יום השוויון ותחילת השנה האסטרולוגית

מרץ 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

יום השוויון של מרץ 2021, חל ב-20-21, בהתחשב באזור הזמן שלכם. הוא מציין את שוויון שעות היום והלילה, ובנוסף לכך, השמש עוברת למזל טלה.

כיוון שמזל טלה נחשב למזל הראשון בגלגל המזלות, יום השוויון של מרץ הוא גם תחילת השנה האסטרולוגית החדשה ומייצג מחזור חדש בגלגל המזלות.

יום השוויון של מרץ מבשר גם על פתיחת עונה חדשה, בהתחשב במקום שבו אתם גרים בעולם. לאנשים שגרים בחצי הכדור הצפוני, הוא מייצג את תחילת האביב. לאלה שגרים בחצי הכדור הדרומי, הוא מייצג את תחילת הסתיו. כל זאת יחד הופך את יום השוויון של מרץ ליום עוצמתי להתחדשות, להתחלות חדשות, לאנרגיה רעננה ולשינוי הפרספקטיבה שלנו.

בהתחשב במה שהטבע עושה סביבנו, אנו עשויים להרגיש בזימון לצמוח ולשגשג, או אנו עשויים להרגיש בזימון לשחרר ולהרפות במטרה להתכונן לחדש. הטבע ואימא אדמה יכולים להיות המדריכים שלנו ולהראות לנו באיזה כיוון נעות האנרגיות.

בנוסף לכך, אנו עשויים גם להרגיש אינטואיטיבית בעת הזאת שאנו יכולים לקדם בברכה את האנרגיות של שנת 2021 ולהבין את הטון של הצפוי לנו.

בימי קדם האמינו שיום השוויון הוא גם יום שבו הצעיף שבין העולם הזה לממלכות גבוהות יותר מצטמצם. בנקודה זו בשנה יכולנו לשמוע את חוכמת אבות אבותינו, את רוחות הטבע, ואת המדריכים הרוחניים שלנו, המאותתים לנו מה יש לעשות.

נאמר על האנרגיות של יום השוויון שהן זמן קסום, שבו הרמוניה שורה על הפלנטה ושבו אנו יכולים לגלם איזון הולם בין חושך לאור.

ממש כמו סמל הין והיאנג, איננו יכולים לקבל את האחד ללא האחר. אנו זקוקים לחושך כדי לראות את האור ואנו זקוקים לאור כדי להכיר בחשכה.

ביום השוויון עלינו לכבד את שתי האיכויות הללו שקיימות בתוכנואת הצל ואת האור האלוהי. עלינו להכיר בכך שהעבודה עם הדואליות היא המסע שלשמו הגיעו הנשמות שלנו לבית הספר של כדור הארץ.

ביום השוויון של 2021, האסטרואיד כירון שוהה קרוב לשמש במזל טלה, משפיע ומעניק לנו רמזים בנוגע למסע הקרב ובא בעודנו מתחילים מחזור אסטרולוגי חדש זה.

כירון ידוע כמרפא הפצוע. אף על פי שהוא סבל טראומה נוראה, פגיעות ואי צדק, הוא מסוגל להשתמש בהם כדי לסייע לרפא אחרים.

כירון התמחה באמנות לקיחת פצעיו והפיכתם לשערים של כוח והשראה. הנוכחות של כירון היא שגורמת לנו להרגיש פחות לבד. הנוכחות של כירון היא שמאפשרת לנו לזכור שהטראומות שלנו לא חייבות לדרדר אותנו מטה, אלא במקום זאת, הן יכולות להיות הדלק לעלייתנו מעלה.

זמנו אנרגיה זו אל תוך חייכם בכל דרך שנראית לכם. השתמשו במסר של כירון כדי להזכיר לכם את הכוח ואת היכולת המופלאה האישית שלכם לקחת את כאבי העבר ולהפוך אותם לשערים של פוטנציאל.

האנרגיה של כירון תהיה פעילה במשך כל החודש וגם באפריל, ולכן אפשרו לה לנוע ולעבוד בדרכה שלה בחייכם.

כיוון שיום השוויון הוא גם תחילת השנה האסטרולוגית, זהו גם זמן טוב לחשבון נפש ולהבאת סגירת מעגל לשניםעשר החודשים האחרונים.

אם ניזכר במרץ 2020, הרבה כל כך השתנה בחיינו. מחיים בדרך מסוימת, נאלצנו לחולל כמה שינויים דרסטיים למדי.

ברמה הקולקטיבית, התמודדנו עם אבל רב, שינוי, חרדות, פחד ואיודאות.

שנה אחת אחר כך, כל האנרגיה הזאת יכולה להכביד ולכן היו עדינים כלפי עצמכם, ומצאו אולי דרכים להביא הקלה וקבלה למקום שבו אתם מצויים היום.

כבדו את עצמכם בשל האופן שבו התמודדתם עם שינויים או תהפוכות כלשהם בחייכם, וחפשו אחר דרכים שבעזרתן תוכלו להביא קלות, שלווה וקבלה אל לבכם.