אסטרולוגיה אינטואיטיבית: מולד הירח פברואר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

מולד הירח במזל דגים מתרחש ב-23 בפברואר וקורא לנו לצלול עמוק אל תוך אוקיינוס נשמתנו.

קחו רגע ונשמו עמוק. צללו אל תוך עצמכם. עצרו והרגישו את תחושת היותכם בגופכם ברגע זה. הבינו ששבעים אחוזים ויותר מגופכם הם מים. הבינו שאף על פי שקיימת דחיסות זו בגופכם, בתוככם קיים אוקיינוס אישי משלכם. בתוככם קיים אותו אוקיינוס שנע עם הגאות והשפל של מחזור הירח. אלה הם המעמקים המימיים שאליהם מבקש אותנו הירח החדש להיכנס.

הוא מבקש אותנו לצלול אל קרקעית האוקיינוס שבתוכנו, לא לנתח, לבחון לפרטים או לשפוט מה קיים שם אלא פשוט להתבונן. להתבונן בזכרונות, בכאבים, בחלומות ובטריגרים. לראות אותם צפים לידכם כאילו הם חלק מכם, אבל לא באמת אתם.

אנו גדולים הרבה יותר ממה שמתרחש בתקופת חיינו כאן. החיים מתרחשים עבורנו, לא קורים לנו. כפי שאמר המשורר רומי, אנו לא טיפה באוקיינוס, אלא אנו האוקיינוס כולו בטיפה אחת.

ההרמוניה הקסומה היא הירח החדש במזל דגים שמדריך אותנו פנימה, מסייע לנו לפתוח את האינטואיציה שלנו, את העומקים הנסתרים שלנו, את הפוטנציאל היצירתי שלנו ואת החיבור שלנו לאלוהי.

מזל דגים הוא המזל האחרון בגלגל המזלות, ולכן לנוכח האנרגיה הזאת, אנו עשויים למצוא את עצמנו מרגישים תחושת סיום או להרהר במסע שעשינו בשניםעשר החודשים האחרונים.

כאשר נביט לאחור, אנו עשויים להרגיש כאילו אירועים וזיכרונות מסוימים היו אך ורק חלום. אבל כאלה הם החיים לפעמים. רק כאשר אתם יוצאים מחוץ לכל הדברים לרגע, אתם רואים שקווי המציאות מטושטשים לעתים קרובות.

מעבר לאיכויות האתריות של הירח החדש המימי הזה במזל דגים, הוא גם יוצר משולש כשרונות עם אורנוס ומאדים.

דמיינו את הירח בקצה העליון של המשולש ואת אורנוס ומאדים, עם הכוחות הפלנטריים החזקים שלכם, בבסיסי המשולש הזה. שלוש הפלנטות הללו מחוברות, האנרגיה שלהן זורמת בהרמוניה הלוך ושוב, יוצרת שער של השפעה.

כפי ששמו מרמז, משולש כשרונות ידריך אותנו לגלות את הכשרונות והכישורים הטבעיים שלנו. אם יש משהו שרצינו לעשות או כישרון נסתר שממתין להתגלות, תצורה זו תהיה המפתח שיפתח את הדלת .

אנרגיה זו תעודד אותנו להרגיש מוטיבציה, ביטחון ושאנו מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלנו ואל התחלות חדשות. היא תקרין מטה קרניים שיזכירו לנו שהחלומות שלנו יכולים באמת להפוך למציאות.

מאדים יניע את השאפתנות שלנו ויזכיר לנו שאנו ראויים. הוא יתמוך בנו בבואנו לשחרר את הפחדים שלנו ולדעת שאנו חזקים הרבה יותר מכפי שאנו מאמינים.

אורנוס יניע את תחושות החופש והעצמאות שלנו. הוא יתמוך בנו לבצע את אותה קפיצה של אמונה ולצאת מכלובים נכפים כלשהם או לשבור מחסומים שבנינו סביב עצמנו.

פתחו את לבכם לרעיון הזה שקיימים בכם כישרונות נסתרים, ממתינים לעלות אל תודעתכם. כבדו את העובדה שאתם כישרוניים, שאתם מוכשרים, ושאתם אכן תורמים ערך רב מאוד לעולם הזה.

אתם בעלי ערך. אתם ראויים. אתם שייכים לכאן, בזמן ובמרחב הללו, ולאור האנרגיות העכשוויות, הפוטנציאל שלכם חופשי להתפתח אף יותר.

לכולנו יש כשרונות טבעיים, אך לעתים קשה לנו לראות אותם בעצמנו. לאור הירח החדש, נסו לערוך רשימה של 50 כישרונות וכישורים שיש לכם. המספר הזה עלול להיראות לכם גדול מדי, אבל המטרה היא שתמשיכו לחפור עמוק אל תוך עצמכם ולחשוף דברים שמעולם לא ידעתם על עצמכם.

ירחים חדשים הם זמן נהדר לאמץ את החדש, אולם בעת נסיגת מרקורי והרטטים החזקים של מזל דגים, יכול להיות שלא נהיה מסוגלים עדיין לראות התחלה חדשה זו במדויק.

אנו עשויים להרגיש שנזרע זרע, אבל תשומת הלב שלנו עשויה להתמקד בבריאת הסביבה המושלמת עבור זרע זה, במקום לראות למה הוא עשוי להתפתח.

אנו יכולים להשתמש באנרגיה הזאת כדי לבקש בהירות, לבקש הדרכה ולהישאר פתוחים למתנות, לאיכויות ולכישרונות המדהימים שלנו.

משהו יפתח ויתגלה לנו לאור האנרגיה של הירח החדש הזה, אבל יהיה עלינו להיות סבלניים ולהעניק לו זמן להשתרש ולפרוח.

פנו מרחב לקבלת אנרגיה זו והיו פתוחים לצלול לאמת עמוקה יותר.

הירח החדש במזל דגים לוחש לכם: ״כאשר אתם מאפשרים לעצמכם לצוף במים האישיים שלכם, תגלו את ים הפוטנציאלים שהוא אתם. לא ניתן לפתח את כל הפוטנציאלים באופן מיידי, במקום זאת, זהו תהליך איטי שנע ומתרחש על פי תזמון מיוחד בחייכם. לאור הירח החדש של פברואר 2020, רטטים של אור יעזרו לכם לחשוף עוד מכישרונותיכם, משמע, הדברים שנועדתם להביא ולחלוק עם העולם הזה. אף על פי שאתם עשויים להרגיש חסרי משמעות בהשוואה לירח ולגלקסיות הכוכבים שסביבכם, האמת היא שהם אתם, הם זוהרים רק משום שאתם רואים אותם. העיניים שלכם המביטות בשמי הלילה הן שגורמות לו לנצנץ. העוצמה שלכם היא אתם והפוטנציאל שלכם איןסופי״.