טקס ירח מלא במזל אריה

פברואר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

הירח המלא של פברואר חל ב-8-9 לחודש במזל אריה. האנרגיה שלו תצית את הלהבה בתוכנו. היא תדריך אותנו לקבל החלטות נועזות, לחזק את האמונה שלנו בעצמנו, ולמצוא את המוטיבציה להמשיך להתקדם.

ירחים מלאים הם תמיד שערים לשחרור ועם מאדים, הפלנטה של הפעולה ועם האנרגיה שהיא פעילה מאוד בעת הזאת, אנו עשויים להרגיש נלהבים לשחרר דברים, להיפטר ממטען מיותר ולהביא תחושה חדשה של תקווה ערה אל תוך הלבבות שלנו.

טקס זה מתוכנן לעבוד בהרמוניה עם האנרגיה של הירח המלא במזל אריה, אבל ניתן להתאים אותו כך שיתאים לצרכים שלכם.

טקס ירח מלא במזל אריהפברואר 2020

הזמן הטוב ביותר לביצוע טקס זה הוא מה-7 לפברואר ועד ה-20 בפברואר.

תזדקקו לדברים הבאים:

הנחיות:

1. הניחו את הנרות בתצורת ריבוע, נר אחד בכל פינה. הניחו את הקופסה במרכז והציבו לידה את העט והנייר. הדליקו את הנרות. הנרות מייצגים את ארבעת האלמנטים: אדמה, אוויר, אש ומים.

2. התחילו על ידי כך שתנקו את ההילה שלכם ואז את סביבתכם באמצעות כלי הניקוי שבחרתם. בעודכם מנקים, תוכלו לחזור על המילים הבאות, בעת ניקוי ההילה (חזרו שלוש פעמים):

״לאור עוצמת אימא לבנה, אני מנקה ומשחררת כל משקל המכביד על לבי. אני משחררת את כאבי העבר שלי. אני משחררת את כל שמטריד, רומס ומצמצם אותי. אני משחררת הכול כדי שאוכל להתייצב במלוא קומתי. אני מרגישה קלה יותר עכשיו, לבי חופשי. אני נקייה, אני חופשיה להיות מי שאני״.

לניקוי הסביבה שלכם:

״המרחב שלי מתנקה באמצעות אור אוהב, המרחב שלי מתנקה בליל ירח מלא זה. מי ייתן ואור הלבנה ואור הכוכבים ינקו את המרחב שלי מכל חושך שהוא. המרחב שלי הוא אור, המרחב שלי הוא אהבה, המרחב שלי מוגן ובטוח. רטטים של שלווה, אהבה ושמחה מקיפים אותי ואת המרחב שלי. רק האהבה שוכנת כאן. אני בטוחה, אהובה ומוגנת במרחב זה. תודה״.

3. שבו מול הנרות והקופסה שלכם והתחילו במדיטציה המודרכת. אם אתם עושים שימוש במדיטציה המודרכת שכללתי, תזדקקו גם לקריסטל קטן שתחזיקו בכף ידכם או תוכלו להחזיק בחפץ מקודש אחר.


אתם מוזמנים גם למדוט ללא מדיטציה מודרכת אם תרצו ואני ממליצה לעשות זאת בין 10 ל-15 דקות.

4. קחו את הנייר שלכם וכתבו עליו עשרה דברים שיש לשחרר בהשראת האלמנטים: אדמה, אוויר, אשר ומים (ראו למטה).

אני יודעת שעשרה דברים עלולים להישמע הרבה, אך נסו לאתגר את עצמכם ולחפור עמוק בתוך עצמכם! אתם יכולים לפרט ככל שתרצו. כדי להדריך אתכם, אני נותנת כאן דוגמה לכל אלמנט:

אדמה: שחררו עשרה דברים שמכבידים עליכם, מותירים אתכם תקועים או לא מסוגלים להחליט להתקדם. אתם יכולים גם לכלול דברים לגבי השורשים, הרקע, הבית והמשפחה שלכם.

״אני משחררת את מה שאנשים חושבים עליי״ וכן הלאה.

אוויר: שחררו עשרה דברים שגורמים לכם להרגיש חרדים או הפכפכים או מונעים מכם את היכולת להתחייב לפרוייקטים או למערכות יחסים ארוכות טווח. אתם יכולים גם לכלול מחשבות מטרידות (דאגה) ואמונות מגבילות.

״אני משחררת את החרדות שלי בנוגע לבריאות ולרווחה של בני משפחתי״ וכן הלאה.

אש: שחררו עשרה דברים שמרגיזים, מתסכלים או מעצבנים אתכם, וגם דברים שמרוקנים את האנרגיה שלכם וגורמים לכם להרגיש שחוקים. אתם יכולים גם לכלול דברים שגורמים לכם לקנא או כל חוסר ביטחון אחר.

״אני משחררת את הפחד שלי מפני הצבת גבולות בפני אנשים אחרים״ וכן הלאה.

מים: שחררו עשרה דברים שגורמים לכם עצב, רגשנות יתר או רצון להסתגר. אם אתם מרגישים שיש משהו שחוסם את לבכם, כתבו גם אותו על הנייר. אתם יכולים לכלול נושאים הקשורים לתחושות שלכם בנוגע לנוחות, לבריאות, להזנה ולאהבה עצמית.

״אני משחררת את הפחד שלי מפני איבוד מישהו שאני אוהבת״ וכן הלאה.

4. לאחר שסיימתם לכתוב, קחו את פיסות הנייר שלכם והתחילו לקרוע אותן לרצועות. בעודכם קורעים, חזרו על המשפט הזה:

״עם כל קריעה של הנייר, אני מרגישה כיצד אני משחררת. אני מרגישה כיצד אני משחררת את כל כאבי העבר, את כל פגיעות העבר, ואת כל הדברים שמצמצמים אותי. אני ישות נפלאה, מושכת ועוצמתית ואני ראויה להתייצב זקופה וגאה במהותי היום. אני אוהבת את עצמי יותר מדי מכדי להחזיק בדברים שמעמעמים את אורי. ולכן, בעודי קורעת, אני משחררת, ובעודי משחררת, אורי הופך חזק יותר. תודה. תודה. תודה״.

5. כעת קחו את רצועות הנייר שלכם והניחו אותן בקופסה. סגרו את המכסה בנייר דבק או החזיקו בה חזק בידיכם ואז עמדו מול הנרות ונערו אותה!!! עשו זאת עם כל הגוף, הרגישו כיצד אתם משחררים אנרגיה עבשה בעודכם מנערים את הקופסה ומנערים את גופכם. אתם יכולים להשמיע מוזיקה, לרקוד, העניקו לה ולכם ניעור עז! הביעו את כל הרגשות שלכם תוך כדי

6. כאשר אתם מרגישים שניערתם מספיק, הוציאו את כל רצועות הנייר מהקופסה ונסו להפוך אותן לכדור. הכדור לא חייב להיות מושלם. פשוט נסו לכדרר את הנייר לכדור אחד או שניים במידת הצורך.

7. אז פתחו את פח האשפה שלכם, עמדו במרחק מה ואמרו בנחישות ובבטחון: ״אני משחררת״, כוונו וזרקו! גם אם פספסתם, זה לא משנה! הדבר נעשה.

8. אם אתם רוצים, עשו עכשיו את ״קריאת הקלפים״. אז, כבו את הנרות. סיימתם!

ירח מלא שמח.