מעוף עוף החול, גשר הזהב ושער ה-11:11: אנרגיות התעלות מואצות באוקטובר ובנובמבר

סליה פן מתקשרת את המלאך הנעלה מיכאל

ה-9 באוקטובר, 2020

מאנגלית: סמדר ברגמן

נשמות אור אהובות, אנו יודעים שהייתה זו שנה קשה עבורכם ועבור הפלנטה. בשנה זו התרחשו, כך נראה, הלם, הפתעה, קונפליקט והפרדה. השנה הותירה אנשים רבים לחוצים, עייפים ומבולבלים. אבל, אנו רוצים שתדעו שהסיבה לכך היא שתהליך ההתעלות מואץ ושאתם נעים אל תדרים גבוהים יותר בקצב מהיר מאוד.

כן, אהובים, אתם חווים התנסות של תקופות חיים רבות בשנה בודדה אחת. הסיבה לכך היא שאתם משלימים מחזור התנסות עיקרי ומתחילים מחזור חדש.

המחזור הישן הוא מן הממד השלישי, והמחזור החדש הוא מן הממד החמישי. בנקודה זו, שני תדרי זמן ממדיים אלה מתקיימים יחד, בוראים וורטקס כאוטי שהוא חיוני כדי למוטט את הרשתות הישנות ואת המטריקס הישן ולזרוע אפשרויות חדשות.

בתקופה זו ש״בין המיצרים״, קשה תכופות לראות את התהליך או לדעת אילו זרעים קוונטיים ינבטו ויגשימו את כדור הארץ החדש שנולד. בזמן הזה, חשוב להיות מודעים תמיד למה שחשוב ולהיות מודעים תמיד למה שמתרחש סביבכם ואילו תדרים מושכים את תשומת הלב שלכם. שאפו להישאר בתדרים הנעלים יותר של השלווה והאהבה. אנו אומרים זאת משום שבחודשים הקרוביםאוקטובר ונובמבריהיה עליכם להיות מאוזנים וממורכזים ולהתמודד עם האנרגיות העוצמתיות שיופיעו בימים שבין ה-31 באוקטובר וה-11 בנובמבר: מהירח המלא ועד שער העקרב של ה-11:11.

עוף החול (הפניקס) כסמל של שער ה-11:11

שער ה-11:11 הוא פורטל עוצמתי שמאפשר לכם, ולכדור הארץ, להתאים את קו הזמן שלכם ולברוא התנסויות חדשות וגבוהות יותר, בעודכם מתפתחים ומגשימים. באחדעשר הימים הללו, שמהווים את תקופת הפורטל שבין הירח המלא באוקטובר ושער ה-11:11, כדור הארץ יעבור מקבוצת הכוכבים מאזנים לקבוצת הכוכבים עקרב, ביחס לשמש. הכוכב הזוהר אנטארס מושל בשמי הלילה, והתדרים הביןכוכביים עמוקים ועוצמתיים.

הסמל של מזל עקרב הוא כמובן העקרב, אך סמלים ידועים פחות הם העיט ועוף החול. העקרב מייצג את ההיבטים הנמוכים יותר או המוצללים של מזל עקרב, המאופיינים על ידי דחפים בסיסיים ותוקפנות. בעת הזאת, אתם יכולים לראות אנשים רבים מתנהלים על פי דחפים חייתיים ותוקפנות, אם הם מופעלים ואם הם אינם מודעים. אבל הסמל השני, זה של העיט, מייצג אנשים שמודעים לנשמתם ושיש להם את החוכמה לראות את התמונה הגדולה יותר. כמו העיט, הם יכולים לעוף מעל לכאוס ולפעול מתוך הבחנה.

אבל אהובים, אלה מכם שמשתנים, חווים טרנספורמציה ומתעלים עם כדור הארץ, ילכו בעקבות מעוף עוף החול. הוא מייצג את ההתמרה המוחלטת של הישן והעבר, ואת הלידה וההגשמה המתמשכת של החדש!

עוף החול היה הסמל של מורי הכוכב הסיריאני, הוא תיאר את תהליך הבריאה מתוך כאוס, והם קראו לו ״ציפור הבֶּנוּ״. בסיפורי החוכמה שלהם, ציפור הבֶּנוּ חייתה לתקופת זמן מסוימת ואז הייתה עולה בלהבות ומשמידה את עצמה. אבל, מתוך האפר הייתה קמה ציפור בֶּנוּ חדשה. סיפור זה מייצג את תהליכי החיים והבריאה המחזוריים של המציאות החומרית.

אלה מכם שחווים את ״מעוף חוף החול״ ירגישו כאילו כל המוכר להם נלקח מהם. אתם עלולים להרגיש מבולבלים, עצובים או כועסים. או, אתם עשויים להרגיש שלווה עמוקה, אם תאפשרו לעצמכם לחוות את התהליך הזה ממקום של קבלה וכניעה. אתם תדעו שאתם מתמסרים לחוקי הבריאה ומאפשרים לעצמכם להיוולד אל תוך מחזור חדש של עצמי ושל התנסות.

יהיה זה תהליך אינטנסיביוהוא יגיע לנקודת השיא בשער ה-11:11, ב-11 בנובמבר!

גשר הזהב: מהירח המלא ועד ה-11:11

התקופה בת אחדעשר הימים לאחר הירח המלא/הירח הכחול של אוקטובר תהיה גשר בין הישן לחדש. אלה מכם שהם ״מודעים״ ו״ערים״ יבקשו לחצות גשר זה בשלווה וברוגע פנימיים. להישאר רגועים ולהישאר מאוזנים.

הגשר נפתח עם הירח המלא ב-31 באוקטובר. זהו זמן הידוע כ״האלווין״ או ״ליל כל הקדושים״, או ״פסטיבל שאמהיין״ בתרבות הקלטית. זהו גם הזמן של ״יום המתים״ בתרבות ההיספנית. זהו זמן שבו הצעיף שבין הממדים דק מאוד, ומתקיימת חגיגה של אבות אבותינו וישויות מממלכות הרוח. תקופה זו מתרחשת בהתאמה עם הירח המלא/הירח הכחול העוצמתי מאוד; כאשר ״ירח כחול״ הוא הירח המלא השני באוקטובר.

זוהי הפתיחה של גשר הזהב הרבממדיוזהו זמן עוצמתי לניקוי דנ״א עמוק ותורשתי ולניקוי אמונות ו״תוכנות״ ישנות. אהובים, פשוט שחררו את כל פחדי וסיפורי העבר המקודדים בדנ״א התורשתי שלכם. אפשרו לעצמכם להרגיש קרובים למשפחות המלאכים והזמינו אותן לסייע בריפוי ובאיזון שלכם בעודכם מגשימים את כדור הארץ החדש. אנרגיית הירח המלא תעצים את האנרגיות בעודן מגיעות, ולכן חשוב כל כך שתשארו בתוך מקדש הלב המקודש שלכם של האהבה ושלא תאפשרו לעצמכם ליפול לכעס ולהפרדה.

תהיינה הזדמנויות רבות ליפול אל תוך הכעס והעוינות בשעה שהרגשות הופכים סוערים בשל הבחירות בארצות הברית. אנו מבקשים מכם לא להיסחף אל תוך האנרגיה של ההפרדה, הקונפליקט והדואליות, משום שהדבר יבטיח שתימשכו מטה אל מציאות תלתממדית ישנה ומתפוררת. במקום זאת, התמקדו בצעידה על פני גשר הזהב של האור, לכיוון שער ה-11:11. המשפחות הגלקטיות ומשפחות המלאכים יתמכו בכם, מועצת האור של אנטארס תשלח קודי אור של אנרגיה תומכת בעת שכדור הארץ נכנס אל תוך תחום האנרגיה של מערכת אנטארס.

האנרגיה תמשיך להיבנות ככל שתתקדמו לכיוון שער ה-11:11 שיחול ב-11 בנובמבר. שער ה-11:11 עצמו הוא דלת תודעה עוצמתית או פורטל זמן/מרחב שמוחזק על ידי הישויות מאנטארס ומהפליאדות, והוא גם הפורטל הקרוב ביותר למרכז הגלקטי/השמש המרכזית של הגלקסיה. מסיבה זו, גם למועצה הגלקטית יש עניין באנרגיות של שער ה-11:11, ואתם תקבלו גלי תשדורות של קודי אור יהלום שיסייעו לתהליך. והאנרגיה העוצמתית האחרונה של פורטל זה תהיה האנרגיה של האם הגדולה/האנרגיה האלוהית הנשית או ״השכינה״ [כך במקור], שהנוכחות האוהבת שלה תהיה נגישה כאהבה אלוהית וכחמלה לכול.

תשדירי אנרגיה עוצמתית אלה יגבירו את הכאוס בממדים הנמוכים יותר, בעת שעוף החול נוסק, אפוף אש מלאכים. אבל, אנו מבקשים מכם, אהובים, להותיר את העין הפנימית שלכם ממוקדת בגשר הזהב של האור ולנוע בחן דרך שער החוכמה של ה-11:11.

ככל שהכאוס יהיה אינטנסיבי יותר, כך אינטנסיבית יותר הפריחה והלידה של החדש, בעת שעוף החול/ציפור הבֶּנוּ מתחיל להגשים את צורתו ודמותו החדשות.

אנו מאחלים לכם חן ואהבה בזמנים עוצמתיים אלה.

זכרו תמיד שלעולם אינכם לבד ושאתם מוקפים באהבה ובתמיכה.

עליכם רק לבקש והמלאכים יגיעו!