הצמידות הגדולה: צדק ושבתאי נערכים במזל דלי – דצמבר 2020

מאת: טאנאז

מאנגלית: סמדר ברגמן

הצמידות הגדולה היא אירוע אסטרולוגי נדיר ומיוחד מאוד שמתרחש כל עשרים שנים לערך. הוא כולל פגישה של צדק ושבתאי יחדיו, באותה מעלה בגלגל המזלות.

במאתיים השנים האחרונות, הצמידות הגדולה התרחשה כמעט תמיד במזלות אדמה, אבל עכשיו, ב-21 בדצמבר, 2020, הן צדק והן שבתאי יערכו במזל דלי שהוא מזל אוויר.

כאשר צדק ושבתאי יערכו במזל דלי, זו תהיה שריקת הפתיחה לעידן חדש. האירוע גם יכניס אותנו עמוק יותר אל תוך עידן הדלי.

מתקיימים דיונים רבים בשאלה מתי החל למעשה עידן הדלי. אסטרולוגים מסוימים מאמינים שהוא כבר התחיל; אחרים מאמינים שהוא מרוחק עדיין מאוד שנים.

ללא קשר מתי מתחיל עידן הדלי באופן רשמי, דומה שהצמידות הגדולה הזאת המתרחשת במזל דלי, היא סימן לכך שנהיה עדים להתממשות של נושאים רבים הקשורים לעידן הדלי.

האמונה אומרת שצמידות צדק ושבתאי ״תצבע״ גם את אופי העשורים הבאים.

במאתיים השנים האחרונות, כאשר צדק ושבתאי נפגשו במזלות אדמה, הם עיצבו והגדירו את העולם שבו אנו חיים עכשיו.

אנרגיית האדמה מוחשית מאוד, היא עוסקת כולה בבניית דברים, ביצירת יסודות, בשימוש במשאבי האדמה, ובהתמקדות ברכוש חומרי.

בעזרת אנרגיית האדמה הזאת, השגנו הרבה, אבל הגיע הזמן לחזור לאיזון. עלינו להתרחק מהגישה החומרית, משדידת משאבי כדור הארץ, ולהתרחק מיצירת המוחשי לבריאת הלאמוחשי.

וכאן נכנסת לפעולה אנרגיית האוויר של מזל דלי. האנרגיה של מזל דלי היא מהפכנית, אנרגיית ״הייטק״, ועוסקת כולה בבריאת דברים שעובדים באמצעות גלים, אותות וקרניים. במקום לרצות לברוא דבר מה מוחשי, האנרגיה של מזל דלי עוסקת כולה בעולם הדיגיטלי.

בשנת 2020, היינו כבר עדים לעלייה גדולה בכמות האנשים שעושים שימוש בעולם הדיגיטלי כדי לעבוד, לקיים מפגשים, ללכת לבית הספר, ולהתעמל. בחנויות רבות התהליכים הפכו לאוטומטיים, ויש מיקוד גדול על שירות עצמי.

כל הדברים הללו יהפכו לדבר שבשגרה בעת שאנו מאמצים את האנרגיה הזאת של הצמידות הגדולה במזל דלי.

בנוסף להפיכת העולם לדיגיטלי יותר, אנו עשויים גם להתחיל להיות עדים להתפתחות החיים המבוססים על הקהילה. במקום להסתמך על ממשלות או ארגונים גדולים, אנו עשויים במקום זאת למצוא את התמיכה הדרושה לנו מחברי הקהילה האישית שלנו. יצירת תחושת קהילה עשויה גם להיחשב חשובה או הכרחית.

האנרגיה של מזל דלי יכולה גם להביא להתקדמויות במרחב הרפואי על ידי עידוד פרקטיקות ריפוי אלטרנטיביות כגון ריפוי בעזרת צלילים, טכנולוגיית לייזר, ושירותי בריאות דיגיטליים רבים אף יותר.

כמזל שמושל במאמצים ההומניטריים, אנו עשויים גם לראות התפתחויות הקשורות לבעיות כגון חסריבית, רעב עולמי ושיוויון זכויות.

האנרגיה של מזל דלי מאפשרת לנו להתמקד בטובת הכלל. במקום להתמקד אך ורק בצרכים וברצונות שלנו, אנו מסוגלים לראות שכולנו מוחברים ושעל כולנו להתאחד כדי לברוא עולם טוב יותר.

כאשר אנרגיה זו מאוזנת, היא מאפשרת לנו ליצור עולם שליו ורחום יותר, שבו נוכל להציב את עצמנו בנעליהם של אנשים אחרים, שבו נהיה מסוגלים לבנות קהילות תומכות ואוהבות, ושבו נוכל לעבוד יחד ולחלוק מטרות משותפות.

זהו עידן האוטופיה של מזל דלי ששרו ושדיברו עליו מזה עשורים. אלה הם החיים הטובים יותר שאנו יכולים לדמיין לעצמנו, שבהם כולנו זוכים בכבוד בשל הניצוץ האינדיבידואלי שלנו אבל שאז יכולים גם להתחבר ולעבוד יחד כקולקטיב למען טובת הכלל.

כמו בכל הדברים, יש צד אפל לאנרגיה הזאת גם כן שעלינו להיזהר ולהימנע ממנו.

כאשר היא אינה באיזון, האנרגיה הזאת יכולה לגרום לנו להתעלם מאמונות של אנשים אחרים וליפול למנטליות של ״חשיבה קבוצתית״. במקום להיות מסוגלים לחשוב בעצמנו, נאמר לנו במה להאמין ועלינו ליישר קו עם הקבוצה כדי להרגיש מקובלים.

עלינו להיזהר ולא לאפשר לניצוץ האינדיבידואלי שלנו ללכת לאיבוד בניסיון לשרת אחרים ואת הקהילה שלנו. עלינו לוודא שאנו פועלים ממקום של אמת ואותנטיות, או שנגלה שהחברה הזאת תהפוך מבוססת על רעיונות של מעטים במקום על הקולקטיב.

עומדות לרשותנו מאתים שנים למצוא איזון זה, משום שהן צדק והן שבתאי ישהו בעיקר במזלות אוויר במחזור הבא הזה.

אף אחד מאלה מאיתנו שקוראים זאת לא יזכה לראות את השלמה המחזור הזה, ולכן זהו אירוע מיוחד ונדיר למדי שנבחרנו להיות עדים לתחילתו!

בחייכם שלכם, אתם יכולים לאמץ את האנרגיות של המחזור הזה על ידי כך שתחשבו היכן אתם נמשכים לרכוש או לפריטים חומריים.

תרצו אולי גם להעריך מחדש את המטרות שלכם. אף על פי שהאנרגיה של מזלות האדמה תומכת מאוד בבריאת מטרות מוחשיות, בואה של אנרגיית האוויר רוצה שנהיה חופשיים ונזילים יותר.

היא רוצה שנזכור את עוצמת המחשבות שלנו ושהמחשבות שלנו הן זרעים ואותות עוצמתיים לבריאה.

כאשר אנו נמצאים במקום שבו אנו מרגישים במרחב מחשבות אותנטי וערוכים עמו, אנו מושכים אוטומטית את הטוב ביותר עבורנו.

במקום לנסות להגשים את מטרותינו, אנו יכולים במקום זאת להתמקד בהבאת עצמנו למצב של היערכות מוחלטת. ממקום זה, המטרות שלנו וכל שברצוננו להגשים יתרחשו באופן טבעי.

אפשרו להוויה האנרגטית ולמחשבות שלכם להפוך למוליכים או לאותות למציאות שברצונכם לברוא. הקרינו מעלה והחוצה לא ממקום האגו, אלא מהעצמי הנעלה יותר שלכם.

לא קל להיכנס למצב של היערכות! הדבר מחייב שנכנע, שנאהב את עצמנו ושנצעד אל תוך האמת האותנטית שלנו. זהו תהליך של עבודה מתמשכת, אבל ככל שנצעד יותר צעדים, ונתמקד יותר בהרחבה ובפיתוח המיינד הרוחני שלנו, כך נרחיק לכת במסענו.

אנו יכולים גם להתחבר לאנרגיות של צדק ושבתאי כדי לקבל רמזים על האופן שבו יש לעבוד עם האנרגיה הזאת.

צדק הוא הפלנטה המשוייכת לשפע ולהתרחבות. האנרגיה שלה אופטימית באופן טבעי ומאפשרת לנו לראות אפשרויות ופוטנציאלים.

צדק מרחיב כל דבר בו הוא נוגע, מאפשר לנו לקדם בברכה את השפע ולראות דברים בבהירות רבה יותר. צדק נחשב לפלנטה בת מזל ולפלנטה שמביאה לנו את המתנות והתגמולים הטבעיים שלנו בחיים האלה.

בדרכים רבות, שבתאי נחשב לההפך מכך, אולם זוהי זהות שגויה במידת מה. שבתאי נחשב לפלנטה נוקשה שאוהבת לכפות כללים ומגבלות.

הוא רוצה שנקבע גבולות וגורם לנו להרגיש בעיכוב ואפילו בדיכוי. האנרגיה שלו דומה לזו של מורה נוקשה, תמיד רוצה שנתנהל על פי הכללים, נעבוד קשה, ונוזף בנו כאשר איננו עושים זאת.

אולם שבתאי הוא גם המקום שבו אנו מגשימים את רוב הצמיחה שלנו ואת מירב הלמידה שלנו.

באמצעות שבתאי אנו מסוגלים להתבגר, להפוך חכמים יותר ולמצוא את הכוח והעוצמה הפנימיים האמיתיים שלנו.

שבתאי גם נחשב לאדון הקרמה. על ידי למידת השיעורים של שבתאי, אנו מסוגלים לנקות את החובות הקרמתיים שלנו, ובתקווה, גם למשוך אלינו קרמה טובה.

שבתאי הוא זה שמזכיר לנו ללא הרף שיש לשלם את כל החובות. אבל ברגע שעשינו זאת והשיעור נלמד, אנו מסוגלים לשדרג את עצמנו לרמת ההתפתחות הבאה.

הן צדק והן שבתאי הנפגשים בצמידות זו הם כאדון הקרמה שפוגש בפלנטת ההתרחבות. כאן, צדק יכול לכוון זרקור על כל השיעורים של שבתאי.הוא מסוגל לרכך אותם, לסייע לנו לראות אותם בבהירות רבה יותר, אבל בדרכים רבות, גם להרחיב אותם.

משום שצמידות צדקשבתאי היא כה משמעותית, האנרגיה הזאת משפיעה עלינו גם ברמה הגלובלית. דומה כמעט שכדור הארץ מתעורר לקרמה שלו. בדרכים רבות, הפלנטה שלנו כולה מתקדמת לרמה חדשה ומחפשת אחרו חובות שיש לשלם.

תהיה הקרמה הקולקטיבית הארצית שלנו אשר תהיה, הצמידות הגדולה הזאת הגיעה כדי להחזיר דברים לאיזון.

ברמה גלובלית, יהיה צורך לשלם כל חוב. כל תשלום ישולם.

אין אפשרות להימלט. במובן מסוים, זהו אותו רגע שבו המעשים הקולקטיבים של האנושות נשקלים כנגד נוצת החיים, ואנו מסוגלים לראות מה יש ליישב ולתקן.

ברמות הרוחניות העמוקות יותר, היערכות זו של צדק ושבתאי מציינת עלייה בתודעה עבור הפלנטה, אשר בה נהיה מסוגלים לראות בבהירות רבה יותר את האנרגיה הקרמתית של העולם, ומה אנו יכולים לעשות כדי לברוא איזון רב יותר.

מעניין גם לציין שהן צדק והן שבתאי יפגשו במעלה אפס במזל דלי, שהיא נקודה טעונה מאוד בכל מזל בגלגל המזלות.

מעלה אפס אפשרויות ופוטנציאלים איןסופיים. היא מייצגת זמן שבו כל הדברים אפשריים ויסוד חדש נפתח.

ביום הזה, התחושה תהיה כאילו כדור הארץ נע דרך פורטל אנרגיה בעזרתו הוא יוולד מחדש ויחזיק במיליוני אפשרויות חדשות עבור כולנו.

זוהי אנרגיה פורייה מאוד, שמציינת התחלות חדשות בקנה מידה גדול. כדור הארץ לא יהיה לעולם כפי שהיה וכישויות כדור הארץ הזה, לא תהיה לנו ברירה אלא להסתגל לפרק חדש זה שמוצע לנו ולאמץ אותו.

האנרגיה של הצמידות הגדולה תורגש בעוצמה הרבה ביותר בשבועות שקודמים לה ובשבועות שלאחריה. אז היא תתפוגג ותהווה רקע לחיינו, שם תמשיך להשפיע עלינו בעוצמה רבה בשנים הבאות.

***

להבנה עמוקה יותר כיצד הצמידות הגדולה עשויה להשפיע עליכם, על מזל השמש ומזל האופק שלכם, בייחוד בשנת 2021, הורידו את הקובץ ״דוח הצמידות הגדולה למזל שלכם״ כאן (להורדה באתר של טאנאז, במחיר של 5.55$).