עשרת שלבי ההתעוררות

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

לאחר שחוויתי את ההתעוררות האישית שלי, התחלתי לפגוש אנשים רבים שזה עתה התחילו לחוות את התהליך.

למעשה, דומה היה שבכל מקום אליו הגעתי, התחלתי לפגוש אנשים שהיו על סף ההתעוררות.

הדבר קרה פעמים רבות כל כך במשך השנים, שאיני יכולה להימנע מההרגשה שהדבר הוא חלק מהמטרה שלי לסייע לאנשים בתהליך ההתעוררות שלהם.

לאחר שחוויתי את ההתעוררות האישית שלי וראיתי אנשים רבים סביבי מתעוררים, שמתי לב לסדרת שלבים שדומה שאדם חווה.

אני לא מאמינה שההתעוררות מתרחשת בשלבים, אולם דומה שיש חוט שני שמחבר בין האירועים שההתעוררות מביאה וכיצד היא מתחילה לשנות לאיטה את חיי האדם.

התבוננות בתהליך ההתעוררות בשלבים יכול לעזור לפשט דברים ולהבין את המסע שלפנינו.

הנה הם עשרת שלבי ההתעוררות להם הייתי עדה באופן אישי ואצל אנשים אחרים. אני חולקת אותם בתקווה שהם יוכלו להביא בהירות ושלווה לאלה שחווים התעוררות.

עשרת שלבי ההתעוררות

שלב ראשון

אתם מיואשים מהחיים ולא מרוצים מהמצב הנוכחי שלכם. אתם מרגישים לאנתמכים או מתוסכלים מהחיים או מהסובבים אתכם. אתם מתחילים להרגיש בתשוקה להחזיר לעצמכם את עוצמתכם ולחולל שינויים. אתם רוצים לקחת את חייכם בידיכם ולקבל עליהם אחריות. שוב אינכם רוצים להסתמך על אנשים אחרים או על אירועים חיצוניים שיביאו לכם אושר. עצם הבעת הכוונה לתבוע לעצמכם את עוצמתכם בחזרה מסייעת להפעיל את האנרגיה שלכם, את הצ׳אקרות שלכם ואת נשמתכם. הדבר גורם לכם לפקוח את עיניכם. ההתעוררות החלה.

שלב שני

אתם מסוגלים לראות את החיים באור חדש לגמרי. אתם חווים תחושת חסד, אופוריה וחופש, אבל יש גם כאב. לפתע, אתם פוגשים בכל מיני רגשות הקשורים לעבר שלכם וכיצד בחרתם לחיות את חייכם. אתם מתחילים להטיל ספק בכל הדברים. אתם מתחילים לקרוא תגר על הכול.

שלב שלישי

מתרחש מאבק משיכה ודחיפה בין הישארותכם ערים לבין עצימת העיניים. קיים פחד מפני מה שיקרה לכם אם תמשיכו לצעוד בנתיב ההתעוררות. אתם נמצאים בנקודת הקפיצה אל הלאנודע. דברים סביבכם מתחילים להתמוטט. האמונות שלכם, הדרך שבה ניהלתם את חייכם, הכול מתחיל להפוך חסר משמעות או שגוי. אתם מתחילים להרגיש תקועים או מבולבלים. הקרקע עליה אתם הולכים מרגישה רעועה לפתע, אתם יודעים שאם תמשיכו לצעוד היא תקרוס אל תוך עצמה. בשלב הזה, אנשים רבים חוזרים לישון, אבל אלה שממשיכים, מתחילים להשתנות.

שלב רביעי

הכול קרס ואתם בחשכה, אבל אתם חייבים להיות בחושך כדי להבין את האור. אתם מביטים סביב ומצב העולם מבלבל אתכם. העוני, תאוות הבצע, מצב הסביבה. אתם תוהים איך הרשו לכל אלה לקרות. אתם מדוכאים ותוהים איך תשתלבו בחברה. יש לכם רצון להתבודד, להיות לבד, להיות בטבע. האנשים סביבכם לא יכולים להבין, הם חושבים שזה ״רק שלב״. לפתע אין סיפוק בחייכם. אתם מרגישים בודדים ואבודים, אתם מתחילים לשאול: ״מי אני?״

שלב חמישי

אתם מבינים שאינכם צריכים לשנות את העולם. אתם מתחילים להביט פנימה ומבינים שעל ידי כך שתשנו את עצמכם, אתם תשנו, אוטומטית, את העולם. אתם מתחילים להרגיש תחושה גדולה יותר של חיבור עם העולם. אתם מתחילים למקד את תשומת הלב שלכם באהבה ובהודיה. אתם עשויים אפילו להתחיל ללמוד או לחקור את הרוחניות או דברים מטפיזיים. אתם מתחילים לאט לשנות את תפיסת העולם שלכם ולהבין שיש סיבה להיותכם על כדור הארץ.

שלב שישי

אתם באמת מתחילים להרגיש ולראות את החיבורים הפנימיים של כל הדברים; הטבע, בעלי החיים, הכוכבים. אתם מבינים שאיננו היקום, אלא חלק מהיקום. התודעה שלכם מתרחבת ואתם מתחילים לראות את העולם ממקום עמוק ומחובר יותר. האינטואיציה והיכולות העלחושיות שלכם מתרחבות ואתם מבינים שכולנו שווים ודומים זה לזה. אתם מתחילים לשים לב לסינכרונים בחייכם. אתם מתחילים להבין שהמחשבות, הרגשות והתחושות שלכם מעצבות את המציאות שלכם. סגנון החיים שלכם מתחיל להשתנות בהדרגה כדי לתמוך בעובדה זו.

שלב שביעי

מודעות חדשה זו מאפשרת לכם להרגיש מאוחדים עם היקום. אתם מתחילים להבין את התכלית שלכם. אתם מתחילים להתרחק מהמוחשי ובמקום זאת, מבינים את העוצמה הגדולה יותר של האנרגיה והכוונה. אתם מתחילים להבין שכל שעליכם לעשות כדי לצעוד בנתיב התכלית הנעלה שלכם הוא להיות העצמי האותנטי והאמיתי שלכם. אתם מבינים שהגעתם לכדור הארץ כדי לחלוק את העצמי האותנטי שלכם.

שלב שמיני

אתם מתחילים להיערך עם העצמי האותנטי והאמיתי שלכם. רעיונות פורצים מכם כמו זרעים. השראה הולכת בעקבותיכם. הדברים מתחילים להתממש, הייעוד שלכם הופך ברור יותר. אתם מתחילים למשוך שפע אל תוך חייכם באמצעות היצירות והרעיונות שלכם. החיים שלכם השתנו מאוד והאנשים הסובבים אתכם והחוויות שאתם חווים, משקפים את מצב התודעה הנעלה הנוכחי שלכם. עדיין תחוו אתגרים, אבל תהיו גם מצויידים יותר מבחינה רגשית ורוחנית כדי להתמודד עימם.

שלב תשיעי

בעודכם צועדים בנתיב שלכם, אתם מבינים שאתם בוראיםשותפים עם האלוהי. אתם מבינים שכאשר אתם מתמסרים לאלוהי ועובדים עימו, הדברים טובים יותר, גדולים יותר וזורמים יותר. אתם מתחילים לעבוד לצד אנרגיית המקור ומבינים שתמיד תזכו בהדרכה. אתם עשויים אפילו להתחיל לתקשר עם המדריכים הרוחניים שלכם, עם מלאכים שומרים או עם העצמי הגבוה. האינטואיציה והיכולות העלחושיות שלכם מתפתחות והופכות חזקות אף יותר.

שלב עשירי

בעודכם עובדים יחד עם האלוהי, אתם מתחילים להתאים את האנרגיה שלכם לזו של האהבה ללא תנאי. אתם אהבה, אתם מקרינים אהבה ואתם מרגישים אהבה. אתם מבינים שהחיים הם זמניים ופשוט חוויה שיש ליהנות ממנה. אתם מבינים שתהליך ההתעוררות כולו נועד פשוט כדי להפוך את החיים שלכם לקלים יותר, לשלווים ולבטוחים יותר.

קרוב לוודאי שיש עוד שלבים בנתיב ההתעוררות, אך אלה הם השכיחים ביותר שאני הצלחתי לזהות ולחוות בעצמי.

האם המידע על שלבי ההתעוררות הללו מהדהד בכם?

תמיכתכם חיונית – כנסו לקישור

או סרקו את הקוד לתשלום בפייבוקס