אסטרולוגיה אינטואיטיבית: צדק בהיבט של 60 מעלות לנפטון בשנת 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

בשנת 2020, צדק במזל גדי ונפטון במזל דגים יוצרים זווית מושלמת של 60 מעלות זה לזה, אשר באסטרולוגיה ידועה כ״סקסטייל״.

זווית זו בין צדק לנפטון מתרחשת באופן טיפוסי כל ארבע עד תשע שנים, אבל העובדה שהיא מתרחשת שלוש פעמים השנה הופכת אותה לדינמיקה אנרגטית חשובה שהיקום מבקש מאיתנו להעניק לה תשומת לב.

ההיערכות הראשונה מתוך השלוש מתרחשת ב-20 בפברואר, השניה ב-27 ביולי והאחרונה ב-12 באוקטובר.

אף על פי שהתאריכים הללו נחשבים לשיא ההיערכות, אנו נרגיש באנרגיה זו מבעבעת במשך רוב השנה.

משום שיש לנו שלוש נקודות שיא של היערכות זו, האנרגיה של הזוויות הללו תתפתח, כמעט כמו לעקוב אחר התפתחות של סיפור, עם התחלה, אמצע וסוף, או תהליך של טרנספורמציה עם לידה, מוות ולידה מחדש.

ברמה הבסיסית, צדק הוא הפלנטה של השפע, ונפטון הוא הפלנטה של התודעה הנעלה. יחדיו, אנרגיה זו היא שילוב קסום שיעזור לרכך אירועים אינטנסיביים כלשהם שהשנה הזאת עשויה להביא לנו.

למעשה, האנרגיה הזאת תוכננה על ידי היקום כדי לסייע לרכך את עבודת הצמידות בין שבתאי לפלוטו. אם עקבתם אחר האנרגיה הזאת בחייכם האישיים, דעו שזווית זו של 60 מעלות תביא מעט רטטים מנחמיםכתרופת נגד לאירועים אינטנסיביים כלשהם שאתם חווים.

באופן כללי, האנרגיה של הזווית הזאת בין צדק לנפטון תרגיש כמלאך שומר הממתין בצד. אולי לא נדע שהוא שם, אבל הוא שומר עלינו, מעודד אותנו, ומציע אותות ורמזים לאורך הדרך.

המלאך השומר שלכם נמצא לצדכם, אף על פי שאינכם מרגישים בכך אולי. לעולם אינכם לבד. תמיד מישהו משגיח עליכם, תמיד מישהו נמצא לצדכם, מריע לכם ומוודא שאתם נמצאים בדיוק היכן שעליכם להיות.

נפטון וצדק יחד הם אנרגיות רוחניות מאוד שעובדות ברמת נשמה עמוקה יותר. אלה הן אנרגיות, שכאשר הן נפגשות, הן מסייעות לנו להגשים, להרחיב את האופן שבו אנו רואים את המציאות ולהתחבר לרמות תודעה גבוהות יותר.

התחברות לרמות תודעה גבוהות יותר עוסקת בהוצאת המודעות שלנו מהלך הרוח של הקורבן ואל הלך הרוח הממוקד בצמיחה.

במקום לחשוב שהדברים קורים לנו, אנו מסוגלים לראות שהדברים מתרחשים עבורנו. אנו מסוגלים לראות שהחיים הם מסע זמני של צמיחה והתפתחות ושאנו הרבה יותר מאשר רק ישויות פיזיות.

מעבר לממד מודעות גבוה יותר מדבר על העלאת הרטט שלנו ועל הצטרפות לזרם היקום של ההרמוניה והשפע.

אף על פי שכל הדברים הללו נשמעים חלומיים ואופטימיים מאוד, חשוב גם להבין שהעלאת הרטט שלנו והיציאה ממנטליות הקורבן לא יכולה להציל אותנו מכאב לב ומשברון לב.

אני מרגישה שזהו שיעור שאני לומדת בשנים האחרונות. אני מרגישה שאולי בעבר, הרגשתי שאם אהיה ערוכה גבוה מספיק, הדבר יגן עליי מפני תחושת כאב.

כאשר אתם מתחברים למצב זה של אהבה ואושר עילאי, לפעמים אתם מרגישים בלתי מנוצחים. אתם רואים שהחיים תמיד תומכים בכם, אתם מצליחים בכול ואתם מתכנתים את מוחכם לראות צד זה של המציאות.

אך טרגדיה עדיין תתרחש בחייכם. כאב לב עדיין ימצא דרך לפרוץ ולפגוש אתכם במעגל האושר שלכם.

באמצעות התנסות זו הבנתי, החיים לא עוסקים בבריחה מהם על ידי התעלות לממלכות גבוהות יותר, אלא בכניסה עמוק אל החשכה, משום שכך האור שלכם באמת לומד לזהור.

בחיים עליכם להיות שקועים לחלוטין במשמעות היותכם בני אנוש, במקום תמיד לנסות להימלט מהמצב האנושי. עליכם להשלים עם היותכם גוף פיזי, שהוא מוגבל כל כך בהשוואה למה שאנו יודעים עמוק בתוכנו שנשמתנו יכולה לעשות ולהיות.

בטח, יש אנשים שמקדישים את חייהם לחיי נזירות על פסגת הר, מודטים במצב אושר עילאי כל היום. אבל עבור רובנו, זו אינה המציאות שלנו.

בעת שצדק ונפטון נערכים בזווית זו של 60 מעלות במשך שנת 2020, אנו מעצבים מחדש את המודעות הרוחנית שלנו ואת משמעות המסע שלנו כאן בתקופת החיים הזאת.

אנו נעים עמוק יותר ומתחילים להכיר בכך שאנו נשמות שנמצאות כאן כדי לחוות חוויה אנושית, ולא ההפך.

דבר נוסף שיש להיות מודעים אליו לנוכח האנרגיה הזאת הוא להיזהר פן נעשה בה שימוש כדי להימלט מהמציאות בדרך שאינה בריאה. הדבר יכול לכלול אסקפיזם באמצעות סמים או אלכוהול, או מצבים שבהם נמצא את עצמנו לא מקורקעים וללא יכולת להיות נוכחים במציאות ארצית זו.

באופן כללי, הזווית בין צדק לנפטון תאפשר לנו להרגיש נתמכים. היא תציע שמיכת הגנה ותזכיר לנו שתמיד משגיחים עלינו, ושאנו מוחזקים תמיד באהבה רבה כל כך.

הגנה זו לא מוענקת כדי שנוכל להישאר עטופים בשמיכה חמימה כל חיינו, אלא כדי שנוכל להעמיק אף יותר אל תוך החשכה, אל תוך הצללים, ואל תוך החוויה האנושית שהרחקנו לכת כל כך כדי לחוות.

במשך השנה, הזווית בין צדק לנפטון תערוך מסע שיעזור לנו להעמיק את החיבור שלנו לא רק לגוף הרוחני שלנו, אלא גם לגוף הפיזי שלנו.

יכול להיות שנקרא לצעוד בנתיב של ריפוי בזמן הזה, או שנקבל הבנות חדשות לגבי סוג החיים שברצוננו לברוא בעודנו כאן.

השתמשו בתאריכים הללו במשך השנה כדי לבחון את עצמכם, לחשוב על הרטט שאתם מפיצים ועל העולם שאתם עוזרים לברוא.

כולנו ביחד בסיפור הזה.

הפעם הבאה שצדק ונפטון יערכו בזווית זו תהיה בשנת 2024.

***

תמונה: מ׳. ברגמן