אסטרולוגיה אינטואיטיבית: עונת מזל טלה 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

עונת מזל טלה מתחילה ב20-21 במרץ (בהתחשב באזור הזמן שלכם), וזהו זמן להתחלות חדשות. זוהי עונה שבה תוכלו למצוא את הכוח הפנימי ולהעצים את להבות האש הפנימית שלכם.

בעונת מזל טלה 2021, אף פלנטה עיקרית לא נמצאת בנסיגה, ומשמעות הדבר היא שהאנרגיה של היקום תומכת בנו בתנועה קדימה בהילוך גבוה. זהו זמן שבו נוכל לקפוץ קדימה, לממש את המטרות שלנו ולהתגבר על פחדים כלשהם שאולי מעכבים אותנו.

מזל טלה מיוצג על ידי ראש האייל, ועל פי האמונה הוא מגלם את האיכויות היצירתיות, המחזקות והמזינות של הרחם. בתוך הרחם יכולים לנבוט רעיונות חדשים, יכולות להיוולד התחלות חדשות ואנו יכולים להגשים את הפוטנציאל היצירתי שלנו.

בחצי הכדור הצפוני, תחילת עונת מזל טלה נחשבת גם לתחילת האביב. זהו זמן של פוריות גוברת ופריחה. זהו זמן שבו חיים חדשים נובטים ואימא אדמה מפנה את האנרגיה שלה כלפי חוץ.

בחצי הכדור דרומי, תחילת עונת טלה נחשבת גם לתחילת הסתיו. זהו זמן של מוות ושחרור. זמן שבו אימא אדמה מתכוננת לשנת החורף והאנרגיה שלה מופנית כלפי פנים.

אין זה משנה איזה חלק מהמחזור אתם חווים, עונת טלה מעודדת אותנו לקדם בברכה שינויים חדשים. היא מעודדת אותנו לעבוד בהרמוניה עם האנרגיות היצירתיות שמוצעות לנו ולהשתמש בהן כמו בדלק כדי לקדם את המטרות, הפרוייקטים והחלומות שלנו.

כיוון שמזל טלה נחשב למזל הראשון בגלגל המזלות, תחילת עונה זו נתפסת גם כתחילת השנה האסטרולוגית החדשה.

אנו יכולים לפתוח דף חדש. אנו יכולים לצאת לדרך עם חוכמה חדשה ולהרגיש בטוחים ביכולות שלנו לפתוח במסע חדש סביב גלגל המזלות.

במבט חטוף בעונת טלה אפשר לראות כמה אנרגיות נפלאות שמסייעות לנו לאמץ את האיכויות של מזל אש זה ולהפיק את המירב מכל התחלה חדשה שקוסמת לנו.

הנה תאריכים חשובים בעונת טלה זו:

ה-20-21 במרץעונת טלה מתחילה יחד עם יום השוויון

באסטרולוגיה הטרופית, עונת טלה מתרחשת בזמן יום השוויון, הזמן שבו שעות היום והלילה שוות. יום השוויון נחשב זה מכבר לזמן מקודש של איזון, אחדות ועבודה בהרמוניה עם אימא אדמה. על פי האמונה, ביום השוויון הצעיף שבין הממדים הופך דק, מקל עלינו ליצור קשר עם ממלכות גבוהות יותר, עם המדריכים הרוחניים ועם אבות אבותינו. זהו גם זמן עוצמתי לביצוע טקסים.

ה-25 במרץהשמש בצמידות לנגה

כאשר נגה נערכת עם השמש אנו מקבלים מנה חזקה מהאנרגיה שלה. נגה היא פלנטת האהבה, מערכות היחסים והכסף. היא מזכירה לנו את החיבור שלנו לאנרגיה הנשית האלוהית, ואת עוצמת הבריאה שיש בכל אחד מאיתנו. אור שמש מזל טלה הופך עת זו לזמן נפלא לקחת בעלות על הצד הנשי, לכבד את כוחות הבריאה ולקבל כמה החלטות נועזות ואמיצות המבוססות על הלב

ה-28 במרץירח מלא במזל מאזניים/משולש גדול

עונת  טלה מציעה לנו את אחד מהירחים המלאים הקסומים ביותר של השנה. באותו זמן בו חל ירח מלא זה במזל מאזניים, הירח, יחד עם מאדים ושבתאי, מתייצבים במשולש מושלם הידוע בשם ״משולש גדול״. משולשים גדולים נחשבים לבני מזל, למגינים ואפילו לקסומים! הם מייצגים הרמוניה וזרימת אנרגיה קלה בין האנרגיות הקוסמיות הללו. מאדים ושבתאי, יחד עם הירח, מאחדים כוחות כדי לעזור לנו לשמור על המוטיבציה, לעבוד קשה ולשאוף למימוש החלומות והמטרות שלנו. זוהי אנרגיית הגשמה חזקה שיכולה לעזור לנו להתמודד עם פרוייקטים שחשבנו שהם גדולים או שאפתניים מדי. בנוסף לכך, יכול להיות שדברמה יגיע לשיאו בעת הירח המלא, ואתם תהיו מסוגלים לראות את פירות כל עבודתכם הקשה ונטילת הסיכונים שלכם.

ה-28-29 במרץהשמש בצמידות לכירון

בתאריך ה-28 למרץ חל הירח המלא אבל גם היערכות השמש וכירון. כירון הוא אסטרואיד הידוע גם כמרפא הפצוע. האנרגיה שלו עוזרת לנו לקחת את הטראומות ואת הפצעים שלנו ולהפוך אותם לשערים של כוח, השראה וריפוי עבור עצמנו ועבור אחרים. כאשר כירון ממזג את האנרגיה שלו עם השמש, אנו מקבלים תמיכה רבה יותר לריפוי ולהתמרת הפצעים למשאבי השראה עוצמתיים.

ה-3 באפרילמרקורי נכנס למזל טלה

מרקורי נכנס למזל טלה ויוצר שורה של גופים קוסמיים במזל זה. בנקודה זו, אלה כוללים את השמש, את מרקורי ואת נגה בטלה, יחד עם האסטרואידים קרס וכירון, והפלנטה הגמדית אריס. כל האנרגיה החזקה הזאת של מזל טלה מוסיפה דלק למנוע שלנו ועוזרת לנו לבצע מהלכים נועזים. בשל הנוכחות של מרקורי במזל טלה, יהיה עלינו להיות מעט זהירים לגבי הדברים שאנו בוחרים לשתף עם אחרים ולא לומר דברים שעליהם אנו עלולים להתחרט בשלב מאוחר יותר. האנרגיה של מזל טלה יכולה להיות אימפולסיבית, ולכן שימו לכך לב!

ה-9 באפרילמאדים בזווית ריבועית לנפטון

זוהי דינמיקה אנרגטית מעניינת שיכולה לעזור לנו לחשוב באופן יצירתי וגמיש יותר. עם כל האנרגיה הזאת שסובבת אותנו בשבועות הללו ושממלאת אותנו במוטיבציה, היא יכולה לעזור לנו לחשוב באופן שונה ואולי למצוא דרך יצירתית חדשה לביצוע דברים. אם אתם מחפשים אחר בהירות או מבקשים להתגבר על מהמורה בדרך, אנרגיה זו יכולה להועיל לכם.

ה-11 באפרילמולד ירח במזל טלה

מולד הירח בטלה הוא עוצמתי ביותר לטובת עבודת הגשמה ומשיכת הדברים שאתם רוצים למשוך אליכם. בזמן של מולד ירח זה, הן נגה והן פלוטו פעילים מאוד, מחזקים את העוצמה הפנימית שלנו ומעניקים לנו הזדמנות לבצע את הדרוש ביצוע ולתבוע לעצמנו את מה ששייך לנו. זהו זמן עוצמתי להתחברות עם העצמי הנעלה שלכם ולהכיר בערככם.

ה-14 באפרילנגה נכנסת למזל שור

נגה אוהבת לשהות במזל שור ועובדה זו מביאה לשינוי הרמוני באנרגיה. נתחיל להרגיש בהאטה ואולי נרצה להיות מחושבים יותר לגבי הצעדים הבאים שננקוט.

ה-18 באפרילהשמש בצמידות למרקורי

היערכות השמש ומרקורי היא תמיד אירוע מיוחד בכל הקשור לתחום התקשורת וליכולת שלנו להתחבר למסרים נסתרים של התתמודע והאינטואיציה שלנו. שימו לב למסרים כלשהם או לאותות אינטואיטיביים שתקבלו ביום זה.

ה-19-20 באפרילהשמש במזל שור

השמש עוזבת את מזל טלה ועונת השור מתחילה.