אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית נובמבר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

שנת 2020 תמיד נועדה להיות שנה של שינוי היסטורי. האירועים הקוסמים שבהם צפינו השנה מציינים מחזור קרמתי חדש עבור כדור הארץ ושינויים שימשכו על פני דורות.

נובמבר כולל השלמה של אחד מהמחזורים הקוסמיים העיקריים עמם עבדנו בשנת 2020 – הצמידות בין צדק לפלוטו.

הוא גם כולל את ליקוי הירח הרביעי והאחרון של השנה, וסוגר את כל מחזורי הנסיגות הרבים, חוץ מאחד, שעמם עבדנו.

בשבועות הראשונים של נובמבר, דומה שהמתחים שנבנו באוקטובר יתחילו סוף סוף להתפוגג ונוכל לראות היכן אנו עומדים.

כאשר נגיע למחצית השניה של החודש, דומה שכולנו נחווה שינויים כלשהם או נקודת סיום. נגלה אולי שרוחות השינוי בירכו את חיינו, או אנו עשויים לגלות שדבר מה משמעותי הגיע לקצו.

ליקוי הירח בסוף החודש יחשוף רבות. אף על פי שהאנרגיה שלו חזקה, הוא יהיה המדריך שלנו. הוא יראה לנו היכן אנו עומדים ועם מה אנו עובדים בעת שאנו מגיעים לחודש דצמבר שיהווה נקודת מפנה יוצאת מגדר הרגיל.

נובמבר הוא גם זמן לכבד את מחזורי המוות והלידה מחדש בחיינו ולאמץ אל לבנו את אהובינו שנפטרו, את המלאכים השומרים שלנו ואת החיבור שלנו ליקום.

הנה תאריכי המפתח של נובמבר 2020:

ה-1 בנובמבר: נומרולוגיה ומספר המלאכים 111

המספר 111 הוא מספר מלאכים עוצמתי שנאמר עליו שהוא מצמצם את הצעיף שבין הממד הזה לממדים אחרים. זהו גם מספר של הגנה המסמל שהמלאכים השומרים שלכם ניצבים לצדכם. כאשר אתם רואים את 111 באופן קבוע, משמעות הדבר היא שהמלאכים שלכם איתכם ושהאירועים המתממשים בהווה ערוכים עם הנתיב הגבוה ביותר שלכם.

ה-3 בנובמבר: מרקורי נע קדימה והבחירות בארצות הברית

מרקורי מתחיל סוף סוף לנוע קדימה במזל מאזניים לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-13 באוקטובר. מרקורי לא ייסוג שוב עד ה-30 בינואר, 2021. ביום זה, שימו לב לדחיפות אינטואיטיביות ונסו לא למהר לממש רעיונות או פרוייקטים חדשים. ביטחו בתזמון של חייכם ואל תחששו לעצור לרגע אם אתם מרגישים לא בטוחים לגבי דברמה.

במקרה, מרקורי מתחיל לנוע קדימה ביום הבחירות של ארצות הברית, דבר שעלול להביא לדחיות או אפילו לצורך בספירה נוספת של הקולות. האדם שייבחר לנשיא ידריך את ארצות הברית ב״שיבת פלוטו״ הראשונה שלהזמן של התחדשות מוחלטת עבור המדינה.

ה-11 בנובמבר: נומרולוגיה ומספר המלאכים 1111

מספר 11:11 הקסום! המספר 1111 הוא מספר מלאכים עוצמתי שמציין שאתם ערוכים ומוכנים להגשים את כל שלבכם משתוקק באמת להגשים! כדי לעבוד עם האנרגיה העוצמתית של יום זה, התחברו לחוכמה ולאמת של לבכם. דעו שכאשר אתם ערוכים עם שדה האנרגיה של לבכם, יהיה לכם קל יותר לברוא ולהגשים. זהו יום טוב לברוא כוונות לעתיד ולחשוב על מהות הרטט שאתם מפיצים. זוהי גם אנרגיה עוצמתית לחיבור עם המלאכים השומרים ועם המדריכים הרוחניים שלכם.

ה-12 בנובמבר: הצמידות האחרונה בין צדק לפלוטו

אחד מהאירועים הקוסמיים העיקריים של שנת 2020 היה הצמידות בין פלוטו לצדק. היו לנו שתי צמידויות של הפלנטות הללו, ועכשיו נחווה את השלישית והאחרונה. ברמה הגלובלית, היערכות זו מביאה שינוי ומהפכה לכלכלה ולשווקים הפיננסיים. היא מפעילה נקודות חלשות ומחוללת שינויים שיהדהדו במשך שנים. ברמה האישית, היערכות זו מכוונת זרקור על המצב הפיננסי האישי שלנו. זהו זמן טוב להתכוונן לאנרגיית השפע ולחשוב על דרכים שבהן אתם יכולים לברוא עוד שפע בחייכם.

ה-13 בנובמבר: מאדים נע קדימה

מאדים נע קדימה לאחר שהיה בנסיגה מאז ה-9 בספטמבר. עם מאדים שנע כעת קדימה, אין לנו כלל פלנטות משמעותיות בנסיגה! בשבועות הבאים, מאדים ילחץ על הגז, יגביר מהירות וידחף דברים קדימה באופן משמעותי. כל דבר שהרגיש אולי תקוע מעט יקבל דחיפה חזקה קדימה. זוהי אנרגיה נהדרת לביצוע דברים ולמחיקת מטרות מרשימת המטלות שלכם לפני סוף השנה.

ה-14 בנובמבר: ירחעל חדש במזל עקרב

זהו האחרון מבין שלושה ירחיעל חדשים, והוא הירח החדש ״הרגיל״ האחרון של שנת 2020, משום שבחודש דצמבר יהיה ליקוי ירח חדש. ירח חדש זה יקרב אותנו יותר לשער חדש זה של אנרגיה מרטט גבוה שייפתח בדצמבר הקרוב. בשל עוצמתו של הירח החדש הזה, אנו עשויים להרגיש כיצד זרעים חדשים נזרעים. אנו גם עשויים להתחיל להבין מה יש לעשות כדי לבנות מחדש את הדברים שהגיעו לסופם בחיינו.

ה-21 בנובמבר: השמש במזל קשת

נצא מעומקי מזל עקרב המיימי ונכנס לאנרגיה הלוהטת של מזל קשת! כאשר השמש תעבור למזל קשת, אנו עשויים להרגיש הרפתקנים יותר ונמרצים יותר בקשר לביצוע דברים. עם מאדים היוקד שממשיך לצבור מהירות, אנו עשויים להרגיש שהזמן מאיץ או אנו עשויים להרגיש שהכול קורה בבת אחת! אף על פי שעלינו להיזהר ולא לקחת על עצמנו יותר מכפי יכולתנו, קיימת אנרגיה אופטימית שנגישה כאן ושתדריך אותנו.

ה-21 בנובמבר: הפליאדות מגיעות לנקודה הגבוהה ביותר שלהן בחצות

הפליאדות או שבע האחיות מגיעות לנקודה הגבוהה ביותר שלהן בשמי הלילה. הפליאדות משוייכות למוות וללידה מחדש, כאשר הן מגיעות לנקודה הגבוהה ביותר שלהן בשמיים, אבות אבותינו האמינו שהצעיף שבין החיים והמתים הוא דקיק ביותר. על פי האמונה, ״סאמהיין״, ״האלווין״, ״יום כל הנשמות״, ואפילו ״יום המתים״, מקורם בחגיגות הפליאדות עתיקות היומין.  זהו זמן מצויין לכבד את מחזורי המוות והלידה מחדש בחיינו ולהתחבר לאהובינו שנפטרו.

לאלה שגרים בחצי הכדור הדרומי, הפליאדות נחשבות ככוכבי ההתעוררות, מסמלות את בוא האביב והיבולים החדשים. החגיגות קשורות יותר ל״לידה מחדש״, אך היו חופשיים להשתמש באנרגיה הזאת כראות עיניכם!

ה-29 בנובמבר: נפטון נע קדימה

נפטון חוזר לנוע קדימה ומותיר רק פלנטה אחת (אורנוס) בנסיגה! זוהי הפעם הראשונה מזה חודשים שיש לנו פלנטות מעטות בנסיגה. הדברים ירגישו כאילו הם נעים היטב קדימה. אם בעבר הרגשנו מבולבלים ומעורפלים, נתחיל עכשיו לראות את הדברים בתחושת בהירות חדשה. נפטון הנע קדימה יכול גם לעזור לנו לקבל בהירות רבה יותר בנוגע לחלומות ולמטרות שלנו ולדברים שברצוננו לברוא בחיינו בהמשך הדרך. אם היו אשליות כלשהן, זה הזמן שבו אנו עשויים לראות אמת חדשה מתגלה.

ה-30 בנובמבר: ליקוי ירח במזל תאומים

האירוע הגדול של נובמבר הוא ליקוי הירח במזל תאומים. ליקוי ירח זה יביא את רוחות השינוי ואנו עשויים לראות דברמה מגיע לקצו בחיינו. ייתכן שהגענו לנקודת סיום ונהיה חייבים לפעול בגינה. ליקוי ירח זה עשוי גם להאיר אמיתות חדשות או להעלות תגליות חדשות לפני השטח, אשר ישנו את הגישה שלנו ואת הדרך שבה עשינו דברים. אף על פי שליקויים עלולים להיות אינטנסיביים, יש תחושה מנקה ומתקנת מאוד לאנרגיה הזאתכמעט כאילו היא תביא דברים חזרה לכדי איזון באופן אוטומטי.