אסטרולוגיה אינטואיטיבית: גלקסיית אנדרומדה

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

מאפריל ועד מאי, השמש נמצאת בצמידות לכמה מהכוכבים הקבועים שבקבוצת הכוכבים אנדרומדה.

קבוצת הכוכבים אנדרומדה ממוקמת בגלקסיית אנדרומדה. אף על פי שהיא נמצאת 2.5 מיליון שנות אור משביל החלב שלנו, היא הגלקסיה הספירלית הנוספת היחידה שאנו יכולים לראות מכדור הארץ בעין בלתי מזויינת.

גלקסיית אנדרומדה נעה לכיווננו בקצב של 112 ק״מ לשניה, וההערכה היא שבסופו של דבר, שתי הגלקסיות שלנו יתנגשו, אולם נותרו כמה מיליארדים של שנים לפני שהדבר יתרחש.

כאשר השמש נערכת בצמידות לכמה מהכוכבים הקבועים שבקבוצת הכוכבים אנדרומדה, נאמר שאנו יכולים להתחבר לאנרגיות שלה ולגלם אותן בקלות רבה יותר.

בנוסף לכך, קל לנו יותר לקבל ״הורדות״ גלקטיות מאנדרומדה, ואולי אפילו ליצור קשר עם ישויות מפינה זו של היקום שלנו.

על פי האמונה, אנדרומדה נחשבת לביתו של גזע מתקדם של ישויות. רבים על כדור הארץ גם מרגישים שכוכב המוצא שלהם הוא מגלקסיית אנדרומדה.

נאמר על אנדרומדה שהיא קבוצת הכוכבים של האישה הכבולה. במיתולוגיה, היא הוחזקה ונכבלה כקורבן למפלצת הים, אך לאחר מכן ניצלה ויצאה לחירות מלאה.

אנדרומדה מייצגת את התהליך שאנו חווים כאשר אנו מנפצים את הכבלים שקושרים אותנו, כדי למצוא את תחושת החירות האישית שלנו. המסע שלה, של היותה כבולה בשלשלאות ומוגשת כקורבן הוא שמניע אותה למצוא את עצמאותה ולחיות את החיים על פי תנאיה שלה.

אם אתם רוצים להתכוונן לחוכמת אנדרומדה וליצור עימה קשר, אחד מהזמנים הטובים ביותר לכך הוא מה-1 באפריל ועד ה-4 במאי, כאשר השמש נערכת עם כמה מהכוכבים הקבועים שלה.

בחצי הכדור הצפוני, ניתן לצפות בקבוצת הכוכבים אנדרומדה בשעות הערב גם מאוגוסט ועד פברואר, ובחצי הכדור הדרומי, ניתן לצפות בה מאוקטובר ועד דצמבר. גם אלה נחשבים לזמני חיבור עוצמתיים.

בואו נבחן מקרוב מתי השמש נערכת עםכמה מהכוכבים העיקריים של אנדרומדה, ומהו הפירוש האסטרולוגי:

האסטרולוגיה של אנדרומדה

אַלְפֶרָץחיבור עם השפע (3-4 באפריל)

השמש מקיימת צמידות עם אלפרץ ב-3-4 באפריל. אלפרץ הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים. הוא נחשב לכוכב ברמזל ונאמר עליו שהוא מביא עושר רב, יופי ושפע. הוא גם מעודד חירות, עצמאות ואת האמון העמוק בידיעה הפנימית שלנו. הוא נחשב לכוכב בעל אנרגיה מתדר גבוה, שיכולה לסייע לנו להתחבר עם האינטואיציה שלנו ועם היכולות העלחושיות שלנו.

בימים המוקדמים של חודש אפריל, כולנו יכולים להתחבר לאנרגיה הזאת על ידי כך שנחגוג את הדברים שגורמים לנו להרגיש שופעים, לייפות את הבית ואת הסביבה שלנו, ולשחרר פחדים כלשהם שמונעים מאיתנו לבטוח בעצמנו ובחוכמה המולדת שלנו באופן מלא.

ורטקסחיבור לתשוקות שלכם (17-18 באפריל)

השמש נערכת עם ורטקס ב-17-18 באפריל. ורטקס נחשב לכוכב של עוצמה רגשית. הוא מסייע לנו להתחבר לרגשות שלנו, כדי שנוכל לגלות את התשוקות שלנו ואת הדברים שאנו באמת רוצים. הוא יכול לגלות לנו על מה אנו מוכנים באמת להילחם וכמה נהיה מוכנים להרחיק לכת כדי להפוך את החלומות שלנו למציאות. הוא נושא אנרגיה שאפתנית, אבל נאמר גם שהוא מביא לתאונות, למזל רע ולפציעות, ולכן חשוב להישאר מקורקעים ולהסתכל לפני שקופצים לעומק הבריכה.

באמצע אפריל אנו יכולים להתחבר לצדדים החיוביים יותר של כוכב קבוע זה על ידי כך שנהיה מציאותיים ונברר מה אנו באמת רוצים ומה אנו שואפים להשיג. ייתכן שיהיה עלינו להתרחק ממטרות מיושנות או להגיע להבנה עמוקה יותר לגבי מה שאנו רוצים באמת עבור עצמנו ועבור חיינו בהמשך הדרך. היזהרו מדחף לרוץ קדימה ולפעול באימפולסיביות.

מירָאךפיתחו את לבכם (19-20 באפריל)

השמש נמצאת בצמידות למיראך ב-19-20 באפריל, ממש בסוף עונת מזל טלה. מיראך נושא אנרגיה יפהפייה, עדינה והרמונית. הוא שולח קרני אהבה, סליחה וחביבות הישר אל תוך מרכזי הלב שלנו.

כולנו יכולים להתחבר לאנרגיה הזאת על ידי כך שנפתח את לבבותינו, נשים לב לאנרגיית צ׳אקרת הלב שלנו ונזכור את העוצמה שמגיעה באמצעות סליחה וחביבותאוהבת.

זוהי אנרגיה מתוקה, ולכן, נסו להתחבר אליה וליהנות מהתועלת שבפתיחת הלב שהיא יכולה להביא.

אַלְמָאךהיו יצירתיים (3-4 במאי)

השמש מגיעה לאלמאך ב-3-4 במאי. אלמאך מגלם אנרגיה יצירתית שיכולה לעזור לעורר יכולות אמנותיות ורעיונות שמחוץ לקופסה.

אם אתם מחפשים אחר השראה יצירתית, התחברו עם האנרגיה של אלמאך בזמן הזה. עִצְמוּ את עיניכם ודמיינו באופן מודע כיצד האנרגיה של הכוכב הזה זורמת אל תוך מרכזי האנרגיה שלכם. אתם יכולים גם להיות פרואקטיבים על ידי כך שתתמודדו עם כמה פרויקטים יצירתיים או אפילו על ידי הקדשת זמן לכתיבה, לרישום, לציור וכן הלאה.

האם אתם מרגישים מחוברים לאנדרומדה? שתפו בתגובות.