אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית אפריל 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

קרוב לוודאי שהמחצית הראשונה של אפריל תחלוף במהירות ואנו עשויים להרגיש שהדברים נעים בקצב מהיר. אנו עשויים גם להרגיש במוטיבציה רבה ושאנו מוכנים להתמודד עם פרויקטים שדחינו שוב ושוב.

למעשה, במחצית הראשונה של אפריל עומדת לרשותנו אנרגיה ממריצה נהדרת, שאנו יכולים להתחבר אליה ולהשתמש בה כדי לקדם פרויקטים, להניע רעיונות חדשים ולהיות יצירתיים.

מולד הירח במזל טלה ב-11 באפריל, הוא אחד הימים הטובים ביותר של השנה להגשמה, להצבת מטרות ולזריעת זרעי כוונה. הוא נושא אנרגיה מגנטית עוצמתית שיכולה לעזור לנו למשוך אלינו את כל מה שאנו רוצים.

בחלק הראשון של החודש, אנו עובדים גם עם הזווית הריבועית בין מאדים לנפטון, שיכולה לעורר קצת מתחים או לחשוף מידע כלשהו שיצית תגובה מתלהטת.

כאשר ניכנס לעונת מזל שור באמצע החודש, אנו עשויים לחוש האטה מסוימת ויהיה עלינו לעבוד עם מה שכבר נמצא למולנו במקום להוסיף דברמה חדש.

את החודש מסיים ירחעל מלא, מחייה ורוחני במזל עקרב, והשמש מבצעת את ההיערכות השנתית שלה עם אורנוס, שיש לו את העוצמה לחולל רגע של התעוררות.

כל האנרגיה הזאת יחד הופכת את אפריל לחודש שבו נוכל להגשים, לבטוח באינטואיציה שלנו ולהיות פתוחים לשינויים.

בואו ניתן מבט בוחן בתאריכים חשובים מבחינה אסטרולוגית בחודש אפריל 2021:

ה-3 באפרילמרקורי במזל טלה

מרקורי, הפלנטה של התקשורת, נכנס למזל טלה. אנרגיה זו מעדיפה תקשורת מהירה, ברורה וממוקדת. היזהרו פן תמהרו לשתף יתר על המידה או פן תתבטאו התבטאויות קשות מדי. אתם יכולים להביע את דעתכם ולהיות חביבים בעת ובעונה אחת.

ה-4 באפריליום 44

היום הרביעי בחודש הרביעי מעניק לנו את הקוד הנומרולוגי 44. מספר 44 הוא מספר עוצמתי שמסמל ריפוי, אותנטיות ובניית יסודות חזקים. הוא גם קשור באופן חזק למלאכיםשומרים.

ה-6 באפרילהשמש בצמידות לקרס

קרס הוא אסטרואיד הידוע בשל עוצמה, הזנה ושפע נשיים. כאשר השמש וקרס נערכים, אנו מסוגלים להרגיש באנרגיה שלו עמוק בתוך הווייתנו. זהו זמן ליצירתיות ולעשות דברים שממלאים את לבנו. מה ממלא את לבכם וגורם לכם להרגיש אהובים? התשובה לשאלה זו היא הדבר שאליו עליכם לכוון ביום זה!

ה-9 באפרילמאדים בזווית ריבועית לנפטון

אנרגיה זו מגיעה לשיאה ביום זה, אבל היא תורגש במשך רוב החודש. הזווית הריבועית בין מאדים לנפטון יכולה להעלות מידע כלשהו לפני השטח, מידע שיצור תגובה קשה או מתוחה. נפטון נוטה לחשוף דברים, ולכן כל דבר שיתגלה, יוכל להצית תגובה קשה. קרוב לוודאי שנראה זאת ברמה הגלובלית יותר מאשר ברמה האישית. אולם בחיינו האישיים, אם מידע חדש עולה לפני השטח, אפשר שיהיה עלינו להגיב לו במהירות. ביטחו באינסטינקטים שלכם.

ה-11 באפרילמולד ירח במזל טלה

מולד ירח במזל טלה הוא תמיד הזמן הטוב ביותר בשנה להגשמה. זהו זמן עוצמתי להבעת כוונות, לבריאת לוחות חזון ולקידום המטרות שלכם. הדבר שבו אתם בוחרים להתמקדמתרחב, ומולד ירח זה יעזור לכם למשוך אליכם דברים כמו מגנט. הזרעים שתזרעו בזמן הזה יקבלו דחיפה, ולכן השתמשו באנרגיה הזאת לטובתכם. במולד ירח זה, נגה ופלוטו פעילים ועשויים לעורר בעיות במערכות היחסים שלנו, בעיקר אם אנו בוחרים לוותר על עוצמתנו. זהו זמן לתבוע לעצמכם מחדש את עוצמתכם, באמצעות הידיעה שהיא תמיד נוכחת בתוככם.

ה-13 באפרילהשמש בצמידות לאריס

אריס הוא פלנטה ננסית הממוקמת אחרי פלוטו. אריס נושאת אנרגיה מתדר גבוה ונוטה לעבוד על הרמות המעודנות של הווייתנו. בחיינו האישיים, היא יכולה לעורר דברים מעומקי התתמודע שלנו, לעזור לנו להפוך מודעים יותר לצד הצל שלנו. ברמה הגלובלית, תכופות אריס מכוונת זרקור על נושאים הקשורים לשוויון בין המינים.

ה-14 באפרילנגה במזל שור

נגה, הפלנטה של האהבה ומערכות היחסים עוברת לאחד מהמזלות המושלים שלה, יוצרת שדה אנרגיה חזק והרמוני. זהו זמן מתאים לפינוק עצמי. פנקו את עצמכם בבגדים חדשים, בארוחה טעימה או בכל דבר שגורם לכם להרגיש מעט יותר מיוחדים.

ה-18 באפרילהשמש בצמידות למרקורי

כאשר השמש נערכת עם מרקורי, האנרגיה שלו נכנסת עמוק לתוך הווייתנו. מרקורי הוא הפלנטה של התקשורת, ולכן זה זמן מושלם לחלוק את סיפורכם, לנהל את אותה שיחה קשה, להכין פודקסט או לכתוב קורות חיים. כל צורה של תקשורת תזכה להעדפה.

ה-19 באפרילעונת מזל שור

ברוכים הבאים לעונת מזל שור! יצאנו ממזל טלה הלוהט ואל מזל האדמה המתודי יותרמזל שור. עונת מזל טלה הייתה עמוסה וייתכן שחשנו לעיתים שהזמן אץ לו. התחלנו אולי כמה פרויקטים חדשים או אולי לקחנו על עצמנו אחריות נוספת. עונת מזל שור מעניקה לנו הזדמנות לעצור ולנשום ולפעול לכינון מה שנמצא כבר בהתהוות בחיינו. זה זמן למצק ולברוא יסוד יציב לעתיד.

ה-22 באפרילנגה בצמידות לאורנוס

לאורנוס יש תמיד פוטנציאל לברוא נפיצות כלשהי ולחולל כמה שינויים. אורנוס נמצא כרגע במזל שור, ולכן בעת שאנו נעים דרך עונת מזל שור זו, הפלנטה הדעתנית והעצמאית הזאת תהיה פעילה מאוד. ביום הזה, אנו עשויים למצוא את עצמנו חסרי מנוחה במערכת יחסים מסויימת או במערכות היחסים שלנו באופן כללי. ייתכן ויהיה צורך לחולל כמה שינויים כדי ליישר את ההדורים.

ה-23 באפרילמאדים במזל סרטן

מאדים אץ קדימה ונכנס עכשיו למזל סרטן. מאדים במזל סרטן יכול להגביר את הרגשות שלנו ולגרום לנו להתעצבן בקלות או להיות אפילו מעט חסרי מנוחה. אנו יכולים להסיט אנרגיה חסרתמנוחה זו לכיוון יעיל או יצירתי. מאדים במזל סרטן יכול להפוך אותנו לאימפולסיבים, בייחוד בכל הקשור לעניינים אישיים וחשובים מאוד מבחינתנו.

ה-26-27 באפרילירחעל מלא במזל עקרב

זהו ירח העל המלא הראשון של השנה. ירח מלא זה נושא כמה אנרגיות מאוששות ומנקות מאוד. אנו עשויים להרגיש כאילו אנו עוברים סוג של ניקוי או טיהור עלחושי. משום שאורנוס פעיל מאוד אף הוא בירח מלא זה, אנו עשויים להיתקל בכמה שינויים פתאומיים או להרגיש חוסרודאות או חוסריציבות באופן כלשהו. לזמן זה יש פוטנציאל להיות זמן רגשי מאוד, אבל גם זמן של הארה.

ה-27 באפרילנסיגת פלוטו

זו הנסיגה הראשונה שלנו מזה זמן מה! פלוטו שובר את ההפסקה שבה לא היו כלל פלנטות עיקריות בנסיגה. כיוון שגם כך פלוטו נע באיטיות רבה, נסיגה זו תורגש ברמה מעודנת מאוד. אנו עשויים להרגיש בצורך להתייחס פעם נוספת לאירועים מספטמבראוקטובר בשנה שעברה.

ה-30 באפרילהשמש בצמידות לאורנוס

השמש מקיימת את הצמידות השנתית שלה עם אורנוס, הפלנטה של החדשנות, השינוי וההתעוררות. האנרגיה של אורנוס תורגש בחוזקה ביום זה. כל דבר שלא נועד להיות עשוי להיעלם, או אנו עשויים לזכות ברגע ״אההה״ נחוץ מאוד. כיוון שאורנוס נמצא במזל שור, נושאים הקשורים לסביבה יכולים אף הם לעלות אל פני השטח.