אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית לחודש מאי 2022

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

האנרגיה הקוסמית של מאי 2022 מרגישה עבה וכבדה. השפעות אנרגטיות רבות כל כך מסתחררות ביקום, ואנו עשויים להידרש לצעדים נוספים כדי לנהל את רמות האנרגיה שלנו ולשמור את עצמנו במצב של איזון.

שני האירועים האסטרולוגים העיקריים של החודש הם ליקוי ירח דם והמעבר של צדק למזל טלה זו הפעם הראשונה מזה שניםעשר שנים.

ליקוי ירח דם הוא ליקוי ירח מלא. הוא מגיע לשיאו ב-15-16 במאי, בהתחשב באזור הזמן שלכם. ליקוי ירח דם הוא הליקוי העוצמתי ביותר שאנו יכולים לחוות והוא מייצג טרנספורמציה עוצמתית.

ליקויי ירחי דם הם נבואיים מאוד ויכולים להפעיל את חוזה הנשמה שלנו, להביא להתרחשות של מצבים שישגרו את הנשמה שלנו לשלב ההתפתחות הבא שלה, לפעמים באופן מפתיע! אין ספק, אנו נרגיש בהשפעות הליקוי הזה!

צדק שעובר למזל טלה ייתן את הטון להמשך השנה שעוד לפנינו. צדק ייכנס למזל טלה ב-10 במאי, יישאר שם עד אוקטובר, אז יחזור למזל דגים לשהייה קצרה אחרונה. משום שצדק הוא הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו, אנו נרגיש ללא ספק במעבר שלו לפינה חדשה בגלגל המזלות.

צדק במזל טלה מביא אנרגיה חדשה ורעננה לתודעה הקולקטיבית וגורם לנו לחשוב על התחלות חדשות. אנרגיה זו נמרצת וחדשנית מאוד.

משום שקיימת אנרגיה רבה כל כך שמתממשת, אציין בפניכם כעת את האירועים האסטרולוגים המשמעותיים של החודש. אולם, בסופו של דבר, מאי יהיה חודש של נקודת מפנה. אנו עלולים להרגיש מתוחים עד קצה גבול היכולת שלנו, עייפים ונרגשים גם יחד בשל הטרנספורמציות שיכולות להגיע. קרוב לוודאי גם שנחווה החודש סיום או סגירת מעגל של פרק בחיינו.

תחזית אסטרולוגית לחודש מאי 2022

ה-2 במאינגה נכנסת למזל טלה

כאשר נגה נכנסת למזל טלה, קיימת בשמים הקוסמים שלנו אנרגיה התומכת בעבודת הגשמה ובהבעת כוונות. משום שמאי הוא חודש גדול ונועז, זהו זמן טוב להתכונן לקראתו ולהביע כוונות לטובת הרווחה שלכם. קבעו לעצמכם זמן לטיפול עצמי ונקטו בצעדים להטענת האנרגיה שלכם. אם דומה שאתם עמוסים יתר על המידה, זהו זמן טוב להתחיל ליצור מרחב שבו תוכלו לנהל באופן טוב יותר את רמות הלחץ שלכם.

ה-10 במאינסיגת מרקורי

נסיגת מרקורי השניה של השנה מתחילה במזל האוויר תאומים ומסתיימת במזל האדמה שור. נסיגת מרקורי זו מתרחשת בין שני ליקויים (ליקוי החמה של ה-30 באפריל וליקוי ירח דם הקרוב), מעצימה את האנרגיה שלה וגורמת לנו להיות רגישים אף יותר להשפעות שלה. מרקורי הוא פלנטת התקשורת, החוזים, הנסיעות והמצב המנטלי שלנו. במיתולוגיה, מרקורי נחשב לשליח האלים. כאשר מרקורי נכנס לנסיגה, או אל העולם התחתון כפי שנהגו לומר האסטרולוגים מן העבר, האנרגיה שלו משתנה למצב פנימי ומהורהר יותר. מידע, תובנות אינטואיטיביות או מסרים עלחושיים שהסתתרו בצללים יכולים להיחשף למודעות שלנו. כדאי שנשתמש באנרגיה הזאת כדי להאט, לבחון שוב דברים מסוימים ולחשוב לפני שאנו מתקדמים. מרקורי מסיים את הנסיגה ב-3 ביוני. יכול להיות שרק אז נבין באמת מה נחשף וכיצד להתקדם לאור המידע החדש.

ה-10-11 במאיצדק נכנס למזל טלה

זהו אחד מהאירועים הקוסמים הגדולים של החודש ושל השנה! צדק ישאר במזל טלה עד ה-28-29 באוקטובר כאשר יסוג חזרה למזל דגים. הוא יחזור למזל טלה בדיוק לקראת יום ההיפוך שב-21 בדצמבר. צדק במזל טלה מביא עצמאות רבה יותר, חדשנות רבה יותר ורוח יזמות גדולה יותר אל הקולקטיב. מזל טלה הוא מזל המשוייך להתחלות חדשות, בייחוד מאז שהמגפה שינתה הרבה כל כך עבור כה רבים. ברמה האישית, צדק במזל טלה יכול להיות מיקום שמעודד ומטעין. השתמשו באנרגיה הזאת כדי למלא את המשאבים שלכם, להתקדם מתוך שיקול דעת ולטפל בגופכם הפיזי.

ה-15-16 במאיליקוי ירח דם במזל עקרב

ליקוי ירח דם הוא ליקוי ירח מלא. הוא קיבל את שמו ״ירח דם״ כיוון שהירח מפיץ גוון אדמדם כאשר הליקוי מגיע לשיאו. ליקויי ירחי דם הם אירועים קוסמים עוצמתיים. הם מייצגים סיומים וסגירות מעגל. הם יכולים גם לחשוף מידע שבעבר היה נסתר. ליקויי ירחי דם הם נקודות בהן חוזה הנשמה שלנו מופעל וניתנת לנו הזדמנות לקפוץ קפיצה קוונטית אל הפרק הבא בהתפתחות שלנו. תכופות התודעה שלנו משתנה, ולאחר שאנרגיית הליקוי חולפת, אנו נוטים לראות דברים באור חדש לגמרי. כיוון שהליקוי הזה מתרחש במזל עקרב, האנרגיות הטרנספורמטיביות מתעצמות. אנו יכולים למצוא את עצמנו מהרהרים במחזורי המוות והלידה מחדש שהתרחשו בחיינו, או למצוא את עצמנו במחזור שכזה. דעו שכל הדברים זמניים. לאחר שאבק הליקוי שכך נהיה מסוגלים לראות את התכלית הנעלה יותר שהתממשה בגינו.

ה-16 במאיאלגול והשמש

אלגול הוא אחד מהכוכבים הידועים לשמצה ביותר במיתולוגיה, אולם המוניטין שלו שגוי ברובו. אלגול מייצג את הכוח שאנו מקבלים לאחר שחווינו מצבים או פרקים קשים בחיינו. אלגול קשור קשר קרוב למיתוס של מדוזה. מדוזה הייתה בתחילה אלת נבואה, אך בסופו של דבר הפכה לגורגונה בעלת ראש נחשים. אולם בשל הטרנספורמציה הזאת, היא הפכה חזקה יותר. זוהי המהות של אלגול, הוא מלמד אותנו למצוא את הכוח ואת העוצמה שלנו, ואין זה משנה איזו טרנספורמציה חווינו.

ה-20 במאיהשמש נערכת עם הפליאדות

הפליאדות היא מילה נרדפת למחזורי המוות והלידה מחדש, ולכן יש כאן נושא חזק. דומה שאנו נדחפים באמת על ידי היקום לכבד ולזכור שדבר לא מת באמת, הוא פשוט משתנה ממצב אחד לאחר. הפליאדות מהוות בית לגזע חוצני מתקדם מאוד, וכאשר השמש שלנו נערכת עם הכוכבים הללו, אנו יכולים לקבל הורדות עלחושיות ואנרגיית ריפוי מהישויות הללו בקלות רבה יותר. רבים מרגישים מחוברים לפליאדות. תכופות האנרגיה שלהן נראית כאור סגול, ולכן אם אתם זקוקים למעט ריפוי או לשדרוג אנרגטי, זמנו אור סגול זה ועבדו עם קרני הריפוי הגלקטיות שהוא מעניק.

ה-20-21 במאיעונת מזל תאומים מתחילה

השמש עוברת ממזל האדמה שור אל מזל האוויר תאומים. כיוון שמרקורי, המושל במזל זה נמצא בנסיגה, האנרגיות עלולות להרגיש מדשדשות מעט בנקודה זו. אנו עלולים להיות עייפים מעט מכל הפעילות הקוסמית. כיוון שתאומים הוא מזל אוויר, אנו יכולים לפעול כדי לנקות את המיינד שלנו, לנקות פטפוט מנטלי ולשים לב לאינטואיציה שלנו. במזל זה, תאום אחד הוא בן תמותה והאחר אלמותי, דבר שמייצג את האיזון שבין הצד האנושי לבין הצד הרוחני שלנו. ייתכן ונדרש להביא את שני המצבים הללו לכדי איזון או הרמוניה.

ה-24 במאימאדים נכנס למזל טלה

מאדים נכנס למזל טלה, המזל בו הוא מושל, ומחזק את האנרגיה שלו. כעת יש לנו את צדק, נגה ומאדים במזל טלה. הדבר שולח גלים לוהטים חזקים אל השמים הקוסמים, ויכול להוות שינוי קצב מבורך. עם כל האנרגיה הלוהטת, אנו יכולים להרגיש דחף להתחיל דברים חדשים, לקדם בברכה התחלות חדשות ולאמץ את השינויים שהתרחשו. מאדים במזל טלה יכול גם להביא פרץ של אנרגיה, לעודד אותנו לנער מעלינו חרדות באמצעות תנועה וטיפול בגוף הפיזי.

ה-28-29 במאיהשמש נערכת עם אַלְדֶּבַּרַן

אלדברן הוא אחד מהכוכבים בני המזל ביותר בשמי הלילה שלנו. הוא נחשב לאחד מהכוכבים המלכותיים, וכאשר הוא נערך עם השמש, אנו יכולים להרגיש באנרגיה שלו בקלות רבה יותר. באסטרולוגיה השאמאנית, הוא נחשב ל״שער הכסף״, שער שדרכו הנשמות יורדות אל כדור הארץ. אלדברן מחזיק גם באנרגיה שיכולה לשנות את התודעה שלנו למצבי תודעה נעלים יותר ובסופו של דבר להארה. הוא יכול להעצים את היכולת המנטלית שלנו, את האינטליגנציה שלנו, את הזיכרון שלנו ואת יכולתנו לשמר מידע.

ה-30 במאימולד ירח במזל תאומים

אנו מסיימים את החודש העמוס הזה עם מולד ירח במזל תאומים. מולד ירח זה מסיים את עונת הליקויים. כאשר שער הליקויים נסגר, האנרגיות הופכות קלילות יותר. אנו יכולים להרגיש באנרגיה חדשה ורעננה הנובעת ממולד הירח הזה. אנו עשויים להרגיש שביכולתנו להיפתח לקבלת רעיונות חדשים ולשחרר מחשבות על התקשרות. אנו עשויים גם להרגיש תחושת איזון וקבלה גדולה יותר של עצמי הנשמה שלנו ושל העצמי האנושי שלנו.

לתמיכה לחצו כאן