, בניווט בין האפשרויות הפשוטות. איך אתם מחליטים מה לעשות בכל יום? לאיזה קול אתם מקשיבים? אם אתם מקשיבים לרוח, תהיו אולי רגועים, פתוחים, סקרניים, הרפתקניים. גם אם זהו יום רגיל, אתם עדיין מקבלים החלטות רבות. ודאו שהן מודעות ושאתם מודעים לתדר של ההחלטות. אל תקבלו החלטות ממקום של פחד או מגבלה, אלא ממקום של פתיחות וסקרנות

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם מאוחר יותר היום

יום 14 – ערב

אתן ישויות מבורכות. אני מי שאתם מכירים כישוע.

אנחנו רוצים שתבינו שיש אהבה רבה כל כך בצד הזה של המסך. כשאתם גדלים בעולם הזה, של המימד השלישי, הולכים לבית הספר, מקבלים הכשרה מקצועית וכדומה, אתם מקבלים מעט מאוד אהבה. יש אלו מכם שהינם בני מזל ונולדו למשפחה אוהבת, אך כשאתם יוצאים לעולם, זהו מקום מאוד לא סלחני. אתם חייבים להגיע בזמן לעבודה, אסור לכם להיות חולים, חייבים להיות במיטבכם, כל אותם חובות תפקוד והקריטריונים הקשיחים של האגו, שהופכים אתכם לעייפים ולמאוכזבים

תהליך ההתמרה שאתם עוברים כעת, מוביל אתכם לאהבה, על אף שהוא מרגיש קצת קשוח בשלב זה. המערכות הלא אוהבות של חברתכם חייבות ליפול כדי שאהבה תוכל לפרוח על הפלנטה הזו.

בטבע יש איזון. הוא עדיין בפירוד, דברים עדיין חייבים למות כדי שאחרים יחיו (סממן למערכת שאינה אוהבת), אך כשאתם מתבוננים במכלול, תראו איזון וזרימה קבועה. אכן הטבע אינו סלחניהחלש לא ישרוד והחזק ישגשג, אך בסך הכל יש סימטריה יפה בטבע. בחיי העולם האנושי, מקודם אי תפקוד חמור, ומתיש לחיות כחלק מהמערכות הללו. כך רבים מרגישים. החודשים בהם עבדתם פחות, אולי, הראו לכם שהייתם זקוקים להפסקה. רבים הגיעו אולי למסקנה שהם אינם מעוניינים לחזור למשרה שהיתה להם, או לכל הפחות, לא בתצורתה הקודמת. רבים לא רוצים לשלוח את הילדים לבית הספר, למערכת שכעת הינה קשיחה יותר ומפחידה עבורם. אתם יכולים להבחין בשינויים שמתרחשים בחברה: יש רחש מהפכה במוחם של חלק מהאנשים, המעוניינים לחבור יחדיו ולשנות דברים לחיוב; רבים מכם מכירים בכך שהאינטרס המיטבי שלכם אינו שוכן בלב ממשלתכם; אתם רואים את הפנים האמיתיות של הארגונים הללו כשהם הורסים את פרנסתכם ודברים נוספים

אולם, מתחת להתפוררות, ישנו עוף חול (פנִיקס) שממתין להתעורר. עוף החול מסמל חברה של שלום, אהבה וחדווה. רבים מכם יאמרו שדבר זה אינו אפשרי על הפלנטה, ואולי אתם צודקים. יהיו ישויות רבות שלא יבחרו באהבה, בתהליך ההתמרה הזה, והן יוכלו לקצור את הפירות של הקציר הזה בעצמן. אנו מעודדים את כל מי שמאזין לדברים אלו היום, להחזיק מעמד ולהתמקד במה שגורם לכם להרגיש טוב יותר, להתמקד במה שאתם אוהבים, להתמקד במה שמעודד את הביטוי העצמי והיצירה שלכם, ולהבין שהטרנספורמציה שלכם גורמת לרבים מאיתנו מהעולם הלא פיזי למחוא לכם כפיים ולתמוך בכם בדרכים שאינן נאמרות ושאינן נראות

כשאתם הולכים לישון הלילה, דעו שאנו אוהבים אתכם, אנו אִתכם ותומכים בכם, ושיש טרנספורמציות רבות שעומדות להתרחש, וגילויים שיחשפו, להם אינכם מצפים. הישארו אופטימיים וחזקים, שמרו על בריאותכם, ביודעכם שאתם מתכוננים לזמנים גדולים

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואדבר עימכם שוב בבוקר

יום 15 – בוקר 

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

מספר הצופים בסרטוני הוידאו הללו גדל. נחזור ונאמר שהפצת הסרטונים הינה פעולה רבת משמעות, זוהי פעולה של אהבה. אנשים רבים כל כך מקבלים אינפורמציה לא נכונה, אין הם יודעים כיצד לנהל את רגשותיהם ומחשבותיהם, הם אינם מבינים שיש טרנספורמציה עצומה שמתרחשת על הפלנטה.

לפיכך, ברצוננו להדגיש בפניכם, האומץ שנדרש על מנת לשתף את הסירטונים, הוא שיעור משמעותי עבורכם בפיתוח ההיבטים הללו של העצמה אישית, אשר יביאו אליכם את מה שאתם מעוניינים בו

כשאתם נהנים מהסרטונים והם עוזרים לכם, אך אתם חוששים לשתף, משמעות הדבר היא שיש נתק בין מה שאתם מעריכים לבין מה שאתם מחצינים, וזו אינדיקציה לחוסר אותנטיות ולפחד. פחד שיעזבו אתכם, או שיתקיפו אתכם על היותכם אתם. כתוצאה מכך, יש כאלו בסביבתכם שאינם יודעים מי אתם.

כשאינכם אותנטיים ופוחדים, אפילו אם רק בתחום מסוים של חייכם, לדוגמה, ״אני רוחני אך חברי הפייסבוק שלי אינם יודעים זאת עלי״אתם משתמשים באנרגיה שלכם באופן לא נכון. משמעות הדבר היא שיש אנשים בחייכם שמחבבים ואף אוהבים אותכם, אך לא מכירים אותכם. כפועל יוצא, הדבר יוצר בתוככם פחד. כשאתם חושבים על האנשים הללו שמחבבים אך לא מכירים אתכם, מתעוררת בכם תגובת פחד [גם אם היא בתת מודע]. וזאת משום שכשאתם נזכרים בהם, חולפת מחשבה בראשכם: ״אם הם היו מכירים אותי, הם היו עוזבים אותי״. זוהי דילמה ומבוכה פנימית שמעוררות חרדה בשכלכם, חרדה שאולי אינכם מקשרים, אך היא נובעת מהמחשבה: ״אני לא מי שהם חושבים שאני, ואני פוחד/ת שאם הם יגלו, הם לא יאהבו אותי ולא ישארו בחיי״. בסיטואציה כזו, האגו נכנס לפעולה מואצת, ומערכת היחסים מתפקדת ברמה של המימד השלישי, בה שולטות תגובות החרדה, שהן: מלחמה, בריחה, קיפאון

רבים מכם מגיבים בתקופה זו בקיפאון משום שבילדותכם לא איפשרו להם ״להשיב מלחמה״. בבית הספר הענישו אתכם אם ״נלחמתם חזרה״מכאן שאסור היה להיאבק, אבל גם אסור היה לרוץמשמעו לברוח; ולכן קפאתם. הדבר מסביר את התופעה של חוסר פעולה בקרב אנשים כה רבים שמתעללים בהם בתקופה זו בחברה שלכם. במערכות שלימדו אתכם אוּמנתם לקפוא ולעשות כפי שנאמר לכם

רצינו להביא זאת לתשומת ליבכם היום, כדי שבמידה ולא תלחצו על כפתור ״שתף״תבינו מה מתרחש בתוככם. ואם אתם כן מנסים ללחוץ על הכפתור, אך נתקפים בחשש ואומרים לעצמכם: ״איני יכול לעשות זאת״באותו רגע שימו לב לאנשים שקופצים לכם לראש. יהיו אדם אחד או שניים שיהיו ״העורכים״ שלכם. אלו יהיו האנשים בקרב חבריכם במדיה החברתית, מהם אתם חוששים או שאינכם אותנטיים מולם. בחנו את מערכות היחסים הללו היום, ושאלו: ״מה קורה לי עם האנשים האלו? מדוע אני מתנהג באופן כזה שמעיד על כך שאני מאוים? מדוע אני מאפשר להם לבטל את ההכוונה הפנימית שלי? האם הפחד רציונלי והגיוני? האם האדם מייצג עבורי דמות סמכותית שמטילה עלי אימה ומונעת את הביטוי האותנטי שלי?״ ולחצו את כפתור השיתוף. ונראה מה יקרה. 🙂

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם מאוחר יותר היום

יום 15 – ערב

אתן ישויות מבורכות. אני הוא מי שאתם מכירים כישוע.

אנו אוהבים לראות חדווה, אוהבים לראות את הישות הזאת צוחקת, ואוהבים לראות אתכם צוחקים גם כן. אנו מעוניינים שהערב יהיה בתחושת חדווה. רוצים להזכיר לכם הערב שאתם יצרתם את חייכם. ואפילו אם חייכם אינם מושלמים, ויש שינויים שברצונכם לעשותהערב הוא ערב של הודיה.

כשאתם במיטתכם, מקשיבים, עם היומן שלכם, רישמו עשרים דברים עליהם אתם מודים: אתם בהודיה על כך שיש לכם מיטה, שביכולתכם לאחוז בעט ולכתוב, ושביכולתכם לראות את מה שכתבתם, אתם בהודיה שחם לכם, שיש לכם מחשב או טלפון, וכדומה. אתם יכולים להמשיך מעבר לעשרים דברים

מה שרצינו להדגיש הוא שאתם יכולים להתמקד בכל הדברים הללו כל הזמן, ולהרגיש נפלא. רבים מכם לא מעריכים את בריאותכם לדוגמה, עד שאתם חוטפים צינון, ואז שוכבים במיטה וחושבים על כל הימים בהם הייתם בריאים ואפילו לא חשבתם על כך. אז שימו לב לכך כעת. שימו לב לחברים שאתם אוהבים, לחברי המשפחה שלכם, לאופַנִים בהם טוב לכם איתם ולדברים שעובדים עבורכם. אל תתבוננו בצדדים שלא, התבוננו באלו שכן. זה הזמן לומר: ״אחותי כה נפלאה, אני נהנית לשוחח עימה בטלפון. אפילו אם זה קורה אחת לחודש, אני נהנית מזה כל כך!״ 

חישבו על הדברים שלמדתם והדברים שאתם עושים בחייכם כעת, אולי הגינה שאתם אוהבים, חיית המחמד שאתם אוהבים, אם אתם קוראים ספר טוב וקשה לכם להניח אותו. יש כל כך הרבה דברים, הם לא צריכים להיות דברים גדולים. אנו רוצים שהלילה יוקדש להכרת תודה.

הודיה היא אהבה. הודיה היא הערכה. הודיה היא תדר גבוה מאוד, שקל לכם מאוד להגיע אליו. לכן, היפכו זאת לתרגול לילי שלכם. לאו דווקא לרשום עשרים דברים, אך בטרם לכתכם לישון, רישמו ביומנכם, מבלי שהטלפון יהיה בחדר השינה שלכם.

כן, אנו חוזרים ומזכירים את עניין הטלפון, משום שיש כאלו שחושבים שזוהי דרישה מוגזמת או שאולי מישהו יצטרך אתכם במהלך הלילה. אל תחששו, ישיגו אתכם. חשוב שתהיו רגועים בלכתכם לישון, שלא תרפרפו במדיה החברתית או שתקבלו הודעה שתטריד אתכם. הטלפון מונח רחוק מכם שעה לפני שתלכו לישון.

וכשיש לכם זמן להיות עם עצמכם, עם היום שהיה לכם, רישמו את רשימת ההודיה ורישמו ביומנכם חוויות, רגשות. אולי היו לכם אתגרים היום, וחשתם פחד או בודדים, אולי הייתם כל כך שמחים ומופתעים.

לא משנה מה, רישמו זאת. קראו ושאלו את עצמכם: ״האם התגובה הזו היא דפוס אצלי? האם יש בי דפוס של עצב? האם יש בי דפוס של אי שביעות רצון? האם יש בי דפוס של שמחה שגדלה? דומה שאני הופכת שמחה יותר ככל שאני עושה את השיעורים הללו. זה מאוד מעניין״.

 אנו רוצים ליידע את מי שעדיין לא תירגל את הקורס בניסיםהוא תוכנן ועוצב כשיטת ריפוי לשכלו של האדם בעולם המערבי, לאינטגרציה מחודשת של שכלכם, בדיוק עבור הזמנים הללו. הוא עוצב כך שתמצאו שלום בשכלכם, והיערכות [שֹכל שאינו מסוכסך באמונות סותרות וערוך עם האמת]. שלום והיערכות הם האיכויות הנדרשות לבניית העולם החדש שכולכם רוצים. העולם החדש לא ייווצר מפחד, גם לא מייאוש או מכעס; אלא משלום, חדווה ושמחה, ומרוגע. אם טרם תרגלתם את הקורס בניסיםחישבו על כך, ואם יש בכם התנגדותבקשו שההתנגדות תוסר.

אני הוא מי שאתם מכירים כישוע, ואשוחח עימכם מחר