אסטרולוגיה אינטואיטיבית: תחזית מאי 2021

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש מאי הוא אחד החודשים המשמעותיים ביותר בשנת 2021. הוא כולל ליקוי ירח דם נדיר ועוצמתי במיוחד, את פתיחת שער הפליאדות ואת מעבר צדק למזל דגים זו הפעם הראשונה מזה 12 שנים.

כל האנרגיות הללו הופכות את מאי לחודש מאתגר פוטנציאלית, אבל כדאי לזכור שכל האתגרים מביאים גם גמול לצדם.

ליקויים, בייחוד ליקוי של ירח דם, יכול להיות עוצמתי לעתים קרובות, ולהביא לסיומים פתאומיים או לתהפוכות בחיינו. הם יכולים גם לעורר רגשות ולגרום לנו להיות רגישים ביותר.

לא חווינו ליקוי של ירח דם מאז שנת 2019, ולכן קרוב לוודאי שנרגיש באנרגיה הזאת בחוזקה. ליקוי זה גם קשור למחזור שעמו עבדנו מאז תחילת שנת 2020, ולכן יש כאן רבדים רבים שיש לנווט דרכם גם כן.

בעוד שליקויים יכולים להיות עוצמתיים, הם גם מסייעים לנו לעלות שלב ולבצע קפיצה קוונטית  בנתיב שלנו. כל דבר שנושר ונעלם, קשה ככל שהדבר עלול להיות, הוא תמיד זרז לצמיחה של הנשמה, גם אם אינכם מרגישים כך באותו זמן.

צדק, הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו, עובר למזל דגים החודש וגם זה שינוי אדיר.

צדק מייצג שפע ויכול להקרין אור, להרחיב את הכישורים והכשרונות שלנו. למעשה, אם המזל שלכם הוא מזל דגים או המזל העולה שלכם הוא בדגים, הדבר נחשב לאות בר מזל ביותר! אם מזל השמש או המזל העולה שלכם הוא במזל מים, גם אתם תפיקו תועלת מהאנרגיה הזאת.

יש אנרגיה רבה כל כך שמגיעה בחודש מאי, ולכן המשיכו לעקוב, כיוון שאגיש תחזיות מפורטות בנוגע לכל האירועים האסטרולוגים המשמעותיים הללו ככל שנתקרב אליהם.

הנה הסיכום האסטרולוגי לחודש מאי 2021:

ה-3 במאימרקורי נכנס למזל תאומים

מרקורי נכנס למזל השולט שלומזל תאומים. זוהי אנרגיה הרמונית כיוון שמרקורי אוהב לשהות במזל תאומים. התקשורת אמורה לזרום בקלות רבה. מרקורי גם ייסוג מאוחר יותר בחודש, ולכן כדאי להתקדם עם פרוייקטים חדשים כלשהם או לקיים שיחות מאתגרות כלשהן.

ה-5 במאייום 555

שנת 2021 היא שנת מספר 5 בנומרולוגיה, והדבר הופך את היום החמישי, בחודש החמישי לצירוף מיוחד ביותר של 555. הצירוף 555 הוא קוד נומרולוגי קסום ומספר מלאכים שמייצג יצירתיות ומציאת שמחה אישית. הצירוף 555 הוא גם סימן לשינוי ולכך שהחיים שלכם נערכים לעלות לרמה הבאה. השתמשו באנרגיות של יום זה כדי להגביר את היצירתיות שלכם וכדי לקדם בברכה השראות או שינויים חדשים שיבואו בעקבותיו.

ה-8 במאינגה נכנסת למזל תאומים

נגה יוצאת מהמזל המושל שלהשורונכנסת למזל האוויר תאומים. התקשורת תקבל עדיפות כאן, ואולי נרגיש חברותיים ופטפטנים יותר מבדרך כלל. השתמשו באנרגיה הזאת כדי ליצור קשר עם ידידים ותיקים.

ה-11 במאימולד ירח במזל שור

מולד הירח במזל שור מביא אנרגיות עוצמתיות ומכין אותנו לעונת הליקויים. האנרגיה של מולד ירח זה היא זמן טוב לדאוג לרווחה הפנימית שלנו. כיוון שירח לילית שחור פעיל מאוד בעת מולד ירח זה, הוא יכול גם להעלות אל פני השטח נושאים הקשורים לשוויון מגדרי.

ה-13 במאיצדק נכנס למזל דגים

צדק ייכנס למזל דגים וישהה בו עד ה-28 ביולי. צדק בדגים מביא אנרגיה רעננה שעמה אפשר לעבוד והוא עשוי להפעיל ולהעצים את האינטואיציה ואת הדמיון שלנו. צדק בדגים ידוע כמי שמושך תשומת לב למיסטי ולקסום. ברמה האישית, אנו יכולים למצוא את עצמנו מבקרים מחדש שיעורים וחוויות שחווינו בשנת 2010 או מעלים אותם לרמה חדשה. צדק יחזור למזל דגים בדצמבר, שם ישהה למשך רוב שנת 2022.

ה-14 במאימרקורי נכנס לתקופת הצל

מיום זה, מרקורי יתחיל להאט בעודו מתכונן להיכנס לנסיגה בסוף החודש. אנשים מסוימים מרגישים בהשפעות נסיגת מרקורי בחוזקה בעת תקופת הצל. אך זכרו, אין לפחד מנסיגת מרקורי! למעשה זהו זמן עוצמתי לבחון דברים ולחשוב עליהם לפני שמתקדמים. השתמשו בזמן הזה כדי להאט, ולחשוב היטב על הפעולות שלכם ועל הצעדים הבאים.

ה-17-22 במאישער הפליאדות

השמש נערכת עם הפליאדות, צביר של שבעה כוכבים שעל פי האמונה מהווים את ביתן של ישויות מתקדמות. בעת הזאת, החוכמה והידע של הפליאדות יכולים להגיע אל התודעה שלנו בקלות רבה יותר.

ה-20 במאיהשמש נכנסת למזל תאומים

עונת מזל תאומים מתחילה כאשר השמש נכנסת למזל האוויר תאומים. תאומים נשלט על ידי אלמנט האוויר, דבר שהופך אותו לזמן מצויין להעלות את המחשבות ואת הרעיונות שלנו על הכתב ולהוציאם אל העולם. זוהי גם עונה שתומכת בתקשורת, בביטוי עצמי ובחידוד המחשבות שלנו. ברמה הרוחנית, זהו גם זמן טוב לבחון את המחשבות שלכם ולוודא שהן ערוכות עם התרחבות במקום עם הגבלה.

ה-23 במאינסיגת שבתאי

שבתאי מתחיל לסגת, מעניק לנו שתי פלנטות עיקריות בנסיגה. כיוון שזו הנסיגה הראשונה של שבתאי מאז הצמידות הגדולה בדצמבר 2020, היא בהחלט אירוע שיש לעקוב אחריו. אנו עשויים להבחין בנושאים שהיו קשורים לצמידות ההיא מתגשמים בדרך עמוקה ומשמעותית אף יותר.

ה-26 במאיליקוי ירח דם במזל קשת

זהו אחד מהאירועים הקוסמיים המשמעותיים ביותר של מאי, אם לא של כל השנה! הירח ייצבע בצבע אדום בעת שאנו חווים ליקוי ירח מלא. זוהי אנרגיה חזקה מאוד, המציינת שינויים הקרבים ובאים. משהו יכול לפתע לצאת מחיינו, או אנו עשויים לקבל חדשות חשובות כלשהן. ליקויי ירח דם הם גם שערים עוצמתיים שמאפשרים לנו לבצע קפיצה קוונטית אל מצבי תודעה נעלים יותר. אף על פי שהם יכולים להביא אנרגיה כבדה ואולי אפילו חדשות מטלטלות, הכול נועד כדי לשרת את התפתחות מסע הנשמה שלנו.

ה-29 במאינסיגת מרקורי

מרקורי נכנס לנסיגה, מעניק לנו שלוש פלנטות עיקריות בנסיגה (פלוטו, שבתאי, מרקורי). במיוחד בשל אנרגיות הליקוי האחרון, זה הזמן להאט, להתכנס פנימה ולהתמקד רק בדברים הנמצאים בשליטתנו.

לתרומה ותמורה בפייבוקס – סרקו את הקוד

או לחצו על התמונה